121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kongy
    #15981
    Nem tudom, ebben egyetértek Harlekinnel, én sem érzem a játékok hiányát, valahogy mindig tudom mivel tolni PS4-en. Multiplat címeket is erre veszek meg, talán azért.
  • Skyline
    #15980
    Exkluzívok terén előző gen is lassan indult be. Az első két évben ki is hagytam mert mindemellett baxottdrágán mérték...
    Itt is jövőre kezd csak beindulni az exkluzív miizéria..És az még mindig csak az eleje lesz...
  • DarkSector
    #15979
    Hát ezekután, a hozzáállás nem túl meggyőző.
    Meg jó lenne pár másik az U4 mellé.
  • DarkSector
    #15978
    örülök neki.
  • DarkSector
    #15977
    Csak miért fut a geciba ablak módban?
  • DarkSector
    #15976
    Én arra gondoltam hogy exclusive-ok végett, amiért azt mondom hogy nem tudom pc-n letölteni.
  • Harlekin
    #15975
    Mitől ne lett volna az!?Szebbet jobbat kapsz??? igen!!!akkor?
    Megint megy a siránkozás...Régire pontosan ugyan így lófasz nem jön és nem is fog tehát marad ez a gen erre meg vagy jön vagy nem semmit nem veszítettél max a konzol árát,de azt már a döntés pillanatában is.

    41 játékom van erre a genre nem mondom,hogy mind NEXT gen,Viszont erre van!!!
    Fél éve a 360 at be se kapcsoltam pedig warezos tehát ott is nyomhatnám ingyen ami mind a 2 re jön,de szebb és jobb vitathatatlanul ezen!!!Eszemben sincs azon nyomni!Ha csak 1 hangya fasznyival is szebb jobb már megérte arról nem beszélve,hogy a barátlistámon jelenleg 21 online ember van ebből 5 van 360 on...
    Nem siránkozni nyafogni kell azon ami nincs hanem használni élvezni ami van!!!
  • TDC Geronimo
    #15974
    UCvel nem lesz gond arra mérget vehetsz.
  • SlickAdam
    #15973
    "Még Unity meg Evil Within van tervben, remélem több csalódás nem ér."

    fog...
  • Kongy
    #15972
    Dögöljek meg, ez a Dust egész jó játék ! :D Plusz behúztam 12-ért a DC upgradet is.... kíváncsi leszek, hogy jó lesz-e.
  • DarkSector
    #15971
    Hogy őszinte legyek engem az online része nem hat meg.
    Csak pár körre bele akartam nézni.
    Mindegy majd jön vaami normális gém.

    Még Unity meg Evil Within van tervben, remélem több csalódás nem ér.
  • Skyline
    #15970
    Ott a droidok környékén kapcsolódik be a mókába az Alien...Először csak le-lecsap a szellőzőjáratokból (figyelni kell ha csöpögő nyálat látsz arra ne menj)..Aztán beindul.:)
  • Skyline
    #15969
    Ahogy mondtam. Tartalmilag kevés. Főként most érezni hogy az online rész még nem megy.
    Ezt leszámítva a legszebb autós játék a piacon és a sebességérzet és ahogy csapatni lehet az kegyetlen.:)
  • SlickAdam
    #15968
    mai Alien adag:
    2-3 oram lehet a jatekban, de Alien-t meg csak egyszer lattam (az elsö videot nem szamolva)... messziröl. gyakorlatilag setalgathatnek is, de nem art a bujocska, mert az ANDROIDOK ki akarnak nyirni.
    na jo, hazudtam, mielött kileptem, elkapott az Alien. zajt hallottam, aztan... annyi. reagalasra idö NEM volt. persze utana a 15 perccel korabbi mentesemhez tett vissza (epik Android bujocskam ELE). ertem en, hogy nem 100% linearis a cucc, na de legalabb a liftek utan mehetne a csekkpojnt...

    fakje...
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2014.10.08. 21:36:34
  • DarkSector
    #15967
    Néha töröm a fejem hogy jó ötlet volt-e belenyulni ebbe a mostani generációba.

    Remélem kurvára odateszik magukat az Uncharted vagy egy GoW szerű játékkal, mert ez eddig FOS.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.08. 21:32:57
  • TDC Geronimo
    #15966
    Sony maga egy marha nagy csalódás már hónapok óta.
  • DarkSector
    #15965
    Hát mert ez röhej.
    Ez max vicc lehet, nem elég hogy így is messze elmarad sok játéktól tartalomban, még kimaradnak alapvető dolgok.
    Se PSN+ változat.
    Atyaég.

    Bocs de ez kurvanagy csalódás nekem.
  • TDC Geronimo
    #15964
    Evil withint már tolják páran, mert elkezdték árusítani

    Egy vélemény

    ""I think RE4 was the best game of the 6th generation of consoles. Its pacing was awesome as you said and this feels no different than that. Yes, so far it does lives up to the legacy of RE4 so far. And in some cases it surpasses it imho. Like atmosphere, art design, characters, story...

    This game is tense and at times scary. But the game's main point is being tense and putting survival above all else. First of all there are really rare games which i would call horror games like Silent Hill 1-2-3 and maybe 4., Fatal Frame series, Amnesia The Dark Descent. This game is not a horror game, if anyone is expecting stuff like the games i counted, they will be disappointed. This one is more survival-action oriented one. And when it comes to scares the games scares are not jump scares. It scares you mostly because of the atmospehere. It just keeps you on your toes because of that but never like the jump scares of RE 1-2-3-5-6. It don't have anything to do with old RE games except 4. It just takes 4, changes setting, makes the tone more serious, darker, takes away most of the cliche story related stuff of it and gives you more gameplay mechanics (fire, upgrading, stealth) to have fun with.

    There are not many games i could compare this to, it is much more action oriented when compared to the likes of Silent Hill and it is much more serious when compared to RE4. Think of this as an adult man's RE4. (RE4 fans please take no offense as its one of my favourite video games ever but the story was too shitty or childish for that matter). Also say hi to my fellow GAFfers.

    Finished Chapter 7. Total Play Time 7.17.07""

    15 vagy 16 chapter van úgyhogy kb 15 óra lesz az átlag végigjátszás.
  • TDC Geronimo
    #15963
    Miért tenném
  • DarkSector
    #15962
    Ugye most poénkodsz.
  • Harlekin
    #15961
    Szerintem lefizette őket MS!Másra nem tudok gondolni...
  • TDC Geronimo
    #15960
    replay, fotó mód, időjárás mind később jön patch formájában. Nem volt elég a +1 év úgy látszik alap dolgok bepakolására.
  • DarkSector
    #15959
    Kipróbáltam, annyira nem dobtam hanyat magam.

    havas pályát nem is láttam....mármint ahol esik a hó.

    Na és a Photo Mod sincs sehol....basszameg!
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.08. 21:21:44
  • soundsonic
    #15958
    Na, nekem bejön a DC hiába a sok rossz viszhang
  • Petike125
    #15957
    Van egy felesleges SLS AMG kódom DriveClub-hoz, elcserélném, ha valakinek van cserébe RUF vagy McLaren pack kódja.
  • DarkSector
    #15956
    Szuper.
  • Kongy
    #15955
    Jelenlegi kínálatból nem nagyon. Amit érdemes megvenni, az meg túl drága.
  • DarkSector
    #15954
    Magyarul semmit nem érdemes venni PS store-on?
    Mert ahogy hallak titeket, semmit nem érdemes. :D
  • Kongy
    #15953
    Az sem ér annyit, hidd el.
  • DarkSector
    #15952
    :)

    Látom a AC Freedom Cry 2250ft!!!
  • Kongy
    #15951
    2 hónap, de spórolsz vele :P
  • DarkSector
    #15950
    Megérné
    Minnya az 2 hónap. :)
  • Kongy
    #15949
    Mindjárt kinn van GZ PC-n, majd virágboltival tolod. Az nem éri meg, hogy megvedd, mert kb egy demó.
  • TDC Geronimo
    #15948
    amit láttam belőle az alapján ha fizetnének se tolnám: D
  • Kongy
    #15947
    Nem.
  • DarkSector
    #15946
    Bound By Flame akciós....jó gém?
  • Skyline
    #15945
    Gyorsan kivesznek 5000 AI-t hogy a PROCESSZORNAK ne kelljen egyszerre KIRAJZOLNI csak 25ezret...
    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.10.08. 20:33:52
  • TDC Geronimo
    #15944
    Csak próbálják nyugtatni a népet, de ebből már sehogy se jönnek ki jól
  • Kongy
    #15943
    Imádom ezeket a GS-es cikkeidet...
  • DarkSector
    #15942
    "Assassin's Creed Unity - még sincs kőbe vésve a felbontás"

    Lehet mégsem lesz 900p. :)