121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Skyline
    #17290
    Tehát szerinted amikor a psn esténként csúcsidőben amúgy is lassú csak az online-t használók miatt, akkor nem lesz lassabb a Shareplay funkcióitól ha aktívan elkezdik használni,ergo feltehetőleg mégjobban tömött lesz a psn ráadásul jócskán terhelő funkcióval???:) Értem...


    Psn =/ Ps4 rendszer....
    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.10.26. 11:36:09
  • DarkSector
    #17289
    Tudom szerintem is baromség a Sunset, ebben egyetértünk.

    PSN update-be mit tettek bele ami szarrá terheli a rendszert? a Share-t?
    Miből hiszed hogy terhelni fogja?
    Azért mert te megosztod valakivel a játékodat, nekem még nem lesz szar a rendszerem. :D
  • Skyline
    #17288
    Miután kitoltam a DC-t már lassan másfél hete, az online élmény pedig inkább a nullához és az agyfaszhoz közelít, magyarul a játékot lerakta a fracba, egyre inkább körvonalazódik nekem is karácsonyi szezonban ha lesz jóárasítva egy One.
    Szánom bánom hogy megszóltalak jómoltkorjában. Vicc kategória amit most már a Sony leművel. Gyakorlatilag a Bloodborne-t leszámítva az Uncharted 4-ig nem tudok olyat mondani ami érdekelne, a Driveclub pedig égetően kevés így XY idő tapasztalat után hogy elővegyem a ps4-et és csapassam...A PSN meg....
    Apjuk faszát, átmegyek ismerőshöz, neki One van...Bekapcsolja viszonylag gyors, simán ökörködtünk online is... HÁROMSZOR jött át megnézni milyen a DC és a multija. Ebből kétszer PSN maintenance, egyszer meg bő 1 óra alatt 2-3 futamra jutottunk be összesen, és azok sem tartogattak nagyobb élményt a dodgemezésnél...
  • Skyline
    #17287
    Mi ebben az érdekes...Kiadnak egy idióta játékot amit max akkor tolnék ha ingyen lehetne, másra nem is jó, és közben a Sony kiad egy update-et amibe azon kívül hogy beletettek egy opciót ami szép meg forradalmi meg csodás, szarrá fogja terhelni az amúgy is bámulatos PSN-t, az update többi része pedig nagyjából a viccel egyenértékű (pláne hogy tapsikolni kell hozzá)...
  • DarkSector
    #17286
    Az egy kérdés volt. :D
  • DarkSector
    #17285
    Ezt próbáltam kihozni belőle, de már megnyugodtan. :D

    Lesz PS4-re Sunset. D
  • Moby
    #17284
    Jaja. Emberfeletti êleslátásával egy iparágon átívelő ördögi összeesküvés részleteit fedte fel! :)
    Kb mint a tegnapi beszélgetés:
    - nini egy motor
    - az nem motor
    - ja, pedig azt hittem új cucc
    :DDD
  • Harlekin
    #17283
    És titkon reménykedsz,hogy benne lesz a frissítésben a sunset overdrive vagy mi!?Hogy ez szerinted hszt érdemelt!?És még ÉRDEKES IS!!!!!(Van oda mit ezen kívül is tenni)
    De megnyugtatásodra mondom valószínűleg ugyan ezen a napon amikor ez a frenetikus csillagok együttállásából adódó esemény horizont bekövetkezik!Esedékes a reggeli kávém rendszeres perisztaltikus bélmozgás eredményének a napvilágra segítése...Csak,hogy érezd ezt a csodát a témával kapcsolatba.

    És akkor pár minimális apróság még a dologhoz...
    Valószínűleg az x1 dash is ugyan ezen a napon jön PONTOSAN a 14. (kiemelem a 14.),mert már 1 hete nyúzzuk a 14. beta dash-t...
    A sunset overdrive meg már rengeteg embernek a gépén ott figyel a teljes maga valóságában indításra készen!!!JELENNNN
    ANNNYIRA DE ANNNYYYYIRA ÉRDEKES EZ A DOLOG!!!!


  • DarkSector
    #17282
    Ja azt hittem valami új cucc.
  • Moby
    #17281
    Ez nem motor. Ez egy postprocessing middleware.
  • DarkSector
    #17280
    Ez lenne a Bloodborne és FF15 motorja?
  • TDC Geronimo
    #17279
    BB coop/pvp infók új coop gameplayel a már látott helyszíneken

  • TDC Geronimo
    #17278




  • Kongy
    #17277
    3. pontra semmi esely:D eletbe nem fizetnek dark souls-szeru jatekert, hat meg ha a City csinalja:D
  • DarkSector
    #17276
    Ez nem döntés, a döntés az ha azt írod, hogy "döntöttem, megveszem" :D
  • SlickAdam
    #17275
    korabbi fejlesztöi videok es most streamek alapjan nincs olyan eleme a jateknak, ami ne tetszene. meg a zene is baromi epik.
    mint egy be-szteroidozott szines-szagos Dark Souls. csak ugye a szteroidoknak vannak mellekhatasaik, szoval lehet, hogy 1-2 dolog nem lesz benne teljesen rendben, de ... DÖNTÖTTEM! (). kell.
    szerk.: pontszamokat meg se nezem. dugjak fel maguknak!
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2014.10.25. 21:48:44
  • Tatyla
    #17274
    Streamek láttán nekem egyre csábítóbb , bár lehet csak a DaS rajongásom miatt...
  • LoSA
    #17273
    Te is nyomod az UFC-t? Én is... Nick: LoSA_HUN, ha gondolod nyomjunk majd egy-két meccset!
  • Skyline
    #17272
    Nekem sincs egyelőre pedig kapott nemrég vastagon UFC multi közben...:D
  • Moby
    #17271
    -ha nem most jönne
    -ha azok szerint sem okádékszar teknóban, akik szerint az evil within pedig az
    -ha kongyt valami tudatmódosító szer hatására rá tudnám hypolni
    Dobnék rá 7k-t. Erre viszont jelenleg semmi esély :D
  • SlickAdam
    #17270
    en egy erös hetest vizionalok neki. de csak azert, mert
    - tekno hibak (nem lesz 100%-os sztem)
    - mert DaS copycat
    - mert "nempontolyanmintaDaS"

    meglassatok!
  • Moby
    #17269
    Életében először az asylum studio csinál egy játékot is???
    Őrület :)
  • TDC Geronimo
    #17268
    Olvasom gafot és egyelőre csupa pozitív dolgot írnak róla. Day 1 patch után eltűnt a tearing azt írják.
  • Moby
    #17267
    Csakazvót. Semmimásnemvót :D
    Emlêkszen, naponta tonnaszám ment a linkelés kifosztott üzletekről, eladási rekordokról. MINDENKI záporozó frissítésekről, folyóként hömpölygő minőségi játékokról, ultimate platformról vízionált.
    Aztán jött a kikúrtnagy maflás.
  • SlickAdam
    #17266
    mondjuk ha annyira bugos, hogy el se indul.:D vagy 24 Hz-re lock-ol (Krizis2), vagy ...
  • SlickAdam
    #17265
    lesz day1 patch (5 giga), akar meg javithatjak is.
  • Moby
    #17264
    4K-n :DDD
  • Moby
    #17263
    Fogalmam sincs mennyire kéne bugosnak lennie valaminek, hogy az atomfix harmincat ne hozza a géped :DD
  • TDC Geronimo
    #17262
    CSAKAMASTERRACE!!4
  • TDC Geronimo
    #17261
    Volt a kontroller gumi kopás is. Én kontrolleremen még így majdnem 1 év után sincs jele ilyennek.
  • SlickAdam
    #17260
    hat ize... :) vannak jatekok, amik igencsak bugosan nyitnak pc-n (ez is eselyes), szoval ha az adott konzolos verza atom 30/60-al fut, akkor akar lehet az az ajanlott. nem?
  • TDC Geronimo
    #17259
    Már jött egy 9/10es teszt belőle azt hiszem.
  • Moby
    #17258
    Mér, van olyan amit nem? :DD (exennkívül)
  • SlickAdam
    #17257
    egy nemet csavoka mar nyomja a Lords Of The Fallen streamet. baromi jol nez ki, de ugy latom ez is pc-re ajanlott (mar ha van). a korabban latott atomdurva tearing mar nincs jelen, de akad meg böven, es a frame is droppol... :( pedig tovabbra is igeretes a tartalom, mindegy mit fóbiáztok bele.
  • Moby
    #17256
    Semennyi ne legyen. Nem ps4 specifikus, hanem az egész ipar van szétférgesedve. Biztos találsz még ismerős ízeket, csak ne nyisd ki a szemed, lárvák, hernyók, bábok ropognak a fogad alatt. Jobb erről inkább nem tudni. Ne vizsgáld a tányérod, ne turkálj benne.
  • gibson9
    #17255
    Igen, nyomon követtem némelyek növekvő csalódottságát a generációt illetően az elmúlt lassan 1 évben. Nincsenek nagy elvárásaim, szóval reménykedem, hogy azt a keveset megüti :D
  • DarkSector
    #17254
    Hivatalon boltoknál kötve hiszem hogy átvernek. Késések lehetnek, de az nem azért mert megbízhatatlan egy bolt. :)
  • Moby
    #17253
    Kérdés mennyire releváns az ami láncskor volt úgy, hogy manapság tonnaszám van a használtpiacon gép.
    Csodálatatos lenne újraélni azt az időszakot. Akkor még hittem ebben a generációban. Ment a csodavárás keményen :D
  • gibson9
    #17252
    Hát én tisztám emlékszem, hogy milyen hiszti ment itt tőletek, hogy ez a bolt meg az a bolt nem vitte ki nektek időben a ps 4et megjelenéskor vagy éppen lecsúsztatok róla pedig előrendeltétek stb. És, nem egyszer elhangzott, hogy soha többé nem rendeltek ettől meg attól a bolttól.. Remélem így már el tudod képzelni :D de mindegy is. Sony garanciát adnak vagy boltit? Hogy működik ez?
    Utoljára szerkesztette: gibson9, 2014.10.25. 17:55:08
  • Moby
    #17251
    Egy ps4 vásárlásnál hogyan lehet egy bolt megbízhatatlan? El nem tudom kêpzelni milyen különbségek lehetnek itt bolt és bolt között :)