121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • AntiHero
    #16261
    Ez sebesség :D
  • Árpitallica
    #16260
    Sziasztok! Lenne egy kérdésem pontosabban egyik jóbarátom kérdezi tőletek a következőt: Szeretne a PS4-ben winyót cserélni az 500-asat 1 terásra és ezen belül a kérdés: Ha kicserélné akkor a rendszert is át kéne másolni a másik winyóra vagy az megmarad gépen? A másik hogy tudnátok ajánlani milyen típusúakat lehetne bele venni, ami kompatibilis lenne vele? linkek-nek is örülnék milyen árban vannak! Előre is köszönöm a segítségeteket!
  • TDC Geronimo
    #16259


    Kegyetlen jó a sebességérzet. Kurva sony mit lámul már ezzel... Nézném a PS+ verziót már, de ahogy nézem örülhetek, ha jövő héten jönni fog.
  • TDC Geronimo
    #16258
    Dragon Age ‏@dragonage 4 p4 perccel ezelőtt
    Confirmed: #DAI resolution is 1080p on PS4, and 900p on Xbox One. We maximized the current potential of each platform.

    Na jólvan akkor bionak egy + pont.

    Minden fejlesztő már hogy fosik ettől. Itt is érezni a megfogalmazáson.
  • samsung123
    #16257
    DriveClub, röviden tömören: Kib@szott jó így 25 szint tájékán.
    Csak egy 900fokos kormány kellene vagy egy advanced option, hogy azt a nyanvad speed sensivity segítséget ki lehessen kapcsolni, vagy csökkenteni a mértéket egy csúszkán, mert másodpecekben mérhető már, amit otthagyok a kanyarokban amiatt.
  • arty
    #16256
    kellett volna ennek még egy év, ezekszerint.
    vajon mennyire lehet finomhangolva minden részlet, ha egy sima join SE megy?!
  • arty
    #16255
    így, hogy a logitech tecchalottasdit játszik, ki van csukva :(

    respektálom az elhatározásod, én nem bírnék ilyen erős lenni :)
  • deep
    #16254
    Nem megy nálam sem, és ez igenis a sony hibája is...
  • soundsonic
    #16253
    De most komolyan, már egy éve, hogy ki kellett volna adják, de "elnapolták", hogy ne félkészen adják ki. Megvolt a dátum és nem elég, hogy a funkcióük felét később kapjuk meg pachekben, de mintha senki sem tesztelte volna. Froza killerként rekizték és nem voltak felkészülve eléggé a szerverek terhelésére?
  • Moby
    #16252
    Ez nem a sony sara. Az evolutioné.
  • SlickAdam
    #16251
    kedden? :D
  • Ra1n
    #16250
    Jaaa. Akkor valòszìnü csak màzlim volt. Nekem is 2 nap utàn elöször jött be.
  • soundsonic
    #16249
    Természetesen van psnem is, de én még addig sem jutottam el, hogy karakterképet állítsak be vagy klubbhoz csatlakozzak
  • Ra1n
    #16248
    Ha psn-ed sincs,a hiba nàlad van..
  • Ra1n
    #16247
    Az..De legalàbb màr van..:D
    A közepén nagy betükkel hogy servergondokkal küzdenek..:)
  • Kongy
    #16246
    Ja, látszólag. De mikor már klubba akarsz csatlakozni akkor error. Ízig-vérig Sony minőség.
  • soundsonic
    #16245
    Esetleg neked :S
  • Ra1n
    #16244
    Úgy tünik megy a social hub a Dc-ben.
  • soundsonic
    #16243
    nemcsak, hogy a DC-ben nincs multi, de én még mindig nem tudtam simán csatlakozni sem
  • TDC Geronimo
    #16242
    Mikor lesz már kedd?! :y

  • AntiHero
    #16241
    pfff..egy elbaszni egy közösségi játékon alapuló játékot.
  • Moby
    #16240
    :)
  • Moby
    #16239
    A gépen lévőt látod a "második szinten". Ezt gondolom nem kell részletezni. Ott sorakoznak.
    Az accodon lévőt meg még weben is meg tudod nézni, bár ott meg túl részletes, minden addont látsz, szóval beyondból látszólag van vagy 40 darabom :D (amúgy a gépen a psn-be lépve valahol alul vannak a vásárolt itemek, látatlanban meg nem mondom mi a neve, de ottvan)
  • deep
    #16238
    Azt olvastam ma reggel, hogy akkor enged be ha van üres hely. Tehát ha mondjuk valaki épp abbahagyja akkor kell rányomnod a join-ra:) Klassz rendszer.
  • AntiHero
    #16237
    Vicc, hogy a Drive Club-ban még mindig nincs multi..

    Valaha kapok végre PS4re egy olyan játékot ahol, működik minden rendesen?
    Kezdem nagyon unni.
  • Skyline
    #16236
    Észrevettem.:)
  • Moby
    #16235
    Már megtörtént! :)
  • Skyline
    #16234
    Látom a felfogással is gondok vannak. TE szarozod a DC-t látatlanba. TE kezdtél bele a személyeskedésbe. És én lettem a bunkó meg a paraszt személyeskedő.
    De tudod mit? Forgasd az egészet ahogy akarod.:)
  • DarkSector
    #16233
    Mind2 érdekelne így 5-6 év használat után hogy merre. :)

    Megköszönném mind2 gép kapcsán a hasznos infokat.
  • Moby
    #16232
    >Ez pedig az hogy nincsen lista a tulajdonodban lévőtartalmakról.

    Mármint a gépen lévőről? Vagy az accodon lévőkről? Mindkettőről van.
  • DarkSector
    #16231
    Mind2 prevgen szar gépen az a baj gogy minden lofszt mutat, csak éppen a fontos dolgokat nem.
    Meg ahogy néztem ps4-en sem.

    Ez pedig az hogy nincsen lista a tulajdonodban lévőtartalmakról.

    Van x360-ra kb 30 játékom live-on, csak nagy részét nem tudom hogy mik azok, külön be kell mennem a játékokhoz, átlapozgatni és vagy beugrik, vagy sejtés alpján rányomok , hogy mit ír, árat vagy download again.
    Engem ez idegesít nagyon.
  • Moby
    #16230
    Na várj. Most te azt kéred rajtam számon, hogy beleszerettem az FH2-be? Vagy hogy úgy van véleményem bármiről ahogy van?
    Hogy is volt?
    ...
    ja igen! MINIORBÁN! Ismerős?
    Meh...
  • eje75
    #16229
    Fel nem foghatom, hogy konzolokon hogy lehet ennyit vitatkozni. Mintha omoceccuálisok próbálának meggyőzni, hogy répát szopni bezony jó dolog... Mert Ő imád szopni, a legjobb dolog a világon. Lecserélte a nunit is a répára már egy hete. azóta is teliszájjal habzsolja... Valóban? Akkor szopjál sokat. Én heteró maradok.
  • Skyline
    #16228
    Csak mi játszunk/játszottunk mindkettővel, és nem azt írtuk le hogy az egyik jó a másik szar.
    Szemben veled,aki kijelentette kipróbálás nélkül hogy a DC egy szar, és az FH2-be rögtön beleszerettél. meg a jött szokásos "tényt közlök" dumád... És persze én lettem a bunkó meg a személyeskedő miközben arra a szövegedre hogy nem lehetett tudni semmi kézzelfoghatót beírtam hogy most már lehet tudni azt hogy jó lett. Erre én lettem a topik tottija meg mittomén még mi. Szuper. Örülünk. "te szerencsétlen".


    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.10.10. 14:25:18
  • DarkSector
    #16227
    Az sor ikon , játék, app, mindent odahány.
    Xboxon is akkor kavarás van, túlvan minden bonyolítva.
  • Moby
    #16226
    Keresd már vissza te szerencsétlen hol írtam én le ma egyszer is a horizont! Éppen ti beszélgettek róla délelőtt óta Kongyval!
  • Skyline
    #16225
    El lehet fogadni csak továbbra is ez egy PLaystation 4 topik. Miért kell minden nap olvasni olyan emberektől akik nem is próbálták a DC-t hogy az FH2 bejön, de a DC egy szar. Erre ott van a FH2 gépének topikja, vagy a leáld topik ahol mindig mindent fikázunk. Ennyi.
  • deep
    #16224
    Már van egy driving force gt-m. Köcsög sony üzletpolitika miatt nem veszek új kormányt. Majd egyszer csak támogatják.
  • Moby
    #16223
    Már miért hányná be? Tény, hogy az XMB azzal, hogy "egyszintű" volt, talán áttekinthetőbb volt, vagy legalábbis egységesebb, de ez még mindig nem a gáz kategória.
  • Kongy
    #16222
    Én nem értem miért nem lehet elfogadni, hogy valakinek ez tetszik, valakinek meg az.... Valakinek meg mindkettő.
    Nekem bejön a FH2 is, meg a DC is. Szeretem az autós játékokat? Nem annyira. Mégis el tudok/tudnék lenni mindkét címmel. Na csak ennyit fűznék hozzá a nagy vitához.