121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • DarkSector
    #15941
    Jah csak én áldoztam volna inkább rá pénzt PC-n nincsen garancia hogy megy is a gépemen majd. :D
  • Skyline
    #15940
    Decemberben jön pc-re, meg szerintem tuti beakciózzák majd újra a PP megjelenése elött (esetleg egybecsomagolják).
    Én is lecsúsztam kétszer is, egyszer UK store-on ps+ akciósan volt kb 3800 pénzért, most meg ugyan ez volt usa store-on.
    Ezvan.:)
  • DarkSector
    #15939
    Rendben köszönöm.

    Már csak az a baj hogy a fejemet vágom a falba mert lemaradtam a MGS GZ-ról, meg akartam venni uS profillal, Már baszhatom ahogy látom!
  • Skyline
    #15938
    Igen, az teljes korlátmentes 14 napos előfizu. Csak arra figyelj hogy ugyebár creditkártyát kell megadni hozzá és a 14 nap után automatikusan befizet 1 hónaposra...Azt az autómatikus előfizetést az accountnál kapcsold ki ha nem akarod...
  • DarkSector
    #15937
    Srácok psn 14 napos előfizetéssel tudok kedvezményesen vásárolni a store-ból?
  • DarkSector
    #15936
    "Call of Duty: Advanced Warfare - ingyen ugorhatunk a következő generációra"

    Megveszed első generációra, megkapod a nextgen-t, mint Destiny-nél!
  • DarkSector
    #15935
    Huh látom ez valami verdás szleng. :D
    Csak a szurók-re nem tudtam mit lépni, az mit jelent. :D
  • Skyline
    #15934
    Az imént toltam egy ilyen hegyi szerpentines pályán bömössel, iszonyatosan lehet csapatni visszaváltogatás, keresztbe kanyarvétel,stbstb....És kemény az ellenfél, valamint iszonyatos komoly a sebességérzet és a látvány.:)
  • DarkSector
    #15933
    Nekem az Unity lesz vagy az Evil Within, a többi (Resident Evil, meg új Silent Hill) csak jövőre lesz.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.08. 19:07:27
  • DarkSector
    #15932
    Az ucsó mondatot nem tudom értelmezni. :D
  • Skyline
    #15931
    Hiába a fejvágás, a FH2 vezetési modellje nem jobb semmivel,mindkettő arcade vonal kicsit felspécizve, mindkettőben lehet iszonyatosan csapatni, DC jobban néz ki,és a pályák amiken eddig voltam hangulatra nagyobbat ütnek, FH2 pedig tartalomban odaver a DC-nak. Határozottan kellemeset csalódtam, de azt továbbra is tartom hogy teliáron nem vettem volna meg és inkább techdemó mint annó a Crysis..:)
    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.10.08. 19:06:08
  • Kongy
    #15930
    Eddig nekem is év legjobb játéka. Na de itt lesz még Dragon Age is ! :D
  • n000rbi
    #15929
  • Skyline
    #15928
    Na beletoltam pár futamot a DC-ba. Azt kell mondjam határozottan kellemes csalódás így elsőre. Bár a tartalom szegényesnek mondható, az online részről még nem lehet nyilatkozni mert offon van, maga a vezetésélmény az erősen frankó. Borzalmasan lehet neki szúrni a hegyi szerpentineken, durva sebességérzet mellett.:)
  • TDC Geronimo
    #15927
    Pörög mordor credit. Nálam eddig év játéka. Mondjuk vége eléggé elsietett volt meg gyenge szerintem. Boss harcokon lesz mit javítani köv résznél majd de összességében atomjó játék volt. Na most lehet kitolni 100%ra :)
  • DarkSector
    #15926
    Jónak jó, de ha azt nézem hogy régi konzolokra miket adnak, azért basszameg ne telefonos játékokat adjanak, az mellett hogy a multi csak most lett fizetős, ez a vicc, ps3-on nem kell psn a multihoz, kapsz AAA játékokat, itt meg behozták a fizetős multit, azt ennyi.

    én legalábbis nem azt mondom hogy szar játékok, csak nem ezt várom psn-hez.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.08. 18:47:22
  • shaddam
    #15925
    Ismétlem a macskás pacman játék jó. Ok nem AAA gigalövölde de akkor is. Szerintem nektek lassan semmi se lenne jó
  • DarkSector
    #15924
    Egy picit de. Jó a nextgenben ott sem éppen AAA játékk röpködnek.

    De nem értem a Dust-ot, az előző hónapban is ingyen volt, ráadásul ez csak 4 játék.
  • DarkSector
    #15923
    Durva. :D Megoldás a steam (PC). :D
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.08. 18:31:00
  • DarkSector
    #15922
    Hát igen elég gáz.
  • Moby
    #15921
    Nem jobbak azok sem.
  • SlickAdam
    #15920
  • TDC Geronimo
    #15919
    Másik oldalon is férgek vannak az a baj, de nekem is kezd a tököm tele lenni már sonyval.
  • Moby
    #15918
    Nem, ez nem ezért van. Ez már szándékos. Nem véletlen mondtam a knacket. Nemhogy belső fejlesztés, de maga a ps4 pápa szülte. Kizárt, hogy 10-nék több menjen el havonta. INGYEN LENNE, míg az indiefosokért is tutter, hogy többet fizetnek.
    Ez nem ok-okozati összefüggés. Ez tudatos, vezérelt geciség.
  • DarkSector
    #15917
    Igen, ez gondolom tudjátok miért van, azért mert a multi miatt amúgy is meg kell venned.

    Xboxon nincs gond, multi-jó gémek, legalábbis a régi gépre-és IGENIS OLCSÓBB JÁTÉKÁRAK

    Itt meg:
    Régen ez volt:
    jó játékok, filléres megtakaritás játékárakból.
    Most:
    arcade játékok-multi-filléres megtakaritás
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.08. 18:08:44
  • Moby
    #15916
    Vagy pl a knack. Ki az isten veszi azt még? Senki. De nem teszik bele, mer megtehetik, hogy faszt se tegyenek bele.
    Rájukférne már egy istenes zakó.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.10.08. 18:06:05
  • DarkSector
    #15915
    Hát ezaz, nem kell új játék, elég lenen valami régi, a Tomb Raider-nek pl nagyon örülnék vagy a MGS GZ-nak.
  • Ulthane
    #15914
    Csupa fos indie cím van a megjelenés óta. Miért nem adják a FIFA 14-et, a Thief-t, a Battlefield 4-et? Igaz, egyik sem érdekelne..
  • DarkSector
    #15913
    Ez valami vicc? A Dust most volt ingyen.
    Miez basszameg?
    Csupa fos arcade.
  • Ulthane
    #15912
    Ez komoly, Sony????
  • Ulthane
    #15911
    Lol

    Na, este megnézem, nálam mindig ugyanaz a neve a parasztnal. :)
  • shaddam
    #15910
    A pyx the cat hatalmas :D
  • Laza
    #15909
    Ez már vicc kategória ... tegyük hozzá, végülis aki X360-ról váltott XONE-ra, annak ez valóban kiveri majd a szemét :D :D
    Sajna annak már kevésbé, aki az elmúlt min 5 évben PC-n is játszott ... és akkor finom voltam :)
    Utoljára szerkesztette: Laza, 2014.10.08. 17:18:08
  • Laza
    #15908
    Invokers Tournament BETA - ez meg mi a túró?? Borzalmasnak tűnik.
  • arsmarci89
    #15907
    #15904

    - Dust: An Elysian Tail
    - Pix the Cat
    - Spelunky
    - Invokers Tournament BETA


    Utoljára szerkesztette: arsmarci89, 2014.10.08. 17:04:46
  • arty
    #15906
    ráadásul a lasszófasz prevgen port, a halo2 pre-prevgenről jön (bár nyilván minden pontján hozzányúlnak, de arra meg ott a Halo1Anniversary...)

    nemértem :(
  • arty
    #15905
    ódehogynem! :DD
  • DarkSector
    #15904
    Jo csak azért kérdem mert este 7-8 körül jutok csak ps közelébe, mondom megérdeklődöm van-e valami érdemleges köztük. Psplust is csak akkor vennék.
  • shaddam
    #15903
    Töltheted őket
  • Ra1n
    #15902
    Én nem tudom, de ez tényleg igénytelenség....
    A HALO 2-nél a ps3-as Lasszófasz mérföldekkel szebb alkotás volt, és tökéletesen kirakták a ps4-re felszépítgetve 1080p/60-al... Nem hiszem hogy a Halo 2 csinosítgatva nem lehetne igazi 1080p az "éles" kamu 1080p-nél...