121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Skyline
    #16690
    Úgy tűnik (nappal sajnos eddig sem volt nagy gond, majd este amikor beszabadulnak az emberek) most a patch után stabilabb a DC server...Egyből belépett és nem vágott ki 1 óra alatt.
    Ugyanakkor challange továbbra sincs és a szinkronizálás már annyira sem működik mint eddig, mostmár nemhogy azt nem nyomja fel amit offline csinálsz, fullos online kapcsolat mellett sem nyomja be a köridődet,pontjaid,semmid...
  • Kongy
    #16689
    hehe.. holnap, amikor megjön a One szépen megy is fel rá :D
  • n000rbi
    #16688
    Nem.
  • TDC Geronimo
    #16687
    Jé nézem bonera megint jött egy combos FW update. "Soon" biztos jön nekünk is igaz sony...?
  • DarkSector
    #16686
    Nem időjárás?
  • DarkSector
    #16685
    Ajánlom is :)
  • n000rbi
    #16684
    Jött DC-hez patch (multis dolgokat javít, meglátjuk:P)
    Valamint 19-én megint lesz egy alpha kör a Bloodborne-nal, ezúttal coop-teszt. (ugyanazoknak, akik a korábbiban is részt vettek)
  • Harlekin
    #16683
    tudom és az előző gen viszonyításhoz írtam,mert még 360 on istenes volt az a max 7 giga letöltés,de itt most 50 gigákat leszedni a megvásárlás után úgy ,hogy már játszanál na az sux lenne....
  • AntiHero
    #16682
    3. chapterig vittem :D Gyakorlatilag egy demó-nak fogom fel így, de tovább nem játszok Pc-n vele.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2014.10.16. 12:50:11
  • DarkSector
    #16681
    Csak nem tudod megállni míg meglesz ps4-re? :D
  • AntiHero
    #16680
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Csabdákba vezesd bele, meg pár shoti lövés.
  • Mr Manson
    #16679
    Én már el is akadtam ... Chapt 3 végét nem tudom megcsinálni ... :(
  • DarkSector
    #16678
    atyaég. :Dezis megosztós tartalom vagy csak nálad van? :D
  • n000rbi
    #16677
    PS4-en is van pre-load.
  • Skyline
    #16676
    Ja,csak a szokásos színvonal...:D
  • Harlekin
    #16675
    16613
    ra ment volna ha az sg fórum is azt szerette volna...

    "mondta bárki hogy ujonnan pre-orderbe kell mindent megvenni? :)"

    És közben változott a hsz sorszáma miközben ezt írtam looool!!!

    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2014.10.15. 21:38:41
  • Skyline
    #16674
    #16614:

    "Nem te vagy az egyetlen, iszonyatos grain van benne...Amint megláttam levettem.:)"


    Heeeeee???? :D
  • Harlekin
    #16673
    Pedig úgy jó,nem akkor amikor már mindenki unja!Minek várni,ha megkaphatod azonnal pluszba nézd és olvasd a sok nyomorék fikázását róla úgy,hogy ki se próbálta!!!Hála istennek hogy x1 en van a preorder store lehetőség még várni se kell a letöltéssel.Csak hazajövök a melóból és itt vár és nyomhatom!!!
  • AntiHero
    #16672
    Mert eddig a sony szarakodott, aztán ma küldte a kódokat amivel letudtam tölteni.
    Special RUF RT12 R Pack
    Special McLaren 12C Pack
    Special Mercedes SLS AMG Coupe Black Series Pack
  • DarkSector
    #16671
    Hogy hogy csak ma? :D

    Milyen autók? :D
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.15. 20:45:48
  • AntiHero
    #16670
    Majd jön. Ma pl megkaptam végre a 3 pre-order kocsit. :)
  • DarkSector
    #16669
    fuck Yeah.
    Érdekes ez eddig ugy tudtam csak exclusive sony játékokban van. :D

    Képeket kérek! :D
    Jól beállítva, mintha profi fotós lennél, és beteszem háttérképnek.

    Jöhetne DC-be is.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.15. 20:22:10
  • Kongy
    #16668
    Shadow of Mordor PS4 változatába bekerült a fotó mód! :D Lehet készíteni képeket a fejlevágásokról :D
  • Kongy
    #16667
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Virágbolti PC-s :$
  • Tatyla
    #16666
    kicsit kitakarítottam továbbra is kéretik mellőzni a flame,troll,ésszemélyeskedő kommenteket...
  • Skyline
    #16665
    A chapter 5-6-ban már felesleges bújkálni,hentelés vanik...
  • AntiHero
    #16664
    Átveszem tőled olcsóbban :D
  • Moby
    #16663
    Szerintem belepróbálok :)
    De nem ps4-en. Elvitték, pedig nem akartam eladni. Pontosabban nem tudtam akarok-e vele valamit. Maradok, olvasok, figyelek, aztán majd történik egyszer valami (vagy nem). Kitudja. :)
  • balee4
    #16662
    The Evil Within-t nyomom, akit érdekel: http://www.twitch.tv/sandmandreamlord
  • Rage47
    #16661
    köszi, megnézegetem.
    egyelőre csak informálódok, mert 360-ról 80%, hogy ps4-re váltok majd a jövőben.
  • TDC Geronimo
    #16660
    http://blog.eu.playstation.com/

    Meg ott a webstore
  • Rage47
    #16659
    hol lehet megnézni, hogy milyen játékok jöttek ki ingyen a PSN Plus-osoknak? pl. xboxnál ott a majornelson.com, ps-re van ilyesmi oldal?
  • DarkSector
    #16658
    Én is remélem.
  • Kongy
    #16657
    Hát ez az Evil Within nem nekem való... Nem szeretem annyira a survival horrort. Amúgy maga a játék nem rossz, bár nekem ez az állandó bujkálás kicsit unalmas egy idő után. Szerintem nem fogom végigvinni.
  • Skyline
    #16656
    Szuper. Remélem még lesznek olyan chapterek mint amilyen az első kettő de főként az első volt.:)
  • DarkSector
    #16655
    15 chapter van azt hallottam.
  • TDC Geronimo
    #16654
    Ez tegnap lemaradt

  • Skyline
    #16653
    A látvány nem izgat ameddig a játékot élvezem,élvezni pedig élvezem (nemmelesleg szerintem nnics gond a látvánnyal,jó nem hűdecsilivili de baromi jól ki vannak dolgozva a pklok kínjait átélő ellenfelek például). Csak sajnos tényleg átmegy ez is akcióba ami elnyomja a hangulatot...
    Az elején még lopakodtam,figyeltem nehogy észrevegyenek,bújkáltam, lesből gyilokoltam...Amióta meg lement ez a mindenkit ölj meg és a főganét is mert nem mehetsz tovább rész, gyakorlatilag besétálok és szarrálövök mindenkit aki csak felémjön / vagy csapdához csalom. Elmúlt a nyomasztó hangulat és a varázs....
    Remélem nem végleg mert ha jól tudom a chapt 6 még a fele se.:)
    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.10.15. 15:23:01
  • TDC Geronimo
    #16652
    Nekem hosszú végigjátszás lesz, mert minden apró zegzugot megnézek és csodálom az art stílust meg a helyszíneket. Lehet öreg motor, meg több sebből vérzik teknóba, de voltak nagyon ütős helyszínek, pedig még csak 2 chaptert toltam le.
  • Skyline
    #16651
    Sajnos annyira nem rózsás mint ahogy az első 3 fejezet után hittem...
    Chapter 6-nál vagyok és laposodik...
    Oké,kevés lőszer van. De már most volt olyan terület ahol nem lehetett továbbjutni amíg le nem öltél mindenkit... Erre mg egy kisebb főganét is bead azt is gyapd le addig nem mész tovább.... Egy idő után megy át a játék a nyomasztó hangulatból egy lopakodós gyilkoprogramba ahol köteleznek rá hogy legyalulj mindenkit... Ráadásul fejlesztgetve meg a robbanós cuccokkal halomra ölhető az ellen,nem úgy mint az elején ahol 2-3 ellenfél már bajt jelentett....