121098

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Skyline
    #16861
    Nem kell bedőlnie. Essen pofára,zuhanjon meg az eladás, nyerje meg toronymagasan a Microfost a karácsonyi szezont. Bármi ami miatt a ferdeszeműek vonalkódot hagynak az alsógatyán. Bármi,csak ne ez az elkényelmesedett helyzet legyen mert ez nekünk játékosoknak nem jó.Gyakorlatilag lesüllyedtek a microfost szintjére (bizonyos dolgokban még alá is).
  • Skyline
    #16860
    Képes vagy megvenni az AC hulladékot még azok után is hogy játékmenetileg állítólag szinte nem változott semmit + az ubifost direktbe butítja a ps4 változatot One szintre (miközben micsoda csoda, AC Blackflag+Unity ingyé bundle-k jönnek One-ból)?:)
  • Skyline
    #16859
    Amiket írtál alaphangon 1.5-2 éves címek...Amikor a Cry 3-at benyomták annyi volt. Persze a lényegen nem változtat. Jövőre remélhetőleg már tolnak címet ps4-re is.
    Ugyanakkor egyetértek, egy iszonyatos pofára esés már mehetne a sonynak.
  • n000rbi
    #16858
    Bázzeg el is felejtettem. Lépek befelé.
  • Moby
    #16857
    Ezt egy ps fannak még meg is érteném. Neked azért van ps4-ed, mer a szolgáltatód vagy ki épp ezt baszta bele valami részletfozetős csomagba.
  • TDC Geronimo
    #16856
    Ezt nem tudom hogy fogom beszorítani AC meg DA:I közé, de nekem a 3 is marhára tetszett

  • Moby
    #16855
    A ninty 2011 óta masszívan veszteséges, de 2009 óta van lejtőn. A wiiu 2012 végi.
    V
  • TDC Geronimo
    #16854
    Nézem most van BB alpha megint. Ménem kaptam kulcsot :(
  • TDC Geronimo
    #16853
    Hát nintendonak csak az új konzollal van problémája, wii vel a végén se volt.
  • DarkSector
    #16852
    Hát kössz de kifizettem a gép árát, a faszomnak dőljön be ezekutána sony. :D
  • DarkSector
    #16851
    Igen én is ezt gondolom.
    PS3-ra meg könynen vannak nem kell új játékot adniuk mert nem lesz. :D
  • Moby
    #16850
    A ps4 lett a sony nintendo wii-je. Bármit csinál viszik. A bármiben a semmi is benne van, és mivel egyúttal ez a legolcsóbb, pontosan ezt is csinálják. Őszintén remélem, hogy a vége is legalább akkora maflás lesz, mint a nintynek.
  • TDC Geronimo
    #16849
    Jött a PS4, 3 platformra kell már játékokat szállítani és PS4en multi miatt úgyis kell a + így nem kell olyan címeket berakni, ami miatt mindenképp rohannék előfizetni. Szerintem sose lesz a PS+ már olyan minőségű, mint amilyen PS3on volt Új gép megjelenése előtt.

    Talán majd ha vitat meg ps3at eltemették, de szerintem ez még nem most lesz.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2014.10.19. 19:32:32
  • Moby
    #16848
    Hát nem. Metro LL meg remember me volt év elején, aztán crysis3, batman ac, deadspace3 meg ilyenek. 1 éves SE AAA+++ címeket tol bele szotyi jóideje.
  • DarkSector
    #16847
    Kb ez ja.
    Igen USA jó, nem is kell oda árengedmény, mert a 60 dollár a plafon, ami kb 14000ft, ami alapon olcsóbb az UK és HU régiótól... :D

    Nálunk 14000ft egy használt pár hónapos dobozosnak felel meg....ott meg a pre order ennyi. Ja és nem beszéve a kis engedményekről, az Evil Within csak 54 dollár, vagyis volt.....
    Ami: alig 13000ft.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.19. 19:29:56
  • Skyline
    #16846
    Gáznak gáz,aláírom, ennél értelmesebb kisjátékok is vannak a psn-en mint amiket kinyomnak, de talán egyszer.
    Kedvezmény szokott lenni, csak store-onként más. Leginkább az USA strore-nál vannak jó dolgok havonta.
    De mindezt igazából leszarom, a fő bajom inkább az hogy a psn lassú, megbízhatatlan, fos, a plusból befolyt zseton zsebeken kívül nem folyik sehova.
    Erre jön majd az update 2.0 ami így első hallásra egy rakás szar, tartalmaz pár nevetséges dolgot aminek alapnak kellett volna lenni, de most tapsikoljunk hogy beleteszik....
  • DarkSector
    #16845
    Jó most az idő egy dolog, akkor is nagyon gáz.
    Azt a motoros Trialt is adhatnák, vagy engednének többet a játékok árából.
    De még 5%-ot sem szoktak engedni az árakból, lófasz. :D
  • Skyline
    #16844
    1 éves címeket se várj...:D
    Ps3-on 2-3 éves cuccokat adnak ingyen. Gondolod itt másképp lesz?:)
  • DarkSector
    #16843
    Nem fél éves.
    Vannak ott régi címek, vagy Upgrade-ek.

    Nekem jó lenne a Tomb Raider pl.

    Csak ugye rájöttek olcsóbb a multival vonzani a közönséget psn-hez mintsem ingyen játékokkal.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.19. 19:02:03
  • Skyline
    #16842
    A gép alig 1 éves,ne várd hogy fél éves címeket fognak kinyomni ingyen.
  • DarkSector
    #16841
    Bár ha így folytatják 5 év alatt sme éri meg visszamenőleg a 2-3 ezret a sok anyabaszó arcade amivel kiszúrják a szemedet.
    És ez azért nagy fail, mert ugye PS3-on AAA játékok mellett még a multi is inygen volt.

    Itt meg nemhogy fizetős lett a multi, ami egy fail lépés volt, de tetejébe kapod a fos 2 bites nintendókat.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.19. 18:19:22
  • DarkSector
    #16840
    Csak azokat kapod meg amiket a psn előfizetésed alatt voltak ingyenesek, azokat viszont csak akkor játszhatod ujra ha megint előfizetsz.

    Ennek amúgy ésszerű oka vannak.
    Gondolj bele, a fejlesztők szemszögéből!!!:
    Ha így lenne várnék 2 évet vagy 3-at és gyors 1 honapba befizetnék és visszamenőleg végigvinném az összes psn+ játékot. :D
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.19. 18:16:11
  • Skyline
    #16839
    Nem.
  • zsimborgo
    #16838
    Sziasztok.Az lenne a kèrdèsem hogyha elöfizetek a PSN networkra vagy a PSN network pluszra (most akkor ez külön van?) akkor az eddig ingyen letölthetö játèkok amiket adtak az elöfizetèshez azt èn is letölthetem visszamenölegesen?
    Köszi.
  • Skyline
    #16837
    Oké hogy time trialos vagy, én is nyomnám,csak minek ha úgyse szinkronizálja//szarul szinkronizálja az eredményeket..?:)
  • DarkSector
    #16836
    Télleg van 8k-ért. :D
    Igaz közösködni kéne. :D
  • Kandurex
    #16835
    Na mondom hol? Mert én most kaptam ajánlatot 11k-ra... aztán leesett
  • DarkSector
    #16834
    Jatekaim.hu-n talán, amúgy 15k.
  • shaddam
    #16833
    PS4 kamera hol és mennyiért a legolcsóbb?
  • DarkSector
    #16832
    Mordor 8k. :)

  • DarkSector
    #16831
    Oké ez világos, te nem vagy ennyire mérges, oké de én sem magam végett mondom, nekem ez a DC annyira nem fontos, csak mások végett, mert átérzem a bajukat.
    Ha kijön a Resident Evil Remastered, és azt mondják majd 1 év múlva tezsik bele a RE5 karaktereket meg a "nem fx kamerát", hát basszameg nem feltétlen rendelném elő, de így már csak az a kérdés melyik lesz az a legnagyobb kiadás amit előrendelek.

    Illetve még az a kérdés hogy az összes platformon milyen sorrendben fogom beszerezni....

    első az biztos PS4 lesz.
    Aztán ez a tervem:
    PS4->PC->X360->PS3->Xbox One (ha lesz gépem majd tudok ezzel is játszani. :D)
  • samsung123
    #16830
    Time Trialos vagyok:) az megy :P meg a kampány is. Legyen jó játék később, mint egy "kész" NFS ami úgy is hulladék marad és rengeteg játék félkész ami kijön és az is marad.... Ha tudom jó lesz inkább várok a patchre. Ugyan úgy zavar engem is a multi hiánya, de félig teli pohárnak látom a játékot, nem pedig félig üresnek. Lekötni leköt, autózni tudok, ha pedig ez így maradna akkor bosszankodnék.
  • DarkSector
    #16829
    Erről van szó...sajnos ez van :S
  • Totti5
    #16828
    NFS Rivalsban alapból volt időjárás és a multiplayer is működött, de mondhatnám a Horizon 2őt is.

    DCvel nagyon elcsúsztak, és még most sem rakták össze. Online social élménynek reklámozták a kezdetektől és ez a része a játéknak nem működik. Kínos.

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.10.19. 14:32:47
  • Skyline
    #16827
    Annak fényében hogy 1 évet csúszott nem....De legalább ne lenne beta állapotban az egész...
  • DarkSector
    #16826
    hát egyik sem elfogadható.
  • Skyline
    #16825
    Én afölött rég szemet hunytam hogy alapvető dolgok nincsenek benne, meg az agyonmutogatott eső és időjárás sincs sehol majd késöbb lesz...Afölött is hogy a játék azért nem néz ki úgy mint mutogatták, az AA észrevehetően kevesebb.

    De azon akkor is kissé nehéz túltenni magam,hogy lassan két hete jelent meg a játék,és az a része ami gyakorlatilag a játék fő eleme, és amivel állandóan reklámozták, gyakorlatilag szar..Hibás...És mindezt lassan két hét alatt nem tudták orvosolni.
    Mintha kiadták volna a Destiny-t úgy hogy nem működik rendesen az online...
  • DarkSector
    #16824
    Igen, értelek, nem haragszom, én sem rád irtam ezeket hanem a fejlesztőkre haragszom kicsit.
    Oké értelek, jobb később mint soha.

    MOST, ÍGY, EZEK TUDATÁBAN, UTÓLAG!

    DE!
    HA ezek nélkül bejelentenek egy NFS-et vagy ezekkel bejelentenek egy DC-t és éveket késik, akkor az nem lesz megnyugvás, hiszen a NFS-et legalább úgy veszem meg mert tudom nincs, nem is lesz, de ezt a DC-t valaki megveszi, MERT TUDJA HOGY VAN benne, de éveket vár, amire valszeg 10 annyiba fog kerülni, akkor lehet sokan nem költenek pre-order-re.

    Ez az eltérés.
    Miért nem írják oda, hogy Kickstarter játék?
    És ez csak egy Early Acess beta verzió?
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.19. 13:10:52
  • samsung123
    #16823
    Nem védem a játékot, de látni kell, hogy pl NFS-ek (de mondhatnék több tucat autós játékot) ahol simán telibesz@rják a játékot kiadás után, ezen ficsőrök full hiányoznak belőle és sose lesznek, itt legalább van törekvés rá és szervesen része lesz. Inkább játszok és várok ezekre, mint vagy sose kerülne bele, vagy tolták volna még, ezek nem bugok(!) Nem Téged akartalak lehúzni, csak jobb ha bekerül késöbb mint sose.
  • sirpalee
    #16822
    Elég nagy hiba, hogy nincs benne Day1. Főleg az a day 1 ami majd egy évvel később van a tervezetthez képest. :P