121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • DarkSector
    #16221
    Igen, azért írtam a kezelést kivéve.
    Viszont lehet találni normál videókat.
    Youtube tömöritett videói se térnek el annyira a valóságtól hogy azt ne lehessen kikövetkeztetni.

    És itt a ps4 ami mp4be 99 százalékig lerögzíti a gameplay-t. :)
  • Skyline
    #16220
    Naja csak egy autós játékban az irányítás igencsak mérvadó.:) Ahogyan az is hogy milyen az élőkép a valódi ameplay-ből nem egy szénnétömörítgetett netes videó.:)
  • eje75
    #16219
    Komolyan nem értem ez a fórumot. Nincs itt egy moderátor? Ez egy PS4 fórum és napok óta azt olvasgatom, hogy milyen jó a Forza.... Miért nem az (egyébként az ürességtől kongó) One fórumon veritek egymásnak a Forzára, meg a kontrollerére, vagy Bill Géc fotójára? Adok zsepit....
  • DarkSector
    #16218
    Amúgy videóban (végigjátszásokból) az irányítást kivéve mindent meg lehet állapítani.
  • vg
    #16217
    Mindenképpen meg fogom nézni a profilod(ja nem, szarok rá :)) Nem hinném, hogy csak napok óta fikázok, én már fél éve is fikáztam a ps4-et miután megvettem, itt csak olvasgatok, azt hiszem. Nem emlékszem, lehet hozzá szóltam valamihez, hülye szokás. Egy másik fórumon megyek a majmok, gyenge idegzetűek idegeire már jó ideje.
  • DarkSector
    #16216
    Mondjuk máig nem tiszta nekem hogy a főmenübe miért így hányja be az ikonokat.
  • Skyline
    #16215
    Ahogy te is egy senki vagy, aki úgy osztja az észt mint egy kiskirály és kioktatja Arty-t is arról hogy a videókban látottak az überalles és az mindent elmond egy játékról.:)
    Részemről a veledvaló beszégletés újfent off, teljesen értelmetlen. A HG-t pedig kérem hogy ha folytatódik a Forza Horizon hűdecsodás és a DC egy szar téma akkor kezdje el tenni a dolgát,köszi. Ez nem a One topik.
  • Moby
    #16214
    Jut is eszembe: olcsóér árulom a szeretett GWSH-m :( Sajnos hasznát nem veszem. 20k-ért vihető. Ámérikái mint n000rbié :)
  • DarkSector
    #16213
    Azért ezeket a hibákat sem általánosítanám nekem a gép menüje nagyon nem tetszik, de lemezhiba meg kerregő táp nekem nem volt.
    Gondolom pár gépnél előfordult azt a média felfjta a dolgot vagy a korai szériára jellemző.
  • Skyline
    #16212
    Ott van az RS5-el a videó....De köszi, szép próbálkozás volt, várom a hajolgást...:D
    Nemmelesleg PsnId: HunKa1n.;)

    De örülök hogy sikerült egyetlen szövegrészleten lovagolni egy szépet, miközben napok óta tőled is csak fikát lehet olvasni itt.
  • vg
    #16211
    "milyen szuper"

    Lololo! Faszt szuper, az egész ps4 úgy szar, ahogy van. Persze én megértem, hogy a nehezen megvásárolt, kurva sok pénzbe kerülő gép valamilyen szinten érzelmileg is ködözik az emberhez, de ha nem látod, hogy milyen szintű hibái vannak az egész rendszernek, hálózatostul,, beépített berregő szar táptól, a lemezkiadásos bulival bezárólag, akkor az már a te bajod. Nekem is volt ps4-em, veled ellenben, aki egyértelműen nem rendelkezik semmilyen konzollal. Ha pedig igen van géped, akkor tegyél be képet, vagy postolj egy saját gameplay videót, aztán majd elballagok, hogy mennyire nem volt igazam(volt már rá példa), és meghajolok szentséged előtt.
  • Moby
    #16210
    Nem vagy te itt(sem) senkisem, hogy vezényeljél kicsifiú. Ha valami fáj skippeled a topikot. Nem hiányolna senki sem. Szavaztassam meg? :)
  • Skyline
    #16209
    Értem. Neked szabad, az nem személyeskedés meg bunkóskodás, másnak nem.:)
    Megszoktam a leáld topikban amikor annó is az észt osztottad.:)
  • Skyline
    #16208
    Akkor átfáradhat a One topikba mert kicsit unalmas 2 napja folyamatosan azt olvasni hogy a DC szar. Mindezt úgy hogy egy pillanatot nem játszott vele. Ennyi, és nem lesz vita.
    Én sem járkálok át a One topikba irogatni ps4 exkluzívokról hogy milyen szuper és a one exkluzívja amit videón láttam milyen szar.
  • Skyline
    #16207
    Lófasszal se? Vagy ahogy a DC-nél is leírtam mit gondolok a látottak alapján, vagy amivel játszok/játszottam azt fikázom.
    És igen a nextgen is fikázom a mai napig, exkluzívokon kívül egy értelmetlen túlárazott szemétnek gondolom. Ennyi.

    Számtalan játéknál jött már be amiket láttam és amit írtam és számtalannál nem. Ez van. Mindenesetre látatlanba miután megjelent pusztán mert "a videjók nemvarázsoltakel" nem kezdem el fikázni a játékot, ahogy TE teszed.
  • Moby
    #16206
    Ideje volt. A bunkóskodást, meg a személyeskedést is. Ez itt nem menő. Tudom, lételemed, de fogd vissza a benned élő parasztot.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.10.10. 13:42:53
  • SlickAdam
    #16205
    !!!NEKI!!! tetszik a FH2, pont. DC meg nem. masodik pont.
    mindenki azzal jatszik (legalabbis kellene, hogy azzal jatsszon), ami NEKI tetszik.
  • Skyline
    #16204
    " látom (a frankót, nem a bullshitet), és nem mozgat meg vagy untat, nekem aztán adhatod a kezembe a kontrollert, "

    Ez továbbra is egy ordító baromság főként egy autós játéknál. Egyébiránt ha innen indulunk ki az FH2 videókon egy paródia, főként ahogy bádogdobozként szó szerint lebeg az autó a szántóföldek felett 300-al és meg se rezdül..Meg az a dobzeffekt külsőnézetben és a számtalan parasztmegoldás...És lám amikor játszottam vele elvarázsolt mert van hangulata és tartalma. De mind1 befejeztem.

  • Moby
    #16203
    TE ugyanúgy lófasszal se játszottál, de az eszet azt ontottad a leáldban nagykanállal nextgen ügyben, bégetted a kötelezőt. Most itt ugyanezt teszed. Uncsi vagy, mint a DC :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.10.10. 13:39:37
  • Moby
    #16202
    Mint mondtam ez nem matek. Ha látom (a frankót, nem a bullshitet), és nem mozgat meg vagy untat, nekem aztán adhatod a kezembe a kontrollert, levezetheted excelben mekkora a jósága, megvonom a vállam. És 2 napig csak DC streameket néztek az usák streamelőktől. Ugyanaz lett a vége, mint az I:SS streameknél: nézniu is unalmas volt, megvontam a vállam és ennyi. Csak azt még megvettem hátha. Feleslegesen. Ha valami untat, akkor az nem jó, nem lesz jó.
  • Skyline
    #16201
    Nos. Én játszottam vele. Mindkét játékkal. TE nem. A többi mellébeszélés (ja tudom a videók), és igen köpködtem és most is köpködöm a tartalmát. De a vezetési élménye,sebességérzete,fizikája és főként látványa simán az FH2 elött van. Élmény vele versenyezni és még csak alsó géposztályban vagyok. Olyan ebben a 150km/h mint az FH2-ben a 300. Ha a tartalom nem lenne erősen hiányos simán az FH2 fölé tenném. Így nem teszem mert van amiben ez a cím jobb van amiben az.
    De ahogy írtam, annyira pont elég volt hogy ne agyaljak 2015-ben a One vásárlásán a ps4 mellé.

    Nevezz Tottinak meg aminek akarsz,én meg simán egy idiótának nevezlek aki úgy köpköd valamire hogy KI SE PRÓBÁLTA.:)

    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.10.10. 13:37:12
  • Moby
    #16200
    Meg nincs ezzel gond, én jó játékot kívánok mindenkinek azzal, ami épp tetszik neki. Vhol még irigykedek is érte, mer már alig van olyan, ami megmozgat, és kurvára örülök neki, hogy még találtam ilyet. remélem nem múlik el ez is 3 nap alatt.
  • arty
    #16199
    a szósölről nem, konkrétan - valóban
    de azé' aki játszott már valaha ótókával, el tudja képzelni kb azt a 2-3-4-5 játékmódot, amit ... s azt is tudtuk, h nem openworld, ergo eventletudás. hogy ezt mennyire élvezed.... nálam pl a fizika kérdése, elsősorban (meg persze AI, szal h élvezetes legyen a verseny, de ez utóbbi megint baromi szubjektiv) -> ki. kell. próbálni.
    Utoljára szerkesztette: arty, 2014.10.10. 13:35:19
  • Moby
    #16198
    Neked igen. Nekem nem. De már azért sem állok le vitázni, mert te lettél a ps4 Tottija, miközben 2 hónapja még fröcsögve-köpködve fosoztad a leáldban, most meg azt is véded, ami nem működik benne :D
  • Skyline
    #16197
    Most már tudunk. Azt hogy JÓ lett.:)
  • Moby
    #16196
    Mégegyszer és utoljára: nálam a dc és az fh2 semmilyen módon nem függenek össze, bár mindkettő kiváltó ok. AZ fh2 hogy vettem a boxot, és a dc, meg hogy eladtam a ps4-et. Ez pusztán a véletlen műve hogy kb. egybe esnek. Ha nem megyek az alienért, most nem lenne boxom, és pár napon belül ps4-em sem.
  • arty
    #16195
    veszel kormányt?

    thrustmaster t100 33-36k és menne a géppel/játékkal!
  • Moby
    #16194
    >aztán megy most az ideológiagyártás
    Mire? A FH2-t meg a boxot nem azért vettem, mert a dc szar lett. Ez csak kurva véletlen együttállás, hogy pont a dc körül jelent meg az alien, és amikor azért a fosért mentem, ott szerettem bele a boltban végleg az fh2-be.

    > A DC semmit nem változott olyanokban, amit ne tudtál volna előre 2 éve
    Nem hogy két éve, két hónapja is még a bullshit videókat láttuk belőle. Konkrétan 1 héttel ezelőttig senki nem tudott róla semmi kézzelfoghatót. Gameplayileg.

  • DarkSector
    #16193
    Forza-ban se volt időjárás, de itt alapon szó volt róla.
    Persze nem ad hozzá az időjárás a gameplayhez, az csak viccből teszik a játékokba.

    Mondom ezt olyan játéknál ahol tartalom egy vicc , az ijekük nagy része a grafikára összpontosult.
  • arty
    #16192
    Számtalan játék jött be, miközben korábban nem is foglalkoztatott, csak aztán ócsóé' mégis bepróbáltam. Közeli és jó példa az NFSRivals.

    Ezen tapasztalataim alapján úgy gondolom, hogy FH2-zni akartál, mostazonnal (megértem... hajaj, én ne érteném? :D ), aztán megy most az ideológiagyártás (de minek?). A DC semmit nem változott olyanokban, amit ne tudtál volna előre 2 éve ... márpedig előtte "előrendelted" (nem szó szerint, de bevallottan ezért is maradt a psn+), most meg okádod rá a savat.
  • Skyline
    #16191


    A tükrökben látszik ha oda is koccannak egyből félrehúzzák a kormányt. Nincs állandó tasziga főként nem hátulról. Mellesleg lévén a fizika komolyabb így érhető hogy itt ki is tudnak lökni,ugyanakkor te is meg tudod könnyedén pördíteni a gépet.
  • Skyline
    #16190


    ÁLLANDÓAN tilitoli, még hátulról is szélárányékon tologatják....Igaz ezzel a fizikával nehéz lenne eldobni a vasat..:D
    De jól látható egy pillanatra nem korigál vagy fékez a gép taszigál,tologat.
  • Kongy
    #16189
    Nemtom, nem vettem észre. DC-ben baromi zavaró. Meg, ha lökdösnek is FH-ban... simán visszatekered, így nem szívsz a másik balfaszkodása miatt.
  • Skyline
    #16188
    Egyébként teljesen mind1, abban durvábban lökdöstek még hátulról is telibevágtak kikerülés helyett....
  • Skyline
    #16187
    Hátőőő...De...:D
    DC-ben az esetek javában 2 sávos utak vannak ahol a két autó alig fér el.... FH-ban pedig nagyon ritkán van olyan kétsávos amire ez kimondható, a legtöbb helyen még a kétsávos úton is elfér 3-4 autó is egymás mellet....
  • Kongy
    #16186
    A-a. Nem szélesebbek az utak :D
  • Skyline
    #16185
    A forza horizonban rendszerint 3-4szer szélesebb úton mész,és csináltak még úgyis a tömegben.:)
  • Kongy
    #16184
    Ha félév múlva peccsben kapnánk az esőt Mordorba is leszarnám, mert ne az befolyásolja már, hogy játszok-e vele, hogy esik-e az eső... 20adlagos dolog. Inkább legyen bugmentes.

    Driveclub-bal nem tudom mennyit játszottál, de pont nem félkész... :D Attól, hogy nincs benne +2-3 effekt, attól még kész van a játék.

    Skyline #16183

    Engem felbasz az AI, akármit mondasz.
    Egy Forza Horizon-ban hol csináltak ilyen böszmeségeket az ellenfelek......
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.10.10. 12:47:08
  • Skyline
    #16183
    De ha gondolod rakok fel videót is a tükrökben faszán lehet látni hogy még ha megmeg is húznak mert holttérben vagy vagy letérsz az ívről nem taszigálnak hanem egyből elrántja a gép a kormányt vagy fékez,amint épphogy összeér a két autó...
  • DarkSector
    #16182
    De utána tudták a játékosok, érdekes én minden infót meg videót megnéztem most hallom csak hogy mondjátok ezt az utólagos időjárást.