121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #17410
    Jó lenne azzal akárcsak jóllakni is, de nem megy. Minden este kaktusz pörög, utána ha még bírom ébren tolok egy kis horizont, vagy ryse-t, vagy bf4-et. Horizonban ott vagyok, hogy lenyomtam a "szingli" versenyeket, bucketlist félbehagyva, a többi el sem kezdve, multi épp csak megkarcolva, szal előreláthatólag jövő ilyenkor is nyomni fogom. Ryse-t kéne befejeznem, mert n000rbi már várja, és tegnap épp kapóra jött a sunset letöltés, elvittem a feléig. Mától viszont sunset overdrive indul, és ismét összedől minden timelineom :D Haverokkal, multiban kikúrt módon addiktívak ezek a játékok, és bone-on ahhoz képest, hogy nem viszik, meg nem menő, VAN közösségi élet. Jellemző, hogy a horizon2-ben talán a második-harmadik napon beléptem a RHUN klubba. Most lehet olyan 160-170 tagja... Betonkemény.
  • Harlekin
    #17409
    És ugye mivel az EA A. -be nem csak a Garden van ezért van ott még fifa madden,nfs,peggle,plusz az ingyenes gold amibe most belecsöppentetek crimson dragon,chariot és ami még jön...Valószínűleg unatkozni fogtok...
    Jah és készüljetek estére,mert reggel kipróbáltan sunsetet...Ez valami kibaszott nagy móka!!!Bazzze el is késtem melóból miatta.
  • arsmarci89
    #17408
    Lords of the fallen- IGN 7,4
  • Skyline
    #17407
    Na....ennek is inkább egy banánültetvényt kellett volna bemutatni mintsem azt mennyire nem tud játszani....
  • Skyline
    #17406
    Sejthető volt hogy köze nincs a nextgenhez, még mindig ugyan az a motor hajtja ami a COD4-et is csak szarrá van "modolva"...:D

  • Laza
    #17405
    Mostanában divat, hogy a sajtó tesztelői elkezdik streamelni a sajtópéldányt, de fogalmam sincs mennyire legális ez, nem ezért kapják.

    Ma belenéztem egy adásba, és hát ha ez a beharangozott nagy nextgen CoD, akkor én kérek elnézést ...
  • TDC Geronimo
    #17404
    Nézem minőséget egész jó. Kb ilyesmi lesz shareplay minősége is jobb netkapcsolattal.
  • Laza
    #17403
    Jó hír, volt az a bizonyos esetem a Sports Friends-el és a PS+ ingyen játékváltós nappal, mikor még az ingyenesek között volt, mégis levonta az áráért ... na a helyzet az, hogy visszautalták a manit, korrekt :)
    Azért szivacs lett volna 4290Ft-ot bukni azért a fosért ... azt még nem néztem, h a játék megmaradt e, de ha leszedték sem probléma :)
  • Skyline
    #17402
    Ezkiez hogy ez már nyomja....
  • TDC Geronimo
    #17401
    PS4 cod stream
  • Skyline
    #17400
    Jó ezen nem veszünk össze valóban ízlés dolga.
    De simán az eddig látottakból fogadom hogy olyan lesz mint az eddigi ps4 exkluzívok..Komoly látvány, tucatközépszar játékmenet / történet...Ne legyen igazam...

    A DriveClub-nál az lett így utólag...:)
  • TDC Geronimo
    #17399
    geow mitől? Mert TPS meg van benne cover mechanika? Ennyi erővel UC is az. meg a TPSek többsége.

    Környezet egyéni ízlés kérdése. Nekem tetszik a világa és a knightok öltözéke/fegyverei is.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2014.10.28. 00:43:01
  • Skyline
    #17398
    Abból, amiben a gameplay szinte 1/1 GeoW (+ tegnap is láttam PSC-n valami kamerás gameplay-t)...De ne legyen igazam.
    //A főszereplő egyébként nem szimpatikus, és a környezet sem.
    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.10.28. 00:36:34
  • TDC Geronimo
    #17397
    "Order azon túl hogy szép, abszolút nem érdekel, egy gears of war szintű agyatlan hentelde lesz"

    Ezt abból az 1 demoból állapítottad meg, ami lassan másfél éve kering kint? Senki se tudja milyen lesz az order, mert eddig kurva keveset mutattak belőle.
  • Skyline
    #17396
    Egytől egyig multiplatfrom címek amiket a pc-n tolok.
    One-ra meg ott van a Forza 5 és a Horizon 2 de főként az F5, mert azzal hónapokig elvagyok autókat szöszmötölve.
    Ps4-re egy cím volt amivel elvoltam hetekig, a TlouR...És még valamikor kitolom a Grounded+ részt hogy ki legyen maxolva. De ennyi.
    Bloodborne remélem jó lesz, az Order azon túl hogy szép, abszolút nem érdekel, egy gears of war szintű agyatlan hentelde lesz az egész csőpályákon. Ami engem baromira érdekelne az az Uncharted 4 és a MGS PP (ez ugye multiplat, de One-on vicc mennyivel gyengébbre csinálják direkt, pc-re meg X hogy mikor jön)....

    //Illetve nagyritkán Destiny és UFC...De ezek ritkák...
  • TDC Geronimo
    #17395
    Ugyanaz jön boxra is, mint psre halo kivételével ami meg szintén nem új játék. BBig meg még rengeteg játék jön idén is meg jövőre is.
  • Skyline
    #17394
    Hát, őszintén szólva ma hogy bejelentették hogy lesz karácsonyi árcsökkentés tuti én is beruházok a One-ra a Ps4 és a pc mellé...Ahogy nézem ezek a gépek időszakosan váltják egymást...Most jön az hogy a ps4 megy a francba a polcra mert a blodborne-ig egy nulla a kínálata...
  • Kongy
    #17393
    Az, Ryse, Sunset Overdrive, PVZ Garden Warfare, BF4 talán, meg majd novemberben Halo Collection. Van mivel játszani hidd el :P
  • SlickAdam
    #17392
    okes.
    mibe fulladsz bele? a Horizont 2-be? :D
  • TDC Geronimo
    #17391
  • DarkSector
    #17390
    Nem, hanem péntekről, 28 az USA volt.
  • Moby
    #17389
    Toljál róla reviewt. Ha okés karácsonyra behúzom, ha addig nem fulladok bele a játékokba.
  • TDC Geronimo
    #17388
    DRAGON AGET AKAROK :(
  • DarkSector
    #17387
    Aszondod platformot tévesztettem? :D
  • SlickAdam
    #17386
    2006-ban
  • DarkSector
    #17385
    És az USB filmjlejátszás mikor lesz? :D
  • Kongy
    #17384
    idk, de engem nem is érdekel úgy kompletten ez a játék.
  • SlickAdam
    #17383
    eddig is 28.-arol volt szo nem? en mar pre-töltöm.
  • Kongy
    #17382
    Péntek helyett holnap jön a Lords of the Fallen.
  • TDC Geronimo
    #17381
    Na kinek van jó feltöltése és driveclubja? :)

    Sony azt írja nem kell szupergyors net majd shareplayhez. Elvileg 5 megás elég lesz bár feltöltésnek is szerintem legalább ennyinek kell lennie, ha te akarsz lenni a host.
  • TDC Geronimo
    #17380
    Notifications now have a context-sensitive PS button that will - presumably - take you to the relevant area when pressed.

    Na haladunk. Remélem trófeáknál is lesz, de szerintem egyelőre game/party invitenél, de ez is valami...
  • Kongy
    #17379
    Az a mocskos YT-os lehetőség is elég sokáig tartott... pedig evidens lett volna kezdettől fogva, hogy oda menjenek a videók...
  • TDC Geronimo
    #17378
    letöltést már lehet szüneteltetni 2.0ás update után. 1 év alatt sikerült berakni viszont friend notificationről semmi hír, így az gondolom kimarad...



    Holnap lesz Destiny meg CoD: AW dinamikus téma elvileg ingyen az update mellé.
  • arsmarci89
    #17377
    Evolve alphára hogy udok jelentkezni?
  • arsmarci89
    #17376
    Valakit érdekel Destiny 9500FT-ért(posta benne van)?
    Utoljára szerkesztette: arsmarci89, 2014.10.27. 19:49:26
  • arty
    #17375
    tényleg jól ért a gugli, de amíg nem lesz 100%-os, addig én nem vergődök a lektorálással, mert tovább tart, mint 0-ról begépelni :)
  • DarkSector
    #17374
    Evil Within GOTY!!!!!!!!!!!!!!

  • DarkSector
    #17373
    "mert mindkét nextgen konzol megvan. "

    "(Mert tiéd az ország, a hatalom és a dicsőség
    mindörökké.) Ámen."
  • Moby
    #17372
    Persze, hogy arra gondolok. Írtam is :)
  • Kongy
    #17371
    iPaden is tudsz már diktálni (bár szerintem arra gondolsz :D), igen hasznos dolog, és meglepően jól visszaadja (max 1-2 hiba) amit mondasz.
    Nekem még van PC-m, bár már 2 éve megfogadtam, hogy soha többet nem fejlesztem, és nem is fejlesztettem, nem is fogom, mert mindkét nextgen konzol megvan.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.10.26. 20:33:28