121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #17170
    Most Played Game: Rust
    sosenemhallottamrola :D
  • DarkSector
    #17169
    Jah én sem erre számítottam.
    Le is maradtam sok dologról, míg ettem egy falat süteményt és eltekintettem a monitorról. :D
  • soundsonic
    #17168
    eléggé :D
  • SlickAdam
    #17167
    tök jo pedig. nem szarakodnak. felolvassak mi van, atadjak a dijat, csokolom.:)
  • n000rbi
    #17166
    Mekkora trágya ez a "díjátadó".
  • DarkSector
    #17165
    Ja csak kíváncsi lettem volna ilyenkor a PS4 mit fényképez, mert ilyen csikos játékban még nem próbáltam.

    Hát ja vagy nyirták a képeket vagy a ps4 csak a hasznos felületet fényképezi...(utobbinak örülnék)
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.24. 16:52:25
  • TDC Geronimo
    #17164
    Nem az én képeim, de gondolom le lettek utólag vágva
  • DarkSector
    #17163
    Ja most indul! :D

    GoldenJoystickAwards!

    Mi ez az intró zene?
  • DarkSector
    #17162
    Jah egy új sorozat alapja megvan, van mit tökéletesíteni, ez a jó, mikor van egy igéretes játék, ami amúgy jó, csak a többi részében már csak a meglévő hibákon kell csak finomítgatni.
    A PS4 screenshotokat így készíti fekete csíkok nélkül?
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.24. 16:13:07
  • TDC Geronimo
    #17161
    Na Evil Within letolva. 1-2 chapter kivételével (11-12 wtf volt) iszonyat élveztem. Art mint sokszor már írtam, nagyon jó volt. Kellően hosszú 15 és fél óra, rengeteg változatos és gyönyörű (a maga morbid értelmében) helyszín, sok féle ellenfél típus, nagyon jó gunplay, főleg fejeseket volt élvezet lőni. Volt hibája nem mondom, de én nagyon élveztem és állok is neki NG+ nak. Remélem franchise lesz ebből is, mert szeretnék folytatást. Vége rengeteg kérdést hagyott megválaszolatlanul úgyhogy számítok is rá. Story DLCt szerintem ebből berántom majd.

    Végén kiírta statot. 15 óra 46 perc és 51 halál survivoron. Ahogy néztem fórumot nem is olyan rossz a halálozási arány :)







  • DarkSector
    #17160
    "De mégjobban örülnék ha a psn fejlesztéséröl esne szó
    ,nem szarcukrozàs lenne az update 2.0 olyan dolgokkal amiknek alapnak kellett volna lenni,és még azok is foghíjjasan..."

    Nekem is ez a véleményem, most lesz kb 1.0-ás csak a PS4.
  • Skyline
    #17159
    Nagyon örülök a forradalmi sàrpléjnek ami csak mégjobban szarrà fogja terhelni a psn-t...
    De mégjobban örülnék ha a psn fejlesztéséröl esne szó
    ,nem szarcukrozàs lenne az update 2.0 olyan dolgokkal amiknek alapnak kellett volna lenni,és még azok is foghíjjasan...
  • TDC Geronimo
    #17158
    Shareplay ha működni fog elég forradalmi cucc lesz, bár sony okádék PSNjén szerintem kész rémálom lesz ez a dolog és nem lepődnék meg, ha még több leállás lenne miatta. Mondjuk fos netem miatt én ebből kimaradok.
  • n000rbi
    #17157
    #17122

    Várjuk szeretettel. :)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2014.10.24. 10:41:58
  • soundsonic
    #17156
    28-án jön a 2.0 patch :) most olvastam fészen

    Sry Norby, nem olvastam visszább
    Utoljára szerkesztette: soundsonic, 2014.10.24. 10:48:45
  • DarkSector
    #17155
    Valóban az AC lassan utoléri a FF-t számszerint, pedig az sem éppen csak a főrészek alkotják. :D
    Igen POP is jó lenne, azt valszeg egy ideig nem fogják még elővenni, az új szériák végett, amikbe belefogtak.
    Többekközt Division.
  • Kongy
    #17154
    Én nem izgulok.... nem életem játéka. Csak azt tudom hangsúlyozni, hogy az Ubi túlzásba viszi az AC-gyártást. 1 Prince of Persia amúgy beleférne... de gondolom mindenki elfelejtette már rajtam kívül azt a legendás szériát... Ha az nincs, akkor AC sincs.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.10.24. 00:44:31
  • DarkSector
    #17153
    Jah szintúgy zenész vagyok.
    Csak azért én nem temetném a dolgot, mint említettem várd ki a végét, lesz szerintem még itt meglepetés.

    Sőtt bizonyított is, mivel az Isolation vagy 4x erősebb gépigényt ír mint amin én most a gyakorlatban játszom. :D
    Csak nyugi.
  • Kongy
    #17152
    Ha igaz az AC Unity gépigény, márpedig ez már hivatalos, akkor úgy néz ki lehúzhatom a PC-m rolóját az 1 GB VRAMommal úgymond. Pedig virágboltit kipróbáltam volna... na mindegy ez most kimarad akkor.
  • DarkSector
    #17151
    Mondod te, aki ugyanazt teszi, csak te a saját szemszögedből ítélsz. Semmit nem jelent, amiket mondasz rám.
    Semmivel nem igazabb, mint amit te nem tudsz elviselni az én tollamból.

    Te kritizálod az AC-t, az ugyanúgy baromságnak ítélhető meg ahogy teszed ezt fordított helyzetben, ezért megértelek hogy ezt írod. :)
    Semmi gond.
    Ryse-t ne keverd ide, meg a PC-s témát, azokat sem fogadod el, attól még létező állítások. :)
    Ryse, nem buta csőjáték szerinted, pedig a végletekig csőjáték, meg szerinted pc-n egy gyengébb hardver elég ahoz amihez konzolon a konzolos erőforrás, ezt se gondold komolyan, de mint ezeknél is írtam, ahogy érzed, legyen neked igazad. :)


    /// minden nézőpont kérdése, viszont van ami nem. Max nehéz megemészteni egyeseknek. :D
  • Skyline
    #17150
    Ugyan ott tartunk mint az Infamous / Ryse témában vagy a Pc/Konzol témában. BAROMSÁGOKAT hordasz össze amik a SAJÁT meglátásaid és annyi közük van a tényekhez mint egy csirkének a kvantumfizikához. Uncsi.
  • DarkSector
    #17149
    Amúgy ez magánügy, csak mondom:

    Az AC még az miatt érdekesebb, mert az RPG-knél a FF sorozat késztet egyedül arra hogy esetleg elméjüljek benne, mellékes missziók meg ilyenek.
    Ilyen stílusú cuccok, Skyrim, meg többekközt Witcher-nél nem érzem azt a középutat, mint AC-nél, hogy kicsit openworld, de mégsem veszek el a részletekben, van is főszál, meg mellékszál, mégsem érzem hogy nagyon ellaposodna.
    El tud az AC is, de talán kevésbé.
    Persze ez szubjektív vélemény. Vagy tapasztalat, ahogy jobban tetszik.
  • DarkSector
    #17148
    Neked az ami miatta witcher tetszik, másnak lószart nem ér, ezt fogadd el, vagy fordítva te sem várd el hogy én fogadjam e a te képzelgéseidet.

    Te nem játszottál az Unity-vel, én meg a Witcherrel.
    Wicher-ben van pl coop vagy nem van?

    Az a baromság , csak neked vagy annak baromság, akinek ez nem lényeges, de attól hogy nem piszkál, még igaz.
    Te meg páran nem tartjátok fontosnak az animációkat meg a karakter nektek nem unszimpatikus, aztán ennyi, nem kell szarul éreznetek magatokat ez végett, nem lebeszélni akarok bárkitis, csak közöltem egy tényt.

    Unity nem varázslós játék, annyi ability nem lesz harcban.
    De elegendő fegyver lesz az biztos. :)
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.23. 23:46:44
  • Skyline
    #17147
    A különbség az hogy az AC-ról egyre inkább az a közvélemény hogy egy szép játék,mindemellett egy otromba buta szemét,primitív harcrendszerrel és unalmas játékmenettel. A Witchernél pedig továbbra is a legszebbek közt van a Witcher 2 animációja ahhoz képest hogy nem ez lenne a lényeg,gyakorlatilag te vagy az első ember aki képes volt ilyen ordító faszságot leírni,miszerint szar az animáció benne de mind1. :)
    Teljesen felesleges szájtépés...:D
  • DarkSector
    #17146
    Persze az Unity sem világbajnok, a csöcsöm kivan attól hogy nem képes "érdemben" megújulni a sorozat, de a sok nemtetsző játékból idén már csak ez maradt, ami érdekel és pénzt költenék rá.
    És mivel Anti-t is érdekli, ezért naná hogy megvesszük (megveszem hogy pontos legyek).

    Mindent elmond az hogy a 2. rész óta egyik részt sem maxoltam ki, de még csak végig sem vittem.
    Ellenben itt már látok némi változást, többekközt imponált hogy sokkal több és nagyobb belső terület van, sok helyen a házakba bemehetsz, legalábbis a gameplay-ek ezt sugalták nekem.

    Mondjuk fullmindegy mi merre hány méter, a többit is megvettem annak ellenére hogy nem játszottam végig őket.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.23. 23:36:25
  • DarkSector
    #17145
    "mert ahhoz képest hogy akciórpg és nem ez a lényeg"

    Ezekszerint neked nem, nekem az.
    Ezekszerint az AC szerinted nem éri meg , szerintem igen.

    WTF? :D
  • Kongy
    #17144
    AC Unity nálam ott írta le magát teljesen, hogy a Notre Dame-ban (!!!!!) szénakazalba (!!!!!!) ugrálunk még mindig. Seriously?!
  • DarkSector
    #17143
    Igen a Witcher 3 várása magasabbrendű dolog. Ebben egyetértünk, igénytelen idióta vagyok.
    Amúgy ne hidd hogy azért a Witcherre fogom verni a pénzemet mert szébb mint bármi más a föld nevű bolygón. :D
  • Skyline
    #17142
    Mozgásanimációra is kár volt mert ahhoz képest hogy akciórpg és nem ez a lényeg, a legjobbak közt van.
    AC-zél.
  • DarkSector
    #17141
    Nem, nem magát a játékot szarozom összeségében, csak elmondtam hogy a karakter, önnmagában sem szimpatikus, hát még a mozgása.
    Amúgy más téren, story-tartalom nem tudom fikkantani, mert annyit nem játszottam vele.
  • Skyline
    #17140
    Olyantól szerintem bárminemű kritika olvasása felesleges hogy egy AC-t tapsikolva preorderbe vár....
  • Kongy
    #17139
    Most komolyan? Egy sztori-orientált RPG-nél, ahol kb a legkevesebbet teszi hozzá a karakteranimáció... komolyan emiatt fikázod?! Witcher 1-2 zseniális játékok voltak. Pont. 3 is minőségi lesz.
  • DarkSector
    #17138
    Pörsze, nem akartam játékmechanikailag párhuzamot vonni a 2 játék közt, Alien ésszerűen egy behatárolt játékktérrel rendelkezik, node az én gépemen akkor is furcsán jól fut.
    Most lehet csak csal a látszat, de ami van az jól ki van dolgozva.

    Hiába statikus az egész, valóban egy szaros bögrét nem lehet leverni az asztalról, de azért ami van az részletgazdagnak tűnik.
    Azt nem mondom éles a kép, mert valszeg hála a sok effektnek, azért ezt íg nehéz lenne leszögezni, de a picike repedések vagy karcok, feliratok is jól látszódnak.
    Fény árnyék is jó.

    Fene tudja én rosszabra számítottam úgy őszintén.

    Az én listámon az Alien inkább az Optimalizált kategóriában szerepel mint sem.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.23. 22:41:59
  • MerlinW
    #17137
    De az Alien technológiailag - ahogy az Ethan Carter is - gyakorlatilag pacman szinten van ehhez képest. Statikus folyosó, minimális NPC-kkel (Ethan-ben még annyi se). Alien elfuthatna egy P4-en is, ha megerőltetnék magukat a fejlesztők. Tehát rossz az összehasonlítási alap:)
    Technológiailag az AC-t a GTA-val lehet összehasonlítani. Openworld, dinamikus shaderek, fények, nagy területszimuláció, ezernyi esemény, kismillió változó.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2014.10.23. 22:35:45
  • DarkSector
    #17136
    Jujj, jöjjön már el az a November 11. :D Vagy nemtudom USA mikor launcsol.
  • AntiHero
    #17135
    The Chemical Revolution Mission :D (20 perces misszió kb :D)
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2014.10.23. 22:33:42
  • DarkSector
    #17134
    Remélem jó sok bónusz jár a pre-order-hez. :_D
  • AntiHero
    #17133
  • TDC Geronimo
    #17132
    Mondjuk szerintem ez az első játék ami nincs prevgenre. Érthetőbb a nagyobb gépigény, mondjuk nem ennyivel az is biztos.
  • DarkSector
    #17131
    Várj.
    A gyakorlattal várj.
    Úgy mondjad, hogy kinyomnak egy GÉPIGÉNYT, ami kell ÁLLÍTÓLAG a játék alá, de 99% hogy nem kell. :)