121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TomStorm
    #16021
    Uncharted 4 news coming “very soon”.Írta ma Evan Wells.
  • Tatyla
    #16020
    Dehogynem, csak gondolom nem jól állították be...
  • Ulthane
    #16019
    Ez komoly? A primary es secondary account nem jatszhatja egyidoben ugyanazt a jatekot???
  • Skyline
    #16018
    Párszor pár órát havernál sörözgetve. Azóta anyáztam a Driveclub információira...
    A vezetési élmény és a látvány végül eladta a DC-t nekem,ebben (ahogy írtam szvsz a szűk pályáknak köszönhetően) jobban élveztem mint az FH2-t (az irányítás,fizika hol itt jobb hol ott,közel egál), hiába abban a nagy szabadság...Viszont az FH2 a bődületes tartalma miatt hosszabb távon szórakoztatóbb szerintem.
  • DarkSector
    #16017
    Részben én is irtam jah, de most nem vészesen sokat. :D
  • DarkSector
    #16016
    Hát gagyizzák a CoD-ot sokan, de szerintem játékidőre sokkal többet el lehet vele lenni.
    Lehet nem realisztikus de játékélményben jól el lehet szórakozni vele. :)
  • n000rbi
    #16015
    74 hsz, na mondom mi történt? Aztán látom, hogy csak megjött Dark
  • AntiHero
    #16014
    Igazából nekem egyre jobban tetszik. Destinyt le kellene váltanom erre majd egy darabig.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2014.10.09. 00:25:53
  • TDC Geronimo
    #16013
    Próbálta valaki? Állítólag egész jó a gyros irányítás DCbe :)

  • AntiHero
    #16012
    Nekem is csak 30 percig működött.

    Más a kép jó a játékban, viszont videót és screenshotot ugyan úgy szarul készíti a DC.
  • DarkSector
    #16011
    Nem tudom kinek mi a véleménye, de a 2.világháborútól eljutni eddig, az művészet. :D

  • Kongy
    #16010
    Sajnos még nem tudtam kipróbálni. Majd jó lenne valami SG club-ot is csinálni ha lehet, már akinek megvan a játék :D
  • AntiHero
    #16009
    multi viszont vicc. Ha nem tudsz az elején elhúzni akkor folyamatosan lökdösik a segged amíg ki nem pördülsz...
  • Kongy
    #16008
    Na, most már lenyomtam pár kört DC-ban. Jó lesz ez! Nem adja könnyen a csillagokat, meg kell értük dolgozni, főleg a max csillagért :) Első eventet is újrajátszottam vagy 5-ször mire meglett a kitűzött köridő, de akkor is épp csak. Nagyon durván ismerni kell a pályát, és jól kell vezetni a 3 csillaghoz. Ja, meg szerencse is kell hozzá, hogy az AI épp ne úgy gondolja, hogy akkor most beléd jön mielőtt meglenne a jó köridő....
  • Moby
    #16007
    FH2-vel mennyit nyomtad?
  • AntiHero
    #16006
    Tényleg működik így. köszi ;)
  • Skyline
    #16005
    Megtaláltam közben a neten:

    Ps menüjében: Sound and Screen > Display Area Size

    Itt lődd be a teljes képet. A legtöbb játék a maga beállítását használja, a DC a PS4-ét...
  • TDC Geronimo
    #16004
    Most pontosan meg nem mondom neked. Nézz körül system settingsnél display résznél. Display area azt hiszem az a neve
  • Skyline
    #16003
    Erre nem vennék mérget.:)
  • DarkSector
    #16002
    Menüben van általában a Display opció...de szerintem valami más, mert nem elcsúszva van hane ablakban, a szar dust nekem ilyen.

    DC-t néztem 2-3 körre nekem fullképernyő volt.
  • DarkSector
    #16001
    nem is lesz.
  • Kongy
    #16000
    Ja, eléggé durván néz ki, szabályosan elvonja a figyelmemet vezetés közben :D
  • AntiHero
    #15999
    Azt se tudom, hol kell azt :D Eddig nem volt ilyen problémám. Hol kell? :D
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2014.10.08. 22:55:14
  • Skyline
    #15998
    Én ezekben se láttam...:D
    Szépek,de semmi exzta....
    Ellenben autós szinten a DC most grafikában No1, pc-n sincs jelenleg ellenfél...
  • TDC Geronimo
    #15997
    overscan area be van PSen állítva rendesen?
  • DarkSector
    #15996
    Nem tudom, látványban nekem 3 játék hagyott nyomot eddig.

    Infamous Second Son
    Infamous First Light
    Killzone Shadow Fall.

    A többi játékon nem látom egyértelműen hogy látványban odakúrna.
  • Kongy
    #15995
    De ez az AI nagyon felbasz. Elvileg az lenne a cél, hogy ne ütközz, de ezek a mocskok direkt leszorítanak, nem hagynak a jó íven menni. Nem leszünk így jóba.
  • Skyline
    #15994
    Hálaégnek van annyira jó hogy kicsit engem lecsitított, bár elismerem a FH2 tartalmilag jobb. A grafikában,sebességélményben nem, itt sokkal komolyabban élveztem amiket komolyabb vasakkal (szaros kisbömössel és lotussal) le lehet művelni a szerpentineken... A fizika.. Hááát nem tudom. Nekem nagyon egál... Már a bömössel is kell gépészkedni néha, és a kanyarok sem épp egyszerűek, nyomjad még..:D

    Egynek nyomott áron jó ez a játék,ha a közösségi rész tényleg annyira jó mint ahogy egyes tesztekben írják akkor elszórakoztat egy ideig.
  • AntiHero
    #15993
    Hát beszarok :D The Crew Betaba is ez volt, csak ott rá is nagyított a képre. itt meg ablakba fut...látszik is a rece itt-ott.

    Nincs szerencsém az autós játékokkal..
  • Skyline
    #15992
    Nem ez valami bug, más oldalon is olvastam hogy van akinek "ablakban" fut...
  • AntiHero
    #15991
    Én hdmi kábelem rossz vagy miért csak ilyen képeket tudok készíteni a játékból? (DRIVECLUB)


    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2014.10.08. 22:34:28
  • Moby
    #15990
    A ps3 leginkább a ps2 szép emlékeiből élt, azon kívül meg az exei elég nagy fosok voltak/lettek a ps3 érában. Voltak az uncsik, meg hevirén meg gow3, és ezzel kb vége is. Ilyen haze-k voltak, meg resistance-ek, ratchetek, killzoneok,csupa-csupa közepes, vagy annál szarabb játékok. Ja meg fosgt-k.
    Na ez a tendencia "érik" be mostanra. És nem csak ps-en, az egész iparágban.
  • Kongy
    #15989
    Na, Driveclub így első benyomásra (egy versenyt toltam le):

    Grafika király, simán hozza a Horizon 2 színvonalat EZEN A TÉREN
    Fizika már kicsit neccesebb... elég érdekes, Horizon-é valahogy jobb, itt elég doboz fizika van
    Kanyarokat bevenni nem nehéz, csak az a gáz, hogy az AI baromi agresszív, kilök, és aztán büntetést meg pont te kapod. Remélem ezt nem gondolták komolyan, és majd peccselik vagy valami.
    Amúgy eddig nekem bejön, én tuti elautókázok majd vele, főleg multiban majd, már van is egy club, ahova csatlakozni fogok, már ha lesz online.
    1 körből is látszik, hogy a Horizon 2 nyilván jobb, de ha nincs más, akkor jó ez is. Ezért az 1 játékért nem vennék Xbone-t. Ha lenne mellé még vagy 5 ex ami érdekelne, akkor erősen elgondolkoznék rajta, de én az Uncharted miatt ragaszkodok a PS4-hez. Az a játék alapjaiban fogja megrengetni a játékvilágot. Ezt már most lemerem fogadni.
  • DarkSector
    #15988
    :)
  • shaddam
    #15987
    Egy uncharted 2 videó miatt vettem. A többi már történelem
  • DarkSector
    #15986
    Sőtt belogolni sem lehet nemhogy játszani.
  • DarkSector
    #15985
    Igen.
    Szerinted 1-2 éve a ps3-at minek vettem? :D

    Uncharted meg GoW meg The Last of Us.
    3+6+1 játék.

    és mellé még amik még tetszettek.
    Beyond.vagy jó a Killzone annyira nem.
  • TDC Geronimo
    #15984
    Hát PS3 utolsó 2-3 évében volt egy pár amiért megérte.
  • DarkSector
    #15983
    A legfaszább meglepetés, hogy gondoltuk anti-val veszünk játékot közösen, most kipróbáltam hogy ő játszott egy játékkal.
    Nem is lehet játszani ugyanazzal a játékkal.
    Nem értem, pedig itt is meg máshol is azt mondták 2 gépen megy egyszerre ugyanaz a játék...

    Vagy jött új peccs?
  • Harlekin
    #15982
    exclusiveok véget venni konzolt?!?!?
    Legyek jó fej mennyi volt platformonként az elmúlt 10 évben 15 darab,na ezért nem ,hogy konzolt nem szabad venni hanem gondolni se szabad rá, mert pontosan így a baszott nagy pénzkidobás és az értelmetlenség.