121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • DarkSector
    #16101
    Jogos.
    Konzolt 100x írtam, az exclusive-ok miatt tartják, annak van értelme.
    Multiplatform játékokra és multi player játékra PC....
  • Skyline
    #16100
    Nem. A fizetésünk kevés és a játékok is drágák nextgenre..:)
    Még mindig vicc hogy teszemazt MEGJELENÉSKOR megvetted a BF4-et és az új COD-ot nextgenre. Kicsengettél potom 40ezer forintot. Befizeted a multit legyen csak 10-ezer. Már 50-nél jársz. Ha a PSN behal akkor nem multizol egyikkel sem.

    Ugyan ez pc-n mindamellett hogy jobb minőségben tolhatod őket: A két játék kb 25ezer volt. És pont. Multiért nem fizetsz. Ha behal az egyik játék ott a másik hogy játsz, nem egyetlen rendszertől függsz amiért még fizetsz is... Persze a nextgen változatokat cserélgetheted, stb, de nem változtat a lényegen, irreálisan drágán adják a cuccokat....

  • DarkSector
    #16099
    Ja USA az oké, de akkor pontosabban fogalmazok, nem a játékok drágák, hanem a fizetésem kevés.
    Ráadásul ugy tűnik ugrik a terv hogy digitálisan meg tudjuk osztani 2-en Anti-val a játkokat.

    Marad a dobozos vásárlás.
  • Skyline
    #16098
    Attól függ melyik Store... Egyre több címnél látom hogy 2-3ezerrel olcsóbb főként usa store-ból ,mint boltból 0-day....
  • DarkSector
    #16097
    Elfelejtették és te is, hogy a PSN teljes árak a bolti áraktól mérföldekkle drágábbak, meg úgy amúgyis drágák.
  • Skyline
    #16096
    A nagydurranások között nextgenen meg eléggé EA játékok is szerepelnek, arra pedig ne várjon szerintem senki hogy miközben One-ra EA Accessel nyomják a játékokat akkor Ps4-en a plusba benyomják ingyért az EA játékot...Ha ez megtörténik lesz hőbörgés a One tulajok körében az ziher...:)
    Talán jövőre majd elkezdik berakni az akkor már 1 éves első ps4 játékokat a plus-ba..TALÁN...
  • Laza
    #16095
    Még PS+ címen egy teljes játék árát sem fizette ki senki sem PS4-en, hova kéne még ingyen full játékokat adogatniuk, főleg havonta?? Még egy éve sincs kint a gép. Odébb van az még.
    Páran nagyon beleszoktak a jóba :)
  • Skyline
    #16094
    A vezetési élmény üt anélkül is, már kicsi autókkal is a szűkebb pályák / bitang látvány és sebességérzet meg az eltalált fizika miatt. Ma nomytam egy RS5-össel, kicsivel komolyabb kategória és odab*sz, pedig ez még semmi a kemény vasakhoz képest.:)
    Az eső a hab lesz a tortán. Már ha bírni fogja a hw, és nem azért késik mert valahogy próbálják beleollózni hogy a stabil 30 is meglegyen és a látvány is amit mutogattak..:D
    Csak a tartalom az ami foghíjas sajnos...
  • Totti5
    #16093
    Nem.. mint írtam szereztem holnapra.
  • Totti5
    #16092
    Igen, bár már erősen gondolkozni kell rajta, mert annyira megszoktam hogy fel sem tünik...
  • DarkSector
    #16091
    "XO kontroller > DS4"

    ha csak a rezgő ravaszokat nézzük akkor igen.
  • DarkSector
    #16090
    Gratula, mind2 konzol tulaj lettél? :D
  • SlickAdam
    #16089
    FH2-ben is rezegnek a ravaszok? F5-ben nagyon tetszett. XO kontroller > DS4 szerintem is.
  • Totti5
    #16088
    Már mindegy, szereztem holnapra egy PS4 + lemezes DC kombót. Kár hogy a PSC álltal beharangozott day 1 eső nincs még mindig benne:(
  • Skyline
    #16087
    Még a szerverek sem mennek, elöbb nyílván rendberakják a szervereket, felkapcsolják a vásárló rétegnek,majd utána aktiválják a plusos változatot,lévén a serverük ugyanaz...
  • Moby
    #16086
    Játékokról majd később :)
  • Moby
    #16085
    Halk mint a kurvaélet. A füleim csókolgatnak, ha csak az megy. A kontroller kurvajó. Az egész gép nagyon...finom. A ps4 mellett pláne. A ps4 anyagban, részleteiben ipari körfűrész, ezen a kábelek minősége is apple-like. A méretkülönbségnek irl a világon semmi jelentősége. A gui okádékszar, a legszarabb, amit valaha láttam, negyvenezer különböző méretű és tartalmú geci van a képernyőn, sokszor asse tudom min van a fókusz, stb. Tudjuk mekkota fos a metro. Na ez annak a kimaxolása. Alapvető dolgok hiányoznak, máshol meg szolgáltatás menyország. Félkész ez is máig mint a kurvaélet.
    Az egész képet nézve az üzenete a világ felé sokkal kevésbé nyilvánvalóan spórolásgyanús mint a ps4 esetében, miközben tudjuk, hogy valójában meg az.
  • Moby
    #16084
    Így, hogy itt a két konzol facetoface, azonos kijelzőn, azonos körülmények között...a kép kuszább mint valaha, és jóval árnyaltabb, mint kívülről látszik. Amiben tökéletesen megegyeznek: olyan dolgokban gyenge mindkettő, amiben tuti nem várnád az adott platform múltjának és prioritásainak ismeretében. Mintha mindkét gyártó a mérnökeinek felét kicsérlte volna egymással random osztályokról :)
  • TDC Geronimo
    #16083
    Mivan milyen a bone förszt impressön? :p
  • arty
    #16082
    90ér nekem is vegyél má' egyet hazafelé! :D
  • TDC Geronimo
    #16081
    PS3 verzió alapján

    "Pros
    Gunplay is satisfying
    Awesome architecture
    Varied environments
    Atmosphere - It feels like RE4's Village some point, at some another feels like Silent Hill's otherworld, at another Lovecraft"ish"
    Some awesome lighting
    Very mature story, characters and themes (of course compared to RE series not Planescape Torment;)
    Upgrade mechanics ( character upgrades, weapon upgrades)
    Agony Bow ( all in one, harpoons, explosives, shock and flash bolts)
    Fewer supplies in some chapters
    Randomized enemies and supplies
    Length (so far it seems very good)
    Replayability ( I will definitely replay it at least once)
    Stealth ( while it doesn't works with some enemies, it is still very useful)
    Melee weapons are satisfying to use
    Creative bosses
    It doesn't have any fillers, every part of the game is crafted well

    Cons
    Puzzles are not hard ( I never had to think about what to do, they are very straight)
    Technical problems ( very rare texture streaming issues, some clipping issues, graphical inconsistency, minor/major lighting issues which one level is full of, cutscenes)
    Only medium and easy difficulty is avaible at the start (you need to beat it once to unlock higher ones
    Easy bosses
  • arty
    #16080
    ratchet 1x jovolt (tény, a második részt feléig (se?) bírtam utána)
    killzone abszolut kellemes fps, a harmadik ráadásul kimondottan jól is néz ki
    infémüszök
    lbp nagyon szórakoztató, motorstormokat is bántam volna, ha nincsenek meg - és azért a fosgt is kell, ha valaki ótókabuzi ...

    uc1-2-3, tlou pedig önmagában megér(t) egy ps3at

    + konzolexkluk, bár ezekért nagyon nem volt jó pisitulajnak lenni :D

    volt azért ott elég, itt egyelőre semmi (najo, infamous és dc)
    Utoljára szerkesztette: arty, 2014.10.09. 20:44:38
  • arty
    #16079
    "Ha csak 1 hangya fasznyival is szebb jobb már megérte"

    ez a hangyafasznyi plusz az xbón -> ps4 viszonylatban már nem igaz, gondolom? :D
  • DarkSector
    #16078
    RE 4 2.0?
    Mifasz? :P
  • TDC Geronimo
    #16077
    Páran már tolják. RE4 2.0 sokak szerint. Jó kis survival horror jó kevés lőszerrel.
  • Kongy
    #16076
    Húha, nem tudom merek-e majd ezzel játszani. Engem a láncfűrész bőgése már amúgy is totál kikészít, hátha még egy őrült azzal kerget, meg az elől kell bujkálni... ez a gyengém. Fogadok ezen jobban fogok fosni, mint az Alien-en.

    ÉS EZUTÁN JÖN CSAK A FŐCÍM. Kész. Hát ezzel tényleg játszanom KELL.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.10.09. 20:27:31
  • Kongy
    #16075
    Nagyon beteg jelenetek vannak benne, azért nagyon látszik a Mikami mester fantáziája.... :D Elég két esélyes a dolog. Lehet, hogy nagyon szar lesz, vagy nagyon jó.... vagy abszolút középszerű... ja az már 3.
  • Ulthane
    #16074
    Nálatok sem megy a gameinformer.com? Nálam hetek óta nem jön be ezzel a hibával:

    Internal Server Error - Read

    The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
    Reference #3.63de6bd1.1412878564.1614982

    PC-n, tableten, mobilon, mindenütt.
  • TDC Geronimo
    #16073
    CEO Kaz Hirai ‏@KazHiraiCEO 2 p2 perccel ezelőtt
    With Driveclub, Evolution Studios has managed to create a racing game that delivers the core Gran Turismo experience: delays
  • TDC Geronimo
    #16072
    Szépen dodgeolták a res kérdést. Van egy olyan érzésem ,hogy ez se 1080p lesz
  • TDC Geronimo
    #16071
    Én se akarom de meg fogom :y

    Legalábbis beletekergetek :D
  • Moby
    #16070
    Nem merem megnézni :)
  • DarkSector
    #16069
    Irtad ja...Totti-nak. :D
  • Totti5
    #16068
    Ez az az infó amit magadban hagyhattál volna.
  • Kongy
    #16067
    Mondtam én hogy az?? :D Majd akkor mondok véleményt, ha kipróbáltam. Csak annyit jegyeztem meg, hogy eddig nem győzött meg videók alapján.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.10.09. 19:30:39
  • DarkSector
    #16066
    Evil Within nem szar.
  • Kongy
    #16065
    Te minden szarra rá vagy kattanva, inkább nem adok a véleményedre. Ne haragudj.
  • DarkSector
    #16064
    Kemény a kinti esős rész.
  • TDC Geronimo
    #16063
    Első fél óra PS4. Akit nem érdekel spoiler

  • TDC Geronimo
    #16062
    Negyed óra és DA:I livestream lesz itt

    Karaktergenerálás meg gameplay.

    szerk. wow PS4 verzió lesz. Először látjuk konzolverziót. Na kíváncsi leszek bár stream minőség miatt sok mindent nem lehet kivenni.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2014.10.09. 18:46:53