121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #15901
    Most lett meg a command képesség is. Atyaég mit művelek már "sauron" hadseregével :D
  • DarkSector
    #15900
    Megvannak már az októberi psn játékok?
  • Moby
    #15899
    Egyébként az. Az is kérdéses, hogy mi az isten értelme van időt verni egy halo2-be, de ha már csinálják, legalább lenne normális.
  • Ra1n
    #15898
    1328*1080...Crisp....Szánalmas...:D

    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2014.10.08. 15:31:56
  • shaddam
    #15897
    "the campaign of Halo 2: Anniversary now runs 60 fps at a crisp resolution of 1328x1080"
  • Ra1n
    #15896
    Áááá kizártnak tartom!!! ( nem..:D )
  • Moby
    #15895
    Szerintem ott valaki valamit félreértett :)
  • Kongy
    #15894
    Azt vágjátok, hogy azt híresztelik, hogy a Halo 2 is 720p lesz Xbone-on?
  • Kongy
    #15893
    És nincs benne KÖVESD EZT MEG AZT, de közben maradj rejtőzködve, mint az AC-ben minden második küldetés....
  • Laza
    #15892
    Hát, ha nem lenne ez az irányítás meg harc, még jobb is lehetne :) Magam is kapásból kontrollerhez nyúltam PC-n, mert még azzal a legtűrhetőbb ... de szerintem még ennyit sem kellett volna áthoznia az AC-ből és a Batmanból, és máris 9 pontos játék :)
  • Ra1n
    #15891
    A mordor az a játék ami nagyjából a pozitív tulajdonságokat örökölte az AC/Batman játékokból.
    Ettől függetlenül bár meg lehet halni mert itt rádrontanak egyszerre nem kivárnak mint az AC-ben, egy egyszerű Y (igen gamepaddal tolom pc-n..:D ) megnyomás és akár 50 orkot is pikkpakk le lehet vágni már az elején is... Jópofa volt elsőre de kb az 1000. ork fejlevágásnál (nagyjából 2 óra játék --y csak ennyire hentelde..:D)) meguntam és inkább wasteland 2-ztem tovább.... A nemesis rendszer jópofa, de semmi exrább nincs benne. A küldetések nagyjából szintén az AC/Batman vonalon mozognak....
    Nem világmegváltó de az AC-től minden tekintetben szórakoztatóbb.
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2014.10.08. 14:58:20
  • Moby
    #15890
    Pontosan tudom, hogy én semmi mást nem látnék benne, csak a "minden hibáját" :D
  • Kongy
    #15889
    Meg lehet, de a játék azért azon van, hogy ne dobd el a kontrollert, ha lemegy a HP-d, kapsz egy utolsó esélyt. Meg amúgy tényleg csak annyi a titka, hogy taktikázni kell, nem elég ész nélkül kaszabolni, és counterelni, mint az AC-ben, Batmanben
  • n000rbi
    #15888
    Sőt, ahogy haladsz előre egyre inkább kell figyelni, taktikát alkalmazni. Meglepő, de minden hibája ellenére (az AC örökség azért tettenérhető:)) egy korrekten összerakott játék.
  • n000rbi
    #15887
    Ahogy Kongy írja randomgenerált a nevük, tulajdonságaik is, szóval elég sanszos, hogy mi az orkoddal nem is találkoztunk :)
  • Moby
    #15886
    Mindenki azt mondta ez egy AC koppintás.
    Namost ha ennél harcban meg lehet halni, garantáltan semmi köze az AC-hez :D
  • Kongy
    #15885
    Random adja be őket, ez nem egy konkrét boss. :D Amúgy kérdezz meg férgeket, hogy mi a gyengéje/erőssége
  • Ulthane
    #15884
    Valaki, aki Mordorpisti megmondhatná, hogy hogy a viharba kell legyőzni azt a Ogg Good Feet vagy mi a fene nevű, rusnya pofájú orkot? A közelébe megyek, egyszer megsuhintom, egyből rám köp valamit, és rögtön halok meg, esélyem sincs bármit is csinálni.
  • Ulthane
    #15883
    Minek egyáltalán autós játék?
  • Laza
    #15882
    Csont, vagy van egy ilyen sorozat is ... csak az Dr ... :D
  • Moby
    #15881
    xBoxONE. Bone. XBONE. BONER :D
  • Ulthane
    #15880
    Mi a szent szar az a BONE?
  • Laza
    #15879
    A Crew bétába 2-3 órát tettem, nekem a filmes, sztoris, küldetéses hangulata jött be, és csúnya sem volt a méreteihez képest (PC-n maxra tolva) .... a sima pályakocsikázást nem szeretem, 10 perc után unom ... mondjuk a szaftos uborkától én is fosok, nem is lesz belőle vásárlás, csak ha lement az ára.

    Egyébként Nekem meg pont a Forza a lélektelen, művi képi hatásokkal operáló, tini buzulás ... de hát kinek mi jön be :D

    Nem véletlen, hogy az utóbbi évtizedben is max a Burnout sorozatot kedveltem :)
  • n000rbi
    #15878
    FH2-re (ÖRÖMautózás, nem szimulátor) vágyok, azért :) (meg ugye pécém sincs jó ideje)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2014.10.08. 14:15:29
  • Laza
    #15877
    Nyugalom, én is így szoktam :) mondjuk 1-2 ezer azért szokott rajta lenni a Humbles vackok miatt, nem több. Eleve 5000-nél sosem utalok rá többet egyszerre. Szerintem most is annyi mehetett rá valamikor, amiből egy Humble volt max véve. Valszeg mást is akartam venni, csak mégsem tetem.

    Mindegy, legközelebb még inkább meg kell nézni.
    Egyszer már be akartak rántani 300k-val, kb 3 percen belül hívott az ügyfélszolgálat, és az első próbálkozástól számított 5 perc múlva érkező kisebb próbálkozás már letiltott kártyára futott. Azóta figyelek.
  • Ra1n
    #15876
    A Crew az minden csak nem jó....
    Kétszer beta-ztam elég is volt. Gyakorlatilag hirtelen fellángolást adott. Húdejó volt cruise-olni meg mászkálni...Aztán fokozatosan letompult 15-20 óra BETA után a hátam közepére sem kívántam a sok gagyi megoldását...Az egy dolog hogy okádék ahogy kinéz a saját autónkon kívül minden.... De a P2P rendszer a gagyi unlockolgatós versenyeken alkatrészkinyeregetős rendszer és a többi szar megoldás jól le is nyomta... Nem beszélve arról hogy Ubifost termék, amiből köszi de soha többé semmit, csakis warezban.

    AC-t tolom.

    Autós játék meg azért mert pc-n nemigen gyártanak olyan címeket amikbe 20-30 autónál többet beletesznek és érezni hogy van bennük "lélek".... A fő gond az hogy a Sony autós játékaiból is fokozatosan tűnik el,miközben a Forzákban azért megvan minden sok tekintetben...
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2014.10.08. 14:14:56
  • Laza
    #15875
    Minek nektek konzol az autós játékosdihoz? :)

    The Crew jön PC-re is, és azon baromi jó volt a béta, aztán ott van a Next Car Game (Wrecked vagy mi), ami jó kis zúzás, vagy a Grid2 (fogallmam sincs milyen), és ami már állítólag most nagyon jó, az Assetto Corsa ..... és mindegyik bőven olcsóbb, mint a konzolos autókázások :)
  • Moby
    #15874
    Én azt csinálom, hogy csak a vásárlás pillanata előtt utalok rá, és pontos összeget. A kártyák közti átvezetés azonnali, szal logisztikailag sem indokolt egy fillért is rajta tartani.
  • Laza
    #15873
    Vicces, mert most pont volt rajta 4900Ft ... ha megveszem a legutolsó két Humblet, amit akartam is, csak lusta voltam, akkor most nem tudnak beterhelni :D
  • Moby
    #15872
    Semmiképpen ne hagyd ennyiben a dolgot.
  • vg
    #15871
    "Izé, már el is adtam a ps4-et, és ha igaz már vettem is egy bonet :D "

    Jól tetted!
  • Laza
    #15870
    Vicces, hogy most nézem, már csak 3 játék van a PS+ listában, gondolom valaki valahogy szedegeti ki ... a nagy vásárlós játéklistában meg már ott vannak az új játékok Free megjelöléssel.

    De a legviccesebb, hogy ennyi pénzből több 'játékot' is vehettem volna a storeban .......
  • Moby
    #15869
    Ha a ps4-et veszem a gyenge szoftverrel, és az ótvar szolgáltatásával, az sem ér többet. Deee szerintem sem oké az ára egyiknek sem a játékáraik tekintében meg pláne nem.
  • Ra1n
    #15868
    Ezért írtam hogy a gond a tartalommal van.:)
    Én is beruházok valamikor Bone-ra mert a ps4 autós játékkínálata gyér, a DC 11.500 forintot megért, főként ha tényleg kemény kihívás is van benne, a sebességérzet és a látvány gyakorlatilag szinte tökéletes.
    De az biztos hogy a Bone majd csak 60-70K környékén valamikor jövőre használtban valami majomtól (ph-n mindig vannak madarak) ,és a két forza rá szintén, többet az a gép egyszerűen nem ér nekem. Gyengébb minőségért és főként kettő játékért nem fogok annyit kiadni mint a ps4-ért.
  • Moby
    #15867
    >A WEB kártyámon 0 Ft kell legyen, hogy még véletlen se tudják beterhelni.

    Ez ezen eseten kívül is axióma. A webkártyán normál esetben nincs pénz. Pont.

    /pláne annak, akiknek a csodálatosan biztonságos, egylépcsős azonosítással bíró paypal is ahhoz van kötve.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.10.08. 14:01:25
  • Ra1n
    #15866
    Wallleten ne legyen összeg, a creditkártyát pedig szedd ki az accountodból, így nem tudnak terhelni, viszont minden vásárláskor újra meg kell adni a kártyát.
  • Moby
    #15865
    Biztos csodálatos mozgásban a dc, csak végtelenül dögunalom minden mozzanata. Ezek ugyanazok a beszélgetések, amik százszor lementek már I:SS kapcsán, meg az eddig megjelent exek kapcsán úgy általában. Köpök a száni teknóbuzulásra, mondtam már. Szórakozni szeretnék.
    Nem azért érdekel az FH2, mert a DC szar. Semmi köze hozzá. Azért érdekel, mert kurvajó magában, és ennyi. Semmi köze a receklubnak ehhez, vagy bármihez is.
  • Laza
    #15864
    Most beszéltem velük telefonon. Már az IVR szöveg is érdekes, azzal a tört magyarral meg szóhasználattal :)
    A csaj aki felvette ugyanígy beszélt. Kicsit darabosan beszéltem vele, hogy mindent tutira értsen.

    Elvileg jelzi a központnak az esetet, aztán majd kiderül mi lesz.

    Baromira érdekes, hogy a PS+ ingyenes játékokban kint hagyják a cuccot az ingyenes felirattal, miközben a háttérben meg már átrakták fizetősre ... és ez csak a visszaigazoló érkezésekor esett le, mikor nem a szokásos 0 volt ott, hanem 4290Ft ... pf.

    Mit kell a jövőben csinálni? A WEB kártyámon 0 Ft kell legyen, hogy még véletlen se tudják beterhelni.
  • Moby
    #15863
    Mer megint kiderült, hogy a csodavárásnak nincs értelme :( Kutyából nem lesz szalonna, a From-tól meg kifogástalanul működő játék .
  • Moby
    #15862
    Fincsi :(