121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Tatyla
    #16141
    itt egy teljes leírás ha ebből sem fogod fel hogy kell csinálni nem tudok többet segíteni
  • Skyline
    #16140
    95%.:)
    De nem ezen volt a lényeg továbbra sem hanem azon hogy a nextgeneken durván sarcolják a játékosokat.:)
  • Skyline
    #16139
    Ellenben ha a kezedben a kontroller átérzed hogy mennyit gépészkedsz,küzdesz és feszülsz rá a versenyre.
    FH2 nagyon bejön, de így hogy jópár versenyt beletoltam mindkettőbe, sebességélmény és versenyfíling szempontból a DC nyer. És ahogy haladok előre és váltom ki az egyre keményebb vasakat, egyre komolyabb az érzés. A FH2 a szó legszorosabb értelmében egy Paganival volt képes nyújtani azt az élményt amit a DC-ben egy szaros RS5-ös audival kaptam...És azt is csak akkor amikor nem 20 méter széles pályaszakaszokon kellett menni vagy idióta módon nevetséges fizikával a szántóföldön... A tartalomban nem kérdés hogy a DC elvérzik. De most hogy tolhattam a DC-t is már messze nem érzem azt amit napokkal ezelött és amit hetek óta hangoztatok, hogy nincs Sony gépre rendes autós cucc,mert lett, és adott egy olyan élményt ami miatt nem érzem szükségét jövőre a One vásárlásnak... Aztán hogy a bővítések milyenek lesznek,illetve mennyire tartja el a közösségi élmény, a klubozás az egészet és mennyire foltoznak rajta meglátjuk.
  • TDC Geronimo
    #16138
  • DarkSector
    #16137
    Én is ezt mondom, nem a csempe önnmagába a probléma, az egész menüben nem igazodok ki sokszor, pedig évek óta hazsnálom.
  • Moby
    #16136
    Hát izé...igen, ez az összkép, és ez működik, deeee ez nem magyarázza miért van az, hogy az egyikben tizennegyedszer is visszamegyek a trackre ugyanazzal az autóval, ugyanoda, ugyanúgy, hogy lenyomjam azt a pöcsöt, amelyiket épp nem tudom, addig a másikban szolgaként tolom le mechanikusan a pályàkat csak azért, hogy még kettő után jön a havas pálya, ami szép. Ezek mögött már jóval több összetevő van. Ha ez ilyen egyszerű lenne, minden hülye tudna autóversenyt csinálni, miközben simán fejben tudjuk tartani a megjegyzésre érdemes valaha készült összes racsingjáték címét.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.10.09. 23:32:58
  • Moby
    #16135
    Nem a csempe a gáz, hanem az, hanem az, hogy ha leszórok a földre 400 színes különböző méretű törött üvegdarabot, és azt nem mozdíthatod el, akkor a hetedik után nem tudod megmondani melyiket nézted meg, és melyiket nem. Erre már az ősember is rájött, ezért kezdte el rendszerezni a dolgait, de redmondban az idióták kitalálják ám hogy lehet visszamenni az ősember ELŐTTRE. Mer az fenszi. Vagy faszomtudjamér.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.10.09. 23:21:49
  • Kongy
    #16134
    Mitől volt jó a FH1? Nézzük csak.
    -Atmoszféra! Igen, egy autós játékban. Az a fesztivál körítés egyedi hangulatot teremtett.
    -Jó zene, pörgős számok, amikre hasítani nagyon jól esett
    -100% vezetési élmény, a konfigurálási lehetőségek miatt. Be lehet kapcsolni minden segítséget, vagy csak a segítség egy részét, illetve ha kevesebbet kapcsolsz be több pénzt kapsz. Így az abszolút noobok (pl én) is sikerélményt kaptak, mert benn tudták tartani a kocsit a pályán.
    -Rengeteg jobbnál jobb autó, új és régi egyaránt, illetve rengeteg autókategória, és versenykategória.
    -Nagy és változatos bejárható terület
    -Xbox 360-hoz képest gyönyörű grafika, mai napig nincs szégyenkeznivalója

    huhh most hirtelen ennyi jutott az eszembe. Én egy hónapja vettem 360-ra Forza Horizon-t 2000 Ft-ért, és azt kell, hogy mondjam az utóbbi idő leghasznosabban elköltött 2000 Ft-ja volt, ami minden fillért megért.
  • DarkSector
    #16133
    Stabilitással nekem nincs gondom.
  • Moby
    #16132
    És ezáltal csökken a flipper effekt? Jobb lesz az AI? Nem. Csak javul a sebességérzet, javul az összkép, toleránsabb leszel.egyébként meg nehéz lematekolni mitől volt annyira szórakoztató már az fh1 is. Nem egy-egy terület jósági tényezője miatt. Szóval ez ilyen csekklista komperzsönben nem fog menni. Az egyiknél pixelben toltak bele apait-anyait, míg a maradék egy jó iparosmunka, a másiknál a gameplayt maxolták ki. És ezek semmilyen kontextusban nem részhalmazai egymásnak.
  • kill3r21
    #16131
    Én már megtértem, heteken belül, ps4 :)
    Azért kiváncsi vagyok :)
  • Totti5
    #16130
    Én is, de rettentő mód nem funkciónális X1en, hiába tud nagyon sok mindent... a lényeg hogy ki lett sírva a theme, háttérkép lehetőség a következő frissítésre, de könyörgöm minek? annyi mindenen lehetne finomítani hogy ne tépje az ember a haját, de nem az első ami kellett hogy 5 helyen jelezze ki a kontroller elem merülést, a másik legfontosabb meg hogy milyen háttérkép legyen a menübe... isten barmai....
  • kill3r21
    #16129
    Nah igen! :)
  • Kongy
    #16128
    Nem a csempén van a hangsúly, hanem a játékokon illetve a rendszer stabilitásán. Ha működik rendesen az online rész, akkor szarok bele a csempékbe.
  • kill3r21
    #16127
    Én szeretem a csempét :D
  • DarkSector
    #16126
    Az is. :D
  • DarkSector
    #16125
    Hát a csempelofazs nem volt a legjobb választás, X360 esetében is a hajamat tépem sokszor a menüben.
  • Laza
    #16124
    Csalni mindenhol lehet ... pl konzolon már sokaknak az is csalás ha XIM4-et használok ... ja, bocsi :D
  • DarkSector
    #16123
    Én sem, abbahagytam.
  • Moby
    #16122
    Ennyi. Egyelőre nincs más. Gyakorlatilag emiatt vettem. Nagyon demo ezen sincs. Vagy csak ên nem találom ebben a GUI pokolban. Hordó denszeszben kéne porrá égetni, aki ezt a fost kitalálta.
  • DarkSector
    #16121
    Igen ez mindenhol így van, a durvább kocsik minden játékban szebbek, jobban kidolgozottabbak, nem véletlenül.....
  • kill3r21
    #16120
    Dehogynem, ezért nem Multizok...mert nem elég hogy tele pro játékosokkal, még csalók is szépen vannak...:S
  • n000rbi
    #16119
    Annyit hozzátennék, hogy a DC ahogy haladsz előre, az egyre izmosabb autókkal kezd élvezhetővé válni. Nem hittem volna egy percig sem az első találkozásunkkor.
    Ja és rohattymek, nekem csak kb. jövő kedden lesz gépem. :)
  • Moby
    #16118
    Erről a baromságról szokjatok már le. Nem változik meg egy játék csak attól, hogy a kezembe kerül a kontroller
    Nem lesznek mások a játékmódon, és azok szàma sem változik. Sem a játékban szereplő entitások viseljedése. Sem a grafikája, sem a hangjai. Az egyetlen ami történik, hogy megtapasztalod az irányíthatóságát, meg az esetleges inputlagot. Ennyi fog történni, semmiféle misztikus hókuszpókusz. Ne áltudománykodjatok plíz :)
  • DarkSector
    #16117
    Miért nem csalnak CoD és BF-ben? vagy bárhol máshol?
    A legismertedd népszerűűbb multikban van a legtöbb csaló. :)
  • kill3r21
    #16116
    Látom itt is keménybe nyomod :D
  • DarkSector
    #16115
    90%. :D

    A maradék csak simán pro. :D
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.09. 22:40:39
  • arty
    #16114
    és az ingyenmultis pécéverzában 20 vagy 70% a csaló?
  • arty
    #16113
    már nemazé, hogy a DC-t védjem az FH2 ellenében, de ... azt ugyan mégis mennyit tologáltad? :P
  • TDC Geronimo
    #16112
    Milyen játék van még meg?
  • Moby
    #16111
    Rezegnek. Fantasztikus az XO kontrollere.
    FH2. Két tényt tudok megállapítani:
    -a DC agyonveri grafban a FH2-t, ha egyszer belepeccselnek mindent
    -a FH2 ennek a generációnak magasan a legszórakoztatóbb játéka eddig. A teljes palettát nézve. Annyira klappol gameplayben minden, hogy az ember fetreng a tartalomban meg az ötletekben. 40 tonna event, amiknek egyesével is nekifutsz 10x, ééés nem mondom el miért, mert oldalakat tudnék írni. Szórakoztatás kimaxolva.
    Ha ennek a negyede ott lett volna a DC-ben, azzal a graffal agyonvertek volna mindent és mindenkit ebben a genben előre sok évre.
  • DarkSector
    #16110
    Jó csak azért írtam mert a szemünkre hánytad hogy ne vásárolunk 20k-s játékokat. :D
  • DarkSector
    #16109
    Na jó, akkor előről, konkrét példa, mert igen nekem ez nem egyértelmű.
    Ezekszerint.

    Van mindkettőnknek 1-1 profilja.

    Ő Anti, és Dark.
    Mindketten a profilunkkal Primary vagyunk a saját gépünkön.
    De egymás profiljával egymás gépén beléptünk simán a bejelentkező képernyőn (Guest opció felett).

    Én azt hittem ennyi az egész.
    De ezekszerint nem.

    Na akkor innen írd meg pls, hogy mi a wattafak!
  • Laza
    #16108
    Miért felejtettem volna el? Ki beszél itt a PSN játékárakról? Mert én egy szóval sem írtam :)
    Egy 1 éves PS+ 50$/eur, egy játék meg 60$/eur ... és a gép még egy éve sincs kint. Miért is osztogatnának még 60$/eur kategóriás játékokat?
  • Tatyla
    #16107
    Ez se igaz mind ketten tudtok játszani ha ő primary te meg a secondary az ő accja meg neked a primary de látom még mindig nem világos
  • DarkSector
    #16106
    Amúgy valóban lehet játszani egymás játékával ugy ha ő mint most a gépén primary, de akkor nem egyidőben, hanem csak ha nincs belépve ps4-re.
    Mindegy ennek tudatában oldjuk meg a dolgokat ezekután.
    Köszönöm/köszönjük.
  • DarkSector
    #16105
    Jaja ezt vágom hogy csak 1 gépen lehet primary, na látod ezt nem mondta senki eddig, meg neten sem hangsúlyozták ezt.

    köszönöm, így már értem.
  • Tatyla
    #16104
    Igen de nálad ne maradjon primary azt fel kell oldani különben ő nem tudja aktiválni magának
  • DarkSector
    #16103
    Magyarul ahoz hogy 2-en játszatok, először egyik gépen megvenni a profillal, majd azt a profilt a másik gépen primary-nak tenni?

    Én azt hallottam, tudtam eddig, hogy a profil egy gépen legyen primary, gondoltam én ésszerűen hogy ahol használom, vezsek játékokat.

    Akkor ahogy értelmezem az a lényeg hogy a profil és géphez is vásárláskor hozzáadja a játék használati jogot, és a vásárló fél használja a gép jogait a másik fél a primary-vel aktivált profilt?
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.09. 21:59:14
  • Tatyla
    #16102
    Miért ugrik? Mit bambáskodtok? ha te veszed a játékot anti haverodnal legyen a te accod az ő gépén a primary, ennyi...