121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kongy
    #16421
    Na ja, nagy kihagyott ziccer ez a DC... sajnálom is, meg azt is, hogy megvettem, mert nem bírtam kivárni a PS+-os verziót. Ha azt kipróbálom, akkor nem vettem volna meg.... Na mindegy. Jöhet a Horizon 2.
  • TDC Geronimo
    #16420
    Most ugyanez lesz csak innentől kell számolni az 1 évet :D
  • Skyline
    #16419
    Egyébként igen. Lehetett volna ez a félárkád autós játékok aranymakkú királya is de nem lett mert ahogy Arty írta kis stúdió nagy hype nulla segítség.

    Ettől függetlenül amennyire fikáztam és bizonyos elemeit (például a tartalom csekélységét) most is fikázom, az igazat megvallva hosszú évek óta sem a Gran Turismókban sem a Forzákban nem kaptam ekkora versenyélményt és ilyen feszültséget. Talán a Forza 4-ben akkor amikor a "kicsikémbe" (ősrégi kocka Skyline) átpattintottuk az R34 motorját fulltuningon és akartunk menni egy épkézláb kört vele a Nürburgringen minden segítséget offolva zárt difivel hátsókerékmeghajtással...:D
    Csak ott a vezetés nehézsége okozta a gondot. Itt pedig az hogy iszonyatosan brutális a sebességérzet, és a pályán tényleg figyelni kell baromira az ívekre, és a körülöttünk lévő ellenfelekre...:)
  • arty
    #16418
    pontosan! 2 évente szépen rátették volna a meglévő alapokra az ujdonságaikat (álá forzák...), a bevételekből lehetett volna közben tartalmat gyártani (gyártatni), a játékosoknak is lett volna ótóka day1-tól kezdve, stb.

    basszus, ez egy működő modell! :)

    skyline: "Ez nem az ő játékok" - hanem kié? a vérhácék nincsenek annyian, h rentábilissé tegyenek egy címet, tehát vagy túl könnyű lesz vagy anyagi bukta/elégedetlenkedés/frusztcáió... és még1x: az se mindegy h kormánnyla nyomod-e, amivel nyilván egyszerűbb

    én régóta forzázok, sose értettem, h minek ott easy mód, amikor mediumon sincs a legkevésbé se kihívás - aztán az évek alatt láttam elég havert nálam/nála forzázni, láttam ahogy az easy ai ellen is szenvednek és egy bronznak örülnek, mint majom a farkának :)) nem kell h a kazuár 60$-ja büdös legyen, miközben nekem is ad kihívást egy hard mód. win-win!

    Utoljára szerkesztette: arty, 2014.10.12. 18:49:13
  • Skyline
    #16417
    A polifóntól csak ne kapjanak autómodellt mert a ps2-ből emelték volna át nekik porszívóhanggal..:D

    A nehézség meg hogy a tourban nincs szintlehetőség lehet elcseszés azoknak akik hozzászoktak a könnyed kihíváshoz. Ez nem az ő játékok, itt keményen figyelni kell mindenre, ésszel türelemmel vezetni jól, mindezt úgy hogy az AI is igen komolyan tolja - ugyanakkor hibázik is.
  • Moby
    #16416
    Ki kellett volna adni az eredeti tervek szerint launchra. Mostanra a tapasztalatok és a feedbackek alapján egy mindenkiller cucc lehetne születőben. Az alapok meg vannak hozzá.
  • arty
    #16415
    azt kell látni, h ezek a srácok előtte motorstormokat cisnáltak
    erre kaptak egy uj vasat(!) és mellé egy olyan projektet, amivel a hájp hatására durván túlvállalták magukat mindenben

    az FH fejlesztői mögött ott áll a Turn10, ezeréves tapasztalattal - szinte "ingyé" (=azonnal használhatóan) kapják az AI-t, a grafikus endzsint, fizikát, kocsikat.... tartalmat kell gyártani, minden más "nagyrészt" készen jön. mondhatni könnyű dolguk van :)

    Evo nem belsős studio, pedig milyen jó lett volna, ha kapnak a polifónitól mondjuk 120 autómodellt ...

    Skyline: "Tourban direkt nincs mert fokozatosan keményedik." - és kienk a szintjéhez keményedik? a 20 éve, kormánnyal autózóéhoz vagy a nagyanyáméhoz? ez ELCSESZÉS, azt hittem a balfasz polifónin kívül más nem képes ekkorát hibázni :(
    Utoljára szerkesztette: arty, 2014.10.12. 18:36:21
  • Skyline
    #16414
    A nehézségi szint bennevan a single eventben. Tourban direkt nincs mert fokozatosan keményedik.

    Az emúlt 1 évben kivették az esőt a replay-t és eldöntötték melyik 55 autó szerepeljen a fullban és melyikek a dlc-kben..:D
  • Kongy
    #16413
    Így van. De nem tudom mit csináltak 1 év alatt, csak ültek a babérjaikon, nyaraltak nemtom. Kimaradt a nehézségi szint skálázása, a vezetéssel kapcsolatos beállítások... stb, mind mind nagyon foghíjas. Egy Forzában alap, hogy beállítod az ABS-t, segítővonalat a megfelelő ívhez, és hasonlókat.... Az időjárásról, fotó módról már nem is beszélve, ami szintén be volt ígérve
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.10.12. 18:31:16
  • Skyline
    #16412
    Hát...Az hogy az eső meg replay utólag megy bele...:D

    Mindenesetre egy iszonyatos szerverbővítés nemártott volna..Bár így hogy lassan 5 nap alatt nem tudták megoldani igen kérdéses hogy csak a szerverekkel van-e baj.
  • arty
    #16411
    ezen hibák egy kalap alatt intézhetőek el (béna, nemműködik, nincs benne kategoriák) :

    nincs kész a DC! fél év minimum, de lehet még 1 év is kellett volna neki ...
  • Skyline
    #16410
    Tény, de elöbbutóbb működni fog. Napról napra kínosabb nekik hogy nem működik. Mindenesetre hibaként felróni egy klubokra hajazó játékban hogy van ami csak klubban elérhető..:)
  • Kongy
    #16409
    Azért pár jó kocsitól megfosztanak tényleg, mert szarakszik az online rész... jó kis Bentley-be már beleülnék szívesen......
  • Skyline
    #16408
    "az autók legalább FELE csak klubtagsággal, és a klub szintjének növelésével elérhető? Haha, micsoda trollok dolgoznak az Evolution Studios-nál, gratulálok! Jár a keksz!"

    Íme egy másik negatívum. :D
  • arty
    #16407
    mivel minden ótósban leveszem a zenét, így ez nekem plusz

    horizonban mondjuk visszaraktam, ill. még az MC:LA-ban is volt pár track amit bírtam, de amugy jobb nélküle
  • DarkSector
    #16406
    Néhány dolog gáz azért, a játékban, nem éppen ezek a legnagyobb gondok de vannak.

    Igen a Clubban lévő autók gázosak annak tekintetében hogy a multi sokszor szar.
  • TDC Geronimo
    #16405
    lol
  • Skyline
    #16404
    "Nincs zene. Vagyis van (valami zeneszerűség), mint kiderült 10 óra játékidő után, csak ez alapesetben le van véve 0-ra a beállításokban. De jó, hogy erre is magamtól kellett rájönni, mert semmi utalást nem adott erre korábban a játék. BRAVÓ."

    Igen. Ez is a DriveClub nagy hibája...Sírok.:D
  • Skyline
    #16403
    Atyaúristen

    Gigalol....:D
    Vannak még xbotok a világon. A Driveclub hibája hogy néhány autót csak klubbokban lehet elérni.:D
    Érdemes végigszánkózni rajta és alatta a kommenteken.:D
  • TDC Geronimo
    #16402
    Szerintem megléphetik azt, hogy jövő év elején/nyáron UC remaster collection UC4 multi betaval megjelenés előtt.
  • TDC Geronimo
    #16401
    Kamerának majd akkor lesz értelme, ha jön a morpheus.
  • DarkSector
    #16400
    ja kösz így értem már. :)
  • n000rbi
    #16399
    Nehéz lenne egy gugli fordítóba bedobni? :D Követi a fejmozgásod, DC-nál belső nézetben, ill. Alien-ben a bujkálásnál a kihajolást az alapján csinálja.
  • DarkSector
    #16398
    Nemár. :D

    Head Tracking? az mi? :)
  • n000rbi
    #16397
    DC-ben head-tracking, Alienben szintén ill. figyeli az általad a szobában generált zajt és azt is meghallja a dög :) Direkt a kamerához tudtommal csak a Playroom van, ami gondolom pár percig jópofa, de az inkább csak techdemo.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2014.10.12. 16:29:07
  • DarkSector
    #16396
    srácok a ps4 kamera jó valamire?
    mármint izé na van rá játék? :D

    lehet tudnék hozatni egyet németből.
  • DarkSector
    #16395
    Látsz hát, 2 másodpercel hosszabbat mint edddig.
    Mint a Quantum Break-nél...

    Hirben ott van új gameplay, azt annyi hogy a régihez hozzácsptak 3 másodpercnyi jelenetet. :D
  • DarkSector
    #16394
    Ja értem, hogy nem mennek neked.
    De ezt nehéz AI.-nak betudni....vagy ha ez AI-t jelent a játékban akkor az. :D
  • DarkSector
    #16393
    PS3? :)
  • Skyline
    #16392
    Én egy remastered UC trilógiának is örülnék csomagban.A Ps4 lesz az a gép szerintem a ps1-2 után amit félrerakok.:)
  • TDC Geronimo
    #16391
    Ma zárul le ND 30 éves fennállását ünneplő sorozat. Azt mondták "very soon" látunk valamit UC4ből. Lehet ma lesz lezárásként bár én ismerve sony soon meg very soon szavait a decemberi playstation experience eventre tippelek. 2 hónap náluk kimeríti a very soon fogalmát.
  • Skyline
    #16390
    Nem. Sokan mondták hogy "sínen" közlekedik az AI és kilök ha elékerülsz. Tökéletesen mutatja a videó hogy folyamatosan figyelnek rád, maximum apró hibák fordulnak elő.
  • DarkSector
    #16389
  • Skyline
    #16388
    Ja, én se veszekedtem az nem ilyen..:)
  • DarkSector
    #16387
    Ez mit jelent? Hogy nem lehet kilökni őket?
    Olyanok mint a sandbox játékokban a járókelők? elugranak az utolsó pillanatban ha el akarod ütni őket? :D
  • DarkSector
    #16386
    Elfelejtettem mondani, mielőtt félreértenél:
    Ja és ne vedd lecseszésnek amit írok, nem személyeskedés, veled nincsen gondom, csak ez a lebutitom nextgenre, azért durva mondat. :)
  • Skyline
    #16385
    Kicsit így is van,ezt ugatom egy ideje...
  • soundsonic
    #16384
    Állítólag mi vagyunk túl bénák :(

  • DarkSector
    #16383
    Mi ez? Ajándék bábú a collectors-hoz? :D
  • warass
    #16382