121109

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • deep
    #16792
    Ez egyszerűen már tényleg röhej, hogy képtelenek rendbe tenni.
  • Skyline
    #16791
    Nekem tegnap egyet sikerül, bevittem elsőre vagy 20 mp-el,mert a baromállatok lökdösték egymást én meg szépen kivárva amikor lökdösődtek előzgettem...Aztán amikor első vltam egy nagykanyarban a két pöcs mögöttem teligázzal akart nekemvágódni de jó íven voltam és gyorsabb voltam, ők meg falra kenődtek..:D
    A meccs után meg kivágott....:)
  • Csibe001
    #16790
    Koszonom, de mar megvan, bementem HMV-be s pont csak az Alien kellett s 5 fontert megvettem. :)
  • Skyline
    #16789
    Tudom, végigtoltam kétszer,imádtam volt egy hangulata. Csak az nem jött be hogy egy idő után kiismerhető volt hogy aki velünk lesz társ az úgyis mindig a játék X pontján átalakul....És néha értelmetlen volt hogy 20 perce velünk van,simán kinyírhatna főként amikor ránkrontanak a lények, de nem,őket öli..Majd X ponton hirtelen átalakult és nekünkjött...:)
  • shaddam
    #16788
    7-10 font szokott lenni zavvin
  • deep
    #16787
    Továbbra sem tudtam egyetlen online meccset sem lenyomni a 12 napja megjelent driveclub játékkal... Kivág a lobbyból minden alkalommal. Ügyes.
  • DarkSector
    #16786
    Ez zsir játék volt régen.

    Nekem még tetszett az Extermination. vagy mi.
  • Totti5
    #16785
    You'll be able to buy it via download or in shops, at a suggested retail price of $39.99 / £34.99, so a bit cheaper than most new boxed console games.
  • Csibe001
    #16784
    Gratula, en most vettem meg Alien director's cut Bluray-en, holnap estefele megnezem aztan vegre kibontom a Nostromo edition-t s remelhetoleg rettegve menekulok. :)
  • shaddam
    #16783
    Nem mai, de elég jópofa
  • arsmarci89
    #16782
    Shadow Warrior teljes lemezes áron jön vagy 4-5ezer fotintos letölthető cìm kènt?
  • Skyline
    #16781
    Ú,the thing jöhetne,olyan megoldàsokkal példàul hogy menekülsz egy jenci elöl tàrsakkal,bezàrkòztok,de ugye nem tudhatod ki idegen és ki nem,ergo be is szophatod a bezàrkòzàst tàrsakkal...Vagy ha valakit kizàrsz de nem idegen,és túléli,késöbb téged is ellenségként kezel...stbstb..Iszonyatkomoly jàtékot ki lehetne hozni a témàbòl.:)
  • shaddam
    #16780
    Végigvittem az alient meg a 2 bónusz dlc-t. Kellemesen hosszú, sok helyen fosatós és látványában zseniális módon a filmet idézi Ezután még egy hasonló the thing játékot néznék meg
  • DarkSector
    #16779
    Jó persze szerintem is gáz, de aranyos. :D
  • sirpalee
    #16778
    Ez azért fényévekre van a LBP-től. Pont a legfontosabb rész hiányzik belőle...
  • miezviz
    #16777
    Sziasztok!

    Ha van itt sg-n olyan DriveClub csapat aki komolyan játszik nem csak mutatóban van a csapat az kérem vegyem fel engem amennyiben szüksége van egy igazán gyors játékosra :)
    Id: Daniel_Hun
  • DarkSector
    #16776
    Ha valakit érdekel, lehet alkotni. :D
    Spark (LBP multiplatform? :D)
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.18. 13:10:22
  • DarkSector
    #16775
    Ja bárcsak ez lenne a legnagyobb gond az új sg-vel. :D
  • Skyline
    #16774
    A spoiler válasz a spoileredre ment...Csak persze megint a csodás válasz gomb...
  • Skyline
    #16773
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem azt írtam hogy soha,hanem hogy pár alkalommal éri maximum el. Mordor ultrán és highon szinte nincs különbség,csak ugrik a gépigény, highoz meg a 660ti elég konzolszinthez. Továbbá a youtube-os szarrátömörített összehasonlítások továbbra is hiteltelenek. És az AA továbbra is kevesebb még ott s ahol textúraminőségben legalább hozzák a pc szintet. EW például több tesztoldalon is kielemezve pc-n a legszebb ugyanakkor a nextgen szinthez egy i3-as processzor és egy 750ti is elég....
    Nem megyek újra bele mert felesleges, szinte bármelyik multiplatform címből lehet nyomni rendes nem youtub videót/rendes képet amint egyértelműen látszik a különbség, az analíziseket készítő oldalak és fejlesztők nyilatkozatairól nem is beszélve. Teljesen felesleges téma.
    Továbbra is elhiszem hogy megvetted a ps4-et és nagyon bejön de ettől még a tény az sajnos tény: a nextgenek a megjelenés óta lemaradásban vannak egy jobb pc-hez képest. R9-270/Gtx 660 + egy gyengébb amd/intel proci kell a szintjükhöz - már ez is kicsit felettük van jelenleg főként a One-hoz képest - ami kb 160-180K-ból megvan.
    Befetéma.


  • DarkSector
    #16772
    Nekem mobilon tökéletes, csak hiányzik "Privát" és "Törlés" és "Szerkesztés" opció, csak az van hogy "VÁLASZ"
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.18. 12:49:40
  • DarkSector
    #16771
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ja meg most jut eszembe, nem kell megijjedni, csak mutatom, hogy írtad Evil Within-nél hogy a konzolok, PS4 pl nem éri el a PC szintet, és ugyanahoz a szinthez gyengébb PC elég.
    Csak full érdekességképpen itt van pl egy felvétel a 2 Mordor-ból.
    Nézd majd meg milyen config kell PC-n akár csak 1080p-be Ultrán.

    Ebből is látszik, mint 2 tojás, ha felcserélnénk sem tudná senki megmondani hogy melyik fut pc-n melyik ps4.
    :D

    Nincs nagy jelentősége, nem akarok vitát, csak váltig erőltetted , hogy nem mondok igazat és hogy nem érheti el a PC-s max szintet egy játék konzolon.
    Na? :D
  • Skyline
    #16770
    Mobilos fícsör...Mostanában baromira nem hajlandó mobilon a teljes felületet megjeleníteni csak a mobilost (hulladék), és sokszor hiába nyomok a válasz gombra, szarik tudomásul venni...Kb ahogy a váltás teljes oldalra gombot is ami jóesetben 4-5 rányomás után át is vált a mobiloldalról teljesre...:D
  • DarkSector
    #16769
    Jaj akkor elnézést, azt hittem hogy nem, miez egy új fícsőr sg-n? :D
  • soundsonic
    #16768
    Bocs srácok, nincs kedvem most újra screenshotolni ... A lényeg, hogy akinek Dc-ben vagy más játékban nincs teljes képernyője annak itt a link a beállításra: http://prohardver.hu/tema/playstation_4_2/hsz_32733-32733.html
  • Skyline
    #16767
    Rànyomtam..Sg szìnvonal..
  • DarkSector
    #16766
    Igen köszönöm vagyis viseljem el. :D

    Azért rányomhatsz majd a "Válasz" gombra, nem harapok, hogy tudjam nekem írt valaki. :D

    Igen jól fogalmaztad meg, lehet realisztikus csak játékban gáz.
    Sok más ilyen dolog is szokott lenni.
  • Skyline
    #16765
    A qrva nagy az túlzàs,csak élvezem.
    Nem lehet,és engem is qrvàra zavar,ahogy az is hogy szürkületkor még cseszik felkapcsolni a fényszòròt. Akkor a legzavaròbb amikor be van borulva,esteledik és fölfelé kaptatsz..Az ég még vilàgos a felhök mögött lemenö nap miatt de az út màr sötét..Baromi realisztikus,csak értelmes ember ilyenkor felbassza a fényszòròt...Szerencsére kevés ilyen verseny van. Apropò fényszòrò,az esti versenyek is sokszor idegesìtöek,szvsz nagyon gagyi a fényszòrò hatàsfoka...
  • TDC Geronimo
    #16764
    ??
  • DarkSector
    #16763
    Halli te nagy DC fan vagy, mi van akkor amikor a felhők eltakarják a napot, és nem a szemedbe süt a nap, bár az is kurva irritáló, hanem besötétül minden de nem úgy hogy éjszaka lesz csak egy bizonyos szögben!

    ÉS KURVÁRA NEM LÁTOM AZ UTAT.

    Hát kb ez miatt hagytam abba egy versenyt mert így nem tudok normálisan menni.

    Ezt ki leht iktatni valahogy vagy Brightness beállitás kell?
  • DarkSector
    #16762
    Lehet tenni ellene.
  • Skyline
    #16761
    Driveclub azért fekete keretes,mert nincs a jàtékban képernyöhöz igazìtàs mint a legtöbb cìmben,hanem a playstation beàllìtàsàt hasznàlja. A ps menüjében ha belövitek a zònàt full képre,akkor a dc-ban nincs keret.:)
  • Totti5
    #16760
    Atom!!! Remélem maga a fotomod szerkesztő benne van a 700 megás X1 peccsben is.
  • Totti5
    #16759
    Neked is fekete keretes. Miért?!!!!
  • Totti5
    #16758
    Hát ez most nem adta be. Jó lesz hogy lesz demója.
  • TDC Geronimo
    #16757
    1 hónap...


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2014.10.17. 21:47:23
  • shaddam
    #16756
    Ha már driveclub. Nem papírmasék az emberek :D

    Saját screenshot, de szar twitteres
  • DarkSector
    #16755
    aham. :D de az alsó 2 is :D
  • TDC Geronimo
    #16754
    belső fotómóddal lett csinálva
  • DarkSector
    #16753
    helyedben ezt PC-n tólnám, aránylag korrekt az optimalizáltsága.