121101

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #29724
    Megy az elmúlt 1 hét pótlása.
    Most néztem meg az 5 perces BFront gameplayt.
    Ú
    R
    I
    S
    T
    E
    N
    3 perce nem kapok levegőt, csak aprókat zihálok. Pedig tudom, hogy szar lesz az elején, meg minden nyűg lesz vele, de ha ez egyszer beindul...atyaég. Készbazmeg. Az évezred játéka lehet.
  • darkSectorxxx #29723
    "PS4UPDATE.PUP"

    Ja már értem. :) Nekem kb 700GB-nál lenne mindenha le tudnám tölteni.
    De mindig azon vagyok a vinyó árából inkább játék, és majd letörlöm, telepítem azt a 15 játékot, vagy mennyit amennyit azon időn bellül használok.

    Mondjuk én azt hittem hogy eldurvul a helyzet ilyen 2015-re már és akár 100gb is lesz 1 nagyobb AAA cím, erre hát pl egy Witcher 3 is mennyi? 30gb?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.19. 21:51:07
  • shaddam
    #29722
    Hát ami felbaszott hogy van 2db PS4UPDATE.PUP, én egyről tudtam. Méretben is kisebb és csak élő rendszer frissítésére alkalmas. Azt hittem a kínai pendrájaimra finnyás. BTW a mentéseket is le kellett menteni előtte usb-re, mivel több mint 2 giga, a ps+ meg nem ad annyit
  • darkSectorxxx #29721
    "Madden NFL 16 - női játékosok nem lesznek, csak női közönség
    Hatalmas előrelépés, hogy a FIFA 16-ban már női csapatokkal is játszhatunk, de a Madden NFL 16 fejlesztői ezt még nem lépik meg. Viszont az ő játékukból sem maradnak ki a nők."

  • darkSectorxxx #29720
    Download again? :D
  • Seth
    #29719
    és a régi winyón lévő cuccokkal mi lesz ? :D
  • darkSectorxxx #29718
    hooo.
    Mit takar ez hogy bütyköltél? nem megveszem és rádugom?
  • shaddam
    #29717
    Győzelem!
  • darkSectorxxx #29716
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De bírtam a srácot.
    Még 2 fickót nézek szívesen...Endreman, jópofa, meg HP.
    Rajtuk kívül még Mocsy. De ő elvándorolt.
  • darkSectorxxx #29715
    Bocs elszunyáltam, de ment a válasz. :)
  • shaddam
    #29714
    Uncharted 2. Páran számon kértük miért nem indul a neves (brahaha) év játéka szavazáson, mire beböfögte hogy itthon senkinek sincs ps3 amúgy se nyerne. Ez időben voltak ilyen internet explorer exkluzív dolgok az oldalon, sony hír csak ilyen gran turismo 5 pc-re szinten voltak.Tudtuk honnan fúj a szél na :D Rá 1-2 évre számon kértük hogy is van ez, amikor az e3 show úgy kezdődik hogy "támogatónk a ps vita) meg hirtelen vannak sony hírek. Valahogy kaptam is egy bannt ekkor :DDD

    Más: Gányolom a 2 terás ps4 hdd-t, eddig egy marhaságba szépen belefutottam, majd írok róla részletesen később
  • n000rbi
    #29713
    Nem unod még? Mert én már eléggé.
  • Moby
    #29712
    kűdtem privit.
  • Ragnar360
    #29711
    Az a beszélgetés mit tartalmazott?:) : (
  • Ulthane
    #29710
    http://www.pcguru.hu/hirek/csalas-volt-az-elso-the-last-guardian-bemutato-sony-ps4-ps3/32472

    http://www.videogamer.com/ps4/the_last_guardian/news/sony_isnt_100_sure_the_last_guardian_will_release_next_year.html

    Egy másik megtévesztés:

    http://www.pushsquare.com/news/2015/06/e3_2015_the_last_guardians_ps3_trailer_wasnt_quite_real



  • shaddam
    #29709
    Ezt mondom. Akárhányszor gémszar linkre kattintok véletlenül amit itt linkelnek meghal egy kölyökfóka. Bánom nem printscreeneltem gyu-val folytatott egyik beszélgetésem
  • SlickAdam
    #29708
    a batmobil-t ugy tunik senki se szereti. tul sokszor eröltetik :(
  • Ragnar360
    #29707
    Jogos, rendben. Csak néha már annyira zavaró tud lenni, hogy egyesek állandóan csak csesztetni tudják a másikat és rögeszme szinten képtelenek bármiben is egyetérteni azzal pár emberrel. ("De mindig hülyeséget mond" - nem!) Klikkes gyíkok vagy nem tudom:D
    Persze jóval jobb lenne a hangulat, ha ez megszűnne - erre azt gondolja pár, hogy menjek én is el és akkor jobb lesz - de érdekes, én nem küldeném el azokat sem, akikkel állandóan megy a vita, hanem azért remélem valahogy egyszer mégiscsak megoldódik a helyzet és nem a dedóba leszünk, hogy újjal mutogatunk a másikra, meg köpködjük a másikat, ha a nagy észkombájn fejünkkel minket idegesít amit ír (mert mindig "izéli őket:D miért is ne) ahelyett hogy normálisan menne az eszmecsere és vélemény nyilvánítás.
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.06.19. 16:45:33
  • j0nNyKa
    #29706
    stílusból erőteljesen vegyél vissza, kösz
  • Ragnar360
    #29705
    LOL, kurvára lényegtelen minek írjuk, a lényeget aki érti érti, én tudom mire gondolva írta hogy animációs, és nem idegesített fel. De am kezdek rájönni, hogy az itt akadékoskódók (nem is te annyira, hanem a többi jó madár), full low geci szarláma playerek lehetnek, erre pénzt tennék keményen.
    Egyre erősebben jön ez a következtetés.
    Hiszen csak egy fsazláma fikázhatja így a Skyrimet és olthatja be ily módon a GTAIV-t.

    Csak a faszláma low gec*k ragadnak ki DIREKT olyat a másik hozzászólásából amiről aztán csámcsogni tud. Direkt azt keresik itt egyesek. Az a szánalmas.

    Előtte is mi volt? Írtam valamit, erre ez a másik nagy ész gyerek kiemeli, azt a részét a hsz-emnek, hogy programozás és hogy csináld jobban, várjuk Tőlem. Te láma te, nem az volt a hozzászólás elemi lényege, és persze a többire nem is válaszolt ez a gyerek se, erre ki emel valamit és dedós szinten visszavág azzal, hogy csináljam és mondjam mi lenne a megoldás.
    Csicska ratyik az ilyenek, bevannak szopódva, azt védik a semmit. (meg a fejlesztőt)
    DE SZÓ SZERINT VÉDIK baszki. Ami meg tök átlagos azt istenítik.

    Ezt a Batmant is ki nem tolja le, a reviewk nagy része kamu, de úgy is várható volt, hogy jó eredményeket kap, mert valszeg jó játék, de semmi nagy cucc. Egy nagyon nagy réteg játék semmi több.
    Viszont ilyen minőségbe, jöhetne sok más játék egy "átlagos" akció játékba - fps - tps, vagy vmi rpg cucc (még)
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.06.19. 16:27:35
  • TDC Geronimo
    #29704
    Gémszar reviewt linkelték prohardveren. Megnéztem összegzést. 100+ óra játékidőt ír meg sok és indokolatlan töltést. Na most a játék sosincs 100+ órás, 20-30at írnak mindenhol, töltés meg halálon kívül az egész játékban nincsen. GS minőség és ti innen "informálódtok".
  • Nikknev
    #29703
    Pontosan ezért fogom ott megvenni a játékot ahol megérdemlik...

    Majd ha a játék bejön mint az első rész, és jön valami komplett pakk annyiért amennyiért a "féljáték" megjelenéskor,majd megveszem.

    Utoljára szerkesztette: Nikknev, 2015.06.19. 16:16:07
  • SlickAdam
    #29702
    kerlek neeeee. ne csinald!
  • SlickAdam
    #29701
    Batman-hez Scarecrow-tol csak egy mission pack lesz, ugye?

    mert nezem egyik kiadasnal irnak olyat, hogy Scarecrow Pack, meg kulon Scarecrow Nightmare Missions...
  • darkSectorxxx #29700
    "Fallout 4 - az összetett rendszerek miatt vettek vissza a grafikából"

    Amíg nem írták, nekem fel sem tűnt hogy visszavettek.
  • darkSectorxxx #29699
    Amúgy érdekes dolgog hogy sokszor a SP-okat előbb akár elő lehet vásárolni mint a játékot.
    Illetve ha tudják hogy mit kapsz az SP-ben majd, akkor ha nincs befejezve és kiadva egy alapjáték, egyértelműen csonkításnak nevezhetjük, még akkor is ha a megmaradt csonk látszólag "egész"-et alkot.

    Lehet ezzel oldják azt hogy amúgy sokkal drágábban kéne adniuk az alapjátékokat.
    Szóval ha nem is mindenki vesz SP-t, de kifizettetik a néppel azt a 80-100 dollárt vagy nemtudommennyit.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.19. 16:11:50
  • darkSectorxxx #29698
    Örökletes probléma ez és nagy dilemma 2015ben is, hogy akkor az SP most egy szelet a játékból vagy egy kis kiegészítő a játékhoz. :/
  • TDC Geronimo
    #29697
  • SlickAdam
    #29696
    persze, hogy nem. csak ott van a buksiban, hogy ez valojaban egy 100 dollaros jatek (es itt most nem az alap 70 euro atvaltasara gondolok :) ;( )
  • TDC Geronimo
    #29695
    Szerintem nem lesz gond az alap contentel sem
  • SlickAdam
    #29694
    es meg is vennem ezt a kurva batman-t, ha a jatek nagy resze nem 40-50 dollaros season pass-ba lenne atultetve... rohadtak.
    na jo, nem tudni mi van benne pontosan, de ennyiert nyilvan komoly dolgok, ugyhogy felmerül a kerdes: ha CDPR tele tudta vagni W3 alap kiadast tartalommal (+ dobott hozza OST-t meg istenfaszat), akkor ezek miert ilyen alantosak???
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.06.19. 15:53:08
  • darkSectorxxx #29693
    De van pár kivétel. :)
    Most nem mondok neveket mert különben abból bajok is lehetnek hátha valakinek nem tetszőket írnék. :)
  • TDC Geronimo
    #29692
    "Hát annyira copy-paste mint a többi sorozat" köszönöm szépen ennyi elég is lesz :)
  • darkSectorxxx #29691
    Hát annyira copy-paste mint a többi sorozat, persze nem full egyformák, mert annak nem lenne értelme kiadni, de alapjaiban megegyeznek, a harcrendszer, a repkedés, a húzószkodás, minden az újítások inkább a grafika meg az újabb kütyük.....
    Persze ha bevált a recept nem biztos hogy megéri beújítani.
    Mondjuk nagyon kevés játék meri megtenni az is tény, a nagy címek legtöbbje így megy.

    Nekem ezért van hogy sok játékból az új részek már nem hiányoznak, a Batman-ből is elég volt nekem 1-2, az AC-ből is elég volt az első 2 aztán gondoltam meglesem az Unity-t, de látom még várat magára.

    Meg van néhány ilyen. Független attól hogy a játék önnálóan csodás, csak ha sokat kapsz belőle egy időre ráunsz, vagyis én.
    Ezt a Batman-t is max úgy hogy néznék valakit játszani, de én magam tuti nem. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.19. 15:49:54
  • SlickAdam
    #29690
    "No stuttering, no frame-pacing issues, just a continuous line - as it should be."

    KÖSZÖNÖM!
  • TDC Geronimo
    #29689
    mitől copy paste? Minden részben hoztak be olyan újításokat, ami eléggé befolyásolta a gameplayt. 2. részben az open world, itt a batmobile amit szinte mindenhez használni kell (combat, utazás, puzzle solving) + dual play meg ki tudja miket nem mutattak még. Mit várnál el egy játék folytatásától?
  • darkSectorxxx #29688
    Amúgy a Batman eddig is jó volt a játék szebb de ettől szinte copy-paste, várható volt hogy ez is jó értékeléseket kap.
    Én a 8-9-et már sejtettem előre. 10 az meglepett viszont.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.19. 15:37:50
  • Moby
    #29687
    Szééép!
  • darkSectorxxx #29686
    Ez videó nem ingame. :)
    Tuti megbabrálták, 2015-ben fix fps....az legenda!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.19. 15:23:05
  • TDC Geronimo
    #29685
    öröm ránézni az egyenes kék csíkra, frame timenál is... Nem is tudom mikor láttam ilyet utoljára