121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #15781
  • Totti5
    #15780
    1db van benne.
  • Moby
    #15779
    Így igaz, egyet sem láttam. Némileg meglepő, hogy ez zavart a legkevésbé :D
  • Moby
    #15778
    Köszönöm az értékes információt! Így ennek tudatában fogom eladni ezt a retket :D
  • Skyline
    #15777
    Az első másfél órában szinte élient se látsz...:)
  • Moby
    #15776
    A filmgraint nem kikapcsolni kellene, hanem kandallóban, lassútűzön elégetni a csonkolt testrészeit annak, aki beleteszi.
  • SlickAdam
    #15775
    füreszfog meg pc-n is van, hiaba a dsr meg a 2xSMAA. szerencsere a kromatik buzulast ki lehet kapcsolni. szerk.: meg a film grain-t is.

    szerk. 2: de ezek a legkisebb gondok vele latvany teren. a mar többször emlitett dinamikus arnyekok hianya... ERTHETETLEN! pont ebben a jatekban... ha en lettem volna a rendezö, ennek a megirasat adtam volna ki feladatnak elöször.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2014.10.07. 23:05:12
  • Skyline
    #15774
    Onnan már csak egy köpés és indul az Alien móka.:)
  • DarkSector
    #15773
    Amúgy ez pc-n is ugyanígy van, furcsa a grafika, kicsit ilyen Daylight-os..... vagy mi az az U4-es játék.
  • Moby
    #15772
    Jaj a kötelező teknórész lemaradt: csodás! Az AA teljes hiányás reprezentáló állandóan jelenlévő fürészfogak és zsizsgés tökéletes kiegészítése a kikapcsolhatatlan chromatic aberration-nek. Az alkotás fényét a százmilliszekundumokban mérhető inputlag emeli tovább,és a gólt a 15fps-el szaggató cutscene videók teszik a hálóba. Soha rosszabbat!
  • Moby
    #15771
    Aki ezt leírta az annyit tolta a pgr-eket, mint én a bikini samurait.
  • DarkSector
    #15770
    Na neked is tetszik?
    5-6 gb-os nextgen indie játék? :D
  • Totti5
    #15769
    Hány város van benne?
  • Moby
    #15768
    Éljenájzolésön rapidrivjú az első másfél óráról:
    Ez a játék úgy készült, hogy...volt egy tehetséges csapat, akik az alien filmek rajongói, és munkaidőn kívül összeraktak egy koncepciót, amiben ripley bóklászik a torrensen. Semmit nem lehetett benne csinálni, de üvöltött belőle az alien atmoszféra. Ezt véletlenül megnézte egy vezetőségi tag, bevitte a hétfői meetingre, ahol eldöntötte pár nyakkendős ürge, hogy ebből játék lesz. Ledumpolták a forrást, eldöntötték, hogy változatlan formában beépítik a játék első15 percébe, majd "innen átvesszük" felkiáltással kirúgták az egész bandát a stúdió eszközeinek és szellemi tulajdonainak jogtalan használatáért, majd összeszedtek egy másik, főleg félbolondokból álló csapatot, hogy folytassák a sevastopollal. Ez a csapat egyetlen kérdésben értett csak egyet: a deadspace első része nekik tetszett, csak nem igazán értették, meg túl ilyesztő volt, szóval a szörnyeket jó volna emberekre, és vállalhatatlanul kínos párbeszédekre cserélni, ilyesztésnek bőven elegendő ennyi. Nem jártak messze az igazságtól. A teljes fejlesztési fázis még biztos rengeteg izgalmas momentumot tartalmazott, csak tartok tőle ezt én már képtelen lennék befogadni, szóval nem is próbálkozom vele. Meghagyom ezt inkább NEKTEK :)


    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.10.07. 22:48:06
  • Kongy
    #15767
    Atya isten.. :D Kész, ebből gameplay videót csinálok, ezt nem lehet leírni, amit erről a játékról gondoloK:D
  • n000rbi
    #15766
    Ph ps4 topikból:

    "Na gyermekeim az úrban. DriveClub = PGR és itt téma le is van zárva, semmi köze a Forzához, aki ahhoz hasonlítja az H.Ü.L.Y.E"

  • sirpalee
    #15765

    Ah, nem tudtam. mea culpa
  • DarkSector
    #15764
    Nem tudtommal PS4-re is van Styx. :)
  • Totti5
    #15763
    Felfogtad hogy miről volt szó vagy örömet leled abban a bunkó vagy?
  • Kongy
    #15762
    A nem létező arcmimika :D
  • SlickAdam
    #15761
    te meg terj eszhez!
  • sirpalee
    #15760
    Nem rossz topicba posztoltál?
  • sirpalee
    #15759
    Vannak benne apróbb történetmesélési gondok... :D

    Ami nagyon nem tetszik az még az arcmimika. Viszont most nézem a statot, nekem a liftes részik 84 percig tartott eljutni... Össze-vissza bóklásztam, szívtam magamba az élien hangulatot. :)
  • Totti5
    #15758
    Viselkedj már....
  • SlickAdam
    #15757
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az tenyleg para volt. na de AHOGYAN "megjelent" az alien... az a video, te jo isten! szanalmas. mutatjak hogy atszurja a csavokat az alien, aztan meg eltunik.... watheppönd??? oemdzsi, oemdzsi!!! mi volt az???!!!!
  • DarkSector
    #15756
    Styx.

    Inkább nem mondok semmit.
  • Kongy
    #15755
    Na majd meglátjuk:D Abból sem néztem még videót, de kipróbálom majd

    #15754

    Tele van ZS-kat. megoldásokkal. Telis tele.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.10.07. 22:17:20
  • SlickAdam
    #15754
    mit mondtak te szerencsetlen??? (komolyan, van olyan fos, amit ne vednel teljes eröddel?)
    hogy van egy terem, ahol 4-en "jaröröznek" (buta nevetseges emberkek), nekem meg trial&error-al kell kideritenem, hogy merre menjek pontosan, hogy jo legyen? ez a suspense? erröl beszeltek?
    (amugy adtam neki meg egy eselyt es nagynehezen tuljutottam azon a ponton. mar az idegen is feltünt... huhuuuuu, mosmar jo lesz(?))
    vannak benne ZS kategorias megoldasok / reszek.
  • Totti5
    #15753
    The Evil Within
  • Kongy
    #15752
    Hát igen a liftes rész, ott reménykedtem, hogy mindjárt rám tör.....
  • sirpalee
    #15751
    Nemtom, nekem pont fordítva van. Semmire sem vagyok érzékeny (PT-nél egyszer kiáltottam fel ijedtemben, mikor rájöttem, hogy a sütőn hagytam a steaket és mindjárt odaég), kivéve az Alien cuccokat. Itt nekem már az a rész betett,

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mikor az alien megjelent, elkapta a fickót, aztán rohantam a lifthez. Tolták a hangulatfokozó zenét, én meg paráztam, bazdmeg mindjárt jön. Ezt majd egy percen keresztül. Utána save point, mondom na ezt majd holnap.


    De én Alien fanatikus vagyok. :)
  • Kongy
    #15750
    Igen, Alien rajongóknak biztos tetszik. Engem nem nagyon érint meg a téma, csak akartam egy jó túlélő horror játékot, de inkább csak frusztrációt okozott ez a cím nekem. Egy idő után baromi unalmas tud lenni az az űrhajó, ha nem ijesztgetnek folyamatosan... Én tényleg beszari vagyok, PT-nél, Outlast-nál visítoztam ijedtemben.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.10.07. 22:07:04
  • Kandurex
    #15749
    Én beszari vagyok, de azért meglesem
  • sirpalee
    #15748
    Nekem az atmoszférája nagyon bejön, meg az is hogy nem két perc után tolják az arcodba az alient. Grafikában szép (PC-n tolom), de az tényleg gáz, hogy sok dolog nem vet árnyékot (és kivételesen van benne valami GI is, LPV szerű cucc lehet, a több frames updatek miatt). Nemtom, aki szereti az alient annak egy jó játék... Aki meg nem bírja a lopakodós, idegeket húzó gamekat az kerülje. Tecc ól.
  • DarkSector
    #15747
    Jah multiplatformoknál szinte mindig warezban tekintem meg, ha nincs beta, vagy más teszt amiben részt vehetek.
    De nem is mondtam hogy nem veszlek komolyan. :D
  • DarkSector
    #15746
    Eddig nem volt rossz a demok mennyisége, de nextgen-ben? egy vicc.
  • Kongy
    #15745
    Oks, akkor köszönöm nem kérem. Nem néztem róla egy videót se. Azt tudtam, hogy lopakodós, de nem arról volt szó, hogy belehalok az unalomba. Azt vártam, hogy majd rettegek mikor csap le az Alien... erre pfff. na mindegy.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.10.07. 21:57:39
  • Totti5
    #15744
    Hol voltál az elmúlt években? ez ilyen, pontosan ilyennek mondták és mutatták mindig.
  • n000rbi
    #15743
    Én komolyan mondtam, engem egyre jobban érdekel, hogy ilyeneket írtok:

    "...nem ijesztő, de még unalmas is."
    "...néha felbasz, mert fogalmam sincs merre kell menni"

    :)
  • Kongy
    #15742
    Na én abbahagytam ezt az Alien-t. 4. küldetés, és még mindig sehol az alien előli bujkálás. Eddig is csak egyszer lehetett látni teljes életnagyságban, akkor is SCRIPTELVE, bejátszásban, aztán felszívódott. Ehelyett inkább hisztis picsák elől menekülök, akik gyávák szembenézni velem, és csávókat hívnak, akik annyira vakok, hogy nevetséges :D AI nincs a toppon. Pedig eleinte jónak tűnt, de vagy még nem ért véget a tutorial, vagy én nem tudom, de valamit itt nagyon elcsesztek. Esküszöm a PT-nek durvább atmoszférája volt, pedig az egy Playable Teaser csak... :DDD Hiába... Kojima azért érti a dolgát.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.10.07. 21:56:09