121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #16730
    Geoff Keighley ‏@geoffkeighley 31 p31 perccel ezelőtt
    Per PlayStation: PlayStation 4 won the month of September, nearly tripling August sales.

    Csodálatos. Továbbra is ülhetnek a valagukon és kisujjukat se kell mozdítani. MSnek már nem tudom mit kéne kitalálnia mert már bevetettek mindent, árcsökkentést, ingyen játékokat, havi updatek stb. Sonynál meg PSN se megy most de azért köszönik szépen jól megvannak

    "PlayStation ‏@PlayStation 17 p17 perccel ezelőtt
    Breaking: PS4 was September's top-selling console, leading current-gen software sales including Madden NFL 15"



  • TDC Geronimo
    #16729
    Várok a PS+ verzióra még mindig

  • TDC Geronimo
    #16728
    Én tudom a választ. Soon.
  • Skyline
    #16727
    ha esetleg válaszolnak akkor légy oly bűbáj és kérdezd meg továbbá hogy mikor lesz:
    - rendes médiatámogatás a filmeket beleértve
    - olyan lehetőség hogy hálózaton át lejátszhassam a filmeket számítógépről mint a ps3-on
    - olyan hét amikor nem szarik be a psn 1 másodpercre sem
    - olyan pillanat amikor a PSN gyorsabb lesz mint az androidos playstation applikáció, ahogy illene
    - és végül mikor akarják bekapni az összes plus előfizető f*szát....

    Köszi.
  • Árpitallica
    #16726
    Nah megkérdeztem tőlük hogy legalább a 'friend notification' mikor lesz beletéve a frissítésbe PS4-re, hátha válaszolnak! ;)
  • SlickAdam
    #16725
    kurvara bejön a DC driveplay (gunplay utan szabadon )...
  • DarkSector
    #16724
    :DDDDDDDD

    NOT WORK!
  • TDC Geronimo
    #16723
    Players You May Know: PS4 will now suggest players you may know in the ‘What’s New’ section, recommending gamers your friends frequently play with.


    Hát ez csodálatos. KIT ÉRDEKEL EZ?! Inkább a friend notificationt raknátok már be végre...
  • TDC Geronimo
    #16722
    Na legalább jött most valami infó 2.0ról
  • Totti5
    #16721
    Open world, sandbox velejárója.
  • Skyline
    #16720
    Számomra az is az hogy gyakorlatilag MINDEN ubisoft játék ugyan arra épül...Adott egy terület amit a térképen nem látsz. Adott egy kilátó/radarállomás/rádiótorony amihez ha odamész akkor láthatóvá válik a térkép adott részén minden...És hogy ettől még a hulladék Crew-ban sem tudtak elvonatkoztatni..Vicc..:D
  • TDC Geronimo
    #16719
  • Kongy
    #16718
    Egyetértek
    Nevetséges amúgy, hogy még mindig szénakazalba ugrálunk a Notre Dame-ban....... :D
  • soundsonic
    #16717
    Köszi srácok! :) Most már csak abban reménykedek, hogy holnap este jó lesz a psn mert pées partyt tartunk a haverokkal
  • Totti5
    #16716
    Azt nem teszik sehova már:))) Marad ami eddig is volt, hisz a játékmechanika már rég kész. Nem láttam még róla olyat ami mást mutatott volna...
  • TDC Geronimo
    #16715
    Igen van benne 2-4 "couch coop" :)
  • TDC Geronimo
    #16714
    Nem lesz counter attack már azt tudom, úgyhogy nem lesz "i win" gomb.
  • Skyline
    #16713
    Ps3-n lehetett szerintem 4-en sincs akadálya.:)
  • soundsonic
    #16712
    Diablót lehet egy ps4en 2 joy-al tolni?
  • Skyline
    #16711
    Nyugodt vagyok, az már úgyis tuti hogy ubifost címet soha a büdös életbe többé nem veszek. Az Uplay miatt pc-n eladhatatlan, nextgenre meg a francnak se hiányzik duplaannyiért. Marad a virágbolt, úgyis kb annyit ér a """"munkájuk""""...
  • n000rbi
    #16710
    Szerintem beleteszik a mordorbatman-féle harcot és annyi. Mondjuk attól, ami eddig volt benne, az százszor jobb.
  • TDC Geronimo
    #16709
    Elvileg változott harc is, de ez úgyis játék közben derül majd ki.
  • Kongy
    #16708
    Nyugodt lehetsz, hogy maradt.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.10.16. 21:03:09
  • Skyline
    #16707
    Már épp reklamáltam volna hogy nem gyüjtöttél még klubpontot :D
  • Skyline
    #16706
    Szuper. Harcrendszer? küldetések? Játékmenet? Maradt a hulladék legalja szinten vagy valami ott is történt?
  • DarkSector
    #16705
    Jó hogy mondod, figyelmeztet a DC hogy nem tudta leszedni az Update-t, és kalibráljak el a Network menübe.

    érdekes ott minden helyén van....sebaj, szopás az élet.
  • TDC Geronimo
    #16704
    PSN most is szarakodik. HI-HE-TET-LEN, hogy szinte minden napra jut már egy ebből. Kibaszott Sony meg hallgat, mint a sír azt a PS nowot meg ilyen baromságokat erőltetik, amikor a tetves PSN se tud 24 órán át úgy menni, hogy legalább egyszer ne szarja össze magát.

    2.0val meg jön a shareplay meg az "élő" whats new rész. Csodálatos lesz. Gondolom az is zökkenőmentesen fog menni.
  • TDC Geronimo
    #16703
    Nem hájpolom mert ubi bekaphatja csak ami jól néz ki az jól néz ki. Ez nem is konzolos videó mert tűéles a gamersydes link alatti videó, úgyhogy biztos nem 900p :p
  • Totti5
    #16702
    Prevgen.
  • arty
    #16701
    900p

    felejtsd el, ne hájpold! ;) :D
  • TDC Geronimo
    #16700
    Modellek meg arcmimika jó sokat fejlődött

  • soundsonic
    #16699
    Fallen earth-ről valakinek vélemény, egyéb infója van?
  • TDC Geronimo
    #16698
    Na ma elvittem evil withint 6os fejezet elejéig. Elég beteg játék, story egyelőre eléggé mindfuck kategória. Helyszínek brutál hangulatosak.
  • deep
    #16697
    Na hétfőn lesz netem, onnantól leszek DC-ben elérhető.
  • Skyline
    #16696
    Annó ősz ígértek szóval még van rá másfél hónapjuk...A "Soon"-ból ítélve meg majd valamikor jövőév eleje...:D
  • AntiHero
    #16695
    nem még.
  • Kongy
    #16694
    "Soon"
  • Rdinho10
    #16693
    Üdv,kijött már a 2.0 frissítés a ps4 hez?valahol mintha olvastam volna....
  • shaddam
    #16692
    Az alien szerintem elad nekem majd egy ps4 kamerát :D
  • n000rbi
    #16691
    Én negyed órája köröztem párat és meg voltam lepődve, ahogy felbukkantak a face-offok más userektől a pályán. Ez eddig tuti nem volt.