121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • hugopareiros
    #16930
    Banyek, pedig egy BioShock Infinite vagy Borderlands 2 jó pár óra játékidőt nyújtott volna rögtön az elején. :/

    szerk: Igen streamre gondoltam, kimaradt az r betű. Ez elég nagy negatív pont a sonynak. :(
    Utoljára szerkesztette: hugopareiros, 2014.10.20. 21:34:11
  • DarkSector
    #16929
    Osszad be ja.
    Steam, ha a PSN stream-re gondolsz, az magyaroknak nem elérhető.
    A PS3-as meg VITA játékok csak az adott platformmal használhatók.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.20. 21:33:10
  • hugopareiros
    #16928
    köszönöm a válaszodat :) tehát kb semmit sem ér
    értetlenkedve nézem hogy hova lett a kommentem o.O

    Néztem, hogy most mik az ingyen letölthetők.

    "Outlast (PS4)

    Metro: Last Light (PS3)
    BioShock Infinite (PS3)
    Guacamelee! (PS3)
    Borderlands 2 (PS3)
    XCOM: Enemy Unknown (PS3)
    LittleBigPlanet Karting (PS3)
    Uncharted 3 Drake’s Deception – egyjátékos mód (PS3) "

    Tehát van az Outlast és osszam be? Esetleg letölthetem a PS3-as játékot és azzal tudom tolni a PSN-es steamelős megoldással?
    Utoljára szerkesztette: hugopareiros, 2014.10.20. 21:30:50
  • DarkSector
    #16927
    Magyarul még idén látjuk az Uncsi 4-et mozgás közben? :D
  • DarkSector
    #16926
    Nem tudom. :D
  • TDC Geronimo
    #16925
    Na már megy a hype...

    "Sony's upcoming PlayStation Experience event--a two-day community-focused gathering in Las Vegas meant to celebrate all things PlayStation--is going be like nothing you've ever seen. That's according to PlayStation boss Scott Rohde, who labeled the event "unprecedented," and even teased that it will include some special announcements or reveals.

    "This event that we're gonna hold; this is pretty unprecedented," Rohde said during the latest PlayStation Blogcast. "This is an event for the fans, and I am so incredibly geeked about it. We're gonna show you a bunch of stuff that maybe we shouldn't show you yet."

    Overall, Rohde said PlayStation Experience aims to be a "celebration of the [PlayStation 4] and all the fans that made it as great as it is today."

    Sony announced PlayStation Experience earlier this month. Attendees will get to sit in on panels, meet developers, and go hands-on with upcoming PlayStation games. They'll also have a chance to get free swag and buy rare collectibles directly from game studios.

    The show will also feature an "exclusive first look" at PlayStation's 2015 software slate, which includes games such as Uncharted 4: A Thief's End and Bloodborne, among others."
  • Skyline
    #16924
    Megszünt a komment amire reagáltam,vagy át lett szerkesztve...Az volt a kérdés hogy valahol kapható ps4 +500gb + 365 napos live plus...Ami 24 letölthető játékot jelent vayis havi két ingyen játékot...És kérdés volt hogy honnan lehet tudni mik ezek a játékok...Stb...
    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.10.20. 21:24:12
  • n000rbi
    #16923
    Az egy dolog, de hová tűnt az eredeti kérdés? :D
  • DarkSector
    #16922
    "Egyrészt mindig hónap elején derül ki mi az aktuális havi ingyen játék."

    Ez miért jelent átbaszást? :D
  • Skyline
    #16921
    Ez így ebben a formában átbaszás....
    Egyrészt mindig hónap elején derül ki mi az aktuális havi ingyen játék. Ergo nem tudod meg előre. Másrészt az eddigiekből kiindulva az ingyen játékok szart sem érnek...Gyakorlatilag androidos játék színvonalon mozognak...Vagy még azalatt....
  • hugopareiros
    #16920
    köszönöm szépen :)
  • DarkSector
    #16919
    Igen, ezt nagyon meg kell fontolni vásárlás előtt, mert digitálisan olyan játékokat érdemes vásárolni, amikkel nem 1 végigjátszást tervezünk.

    Most Anti-val van közös, DC, lesz Unity pre-order, ezekkel tuti játszunk többször, hosszútávon, egy Evil Within-t ha veszünk, egyértelműen dobozossan! :)
  • n000rbi
    #16918
    Félkész DC Tour 225/225 :)
  • arty
    #16917
    Lehet. Es usa a legolcsobb.

    De a lemezest meg el tudod adni.
  • TDC Geronimo
    #16916
    Átvezetőket/beszélgetéseket én se nézem. Ez a skyhold baromi szép meg nagy lesz.
  • Kandurex
    #16915
    Sajnos igen,
  • TDC Geronimo
    #16914
    Egyik japó se ért teknóhoz. Evil within bár art nagyon erős, nem egy teknó csoda. Azon az enginen fut, amin wolfi 1080/60al futott. Itt fekete csík is van így jóval kevesebbet renderel és 30 fpst se tartja, mert bizony le-leesik 30 alá.
  • hugopareiros
    #16913
    Üdvözlet az okosaknak!
    Konzol vásárlás előtt állok és egy tényező választ már csak el a választástól: a játék árak.

    Nézegettem a https://store.sonyentertainmentnetwork.com weboldalt.
    Itt például a Fifa 15 ára 59.99$ ~ 14500 ft. Boltokban ugyanez (lemezes verzióban) 16990 ft.
    Shadow of Mordor szintén 60 dodó, de boltban már 18 ezer.

    A kérdésem az lenne, hogy Magyarországról tudok vásárolni a playstation storeból $-os áron?
    Illetve PC-re elég sok kulcsot vásároltam g2a.com-ról. Hasonló kedvező árú oldal van PS4-hez?
  • Totti5
    #16912
    Mindig ki lehet hozni fix fps, olyan nincs hogy nem. Ha nem az rossz döntések sorozata, munkájukhoz ( kellően ) nem értő programozók.
  • n000rbi
    #16911
    Nincsenek irreális elvárásaim. Nem hiszem, hogy korrekt látvány mellett ne lehetne ebből a vasból kihozni fix30 fps-t. A From ehhez nem ért, az a baj.
  • Totti5
    #16910
    Butaságot csináltál. PCn játszol ami rendben van, akkor ha csak exekre kell egy konzol nem első évben kell megvenni. Hanem gen felénél és végénél. Tudtad h mik jönne és mikor, max a DC-nél vágtak át 1 évvel.
  • Skyline
    #16909
    Köszi. Én egy pillanatot nem nézek belőle, amik eddig jöttek infók/amiket eddig láttam elég volt bőven előrendeléshez. A többit magam akarom felfedezni.:)
  • TDC Geronimo
    #16908
    Ma is lesz este 7től DA:I stream. Skyholdot (saját kastély) mutatják be benne először.
  • TDC Geronimo
    #16907
    Nem nagyon értem azokat akik megbánták. Jól lehetett tudni előre, hogy mik és mikor fognak megjelenni, ha csak exre kellett, akkor tényleg totál felesleges volt. Ráértél volna 2015/16ba megvenni.
  • Kandurex
    #16906
    Normális grafikai ugrás 1080p/60FPS -el ezzel a hardware -el nem lesz, inkább választok egy részletes látvány grafikát, mint hogy kapjam a prevgen színvonalat!

    Visszatérve a PS4-re, 1,5 hónap után! bekapcsolom már, hogy leszedje a frissítést, aztán megy vissza a dobozba aludni még egy negyed évet... Rossz döntés volt ez 0 day megvenni.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2014.10.20. 17:10:41
  • DarkSector
    #16905
    Basszameg az első kép a resident evil-ből van nem? :D
  • n000rbi
    #16904
    A sub30 BB? Én abból nem kérek. Csinálják meg normálisan, kevesebb repkedő pernyerészecskével.
  • Kandurex
    #16903
    Februárba itt a Bloodborne, szóval egy épkézláb exluzív: pipa

    ...és kb ennyi, lehet malmozni kb. megint 1 évet az Uncharted -ig

    Egyébként ettől az exluzívitástól a falra tudok mászni, szerintem az lenne a legkorrektebb, ha minden csak timed ex. lenne, pl. 1-1,5 év, aztán mehetne más platformra is.

    Én pl. nagyon szívesen oda adnám az Order -t vagy BB-t egy Quantum Break -ért....sőt..

    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2014.10.20. 16:57:35
  • TDC Geronimo
    #16902






    Nem tudok betelni a látvánnyal.
  • TDC Geronimo
    #16901
    Megy a szekér. Nincs hova kapkodni. Most jön a karácsonyi szezon úgyhogy most még jobban meglendülnek az eladások majd... Az a bizonyos pofon még várat magára
  • tomi890125
    #16900
    Putris banda!
  • n000rbi
    #16899
    Rohadjanak meg, hogy fasza reklámot tudnak csinálni, de egy normális, kerek egész ex cím, rendszeres frissítések még egy év után sincsenek a gépre. Kapd má' össze magad Sony!
  • Mr Manson
    #16898
    Szerintem is nagyon ütős játék, bár van egy két furcsa bug. Mondjuk nekem kicsit irreálisan nehéz néha ... vagy csak frusztrál nem tudom.
  • shaddam
    #16897
    Hát én egyszer írtam egy mailt a főszerkesztő úrnak, hogy nem-e tolhatna ki egy rövidhírt hogy a battlefield.hu indult (és meg is nyerte) az év battlefield oldala szavazásról. Baszott rá, de bezzeg a bc2 vietnám,bf3, meg kb minden ea játék megjelenésekor egy nagy reklám volt az oldaluk. Szép kis community
  • TDC Geronimo
    #16896
    Evil within chapterről chapterre egyre betegebb. Art továbbra is fantasztikus. 9es fejezet eddig a csúcs.

  • Skyline
    #16895
    Na. Playstationcommnity-ról kibanoltak mert nemtetszésemet mertem kifejezni a DC körül folyó dolgokra. Szép.:)
  • shaddam
    #16894
    Remélem képesek lesznek belőni 30-ra a bloodborne-t. Rohadt jól néz ki, de akkor is.
    Más:
  • Skyline
    #16893
    Hardverrel és szoftverrel.

    Az MS magasminőségű háttere az kimerül az online szolgáltatásban és a multimédia támogatásban.
  • DarkSector
    #16892
    Én mondjuk karácsonyra tervezem.

    Itta felvétel. :D

    DC gameplay (kicsit más kameraállásból. :D)

    "Normál minőséghez jobbra fent a DOWNLOAD felirat"
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.19. 23:30:53
  • TDC Geronimo
    #16891
    Egyelőre jegelem a témát úgy döntöttem. Sunset miatt most nem veszek, majd talán jövőre, ha lesz több ex is ami érdekel pl quantum break. Multiplatokat úgyis psen tolnám, így nem igen használnám most ki.