121173

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #32159
    /ásít
    Vedd be te is légyszi az esti gyógyszered, meg dark is, Köszike! :D

    #31689
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.09. 22:53:04
  • TDC Geronimo
    #32158
    viccesek ezek a youtube videós összehasonlítások, főleg ha csak a felbontás változik (jó meg kicsit a frém)

    Érdekes nálam PS3on se volt ilyen homályos :p
  • Kongy
    #32157
  • TDC Geronimo
    #32156
    lol sony. Kapjad inkább be

  • Netmániás
    #32155
    God Of War III PS3/PS4 összehasonlító videó :


    Utoljára szerkesztette: Netmániás, 2015.07.09. 22:38:32
  • Ragnar360
    #32154
    Melyik vett már rá... valamelyik nap még mintha nem úgy állt a helyzet hogy installálni fogod:)
  • darkSectorxxx #32153
    Uristen, oan vagy mint egy pap. :D
  • Kongy
    #32152
    Jesszus. Mennyi pénzt fizettél érte?
  • Moby
    #32151
    Települ a minecraft. Kicsit félek. :DD
  • Ragnar360
    #32150
    Hmm, értem, korrekt. Mi volt ez az állványos dolog?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én csak ezt a szelfibot hányást hallottam, hogy abba csapott a villám, de az is angoloknál volt tán. Meg még valami volt, de erről nem hallottam akkor.
  • TDC Geronimo
    #32149
    ez a vinyó jó PS4be?
  • Totti5
    #32148
    Nézd, amíg a villanyvezetékek a levegőben mennek egyrészt kurva veszélyes ( lásd 2 napja agyoncsapott 2 embert ( hülyék voltak ), mert nekitolták az állványt ), másrészt a jégnek, szélnek, fáknak folyamatosan ki van téve. Ezt nem tudod kivédeni. Egyrészt van ahol régiek is, másrészt tegnap nem kis vihar volt... nagy vihar volt. Még a Suzukiban is volt ( ott dolgozok ) pillanatnyi kimaradás, ahol azért komoly védelmek vannak, de olyan erejű volt a vihar hogy megérezte az is.

    Legjobb megoldás a földbe vezetett kábelek. Ott ez védve van mindentől, de a meglévőket lecserélni erre hatalmas összegek és fel kell túrni az utcákat, viszont új, felőjított utcákba már ilyenek kerülnek pl nálunk 7 éve lett felújítva és mindent lepakoltak a földbe, azóta nem volt áramszünet ( előtte viharoknál sűrűn ).
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.09. 19:23:29
  • SlickAdam
    #32147
    Collector's Edition Guide
  • Harlekin
    #32146
    Reggel 5 kor mentem melózni,ha nem motorral megyek kb 1 óra csúszással érek be.Mivel a 6 oson keresztbe a fák, a hirdetőtáblák,a hangzáró falak,és még az isten se tudja mik.Az autók lépésbe tudtak menni,mert kerülgetniük kellett mindent.Semmi lámpa nem működött,mert a fele a földön hevert simán vagy lógva a dróton.Bementem Tétény budafoknak, de ott még rosszabb volt a helyzet...A lakótelepnél 1 suzuki ignis tetejéből kiált 1 félbe tőrt fa(nem kicsi)!!!!Brutális volt a dolog errefelé...
  • darkSectorxxx #32145
    Igen fikázni kell. :)
  • Amiga
    #32144
    Én naggyon nem bántam meg. Sokszor bele se nézek az indiek-be, de itt megfogott, hogy vagy 8 ezren megcsillagozták a játékot a PSN-en. Hm, mondom, ha ennyire népszerű, akkor belenézek.
    Na ott is ragadtam. :-D
  • n000rbi
    #32143
    Fel lehet készülni az ilyesmire egy szünetmentes táppal is és probléma megoldva :)
  • n000rbi
    #32142
    Az összes plusos címet próbáltam már ezen kívül a havi felhozatalból, de így most már lehet belenézek ebbe is. :)
  • Ragnar360
    #32141
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jó, igaz:d amúgy nem 1 óra volt, előtte. Aztán mikor már több mint 1 órát ment megint elkezdte. Nem kell őket sajnálni azért hidd el.
    Napokig karbantartás volt nem rég, szereltek ilyen fehér szarokat a villyanyoszlopok tetejére elég sok felé. (Ekkor többnyire egész nap nem volt áram) Karbantartanak ezek mindig. Városon ritka hogy elmegy egyébként. Hányszor volt olyan, kis lófasz vihar, vagy csak esett és elment és akkor nem hiszem h alaptalanul lesz mindenki felháborodva hogy na mivan már megint, vihar sincs, ezek meg balfaszkodnak. Nem bírják úgy megcsinálni hogy stabil legyen. Modern technika, na persze és vicces kicsit hogy egy kis természeti dolog így megbénít minden. Aztán mondom hehe, a természet hogy megszopatja a sok idiótát - vagy hogy mondjam... maga a gondolat hogy alábecsülik és kb mindig felkészületlenek. Aztán az a baj nem emlékszem pontosan, de hallottam sztorikat hogy más országokban hogy megy a dolokg meg ott hogy nem megy el az áram stb. De tényleg ne nagyzoljunk, túlozzunk már hogy mekkora vihar meg ilyenek..elég baj ha így kibír baszni az országgal egy ilyen vihar és akkor mindenki jajj huu meg megy a sírás... közbe meg a természet nagyon "helyesen" csak azért is szopassa ezeket, amiért naívak, meg hogy mindig új dologként élik meg ezt. Illetve nem félni kell tőle, hanem tisztelni, felkészülni és a TOP-on lenni. Meg ne szakadjon már el mindig a vezeték...

    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.09. 16:03:33
  • AntiHero
    #32140
    Van ebbe minden. A lényeg, hogy szórakoztató :D
  • n000rbi
    #32139
    Reméljük inkább potenciál van benne :D
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.07.09. 15:57:59
  • AntiHero
    #32138
    Tényleg nagyon jó. Online elszórakoztam vele sokáig. :D

    Van benne potencia. Meg izgalmas is tud lenni..jobb mint a fifa :D
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.07.09. 15:50:48
  • shaddam
    #32137
    Eh de hisz a ps+ kínálatot fikázni kell!
  • Amiga
    #32136
    Rocket League - tegnap jelent meg, pluszosoknak ingyenes.

    Gyerekek, ez állati durva! Este 8-kor gondoltam, belenézek, aztán fél 12-kor még mérlegeltem, hogy a maradék hét meccset az offline tournament-ben letoljam-e...
    Alig bírtam abbahagyni! :-))) Nézzetek bele, nagyon érdemes!
  • Amiga
    #32135
    Na most megmondom, mi az új király.
  • darkSectorxxx #32134
    Ugye :)
  • Totti5
    #32133
    Kérlek szépen az áramszolgáltató vagyis a KARBANTARTÓ ilyenkor azon fáradozik hogy minél hamarabb legyen áramod. Ha lekúrja az egészet akkor azt nem Ők csinálják poénból, hanem a rendszer nem működik, sérült, valami elszállt. Hibakeresés, megjavítás, egységes cseréje. Amikor elmegy az áram az minden egyes lekapcsolásnál potenciális veszély arra hogy akárhol valami elszáll pluszba. Ilyennek hidd el senki nem szórakozik.

    Valszeg amint elment visszatolták, de a hiba nem szűnt meg, ezért levágta megint. A karbantartó nem látnok, hibajelenségből kell visszakövetkeztetni h mi hol és miért. Nem egyszerű feladat, hisz nem egy berendezésről van ilyenkor szó... meg kell találni a hibát, de megtalálják, neked meg van áramod. Azt hogy 1 óráig nem volt, túl lehet élni.

    Áramszolgáltató nem dolgozik. A karbantartó kúszik, mászik és dolgozik és oldja meg hogy neked ilyenkor legyen áramod lehető leghamarabb. Nem leugatni kellene őket... hisz ők éjjel nappal rendelkezésre állnak. Ha nem lenne karbantartó a gyárakban, üzemekben, szolgáltatóknál és azt mondaná hogy bassza meg csinálja meg más, ha ez így nem jó akkor ÁLLNA MEG MINDEN. Egyik legnagyobb felelősség az övék. Mindenhez érteni kell, azonnal hibátlanul kell megoldani BÁRMILYEN helyzetet és veszélyes berendezésekkel kell dolgozni.

    ( ez most azért kúrt fel, mert én is karbantartáson dolgozok )
  • Kandurex
    #32132
  • Moby
    #32131
    Nos igen, ez sem a te játékod lesz :D
  • Kandurex
    #32130
    [ásít]
  • TDC Geronimo
    #32129
    Persze en is akorul szamoltam
  • Moby
    #32128
    Hája. Igazán írhatának az elektronoknak egy emailt: hogy "lowgeci faszlámák vagytok, hogy nem bírtok jönni a leszakadt kábelen, ti tetvek. 2015-ben ez szégyen, buziak"
  • Moby
    #32127
    Szerintem ők is ezt képzelgetik :)

    De ha már szóbajött: az azért mindenkinek megvan ugye, hogy ez a morpheus nem tizenezres tétel lesz :) Én olyan $399-re taksálom a kitet (kamera, fagyi, morpheus). Vagy inkább úgy fogalmazok: remélem megáll ennyiből.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.09. 08:47:37
  • arty
    #32126
    moby! privi! :)
  • Ragnar360
    #32125
    Na ja, pontosan : ) És ezt a ziccert is kihagyja a sony, nem vették fel a fonalat, ami már ps3-n megvolt és lassan 2 éve kint a ps4, s azért messze nem a ps3-as era végéről indult a rajt. God of War folytatás is még kitudja hány év.

    Btw k.annyát az összes áramszolgáltatónak, hogy ekkora faszlámák, sehol nem volt már a vihar, ezek meg már szórakoznak, hogy visszajön b+ , 1 órát is megy utána meg lenyomja. vagy 6x elment még. és akkor várod hátha most majd jó lesz, aha... (ps-t be se kapcsoltam), köc*öggecik, meg tiszta szégyen hogy így megbénul az ország...bár nem az első alkalom.
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.09. 01:29:27
  • Kongy
    #32124
    Amúgy ebben van valami. Olyan mértékben korát meghazudtolóan brutálisan néz ki, hogy még a PS3 verza is simán megállja ma is a helyét. Hát még ha fix 60 fps-el fog futni.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.07.09. 01:07:39
  • TDC Geronimo
    #32123
    Ehhez el tudnék képzelni morpheus supportot
  • TDC Geronimo
    #32122
  • darkSectorxxx #32121
    Itt még bírja...nem hiába Mohács city. :D
  • Ragnar360
    #32120
    Sok felé volt áramszünet?:d