121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • samsung123
    #16301
    Attól, hogy faltól falig mész, és első körben első akarsz lenni és furakszól nem a játék hibája. Másodjára, az AI pedig nem csal, erősebb autóknál erős a szélárnyék is, így célegyenesben amit Te csalásnak érzel a valós jelenség. Harmadjára nem Ai ellen kell menni, ha mégis beállítod 10 körre a játékot és szépen egyesével körözgetsz, figyelve az AI-t. Ha pedig lesz stabil online, barátok ellen menni.
  • soundsonic
    #16300
    Mintha official game trailer-ben láttam volna a feliratot, csak azért bátorkodtam ezt írni, de a lényegen nem változtat :( Megbántam, hogy megvettem
  • AntiHero
    #16299
    Sehol nem mondták, hogy Forza Killer. Ezt csak az emberek rakták rá.
  • soundsonic
    #16298
    Bocs skacok, de kellően felbosszantott a DC pedig játékon nem idegeskedem. LVL21 körül járok és sok idegesítő dolgot találtam a játékban. Ahhoz képest, hogy froza killerként reklámozták, szerintem ha dodzsem játékként ajánlották volna meg sem szólalok. Ha rámegyek a kerékvetőre, időbüntetés, ha nekem jönnek időbüntetés, az autók sebessége érdekes. Egyes hosszú gyorsasági szakaszokon lassabbak, a célegyenesben gyorsabbak még akkor is, ha én kanyarban mindig verem őket és a kigyorsításom is jobb. Az online része tuti ilyen kilőkdösödi lesz, na de a géptől nem ezt várná az ember. Bocs, nekem csalódás a játék, főleg, hogy félkész és az online része sem működik még..csak az ultra szerencséseknek.
  • AntiHero
    #16297
    Küldj majd invet. :) AntiHero_HUN
  • deep
    #16296
    Fent tudsz tartani benne 1 helyet nekem? Csak este tudok jönni :)
  • Skyline
    #16295
    Akinek bejön a DriveClub és van kedve nyomni, nyitvavan: HunRacers
  • DarkSector
    #16294
    :D
  • Tatyla
    #16293
    Sajnos ez van :(
  • AntiHero
    #16292
    Ami egy oltári nagy baromság ismét...
  • SlickAdam
    #16291
    eeeees ma se jött meg a DC...
  • Tatyla
    #16290
    Tökmindegy egy klub 6 fős lehet max
  • Kongy
    #16289
    Nem tudom, én tuti nem :D Egy PH-s klubba sikerült ma csatlakoznom... csak az a gáz, hogy mivel nincs normális online kapcsolat még mindig, így a feloldott club-exkluzív autókat meg a club festést nem kapom meg.... : /
  • deep
    #16288
    Volt kapcsolatom a szerverrel kb 1 percig, gyorsan meg akartam csinálni a clubot, de írta hogy az SG PS4 Club név már foglalt. Valaki megcsinálta volna, csak elfelejtett szólni?
  • Kongy
    #16287
    Szerver start óta nem megy... :P
  • deep
    #16286
    Ja tényleg... Na persze már be volt aktiválva úgyhogy inkább vettem 3 hó plust. Most a szerver nem megy... Megölök valakit :D
  • DarkSector
    #16285
    Primary-ra aktiváld a profilt.
  • deep
    #16284
    Na én arra alapoztam a mai club csinálást, hogy egy cimbim accountját kölcsönkértem és bejeletkeztem vele a gépemen, mert neki van PS+a nekem viszont nincs. Ezek szerint nem elég ha van a gépen acc akinek van? Mert úgy rémlett hogy használhatja a plust minden user a gépen, de lehet hogy csak a letöltött játékokat? :)
  • DarkSector
    #16283
    basszameg nekem 0.05-el tölt.
  • Kongy
    #16282
    magról
  • DarkSector
    #16281
    Nekem is bejönne hogy töltötted? pub torrent?
    Linket tudsz adni?
  • Totti5
    #16280
    2011 még nem őskor.
  • Kongy
    #16279
    Beteg.

    OFF: nagyon bejön PC-n ez a Ryse, kár, hogy baromi ocsmány grafikán fut csak elfogadhatóan a gépemen.... :) Ebből One lesz, és nem csak emiatt.
  • n000rbi
    #16278
  • TDC Geronimo
    #16277
    IDtech 5 ősrégi engine, de azért 1-2 dolog elég jól néz ki evil withinbe. Egy ingame közeli sebastian arcáról

  • DarkSector
    #16276
  • Kongy
    #16275
    Idézőjeles unalmas. :D Amikor megláttam azt a prológust... hát már az meggyőzött, amit az a láncfűrészes elmebeteg művel. Az ilyet szeretem, amikor egy játékban instant death van. Akkor van tétje annak, hogy hogyan közelíted meg a dolgokat :D Ezt szerettem a Last of Us-ban is a clickereknél.
  • DarkSector
    #16274
    nekem sem tünt fel. Kongy mondja hogy neki unalmas. :D
  • TDC Geronimo
    #16273
    Kiemelték azt is , hogy tökéletes a "pacing" Nem nagyon lesz szerintem unalmas rész.
  • DarkSector
    #16272
    Ja hogy unalmas, jo most lehet összevágták az akciós részeket, de attól még megkapod az unalmas tartalmakat is ezek közé. :D

    16271:

    Pontosan, és inkább menekülés, mint harc.
    RE Remastered előtt jó lesz 1-nek.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.10. 22:47:02
  • TDC Geronimo
    #16271
    Jó hosszú lesz és nagyon változatos az első benyomások alapján. Állandóan új helyszínek, ellenfelek.
  • Kongy
    #16270
    Amit én láttam az egy unalmas rész volt... rossz videót néztem már rájöttem. Graf terén nem vagyok elragadtatva amúgy, ez nagyon nem nextdzsen... vagyis currgen.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.10.10. 22:45:58
  • DarkSector
    #16269
    Eddig is ilyen volt...:D
  • Kongy
    #16268
    Visszavonom amit az Evil Within-ről mondtam. Imádom, már így videók alapján :D Most amik tegnap meg ma jöttek abszolút meggyőztek, hogy ezt játszanomkell :)
  • AntiHero
    #16267
    Az tetszik, hogy valós a kormány rángatás meg a váltás. A kezét ha figyeled van mikor le sem veszi a váltóról.
  • TDC Geronimo
    #16266
    Igen, kis apró kamerarángatások stb. Sok apróság miatt ez a része a játéknak nagyon rendben van már videók alapján is.
  • SlickAdam
    #16265
    igen
  • Laza
    #16264
    Basszus, nem emlékszem, hogy autós játékban éreztem volna még ilyen valóságos érzést, sebesség meg úgy összkép tekintetében ... néha érzem még levegőt sem veszek, pedig csak a videót nézem :D
  • gibson9
    #16263
    Sziasztok! Most olvastam egy másik hír kapcsán, hogy ps4en az AC4 egy patch segítségével 1080pben fut. Ezt a játék indításakor automatikusan letölti?
  • Moby
    #16262
    A rendszert nem tudja átmásolni, a mentéseket tudja kitenni pendrivera, vagy ha van psplus akkor mehet fel a felhőbe. A rendszert a sonytól kell letölteni, és kirakni pendrivera, az új vinyót arról fogja feltelepíteni. A letöltött tartalmakat meg újra lehúzza a haverod.
    Bármilyen kettőfeles vinyó jó bele.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.10.10. 20:59:46