121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Skyline
    #16341
    Nem jöszöl klubba?:)
    HunRacers
  • eje75
    #16340
    Két órát toltam a Ryse-t, most először irigylem az One tulajokat... nem tudom mi volt az a sok fanyalgás, engem magával ragadott.. a harc valóban kicsit repetitív, de azért lehet remek kombókat csinálni, és a hangulata, meg a graf mindent visz (annak aki szereti a történelmet). Nem tudom One-on milyen a látvány , de a gépemen minden maxon kiakasztotta az állkapcsom... ds4windows-al nagyon jól lehet irányítni...kár, hogy ps-re nem adták ki.... :(
  • DarkSector
    #16339
    Huh, még nem probáltam a multiját. :D
  • Csibe001
    #16338
    Meg ugye megcsinaltam a magam kis launch title beszerzeseit ugyhogy elleszek egy darabig. Amugy KZ online porog meg vagy ahhoz keson szalltam be?
  • DarkSector
    #16337
    jaja zsir a KZ. :D
  • Csibe001
    #16336
    Alig varom, hogy kiprobaljam, egy uj helyrol rendeltem elo a standard edition-t, eleg kedvezo aron s gondolom kifogytak belole s Nostromo Edition-t kaptam. :)
    Bar uj PS4 tulaj vagyok igy most meg Killzone porog, de nagyon tetszik. :)
  • Kongy
    #16335
    Na, adtam még egy esélyt az Aliennek, és nem rossz a játék. Kicsit lassú, ez tény, de később meg is követeli a játék, hogy lassan, apránként haladj előre. kipróbáltam, mi van ha futok.... hát el is kapott az Alien a semmiből nem is egyszer :D Kicsit olyan Slender-es feelingje van, hogy tudod, hogy ott liheg a nyomodban, csak nem látod. Parafaktor megvan, csak nem fosok magam alá, mint egy PT-nél.... maximum akkor, ha egy halottnak hitt android megfogja a lábam hirtelen. A mocskok 2x is eljátszották velem, mindkétszer majdnem hátraestem a székkel, annyira megijedtem :DDDD
  • DarkSector
    #16334
    Ni-e:

    16:9 (lett volna)


    16:6.4 (lesz)
  • DarkSector
    #16333
    hááát ha 16:9 vagy 16:7 vagy minné kisebb anná nagyobb a látószög.
    vagyis nem úgy mint a fov növelésével
    hanem oldalirányban többet látsz
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.11. 23:01:03
  • Totti5
    #16332
  • DarkSector
    #16331
    annyi hogy nagyobb a látószög. mint a filmeknél, panoráma.
  • n000rbi
    #16330
    Pár német broadcast-ot már láttam ma délelőtt a játékról, oldschool survival horror, nem rossz. Korábban nem is tudtam, hogy ennél is "szinematik" képarányt használnak.
  • Kongy
    #16329
    new game +-os dolgokat szeressük :D
  • DarkSector
    #16328
    Egy álom a játék. :D
    Már csak az árában lehetne kis engedmény
  • TDC Geronimo
    #16327
    Alsó hangon 15 órás úgyhogy ez külön + pont. Meg van new game+ is új nehézségi szinttel meg első végigjátszás után unlockolt új cuccokkal.
  • DarkSector
    #16326
    Kurvanagy.
  • Kongy
    #16325
    Várom a keddet nagyon :)
  • TDC Geronimo
    #16324
    Pár evil within kép. Fekete csík eltávolítva azért ilyen képarányú













    Atmoszféra az ott van az biztos.
  • TDC Geronimo
    #16323
    Vicc kategória ez a szolgáltatás, amit a sony nyújt PSN néven. FW-ért meg hálózatért felelős bandát úgy rúgnám picsán, ha én lennék ott a góré, hogy a lábuk nem érné a földet.
  • deep
    #16322
    Deepsith
    Épp most ültem le elé, most szed valami 135 megás update-et.
    Szerk: Szokás szerin nem tud kapcsolódni...
    Utoljára szerkesztette: deep, 2014.10.11. 21:43:27
  • soundsonic
    #16321
    Mefint baj van a netvörker?


    Utoljára szerkesztette: soundsonic, 2014.10.11. 21:32:57
  • Skyline
    #16320
    Psn Id?:)
  • Skyline
    #16319
    Hát nemtudom,nekem nem volt még gondom az AI-val felsőbb kategóriákban sem. Kanyarban sosem lökött ki,ha hozzámér fékez vagy félrerántja a kormányta. Egyedül ritkán féktávon talál seggbe (ahogy én is néha a gépet ha rövidebb féktávot akarok) ,illetve nagyon ritkán szűk helyen kapok hátulról,de meg se érzem...
    A Grid Autosportn sínen közlekedő,állandóan szanaszét lökdöső ellenfeleihez képest maga a tökély.
  • Kongy
    #16318
    Így van. És épp ezért nem nehéz, hanem inkább unfair. Érdekes, time trial-oknál semmi gondom nincs, simán az úton tudom tartani a kocsit, mert nem jön belém az agyhalott AI..... Nem bántam meg, hogy megvettem, mert elvagyok vele, de a Forza Horizon 2 nyomába sem érhet... úgyhogy Xbox One-ra az lesz az első amit beszerzek... :) Igen, lesz XOne-om nekem is, már sínen van a dolog (természetesen PS4 is marad)
  • soundsonic
    #16317
    Nehéz a játék. AI igen is nyomul előre, nem fog elnéző lenni veled. <- Nekem azzal van a bajom, hogy ki is lök a pályáról (GT .ben van annyira okos a szoftver, hogy érzékelje a jelenlétem), és ha nekem jön egy autó (gép ellen) még én kapok büntetőidőt. Azért van ezzel bajom, mert nem dodzsem játékként reklámozták Ez egy nextgen autós játék.. vagy nem!?..

    - DRS és KERS-rendszer az adott kocsikban, ami működik! <- Ezt nem tudtam, ezzel néhány általam vélt probléma magyarázatra válik. Majd igyekszem én is kihasználni.


    A többi ponttal nagyjából én is egyetértek :)


    Sajnos 2 ótós gammát egymás utáni hónapban nem szerettem volna venni, főleg, hogy nagyon erős és jó felhozatal lesz novemberben
    Utoljára szerkesztette: soundsonic, 2014.10.11. 20:16:28
  • AntiHero
    #16316
    Akkor #DriveClub ahogy én látom:

    Lényegében jó játék. "Singlet" hamar kilehet pörgetni ha ráfekszik az ember, de korántsem lesz könnyű dolga.
    Irtózatosan hiányzik a multi és a challange mód. Pedig erre épül a játék..Ekkora baklövést nem tudom, hogy tudtak elkövetni a készítők.
    1 órát tudtam játszani a multis dolgokkal és az nagyon bejött. Iszonyat élvezetes volt (még úgy is, hogy sokan csak roncsderbiztek).

    "Challenge mód"ot még nem volt alkalmam kipróbálni sajnos.
    Közeljövőben még jön az időjárás és a "photo mód" ugye, ami megdobja a játékélményt kicsit, de korántsem lesz elég.

    Azt nem tudom minek csúsztatták, ha ennyi tartalommal adták ki most? Akkor 1 évvel ezelőtt ennyi sem volt benne?
    Vicc. Pedig nagyon jó játék lenne, ha lenne több versenyzési lehetőség (játékmód). Vagy működne végre a multi és a challenge rész.
    A festés az egy vicc. semmire nem jó. Ezt igazán lenyúlhatták volna a Forzából. Ott működött és órákig el lehetett vele lenni.
    Tuning az nincs..konkrétan egy felnit nem lehet lecserélni a kocsikon vagy egy spoilert rárakni. (tudom nem nagy dolog, ha ez benne lenne meg azért menne a sírás, hogy minek van benne). De mégis hiányzik a jobb testreszabhatóság.

    A vezetési élmény nekem bejön. Kicsit PGR jut róla eszembe. Lehet érezni ahogy a kocsi pattog az utakon. Van sebességérzet. Arcade az irányítás, de mégis minden kocsit meg kell tanulni vezetni mert máshogy viselkednek. Belső kamera nézetben, pedig úgy mozog az ember keze, ahogy kell. Forgatja a kormányt rendesen. A váltón tartja az egyik kezét, közben másik karjával kormányoz. Néha oda-oda kap, ha nem bírja eltekerni a kormányt.

    A hangok vezetés közben (főleg belső kamera nézetben) nagyon élethűek. A váltás, a motor hangok, mind egyben vannak.

    Rossz a szájízem, de valahogy mégsem mondom rá, hogy szar játék. Mert amíg játszok vele azt élvezem. Aztán kitudja ezt meddig tudja még a játék fenntartani (DLC-kel). Mert ugye 11 új pálya meg 38 kocsi, 200+ festés, 20+ event..6hónapra bontva..édeskevés! Ezeknek már most benne kellene lenni és akkor egy szavam nem lenne. Simán év autós játéka lenne részemről. De így nem lett az!

    negatívum:
    - kevés a single event.
    - nem működik jelenleg a multi és a challange mód
    - kevés kocsi
    - Csak európai kocsik vannak
    - Kevés játékmód
    - Nincs tuning
    - A festés és matricázás a béka segge alatt.
    - A "Drift" az van... de ezt nem nevezném driftnek, ez csak csúszik a kocsi aztán kész..
    - Club 6 személyes csak.

    Pozitívum:
    - Gyönyörű grafika
    - Sebességérzet!
    - Belső terek, kormány és váltás mind valósan animált
    - Nehéz a játék. AI igen is nyomul előre, nem fog elnéző lenni veled.
    - Pályák kidolgozottsága\változatossága
    - Napszak változás.
    - Hangok!
    - DRS és KERS-rendszer az adott kocsikban, ami működik!
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2014.10.11. 19:40:01
  • Skyline
    #16315
    A club nyitva,perpillanat nem tudok social hubba lépni,így nem tudok invitelni. De mint írtam nyitva.
    Deep: gyere nyugodtan egy helyet akkor tartok,ha megtelik is,bár egyelőre kétle hogy megtelne..:D

    HunRacers a klub neve. Egyelőre mattfeketék a vasak a festést majd kifundáljuk közösen,csak ne legyen giccs..:D
  • Moby
    #16314
    Semmilyenben. Olvasócsalogató főcíme volt egy cikknek egy bulvársiteon (vg247).
  • Harlekin
    #16313
    3 dolog jöhet számításba!
    1.szerettek volna beégni ! Sikerült
    2.cinikusak akartak lenni. Nem sikerült!
    3.sok vásárlót beszopatni.Megtörtént!
    Mindenki döntse el,hogy érzi magát ettől!
  • DarkSector
    #16312
    Csakis tartalomban írhatták de butaság minden szempontból.
    Szerintem egy platformra lenne a 2 cím akkor lenne értelme.
    Most mit Forza killer, ha nincs választásod 1 platform tulajként?
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.11. 19:03:29
  • Totti5
    #16311
    Valaki olvasta hogy milyen kontextusban írták a tesztben?
  • Harlekin
    #16310
  • Moby
    #16309
    Az emberek rakták a videóba. Amit senki nem mondott.
    Igen, ez pont olyan, mint a destiny :D
  • AntiHero
    #16308
    A készítők nem is.

    Ez olyan mint, hogy a destinyre ráragasztották az MMO jelzést sokan.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2014.10.11. 18:51:49
  • Moby
    #16307
    Tehát akkor sehol nem mondták
  • DarkSector
    #16306
    Jól láttad.
  • DarkSector
    #16305
    De sajna egy oldal vagy ujsár télleg ezt irta rá. :D
  • AntiHero
    #16304
    VG24/7-től idéztek.
  • Moby
    #16303
    Az emberek :)
  • nayrobi
    #16302
    A csalódott Driveclub SE tulajdonosokat szívesen megszabadítom a játékuktól, csak írjon egy pmet :)