121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #17010
    Arra sosem gondoltál, hogyha nem jut eszedbe semmi, akkor nem posztolsz? :D
  • Pimpamaster
    #17009
    Lehet csak én vagyok akkor túl szőrszálhasogató, csak furcsa volt hogy minden tökéletes tűéles minőségben megy csak a filmek nem annyira. Azt hittem van valami beállításbeli problémám de az igaz hogy csak egy filmmel tudtam kipróbálni mert csak egy Blu ray korongom van eddig.
    Amerikai Gengszter van csak meg.
  • Totti5
    #17008
    A digitális jelátvivő kábeleknek szaványa van. Ha annak a szabványnak megfelel akkor a 100 forintos kínai ebéj postával 500, az 1000 forintos noname is ugyan azt tudja mint a 10.000 forintos elit aranyozott csúcstermék. A csatlakozás adott, vagy megy rajta jel vagy nem. Olyan nincs hogy akadozik a jel mert a csatlakozásnál elvész a csatlakozó felület bevonata miatt. LOL.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.10.21. 20:51:43
  • DarkSector
    #17007
    Árral egyenesen arányosan nő a képminőség a kábeleknél. :D
  • Totti5
    #17006
    CsakAZarany! :)))))
  • DarkSector
    #17005
    Hát én nem értem milyen gépet vettél akkor. :D

    De ugyanazt a filmet probáltad USB-n amit próbáltál BR-en? mert film és film közt vannak ám eltérések.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.21. 20:43:50
  • DarkSector
    #17004
    Jó de más nem jut eszembe. :D
  • Pimpamaster
    #17003
    A gyári kábelt használom és játékoknál hibátlan a minőség csak a filmek lejátszása nem tökéletes minőség szerintem. Bármi beállításbeli trükk van vagy mindent a gyári beállítással használtok?
  • Moby
    #17002
    Ezzel a hdmi kábel ökörséggel álljatok le :D
  • DarkSector
    #17001
    Melyik Alien? A régi 4 -es sorozat? :D
  • DarkSector
    #17000
    Max fos minőségű HDMI kábel lehet ok, más nem szerintem.
    Nálunk 82-es HDReady van meg másik szobába 82-es Led FullHD....eddig én ugyanazt a filmet nem próbáltam még összemérni USB-n letöltve, és erdeti lemezen, de ott már nem csoda ha van eltérés hiszen 2 külön forrás.
    De szerintem a zsir eredeti BRay-től nincs feljebb minőség....
    Hiszen torrentes társai is max ugyanazon minősgben lehetnek. TUDTOMMAL
  • shaddam
    #16999
    Hát én az alien blu rayen a mai napig beszarok hogy látszik az arcokon a kosz meg az izzadság
  • DarkSector
    #16998
    Most nézem nincs itt probléma, ps4-en eredeti lemez , film tökéletesen müködik, semmi képi romlás nincs.
    Igazából csodálkoznék ha filmnél a minőség a lejátszón múlna.
  • Pimpamaster
    #16997
    A képminőséget a letöltött filmekkel tudom hasonlítani amit a TV usb -n keresztül nézek és annak jobb a minősége mint a Blu Ray lemez képminősége. Egy 47 colos LG Led tv-m van ha ez számít Full HD. Sajnos csak egy Blu Ray korongom van így másikat nem tudok betenni és viszonyítani. Akkor ezek szerint másnál nem jelentkezik az a minőségbeli probléma?
  • DarkSector
    #16996
    DVD film DVD lejátszón is fos.
    Ugyanazon a kijelzőn nézted a dvd lejátszóval is meg a ps4-el is ugyanazt a dvd-t?

    BR-t minnya csekkolom neked, de PS3-on néztem filmeket ott ugy megy ahogy kell.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.21. 20:25:25
  • DarkSector
    #16995
    Bocs de most ezt butaságnak írjuk fel a számládra. Nekem 720p-s tv-m van, és amire te gondolsz vannak szuperjó BRrip filmek.
    De a DVD ÉG ÉS FÖLD eltérés van még sd kijelzőn is. :D
    Még a BRrip és 720p-s mkv-nál is.

    Lehet 2 km-ről nem látszik, de 0-4m-ig nagyon. :D

    Szóval ebben most nem értenék egyet veled.
  • TDC Geronimo
    #16994
  • Kongy
    #16993
    Nem sokkal szebb a bluray sem (szerk: ha egy HD ready TV-n nézed), mint a DVD elárulom neked. Ha relatíve messziről nézed, akkor oké.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.10.21. 20:15:51
  • Pimpamaster
    #16992
    Ps3-on nem tudom milyen minősége van de Ps4-en például egy dvd film gyengébb képet ad mint egy sima dvd lejátszó. Legalább is nálam. Nem tudom hogy ez beállítás hiba vagy tán hibás a gépem???
  • n000rbi
    #16991
    Hála az égnek ki lehet kapcsolni, máskülönben el se kezdeném lassan beüzemelni a boxot...
  • shaddam
    #16990
    Pont olyan a minősége mint ps3-on vagy akármi máson
  • DarkSector
    #16989
    :P
  • Pimpamaster
    #16988
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem hogy másnál is gyenge e a DVD filmek minősége sőt még a blu ray filmek minősége sem az elvárt minőségű? Most próbáltam először ilyen korongot lejátszani Ps4-en és hát elég nagy csalódás volt a minősége. Akinek van ilyen tapasztalata az ossza meg velem legyen szives.
    Köszi szépen.
  • n000rbi
    #16987
    Hagyjál már a szerverekkel, single-ről beszéltem, ha nem tűnt volna fel.
  • Kongy
    #16986
    Na én se, meg ilyen ideges se voltam még egyik autós játéknál sem. Horizon 2-ben élvezet a játék, ha valamit elbarmolsz visszatekered az időt, és megcsinálod jól. Persze, ezt ki lehet kapcsolni, de egy hozzám hasonló casual autóversenyzőnek ez fasza.
  • DarkSector
    #16985
    "Kurva jó cucc, én még sosem izgultam így autóverseny közben"

    Máshol nem is kell folyton aggódni , hogy a szerverek ledobjanak.
    Igazi adrenalin növelő. :D
  • n000rbi
    #16984
    225/225 csillag, az a helyzet :) Kurva jó cucc, én még sosem izgultam így autóverseny közben. Szabályosan izzadt a tenyerem a felsőbb osztályok húzósabb futamai alatt. Rengeteg olyan van, ahol egyszerűen nem szabad hibázni, különben elszállt az egész. Van benne kihívás, na.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2014.10.21. 19:47:58
  • TDC Geronimo
    #16983
    Mi a helyzet DC fronton? Kezdeti rossz szájíz kezd elmúlni?
  • n000rbi
    #16982
    Én is boostoltam rendesen az előrendelői bónusz fame-emmel :)
  • DarkSector
    #16981
    "Az indoklás – Varga Mihály szavaihoz hasonlóan – azt is elismeri, hogy azért terjesztik ki a távközlési különadót, mert az internetes kommunikáció teret nyert “a hagyományos telefonos kommunkációhoz képest”. Használják, tehát meg kell adóztatni."

    Ez mindenre vonatkozik, amivel meg tudod kerülni a sima hálózati és mobil telefonálást.

    Skype stb.
    Skype sem legális mobiltelón!
    Magyarul a buzi telefonszolgáltatóknak kell közölni.

    "Az pedig, hogy az adatforgalom lesz az alapja az adónak, azt is jelenti, hogy a szolgáltatók kevésbé lesznek érdekeltek a korlátlan adatforgalmú előfizetések fenntartásában."

    Szuper! :D
  • shaddam
    #16980
    Abból indulsz ki, hogy akik a törvényt hozzák értenek az informatikához. Pedig nagyon nem
  • soundsonic
    #16979
    Legyen igazad :)
  • Totti5
    #16978
    Nem lesz ilyen., legalább is minket nem igen fog érinteni. Mobil internet-okostelefon-laptop és az "ingyenes" telefon applikációkra vonatkozik minden bizonnyal.
  • soundsonic
    #16977
    OFF: http://444.hu/2014/10/21/gigankent-150-forint-lesz-az-internetado/ és az rtl is lehozta.

    Filmet se tölcséle! Majd visszatért a havi korlátos internet merthogy a szolgáltató ránk fogja ezt valahogy terhelni.
    Utoljára szerkesztette: soundsonic, 2014.10.21. 18:54:24
  • DarkSector
    #16976
    Dobozos játék.
  • Totti5
    #16975
    Ezt a 150 forintot ki szülte?

    " Az internetadóval a távközlési adót kikerülő ingyenes online telefonálás növekvő népszerűségére válaszol a kormány."

    Erről van szó, ami nem azt jelenti hogy letöltesz napi 40 giga adatot PS4re, akkor 6000 forintot fogsz fizetni.... bár ahogy olvasom a sok oldalon ezt híresztelik. Barmok.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.10.21. 18:52:02
  • soundsonic
    #16974
    Ha igaz ez az 1GB/150FT internetadó, el kell adnom a ps4-em, vagy nem szabad digitális játékot letölteni ezek után :S
  • TDC Geronimo
    #16973
  • Skyline
    #16972
    Psnid? Megy frendinvit aztàn ha leszel klubinvit.:)
  • shaddam
    #16971
    Helyes, most így a hosszúhétvégén bekockulok a terveim szerint