121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • DarkSector
    #16181
    Oks, ezt nem hallottam, de akkor kérdem én kell nekem egy félkész játék most?
    Lehet mire kiegészül teljesre 50% off lesz rá.
    Kiábrándító, meg essek neki végigvinni, aztán ha megjön a játék másik fele kezdjem előről sak az időjárás végett. Na ne poénkodjunk már.

    Nem a ti hibátok, nem nektek durrogok, hanem ezt a felfogást nem értem a fejlesztők részéről.

    Ott a Mordor.
    Mondanák hogy játsz vele, játszatok, azt fél év mulva majd peccsbe kapjátok az esőt a játékban.
    Játszhatóak annélkül csak addig miért játszak vele?
    Ha megveszem és előtte játszom végig nem tudok várni vagy nem akarok az eső peccsre, akkor utána basszák meg.
  • Skyline
    #16180
    Épp ezaz hogy nem szarja le, ha jobb íven vagy elenged ahogy el kell,nem húzza rád a kormányt. Minimal puffanások persze vannak,de messze az egyik legjobb AI amit autóversenyes cuccban láttam.
    Azt ne keverjük bele az egészbe amikor azt hiszed hogy a gép mögötted van ráhúzod a kormányt és anyázunk mert "kilökött"....:)
    Belső nézetből tolom az egészet és látom a tükrökben mit művelnek, abszolút pozitív az egész. 2-3 órányi játék alatt eddig egyetlen egyszer pördítettek ki, akkor is én voltam erőszakos és bevágtam szar ívről az ideális ívbe... Az meg hogy hibáznak, szuper.:)
  • Moby
    #16179
    Eladtam rég. Beleuntam, ahogy azt meg is jósoltam. A világa kurvajó, de ha nincsenek társak, geciunalmassá válik, de ami igazán becsukta a kaput az az üvöltvehányás pvp-je. De leginkább egy min.20 órás ízig vérig single kéne belőle.
  • Kongy
    #16178
    Persze... próbál a jó íven menni, és leszarja, hogy te is ott vagy. Állandóan kilöknek, egymással is ütköznek, pályáról kimennek... iszonyatos.
  • Skyline
    #16177
    Nyomom, meg továbbra is a psn ismerősök java benne van.:)
  • Skyline
    #16176
    Ez egy tündér :))
  • SlickAdam
    #16175
    amugy mi a helyzet Destiny fronton? nyomja meg valaki? :D
  • Skyline
    #16174
    Mi a kiborító az AI viselkedésében?:)
    Gyakorlatilag nem löknek ki csak nagyon ritkán akkor is inkább te vagy a hunyó, nem taszigálnak és még azt is figyeli a gép hogy milyen íven mennyivel érkezel.:)
  • Skyline
    #16173
    Nemhinném, akkor aki store-on húzta azt sem aktiválták volna / a ps+ upgrade-eket se.
  • SlickAdam
    #16172
    kib###ott Sony a Driveclub kuldemenyeket is feltartoztatta, nem csak a Store-os ingyer verziot?
    kedden (megjelenes elött 1 nappal) feladta Amazon, de meg ma se jött meg... örület!
    na nem mintha ne lenne mivel jatszanom, de szerettem volna hetvegi ótókat... :(
  • shaddam
    #16171
    Júniusig senki se tudta hogy egyáltalán lesz időjárás. Emlékeim szerint az e3-on mutatták be
  • n000rbi
    #16170
    Meg lett mondva, hogy megjelenésre nem is lesznek időjárási effektek.
  • Kongy
    #16169
    Én azt szeretem a Driveclub-ban, hogy a kocsik között lényeges különbségek vannak. Egy BMW-vel küszködtem a time trial-nál, egy Audi-val már jobban ment, aztán a Lotussal meg lazán lenyomtam a time trialt, a legjobb időre :D

    Time trial, meg a drift menet a legjobb mert nincsenek gyökér AI versenyzők... -.- kiborító a viselkedésük. Remélem lesz majd peccs.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.10.10. 12:11:24
  • DarkSector
    #16168
    Jah csak éppen eső meg hó meg semmi nincs.Szuper. Kinyalhatja a napszakváltásos seggem.
    Se fotómód.
    Se PSN+ verzió, sem semmi.

    Pedig ez a poén semmi más nem volt a feladat, tartalom semmi, csak a látvány van a helyén, az a pár apró dolog amiket ígértek legyen meg.
    De még ez is nehezükre esett.

    Nem tudom minek örüljek.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.10. 12:10:08
  • shaddam
    #16167
    Szerintem ő jobban élvezné mint én
  • Skyline
    #16166
    Ha van kutyád, kösd hozzá pórázzal hogy legyen forszfídbek meg rámbl effekt..
  • Moby
    #16165
    Ez egyenes csodálatos
  • n000rbi
    #16164
    Ezek a napszakváltások a DC-ben a beszarás kategória. A bevilágítás nagggyon rendben van.
  • DarkSector
    #16163
    Én nem tudnám elviselni a légkormányt, ahogy mondod inkább jopofa mintsem hasznos, egy fix kormány odarögzítve valamihez , na az az igazi.
    Ez nekem nagyon furcsa lenne ha komoly versenyeken kéne így játszani.
  • shaddam
    #16162
    Na vettem egy ilyen kacatot. Ha már a 40 ezres (igaz 3500-at fizettem érte) kormányom nem megy a driveclubhoz


    Elbohóckodni jó lesz, ha kormányozni akarok akkor marad a GT6
  • DarkSector
    #16161
    Annyi hogy nem ez volt a kérdés vagyis válasznak sem jó.
    Amit Tayla meg azur válaszolt arra voltam kíváncsi.
  • arsmarci89
    #16160
    Csak mert valamelyik nap gk-n beraktak 1 linket hogy 10.èn indul.
  • Moby
    #16159
    Kétlem:
    During the next 24hrs we are running essential diagnostics to help us improve the performance of the servers. This may disrupt online play for you when you do get connected.
    Aka. fingjuk nincs mi az istent kéne csinálni.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.10.10. 08:42:46
  • arsmarci89
    #16158
    Az igaz hogy ma lesz ps+os verzio??
  • n000rbi
    #16157
    Jó ötlet, csatlakoznék.
    Ma kaptam meg a 458 Italia-t. Ez már autóként viselkedik.
  • deep
    #16156
    Jó kérdés, fogalmam nincs :)
  • shaddam
    #16155

    Lehet több klub tagja is valaki?
  • Moby
    #16154
    Egyáltalán elindul egyszerre a teljes verzásoknak, meg a psnp ed.-eseknek?
  • deep
    #16153
    Van már SG club a DC-ben? Ha nincs és este mennek a szerverek, megcsinálom:)
  • Moby
    #16152
    PlayStation 4 esetében egy géphez több elsődleges felhasználó is köthető. A felhasználók licencei pedig automatikusan megosztódnak egymással. Tehát extra erőfeszítést nem igényel a dolog, a fő felhasználó, és az amerikai is legyen elsődlegesre beállítva, majd a fennt leírt módszert követő vásárlás után az usa felhasználóval el kell kezdeni letölteni a játékot, innentől pedig vissza lehet lépni a fő felhasználóba és elfeljteni, hogy egyáltalán létezik egy másik is.
    Ebben mi a katyvasz, és mi az isten nem érthető?
  • DarkSector
    #16151
    Ha kell valakinek 10%-os Zavvi kód akkor jelezze.
  • Moby
    #16150
    Nem 20 perc.
    5 ehhez bő nyállal elég.
    Az elmúlt 8 évben többet tanult a szakma a júzerinterfészekről, mint az azt megelőző harmincban. Ez a tudás a microsoftot tökéletesen hidegen hagyja. Lobotómiát kéne rajtam csinálni, hogy én ezt használhatónak tartsam
  • Azur92
    #16149
    Szivesen
  • DarkSector
    #16148
    Köszönöm szépen ja ezt értettem.
    Tayla ezt leírta, azt hittem hogy azért mondta hogy még mindig nem értem, hogy másképpen kell.

    Na Tayla amit elsőnek írt meg ez tökéletesen érthető, fasznak kell a netes blogon túlkomplikálni.

    Fogsz egy primary profilt, megveszed a játékot majd ezt a profilt leválasztva átadod a másik ps4 gépre primary-nak és tudtok játszani.
    Ennyi most ezekután a linkelt leírás egy katyvasz.

    Biztos ezt írja le csak összevissza mesél a licensekrőr meg itt elsődleges, ott elsődleges.
  • Harlekin
    #16147
    szerinted.Látom nem változol 20 percet használtad és fikázod!
    Hidd el ha megszokod rájössz,hogy nagyon kezelhető és ésszerű...
  • Azur92
    #16146
    Tehat akkor. Haverod belep a te fiokoddal a sajat gepere es ott aktivalja elsodlegeskent a te fiokod. Te ezt megcsinalod az ovevel a te sajat gepeddel. Tehat : Darksector account aktivalas ---> Haver gep, Haver account aktivalas ---> Darksector gep. Ha ez megvan mindenki belepjet a sajat gepen a sajat fiokjba nem mell csinalni veluk semmit. Es jatszhattok is. Mi is csinaltuk spanommal de aztan ugyvoltunk vele h maradunk a dobozos vrzanal.
  • Moby
    #16145
    Egy mondatban leírva itt is. Ha ez a leírás nem megy, akkor kimondható, hogy azon minimálkompetenciákkal nem rendelkezel, amik elemgedhetetlenek a videojátékok használatához.
  • DarkSector
    #16144
    Jól gyanítottad nem értem.
    Akkora katyvasz az egész, kever itt a szövegben hogy egyik felhasználó másikról elsődleges, másodlagos összevissza nem tudom követni.
    Szerintem ezt 1 mondatban lehetne leírni simán.
    Csak úgy tűnik a magyarok nem tudnak érthetően fogalmazni. :)
  • Moby
    #16143
    Ha nyomnának egy shiftdelt a forráskód könyvtárán , és kirugnák a gecibe a dizájnereit az pöpec lenne. Ez egy elvihibás beteg koncepció.
  • Harlekin
    #16142
    Hívtalak partiba miért nem jöttél?Vagy még nincs goldod?
    Elkerülted volna ezt az agybajt elmondtam volna mindent.testre tudod szabni a dasht ott a pin felület és máris nem lesz kaotikus.Szinte mindent mindenkor máshogy érsz el az adott körülmények között,de ez pont azért van,hogy egyszerű legyen.
    Értem azt játékban vagy megállítod nyomsz guide gombot kilépsz snapre ott dvr és felveszed a bizonyos időt.de ugyan ez játékban gyorsan 2x guide és x és már nyomhatod is tovább a gamát.Valóban kaotikusnak hat a dolog elsőre számomra is az volt 11 hónapja és azóta a 3 szorosa került bele pluszba.Viszont ha megszokod,hogy mit milyen szisztéma alapján találsz meg már nagyon pöpec lesz...