121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #17450
    Fel, de update óta hajlamos bent ragadni rest módba a gép.
  • arsmarci89
    #17449
    -van
  • arsmarci89
    #17448
    Csak nálam van totál szar a psn??Mèg a profilomba se jelentkezik be...
  • Kandurex
    #17447
    Szerintem is tökéletes...
  • shaddam
    #17446
    Bővem jó ez. Van capture cardom, de azért mégis kényelmesebb ez az egygombos feltöltés. Standbyban is feltölt?
  • TDC Geronimo
    #17445
    Rögzít? Oda csak feltölteni lehet. Ugyanolyan lesz amúgy kb mint facebookon. Eleve PS4 nem valami jó minőségben vesz fel. Én feltoltam egy testvideót, ilyen lett.



    Elfogadható, de semmi extra. Gyors mozgású játékoknál ugye pixelesebb.


  • shaddam
    #17444
    A youtube app milyen minőségben rögzít?
  • Skyline
    #17443
    Várható volt,sárpléj vanik...
  • soundsonic
    #17442
    rendesen le van hallva a psnem


    Utoljára szerkesztette: soundsonic, 2014.10.28. 17:14:10
  • sirpalee
    #17441
    Valszeg az európai árakhoz lövik be, nem a helyi kisbolt áraihoz. :P
  • TDC Geronimo
    #17440
    party chat audio is javult állítólag. Este tesztelem.
  • TDC Geronimo
    #17439
    Fent van storeba 3 ingyenes téma, cod meg destiny még sehol. Remélem Holnap felkerül az is. Van fizetős is, 600ft. "kicsit" drágának érzem...

    PS+ba remélem lesznek ingyenesek, mint PS3nál voltak
  • AntiHero
    #17438
    Ugyan így vagyok vele. Emlékszek még xbox360-on neveztem versenyre is, az 1 hónap alatt legtöbb achivement gyűjtésre.
    2. lettem :D

    Az tényleg "ikonikus" hang\meg achivement kiírás hiányzik. itt meg bal sarokba bejön valami, mondom oké..



    Más: Lords of the Fallen digitálisan...21.000Ft!
    Normálisak?? Dobozosan 14.000Ft :D


    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2014.10.28. 13:36:15
  • Ulthane
    #17437
    Ez a trófea-rendszer a PS-en olyan rém gagyi. Egyszerűen képtelen vagyok megszokni, és teljesen közömbös vagyok iránta. Boxon imádtam az achievement-et, ahogy adta, ahogy ott volt az a hang: "klatty", imádnivaló volt. És örültem, ha kaptam egyet.

    itt meg vannak ezek a kupák, rém gagyin néz ki eleve, sárga meg szürke (tudom h arany meg ezüst), olyan totál jellegtelen, és semmi motiváló hatása nincs számomra. Ha kompletten nem létezne ez az egész, az se zavarna. :-/

    Három dolgot hiányolok nagyon az Xboxos korszakomból:

    * a rém kényelmes kontrollert
    * az achievement-rendszert
    * a dashboardot és funkcióit, illetve a marketplacet

    :-/
  • Moby
    #17436
    Ok, így utólag be kell lássam még a teljes árat is megérné. EZÉRT kellene demó mindenből, deee hülyékezek. Amúgy az EA meg elég láma ha nem terjeszti ki az accesst ps-re. Vinnék mint a cukrot. 1 évre hatezerér má csak a kakatusz meg a bf4 miatt jó deal, ha semmi más nem kerülne bele.
  • Moby
    #17435
    Ugyanazt csinázza mint a remoteplay, meehogy ez hótugyanaz. Az meg az én 5 megás feltöltésemmel is hajlamos volt széjjelesni. Szóval inkább 5 mega felett legyen az upload.
  • SlickAdam
    #17434
    ja hogyazACCESS! :D jo latni, hogy atlendultel a melyponton.
  • Moby
    #17433
    Ide sem vettem meg. Kaptam az EA Accessben. Ezért is pörgött rá mindenki :)
  • SlickAdam
    #17432
    ps-re basztatok megvenni a kaktuszt... el is adtam, mert senkinek nem volt meg rajtam kivul...
  • Kongy
    #17431
    Azért megpróbálhatjuk, kérdés mivel.
  • TDC Geronimo
    #17430
    Ejj hát az a feltöltés szerintem ott se elég. Nem kell nagy net hozzá mondták. Visitornak szerintem elég 5 megás net is, de Hostnak feltöltésből kell ugyanennyi
  • Kongy
    #17429
    Okés :D enyém 25megabites, remélem nem túl lassú. Feltöltés 600kb/s körül szokott lenni
  • TDC Geronimo
    #17428
    Kajálok azt utána, de te ossz meg, mert én netem 5/0.5 :D
  • Kongy
    #17427
    Én most ráérek, kipróbálhatjuk valamivel :D Csak pár pillanat és fenn lesz nekem is az update
  • TDC Geronimo
    #17426
    shareplay vélemény

    Image quality is top notch. Played Diablo and Spelunky and compared the quality, it stayed great.

    Diablo's framerate isn't 60fps on the visitor's console as it is on the host console. Think Sony said it's 720p and 30fps, correct?

    Lag is nowhere to be found.

    Tried Netflix. No, you can't use this for anything other than games lol.

    I'm so impressed right now. I wasn't even looking forward to this as I was so turned off by quality of Remote Play and PSNow. This is so much better IMO!

    Egy másik...

    Holy fucking shit. Share Play plays like a dream! It's so lag free and smooth that it's baffling me.

    Is it like Remote Play similar to that on Vita?
    Is it Streaming like PS Now?
    Is it running on both hardware?

    I'm so confused with this awesomeness.

    Holy shit!

    Ki kéne próbálni... Úgy néz ki tényleg működik
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2014.10.28. 12:10:41
  • n000rbi
    #17425
    My bad.
  • Moby
    #17424
    Bezony. Valamit basztatni kellett hozzá, másképp nem láttad az akkuszintet.
  • TDC Geronimo
    #17423
    X1en ezer éve meg lehet nézni az éppen megszerzett acsikat xbox gomb lenyomásával, Már 360on is meg lehetett. PSen eddig ez sose volt.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2014.10.28. 12:04:09
  • TDC Geronimo
    #17422
    Ja és játék közben ps gombal ugye visszamegy menübe. Most bal felső sarokba mindig bejön notificationbe, hogy mennyin áll a gamepad akksija meg a headseté is ha csatlakoztatva van. Eddig headsetnél asszem csak úgy lehetett megnézni, ha babráltál valmai beállítást pl VSS-t ki-be kapcsoltad akkor jött csak elő a notification.

    Amit még észrevettem, hogy baromi gyors lett menükezelés. PSN viszont döglődik.
  • Moby
    #17421
    Mivel ez volt a legnagyobb AGYFASZ a rendszerben, és nem győztem elégszer elmondani, még jóhogy :)
  • n000rbi
    #17420
    Mivel X1-en ez az októberi update-tel jött, így kénytelenek voltak meglépni :)
  • TDC Geronimo
    #17419
    Nem...hiszem....el. Most kaptam egy trófeát és ott villogott mellette ps gomb. Megnyomtam és egyből berakott az épp most megszerzett trófeához. El se hiszem, hogy megéltük ezt is.
  • n000rbi
    #17418
    Háhá, tudtam, hogy erre a hírre felbukkansz :D
  • Moby
    #17417
  • TDC Geronimo
    #17416
    Ja és ha játékon rányomsz kint menübe options gombra, akkor van egy új opció. Check for updates. MEGATON

    Nem kell végre idióta módon elindítani friss játékot telepítés alatt, hogy patchelje fel. Eddig mindig elindítottam hogy elinduljon patchelés majd ki kellett ugye lépni, hogy fel is tudja tenni.
  • TDC Geronimo
    #17415
    Nem mindenkinél jött elő állítólag úgyhogy lehet csak valami bug volt épp. Amúgy menükbe érdemes benézni, mert átállítódott nekem pl, hogy mit engedjen stand by módba. Internetkapcsolat be volt kapcsolva most meg update után offon volt alapból azt érdemes visszaállítani.

    cod meg destiny téma még nincs, gondolom az nekünk holnap jön store frissítéssel. Egyelőre átállítottam arany színre, legalább nem a kék háttér van. Töltök fel egy testvideót youtubera meglesem milyen lett majd berakom. Shareplayt kéne már csak tesztelni...
  • Skyline
    #17414
    Uh kösz hogy szóltál, nálam rendszerint Standby-ban van a gép...
  • TDC Geronimo
    #17413
    Ok ahogy olvasom standby mód, ami rest mód lett jó bugos. Nem ébred fel konzo,l ki kellett húzni neki konnektorból. Nem volt elég a fél év tesztelésre úgy néz ki. Úgyhogy standby módba ne nagyon menjetek be.
  • TDC Geronimo
    #17412
    Kint az update. Most töltöm.
  • Kongy
    #17411
    igen, ps4en kozel egy ev alatt nem multiztam ennyit mint most one-on 1 het alatt :) horizon2 multija is kiraly, itt is van club mint a dc-ben, es meg a szerverek is mennek :O