121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • DarkSector
    #16061
    Figy van egy profil, ami az egyik félnél Primary.
    Én beléptem a bejelentkezésnél abba a profilba....mit kell még csinálni?

    Mert nekem mindeni ezt monda.

    Itt vagy 7x kérdeztelek titeket, akkor senki nem válaszolt.
    Naná hogy lehet nem jól csináltuk.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.09. 18:11:05
  • DarkSector
    #16060
    Kell invite kod.
  • AntiHero
    #16059
    Mi az include code? (17 szám)
  • Totti5
    #16058
    Nagyon, az utolsó videók bőségesen bemutatták hogy mennyire sokrétű és változatos lesz. Mestermű gyanús a dolog, abban az értelmben hogy jól fogja ötvözni a klasszikus Resident Elemeket a modern dolgokkal.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.10.09. 17:27:44
  • Totti5
    #16057
    Van már inszáder infó hogy mikor lesz DC plusban?!!! jó lett volna hétvégére tesztelni.
  • Kongy
    #16056
    Jelentkezzetek Evolve Alphatesztre amíg van hely. :)
  • Csibe001
    #16055
    En uj PS4 tulaj vagyok, szerintem jo jatek lesz Evil Within, szerintem valahol a Silent Hill es Resident Evil 4 kozott kell keresni ezt a jatekot. Az eddigi informaciok es kepek alapjan szerintem jo lesz, idovel biztos beszerzem.
  • TDC Geronimo
    #16054
    Én várom.
  • TomStorm
    #16053
    Hát annyira nem.Mikor megláttam,hogy 1 méteres falra szerelhető bombákat húzott ki a zsebéből kicsit elvette a kedvem.Túlélő horror játékba nem tudom minek ilyen.Másik,hogy lőszer mindenhol egy olyan házban/környéken aminek elvileg semmi köze nem lenne hozzá,hogy találj akár egyet is.
  • Kongy
    #16052
    Tényleg nekem is az ugrott be! Még a mozgásanimáció is olyan szögletes, mint ott volt :D
  • Skyline
    #16051
    Én egyre kevésbé...Amennyire annó felpörögtem rá hogy húú végre valami ami a Silent hill 1-2 nyomába léphet pont annyira nem hoz lázba mert amiket eddig láttam abban a RE4-re emlékeztető lövölde volt...
  • Kongy
    #16050
    Ti várjátok az Evil Within-t? Engem nem győzött meg videók alapján....
  • Harlekin
    #16049
    De nem csak alaszka az ami tax mentes van még jó pár!
  • Harlekin
    #16048
    nekem elsőnek new york volt és vont elég sokat majd lett alaszka és még mindig vont de lényegesen kevesebbet,majd arrég költöztem 1 megyét alaszkában és már nem vont...
  • Moby
    #16047
    Nah, hireltech 2 perc alatt cserélte zsír újra a beteg ps4-em. Jóarcok. Zsírmány!
  • Tatyla
    #16046
    Florida van nekem és ugyan ez, nekem se von taxot
  • Harlekin
    #16045
    A stor ár annyi csak fizetsz utánnna taxot is...hidd el Én 41 vásárláson vagyok túl és nem annyi mindenhol!.Sőt alaszkába is van olyan régió ami után szintén vonnak taxot.
    Van az USA stor ott minden mindenkire vonatkozik azaz 60 dolcsi és fizetéskor plusz tax amikor küldik az értesítést.Viszont alaszka fairbanksben nincs tax azaz 0 tax van elszámolva tehát csak a 60 dolcsit fizeted máshol meg többet és nem mindenhol ugyan annyi a tax...
    Ha még ezután is kételkedsz nagyon szivesen berakok képet a visszaigazoló emilekről első 2 játékomon volt tax pedig alaszka volt a kkor is a címem viszont nem ugyan az az irányító szám volt megadva és vontak 3.75 dolcsit pluszba,most az új címmel viszont nulla tax van azaz ami 60 dolcsi az annyi....
  • Moby
    #16044
    Erre is van esély :) Unatkozni biztos nem fogtok (remélem én sem) :D
  • n000rbi
    #16043
    Háh.
  • Kongy
    #16042
    Ennyiért megérte... ha lenne 90k ajánlat magánszemélynél, én is vennék... szóval ha eladnád szólj :D
  • Skyline
    #16041
    Jövőképed: Pár hónap és megunod a Forzákat, más nagyon nincs, csak szarabb minőség..Aztán tavasszal visszatérsz ps4-re amit megunsz pár hónap alatt mert csalódsz...És megint fosbón...Majd megint sony....És így fog menni egy ideig.:D
  • Moby
    #16040
    Valahogy kifekszem azt is :D
  • Moby
    #16039
    Én is :)
  • TDC Geronimo
    #16038
    Kíváncsi leszek meddig lesz meg :D
  • Skyline
    #16037
    Meg fogsz.:)
  • Moby
    #16036
    Ennyi a nagyker nettója :)
  • vg
    #16035
    Jó döntés volt!
  • Kongy
    #16034
    90ért szerezted? :O Honnan?
  • shaddam
    #16033
    Biztos az aranyláz :D
  • Ulthane
    #16032
    Semmi ertelme az alaskanak, nem tudom miert erolteti mindenki. Csekkoltam, pont ugyanannyi Minden, mintha mas varost valasztasz.
  • Moby
    #16031
    Meglepődnék :) (90)
  • Harlekin
    #16030
    grat !Azonnal reg usa alaszka storra és 12500 ér már szedheted is a forzát!!Este nagy multi csapatás lesz!
  • Skyline
    #16029
    Pár hónap és áron alul adod el,nagy vétel volt.
  • Moby
    #16028
    Némmá ki stoppolt le

    /igérem ez az utolsó ilyen itt Norbi, veled meg erről majd odaát!
  • Kongy
    #16027
    Amíg vannak agyhalott emberek (márpedig vannak, túl sok is), addig dőlni fog a lé nekik.

    "60 is really good for a shooter, action adventure not so much"

    Ehhem ehhem, Last of Us Remastered? :D Ezt ne próbálja bemesélni, hogy a 30 fps jobb, mint a 60, mert kurvára nevetséges. Ha vak vagy, akkor lehet, hogy elhiszed.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.10.09. 12:03:59
  • Ulthane
    #16026
    http://www.videogamer.com/ps4/assassins_creed_unity/news/assassins_creed_unity_director_says_30fps_feels_better_asks_who_cares_about_resolution.html

    szivbol kivanom,h az ubi egyszer kurva nagyot szivjon emiatt a,pokhendisege,miatt.
  • KaLóZ14
    #16025
    elvileg most már csatlakozott az online részre..
  • Tatyla
    #16024
    Nem jó még az online rész
  • KaLóZ14
    #16023
    driveclubba ha social hub-ra akartok csatlakozni, nektek is kiírja h "your connection to the driveclub server has been lost." ?
  • n000rbi
    #16022
    VGA-ra fognak jönni valamivel majd decemberben.