121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #15821
    Azt az egyetlen kérdést nem tette fel senki, hogy vajon mi köze a processzornak a RAJZOLÁSHOZ.
    Mióta rajzol a processzor...BÁRMIT? :)
  • Ulthane
    #15820
    Már csak azért is sántít a dolog, mert nem lesz olyan pillanata a játéknak, amikor a 30 ezer NPC-t valóban EGYSZERRE kéne a processzornak kirajzolnia. Maximum 1-200. Annyit meg nehogy már ne bírjon el.
  • arty
    #15819
    3 év mulva pont ugyanugy kell ignorálni egy dilettáns ubifostos féreg nyilatkozatait, mint manapság.
  • Ulthane
    #15818
    A tegnap előjött "felesleges a nyolc mag" dologhoz: az Ubi tegnap tudtunkra adta, hogy azért lesz 900p a Unity, mert a 30,000 NPC kirajzolása rengeteg erőforrást elvisz a processzortól.

    Kérdem én, ha azt már a vadi új, nyolcmagos proci SEM bírja a generáció elején, akkor mire számítsunk 3 év múlva?
  • Ulthane
    #15817
    Ha nincs otthon hamburgered, akkor csinálsz magadnak a Sims 4-ben, és jól laksz azzal???? :-D
  • Kongy
    #15816
    Ne csináljátok ezt, mert én is ezen töröm a fejem, de mégis sajnálom rá a pénzt :DD
  • n000rbi
    #15815
    >Viszont egy one-t behúzok fh2-vel.

    Ez biza így lesz nálam is.
  • Moby
    #15814
    Holnap viszem én is kicseréltetni az enyémet a powergomb miatt. Aztán megy a hardverapróra.
    Viszont egy one-t behúzok fh2-vel. Szeretnék végre jàtszani. A szàni teknóbuzulásból elég volt.
  • n000rbi
    #15813
    Az meg még jobb, hogy a DC után standby-ba tettem a gépet, legalábbis azt hittem, mert egy óra múlva láttam, hogy a fehér led villog és még mindig megy. Csak hosszan nyomva tartott power-gombra reagált, aztán viszont újrabootolásnál megállt, kikapcsolt. Újrapróbál, disk check, lefut, megint nem bootol be. Ötödjére sikerült, azóta se tudtam előidézni megint. Nagyon jó.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2014.10.08. 09:08:34
  • Moby
    #15812
    Izé, én ezt jóideje tudom/látom :) Dee hiszem, hogy tudok még bele rúgni itt-ott, csak ehhez még pontosabban látnom kell, mekkora is az a bullshit tartály :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.10.08. 08:41:16
  • Moby
    #15811
    Mér, ha van az mit jelent? Lejár az 1.4-es F Astrával nyélen csapatni, és miközben fejhangon visít a gép, tágra nyílt pupillákkal azt üvölti, hogy "F.szomlambo! F.szomforzaaaaaa" ?
  • deep
    #15810
    Jöhet, köszi:)
  • SlickAdam
    #15809
    #15807 : van berleted a hungaroring-re? nincs? akkor lecci...
  • n000rbi
    #15808
    Driveclub will be available this week, though the exact date varies depending on your region: US is October 7th, Europe is the 8th and the UK has to wait until the 10th.

    Nem vesztettetek semmit.
  • Ulthane
    #15807
    Én mondjuk sosem voltam oda az autós játékokért. Pár tízpercig elnyomogatni jó, de valljuk be, autót vezetni az életben kell. S a játéknak, meg a valós vezetésnek SEMMI köze egymáshoz, SEMMIBEN! Úgyhogy igazából nem értem azt, aki erre gerjed, bár tényleg van olyan, aki guminővel b@szik, bár köszönöm, én ebben is maradok az élőnél! :-D
  • DarkSector
    #15806
    Reggel ránéztem PSN fizus accounttal, és még semmi.
  • Moby
    #15805
    Nekem sincs még fent.
  • Ulthane
    #15804
    Hogy a pinába lehet, hogy a DriveClub nincs fent még a PS Plus (UK Store) kínálataban? Rákerestem, s a játékra is azt írja, hogy not available for purchase!!!

    WTF?
  • n000rbi
    #15803
    Eldőlt egyértelműen, hogy idén jön a bone, mert szeretnék normális autós játékkal játszani. Ha flipperezni szerettem volna, akkor inkább Deep-éknek adom a pénzt.
  • Moby
    #15802
    Az utolsó pillanatig hittél valaminek a létezésében, amiről racionálisan tudtad, hogy nincs.
    PGR mi? LOL
  • n000rbi
    #15801
    DC röviden:
  • sirpalee
    #15800
    Kipróbáltam pár körre a DC-t. Zizi, rece mindenfelé, a pálya szegényes és kurvára elbaszták a színeket. Remélem csak az indiai pályák ilyenek... (bár a skót sem volt sokkal jobb)

    De legalább vezetni fun.
  • Skyline
    #15799
    Ezért írtam hogy ez csak az eddig látottak alapján kialakult véleményem,ettől még ránézek illetve 11500 frintot megért, így ma teljes változatot fogom tolni. Ennyit biztosan megért.:)
  • eje75
    #15798
    értem, és elfogadom a véleményed... mit mondhatnék? Én qwára élvezem a játékot.... pedig még egy ótvaros tuning sincs benne
  • Skyline
    #15797
    Aha. Kezdjük azzal hogy nincs tuning. Sem beállítgatás. Ergo eleve bukta az hogy beállítgassunk és finomhangoljuk a kocsikat számunkra megfelelőnek, továbbá hogy legyen kedvenc autónk amivel a játék jórészét letoljuk. Helyette versenyenként pattogjunk a különböző kocsikba szinte....
    Mindemellé ráadásul baromi karcsú az autós felhozatal, a dlc-kel együtt is...
    PLusz az egész főként a közösségi funkciókra van kihegyezve (ettől függetlenül van single csak úgy végképp dögvész az egész koncepció), közösségi autós játékot pedig nem fognak tudni csinálni sosem,mert mindig MINDIG lesz olyan barom aki direkt lökdösődik,meg ellenfelekről lepattanva veszi a kanyarokat,avagy nem enged előzni és leszorít...
    Kb 11.500 pénzt megért hogy plusból előrendeljem fullra, hogy a gépen legyen a világ legszebb ótós játéka...De a fő gondom továbbra is az hogy szerintem azon kívül hogy szép, minden másban egy totál középszerű játék lesz..
    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.10.08. 00:22:40
  • eje75
    #15796
    Hát nem tudom... autó "versenyes" játékban Én még a menj ide, nyerd meg, szerezz Xp-t (pénzt, akármit..) lockold ki a következő eventet, fejleszd az autódat, hogy minden versenyt megnyerj-eken kívül nem sok mindent láttam... Forzában jópofa volt az autók fejlesztésének a lehetősége, de igazából nálam annyiban merült ki, hogy mindenből beletettem a legjobbat, amíg az nem ment a vezethetőség rovására. Szóval ennyi erőből minden verseny játék semmilyennek tűnik. Hangsúlyozom, hogy nem védek és nem is támadok. Csak szerintem más irányból közelíti meg, hogy elérd azt az élvezetes érzést, hogy a végén azt mondhasd: huh...ép hogy meglett, másodperceken múlt, de megcsináltam... ez meg van a DC-ben, ráadásul néha olyan szép, hogy komolyan sírvafakadok...
  • Skyline
    #15795
    A Forza H2 grafban nem nyomja le...Ezt biztosra veheted. Az őrlődés pont azért van mert a DC a látványon kívül eléggé semmilyennek tűnik...
  • eje75
    #15794
    Aki a DC-on gondolkodik, szerintem ne sokat őrlődjön. Az esti hegyi pályán konkrétan eldobtam a hajam a látványtól. Elképzelhető, hogy Forza H2 lenyomja grafban...ebben az esetben minden tiszteletem a fejlesztőinek. Forza élményem elég sok van x360-ról, rengeteget toltam, de irányítás tekintetében Én nem sok különbséget látok (érzek). Vezetési élmény túlságosan "butított"? Pont mint a Forzában. Ami nagyon teszik, hogy az esetleges vezetési hibáknál "büntet" (pontot von le). Nekem sokkal ösztönzőbbnek hat, hogy clean track-et vezessek le, ne ütközzek, stb.. Nagyon kíváncsi vagyok a közösségi élményre, sokat dobhat az egészen, ha beindul.
  • Skyline
    #15793
    Ezzel mi a probléma?
  • Moby
    #15792
    Semmiféleképpen. Ez (mint minden esetben) az ÉN véleményem egy játékról. 100% vegytiszta szubjektum. Ha érdekel olvassátok, de NE alkalmazzátok magatokra a a megállapításokat. Nem helyettesíti a megtapasztalást semmilyen mértékben.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.10.07. 23:30:39
  • n000rbi
    #15791


    Ne már, felbontatlanul hirdessem is meg holnap?
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2014.10.07. 23:25:57
  • Moby
    #15790
    Ennyi a xeno darabja. Sorry :(
  • DarkSector
    #15789
    A címe a legjobb.

    "Megjött a játék, amitől összecsinálja magát"
  • DarkSector
    #15788
    Ja persze Daylight 2-3k te meg 15-öt kérsz? :D
  • Moby
    #15787
    15-ért azonnal viheted felvarróval, élőkóddal, friss, ropogós emberi tekintetektől megkímélt xenomorphal!
  • SlickAdam
    #15786
    Alien... Origo...

    "A játék nagy erőssége, hogy az elején fokozatosan építi fel a FESZÜLTSEGET: eleinte hiába próbáljuk kitalálni, hogy merről támad majd a filmtörténet legrusnyább szörnyetege, csak rettegő, paranoiás emberi túlélőkkel találkozunk."
  • DarkSector
    #15785
    Mennyit kérsz érte ennek tudatában? :D
  • Skyline
    #15784
    Jópár dolog zavaró a játékban, számomra az élijen lódobogása még mindig vicc kategória, ahogy az is hogy a látvány "kamufényekkel" van tele ríltájm árnyékok nélkül...
    De ettől még amióta előkerült az élijen és vadászik rám is jól szórakozom....
    Nyomasztó is mert van hogy dobog a paci és fordulok meg ezerrel hogy hol van,de csak átfutott valahol fölöttem....Vagy amikor megjelennek a rohadt androidok elfutnék tőle de hirtelen rotty lecsap rám fentről a dög...:)
  • Moby
    #15783
    Tisztában vagyok vele.
    Ironizáltam. Jobban tetszene ha azt mondanám ps4-en kettő van abból is?
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.10.07. 23:16:08
  • Totti5
    #15782
    Dugulj már el...