121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Tatyla
    #17330
    kicsit nem figyelem a topikot elszabadul a pokol,mindenki vegyen visszább!!!
  • DarkSector
    #17329
  • DarkSector
    #17328
    Megérteni? Ki akarja megérteni a szöveget?
    Hát te sem figyelsz rám amikor írok valamit. :)
    Méghogy értelmezni.
  • DarkSector
    #17327
    Nem, hanem ez lesz a jövő.
    Most képzeltem el. :D

    Alternatív befejezés.
  • Skyline
    #17326
    Te tényleg idióta vagy. Szövegértelmezésből nulla.
  • Moby
    #17325
    Deal! ;)
  • Harlekin
    #17324
    Te miről beszélsz????Rakd össze moby és az Én hszemet 2 perc eltérés van köztük nem beszéltünk össze hozd őket közös nevezőre és szerinted ez az eredmény amit most Te ecsetelsz!!!???
  • Moby
    #17323
    Egyébkênt igen, készült a nintendo nagy dobásra: kihozta az új 3ds-t.
  • Harlekin
    #17322
    Ja és remélhetőleg bele teszik a nagy balhékat is végre...
  • DarkSector
    #17321
    Ha a psn pofára esik akkor minden más is, hiszen te írtad:

    "Psn =/ Ps4 rendszer...."

    Akkor most te hazudtál? :D
  • Kongy
    #17320
    Okés, akkor vesszük felesben One-ra.. :D
  • Moby
    #17319
    Már megint a hangok... :DD
    Fogalmad sincs a nintendoról úgy kompletten, sem részleteiben. Üvölt minden posztodból.
  • DarkSector
    #17318
    Ja lehet kivár, és 2020-ra összpontosítja erejét, és megsemmisitő csapást mér az Xbox Two-ra meg a PS5-re. :)
    Végülis van benne reláció. :D
  • Skyline
    #17317
    A konzol bukását? Elgurultak a gyógyszerek? Pofáraesés = bukás???

    Bazdmeg kajakra ahol feltünsz ott az értetlenkedéseddel meg azzal hogy nem tudsz szöveget értelmezni,terelsz az emberek idegeire mész...

    Amit meg a spolierba leírtál újfent vicc....És itt befejeztem a franc se fogja felidegelni magát megint...
  • DarkSector
    #17316
    Pedig készülnek valamire.
    És játék fronton.

    Legrosszabb esetben is egy új kiegészítőre a WiiU-hoz.

    Lehet Nintendo TV? :D
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.26. 12:27:49
  • Harlekin
    #17315
    A nintendó semmire nem épít vagyis ,de csak nem erre hanem a múltra amikor ez a 2 anya szomorító még csak szalagos magnót gyártott,meg valami elcseszett oprendszert akkor a nintendó már embereket szórakoztatott a játékaival...Neki nem 1 év előnye van
  • DarkSector
    #17314
    Basszameg.
    Egyelőséget a népnek ez így nem mehet tovább!

    Szegény userek, szegény magyar userek, a kis fizetésből még nem elég hogy alig tudjátok kifizetni a gép árát még választanotok is kell, a gép kiválasztása érzelmi sokk, a barátok megosztása, (nem shared play-re gondolok. :D) hihetetlen, és még a phsziológus költsége!
    Elfogadhatatlan.

    Az internetadó után foglaltam időpontot tüntetésre.

    Szeretlek titeteket! Más platform szülöttei, szeretlek titeket.
    és szeressétek egymást!
    Ez Isten akarata! Ámen!
  • Moby
    #17313
    A nintendo több pénzt keresett a wiivel, mint ezek ketten összesen konzollal.
    És már ők is döglődnek, de nagyon. A nintendo nem épít semmire wiiu-n, a 3ds-re épít. Azt vszik, a játékokat is, a wiiu már csak vegetáció. Semmit nem akar összedobni, a nagygépet ők már elegendték.
  • Harlekin
    #17312
    "Szerinted ki nem szarja le hogy melyik user milyen platformon játszik, attól még szeretni foglak, vagy mitől félsz, mert netán lecserélnéd a gépet, megutálna akinek PS4 van vagy mi? :D"

    Mi Mobyval 3 hónap családsegítő terápiára jártunk az miatt,hogy különböző platformon játszunk.Iszonyat volt az elmúlt 8 hónap úgy ébredni,hogy az öcsém nem szeret mert nekem x1 van,hát ezt senkinek nem kívánom.Most kezd felengedni a jég,már tudunk a partyban egymásnak üzenni kongyn keresztül,és néha egy csapatba is beállunk és nem ellenségnek stb...
    Egyszóval nagyon veszélyes ez a platformváltás mint ahogy ecsetelted is....

    Bazzze szerinted ez így megy????????????

    a 2 platform idíóta része mindig és mindenkor utálta,utálja és utálni is fogja egymást ok se kell nekik vagy is de,hogy az egyik x a másik ps ennnnyi....
    A többi meg vagy sodródik az árral vagy torony magasan beleszarik és jót röhög rajtuk.
    Most Te miért sérelmezed azt,hogy ő úgy látja a dolgot ahogy nem Te!!!!???
    Fáj neked kevesebb lesz neked!!!???
    Ne akarj Te is az idíóta részhez tartozni,mert tudod akkor átalakulók és nem válogatok a leírtakban!!!
  • DarkSector
    #17311
    Akkor mit szenvedsz, várod egy olyan konzol bukását, amit megvettél az helyett amit nem vettél meg? :D Akkor csak a szád nagy? :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megint kezded a Ryse meg PC-s témát, megtárgyaltuk, neked van egy téves elképzelésed amire azt mondtam hogy oké engedek, legyen igazad. :D
    Megcáfolsz , egyértelmű tényeket. :)

    Mik is ezek?

    1.Több tartalom van az Infamous-ban?
    Yes. Tény.

    2.PC-n gyengébb erőforrás (hardver) kell egy játékhoz mint konzolon?
    NO. Tény.
    Ha ez igaz lenne PC-n Optimalizált játékokról beszélhetnénk. Na ne!!! :D

    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.26. 12:22:07
  • Moby
    #17310
    Jóhogy! Ps3-on megvolt, deee annyira kikúrtjó game, hogy bárhol, bármikor... :D
  • Kongy
    #17309
    Nem kell, mert PS3-on már baromi sokat játszottam vele. én a nextgen feelingre vagyok kíváncsi.
  • Skyline
    #17308
    Nem a fejedben óhajtok turkálni de megint az van hogy leírsz egy nagy adag baromságot és rohadtul nem tudod értelmezni amit leírt valaki. Hol írtam olyat hogy átmenni és eladni a ps4-et?:)
    Az meg hogy a box felé ferdítek...Mi a ferdítés?
    A ferdítés barátom az amit a ryse ellen és az infémusz mellett képes vagy leírni meg amit lenyomtál pc vs nextgen témában. Na az a ferdítés.:D
  • DarkSector
    #17307
    Ja télleg ott csúszik a megjelenés.
    Hát Harlekinnek igaza van, vedd meg addig X360-PS3.
    Azt később PC-re, azt ott sok mod lesz hozzá gondolom. :)
  • DarkSector
    #17306
    Meg tegyük hozzá:

    A NINTENDO MÉG ÉL! :D
    Ha itt a NINTENDO még talpon van, akkor jóhogynem majd egy Microsoft vagy Sony fuccsolna be? Még mitnem. :D
    Max kisebb botlások lesznek, de hosszútávon semmi.

    Az egy év előnyről jut eszembe, a Nintendo erre épít szerintem, az a véleményem hogy a 2 platform alapján akar összedobni egy platformot, kihasználva azt hogy már megjelent ez a 2 és látja miket tudnak, vagy éppen milyen háttérrel rendelkeznek.

    Mondjuk nem tudom a cégnek mekkora alapja van belevágni mondjuk egy HC platform kifejlesztésébe, vagy lesz WiiU 2.0?
  • Harlekin
    #17305
    xbox 360-ra jó olcsón megkapod!
    Amúgy szerintem mi is meg vesszük,nem fogjuk tudni megállni főleg, ha a karaktereket esetleg át lehet hozni a régiről...
    Igaz most csak a nyári uborkaszezonra van betáblázva valami akcióban,de szerintem ahogy közeledik a megjelenés napja valamelyikünk sunyiba teljesen véletlenül rányom a vásárlásra szokás szerint.Ezekből a véletlen vásárlásokból van már 20 játékunk...
  • Kongy
    #17304
    Esélytelen. 1. gépigény, 2. faszom fog várni januárig
  • DarkSector
    #17303
    PC-re.
  • Kongy
    #17302
    Meg akarod venni? :D Mert akkor eldőlt.
  • Moby
    #17301
    Nekem tonképp mindegy, csak ne csesszél ki velem! :D
  • Harlekin
    #17300
    A nagy pofára esés biztosan elmarad 1 év előnyük van és remélem ez meg is marad mondom így x1 tulajként!
    Első időkben amikor írtam,hogy Én örülök a sony sikerének jöttek a fikák meg a cinikus megjegyzések.De az idő csak igazolt igy 1 év elteltével a sony szarik mindenre MS meg amit csak tud megtesz a meglévő és a megszerezhető userekér és akárhogyan is de ebből MI x1 felhasználók profitálunk.Tehát remélem ez a tendencia megmarad és nem azért,hogy nektek szar legyen hanem,hogy nekem jó legyen!!!
  • Kongy
    #17299
    Én csak azt nem tudom mire vegyem a GTA V-öt? PS4 vagy One? :D
  • DarkSector
    #17298
    Ja csak én amiket lebuzizok, nem magukat a játékokat, hanem csak bizonyos ulajdonságait, amik nem izlés kérdése. :)
    Ez nagy különbség.
    Ebből egy játék kivétel. A WOW, az egy FOS. :D
  • DarkSector
    #17297
    Nem a magánéletedben turkálok, de megint mit ferdítesz az xbox felé? Miért nem adod el a PS4-et? Vergődsz itt, mert látom arra vársz hogy átmehess a másik platformra, holott, már leírva is hülyén hangzik, nem kell "átmenni". :D
    Veszel egy Boxot a PS4 mellé, vagy eladod a PS4-et és veszel Boxot.
    Szerinted ki nem szarja le hogy melyik user milyen platformon játszik, attól még szeretni foglak, vagy mitől félsz, mert netán lecserélnéd a gépet, megutálna akinek PS4 van vagy mi? :D

    Már így állsz hozzá hogy bárcsak pofára esne, akkor mire vársz nem értem. :)

    Én egyiknek sem kívánom hogy hasaljon el, megveszem mind2 gépet, az egy dolog hogy elsőnek a PS4 jött össze, meg a Nintendo-t is, a WiiU-t meg az újat is, ami majd jön nemsoká (kíváncsi leszek rá, a jelek szerint belemennek a hardcore-ságba, már ha létezik még egyeltalán ez a halmaz).
  • Harlekin
    #17296
    Valahogy ezt a hszeidre is átültethetnéd és ez által magadra!
  • DarkSector
    #17295
    Persze ez így van, a lényeg hogy szórakoztató legyen, nekem is sok játék szórakoztató, amit lebuziznak. :)
  • DarkSector
    #17294
    Figy ezt azok fogják használni akik eddig is játszottak online, akkor miben lesz szerinted nagy eltérés?
    Nem plusz teher, hanem akik eddig simán multiztak, most így fognak összekapcsolódni.

    A stream-et meg amúgyis az egyéni sávszél határozza meg, másképpen nem is tudnám elképzelni.
    Ez nem az Onlive psn formációja.

    Minimális teher lesz a PSN-en, ha ettől berogyik akkor régen rossz, de addig tökmindegy amíg alap helyzetben sem tökéletes a PSN nem?
  • Skyline
    #17293
    Igazából, nagyon remélem hogy igazad lesz,és a következő pár hónapban becsalogatja az embereket a One-ra. Egy kiadós pofáraesés kell a Sony-nak.
  • Totti5
    #17292
    Ízlésről kár vitázni, főleg ha nincs mögötte érv csak annyi hogy szar. Megint kidől a bili, kár volt...

    PvZ valóban zseniális cucc! Nagyon jó a játékmechanika, balansz, nehéz!, ötletes, jól összerakott nem mellesleges nagyon pofásan néz ki. Patentul ültették át az izometrikus részt 3rd person shúterbe.
  • Harlekin
    #17291
    Semmi baj nem lesz azzal a játékkal itt nincs mellé nyúlás és borítékolható,hogy akkora mókát kap az ember mint amit 1 agyon ajnározott AAAAAAAA++++++ játék nagy valószínűséggel sosem nyújt.Itt a példaértékű plants vs zombi, esténként 6-8 an partyba nyomva szakadunk a röhögéstől,mert szórakozás biztosít ami 1 játéknak a legnagyobb előnye mindennel szemben...
    És ugyan ezt fogja biztosítani a sunset is...