121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • DarkSector
    #17210
    ja akkor ne éltessen Isten! :D
  • Kongy
    #17209
    Köszi, de nem úgy értettem, hogy ma van a szülinapom.... :D
  • deep
    #17208
    Szerintem ez peer to peer alapú lesz, szóval egyéni le/fel töltéstől fog függni a minőség.
  • DarkSector
    #17207
    Jól értem belenyulhatok más játékába? :D
    Ez faszán hangzik.
  • TDC Geronimo
    #17206
    Papíron ez igazi nextgen ficsőr csak sajna ismerjük a PSNt így gyakorlatban ez szerintem el fog vérezni, de majd meglátjuk. Havert majd megkérem fifat ossza meg toljunk egy kört :D

  • TDC Geronimo
    #17205
    Nem is tudtam, hogy az evil withint egy 54 fős gárda csinálta viszonylag kevés pénzből :o

    Akkor itt se lesz egy hamar folytatás
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2014.10.24. 23:38:29
  • DarkSector
    #17204
    Isten éltessen!

    Ja hugom meg Driver 1-2-őt küldte, meg Crash Bandicoot. :D
  • Kongy
    #17203
    Hát én most vagyok 20, mikor kisebb voltam mindig tesóm (lány) játszott ilyen ősrégi Disney játékokkal, meg Wolfenstein-klónokkal (Blake Stone valaki? :D) én meg csak néztem... :D De ez erősen off, szóval.... na.
  • DarkSector
    #17202
    én is a 32 év előtt csak hébe hóba játszottam .:D
  • Kongy
    #17201
    Durva, hogy én csak olyan 7-8 éve játszok komolyabban.... :D
  • DarkSector
    #17200
    Én 32 éve játszom.
  • n000rbi
    #17199
    Egy 24 nekem is van a hátam mögött ;)
  • deep
    #17198
    Nem, csak én spec 26 éve játszom :) Több, mint 1000 végigtolt játékkal a hátam mögött sok újat már nem tudnak mutatni:)
  • DarkSector
    #17197
    Akkor fogad mély gratulációmat!

    Most meg beléptem Killzone-ba.
    Basszus hogy ez mennyire nehéz lett a végére, mikor van egy korlát, amin állok és lent ömlenek a katonák, egyszerűen nem tudom megcsinálni, bárhová megyek mindig eltalálnak...durva.
  • n000rbi
    #17196
    Ufók vagytok :P
  • AntiHero
    #17195
    Lvl 20\ 95*

    Akkor én vagyok a béna, bár autósba mindig is az voltam. :D
  • deep
    #17194
    same here
  • Skyline
    #17193
    Lvl 23 vagy 24-en végeztem ki..:)
    A legtöbb verseny 2-3 perc,a bajnokságok 5-8...A driftekkel volt itt ott gond elsőre, és összesen kettő time triallal amiken 15-20 percet köröztem.
  • n000rbi
    #17192
    Az fura, mert nekem úgy tűnt, hogy egyes time trial-okat bizonyos kocsi nélkül képtelenség megcsinálni (amiket viszont csak lvl30 felett kapsz meg) A vége felé pl. van egy kanadai időmérő, amit a P1-en kívül mással az istennek nem bírtam összehozni, mert szabályosan felrepült az autó a pályáról.
    De lehet akkor béna vagyok :)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2014.10.24. 21:43:58
  • Skyline
    #17191
    Pedig annyi. A leghosszabb verseny sincs 10 perc, szinte mind elsőre megvolt, és van kb 60 belőle... 1 hét alatt maxoltam napi 1-2 órát tolva kényelmesen.
    Baromi karcsú.
  • DarkSector
    #17190
    "A 225 csillagot összesen kb fél nap alatt értem el."

    Most rosszul látok, vagy csak valami poén akar lenni?
    Jó esetben is fél hetet tudnék elképzelni.

    Jah én odáig még nem jutottam el hogy kilökjenek, meg online móka.
    Nekem első vágyam hogy elérjem a P1-es kocsit.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.24. 20:56:02
  • DarkSector
    #17189
    Jaja, AW2 nagyon kellene.
    Bármilyen szép meg jó a QB, attól még az AW2-őt nem pótolja, azt még muszáj lesz megcsinálniuk, mert különben ostrom alá veszem a székházukat.
  • DarkSector
    #17188
    Még nem.
    Gondoltam először befejezném az Alien-t.
    De ha bármit akarsz írni spoilerezhetsz engem nem zavar. :)
  • TDC Geronimo
    #17187
    Imádom az ilyen mindfuck játékokat. Pszichológiai horrorokat. Alan Waket is imádtam és bár quantum break is tetszik videókról, de sokkal jobban vártam volna AW2őt. Mivel Remedy elég kis csapat, így ha lesz is egyszer AW2 az még 3-4 évig biztos nem jön :(
  • TDC Geronimo
    #17186
    Végigtoltad már?
  • Skyline
    #17185
    Én abbahagytam tegnap. Megint 1 óra alatt 3 futamot tudtam menni,ebből 2 szinte az első kanyarok után kilépés volt mert a sok kis buzi fék nélkül kilök,kipördít kanyarokban. A 3. futam úgy ahogy elment...A maradék kb 40-45 perc connectolgatásra és disconnectolgatásra ment el. A 225 csillagot összesen kb fél nap alatt értem el. Az online meg azonkívül hogy szar,pontosan annyira életképtelen,mint ahogy annó gondoltam. Tömve mandínerből autózó véglényekkel.
  • DarkSector
    #17184
    Nem, nem jön még csak hasonló sem, a RErev2 szerintem ennek a közelébe nem fog érni.
  • TDC Geronimo
    #17183
    Evil Within után kis űr támadt bennem és nézegettem, hogy van-e vagy jön-e hasonló játék. Néztem RE:Revelation 2 jön januárban talán? Bár low budge cucc lesz meg epizódikus, de majd meglátjuk.
  • DarkSector
    #17182
    Oksa.

    Ma is megúsztam hogy sokat játszak a DC-vel.
    Van egy 2 roundos verseny, nem lenne para csak jön a pálya 1/3-nál ez a lemegy a nap effektus, és a sötétben ekkora tempo mellett lofaszt nem látok.
    Már sokszor a féklámpáktól EPILEPSZIÁS LESZEK!

    Fuck all idiot, akik ezt kitalálták.
    Oké hogy a valósághűségnek ez jót tesz, de a játékban kibaszott szar.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.24. 20:20:02
  • Kandurex
    #17181
    Szép, szép meg akár jó is lehet, de hogy mennyire nem tud érdekelni...
  • DarkSector
    #17180
    Én sem lángolok fel lofasznyi cg múvik láttán, annyira nem érdekesek, hogy hihetetlen, egy nyomorék flash játékhoz is össze lehet vágni egy filmet, ez a játékkal kapcsolatban nem sokat mond. :)
  • TDC Geronimo
    #17179
  • TDC Geronimo
    #17178
    Mit vártál opening cinematic-ként? :D
  • Kandurex
    #17177
    Render
  • TDC Geronimo
    #17176
  • TDC Geronimo
    #17175
    Most toltam először mordort a patch óta. Új karakter skin elég bedessz lett. Meg mintha csökkent volna input lag. Volt egy érezhető késés minden gombnyomásnál, de most valahogy sokkal jobb. Még mindig pro játék az is :)
  • DarkSector
    #17174
    Blodborne gameplay.
    Na felébredtem. :D
  • DarkSector
    #17173
    Rájöttem miért reklámozzák a Driveclub-ot!
    Mert még nem jelent meg!
  • DarkSector
    #17172
    Nem is lenne baj hogy ilyen tempoba megy és ennyire szar, de legalább megakad a videó pont amikor érdekes dolgokról van szó.
  • DarkSector
    #17171
    Igaz mit szarakodjanak, fáradtak ők is el akarnak húzni már, mint a suliban az évzáró. :D