121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #35152
    Készíti a PS5öt
  • SlickAdam
    #35151
    szar aniso + double buffer <-- PS4 magic!

    tenyleg, mostanaban mivan a Cerny gyerekkel?
  • n000rbi
    #35150
    Akkor is mi ez a balfaszkodás?
  • TDC Geronimo
    #35149
    Nagyon ritka és ilyen pár seces max. Mindenesetre furcsa.
  • n000rbi
    #35148
    Miapicsavanmár?? Belockol 30-ra? Beszarok komolyan. .
  • darkSectorxxx #35147
    +1

    UC remaster nagyon fasza.
    De a Geow 1 és az Ultimate különbség mindent ver, az összes remasteredet. Valszeg ezért nem remastered.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.08.27. 20:54:35
  • TDC Geronimo
    #35146
    Almost every cut-scene in The Phantom Pain holds a solid 60fps, but on the rare occasion that they do drop, it's a hard downward lurch. In these cases, a double-buffered v-sync locks PS4 to the 30fps line, and Xbox One tends to better maintain its composure at around 50fps.

    double buffer itt is. mi a fene van a PSel...
  • TDC Geronimo
    #35145
    If you're still on the fence, it's fair to say Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain is a worthwhile purchase on both PlayStation 4 and Xbox One. In particular, the Xbox One version is much improved over last year's Ground Zeroes - this time offering a native 1600x900 resolution that gives the console a huge leap over the last game's disappointing 720p setup.

    We'll be reporting back with a more in-depth Face-Off feature soon - but it's fair to say the comparison between PS4 and Xbox One is otherwise quite simple. Just as with Ground Zeroes, world geometry, textures, and effects are all identical based on our playthroughs so far. Shadow resolution relies on the same method too, with a light dithering to the edges of each patch of shade - and ambient occlusion is an absolute match as well (right down to the curious banding artefacts we see around characters in the open).

    Pop-in is a minor issue on each (as with Ground Zeroes), and the threshold for shadow and geometry draw is like-for-like between PS4 and Xbox One. In fact, the only real difference we see is in the handling of texture filtering. Both use a low-grade method that heavily blurs the ground at oblique angles, but PS4 at least offers a slightly superior range. As Snake walks forward, this essentially amounts to an extra half-step of clear texturing, before its detail is muddied to Xbox One's standard. This is a point that goes unnoticed outside of side-by-side comparisons though - and neither really has much to boast about.

    Fortunately, this doesn't appear the case at all, and having tested Xbox One across the first ten missions, this 60fps target is still met with strong conviction.

    First up, the basics. In gameplay, both PS4 and Xbox One run at a near-flawless 60fps, with v-sync engaged at all times to avoid tearing. The heightened pixel count on Xbox One doesn't appear to hamper this, even when faced with a valley filled with foliage elements. Travelling at speed across busy terrain gives us 60fps as well - an impressive feat, especially given the broader world scale since Ground Zeroes.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.08.27. 20:44:32
  • Moby
    #35144
    Én csak azt nem értem mifasz értelme van ennek az egésznek. Semmivel nem néz ki jobban (sőt...), és ember nincs, aki komperzsönvideó nélkül emlékezne az újat látva, hogy ez nem a régi. Ettől feleslegesebb munkát elképzelni is alig tudnék.És ahogy elnézem egészen aprólékosan dolgozták át. Kinek? Minek? Mi célt szolgál? Őrület...


    /kb olyan, mintha kormányzati megrendelésre készült volna, itthon :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.08.27. 20:19:24
  • SlickAdam
    #35143
    nekem pont az uj a monoton a videokon. tul kiegyensulyozott az egesz. a regi über kontrasztos kepe (ami egyebkent allithato menuben, van tan vagy 3 mod) jobb a szememnek. es pont az esös resz, ami szinten SOKKAL jobb a regiben. az ujban csak "csepereg" szinte, az eredetiben meg "ömlik" azon a bizonyos reszen. mindegy amugy, jo lesz neked ez is. csak a 60 frem nagyon kellett volna na.

    es eleg az offbol, mert mostanaban igen off-boi lettem.:)
  • Totti5
    #35142
    Lehet azt is tolni

    Ahol lehetett és adta magát ott a monoton szürke látványt kicserélték élő, gyönyörű hátterekre, égboltra, de tesztekben írják hogy ahol a sötét, "horror" feeling volt, ott most is ugyan az van. Az esős, stötét este meg igazán odabaszós lett.
  • SlickAdam
    #35141
    nos atolvastam a kommenteket es valaki tokeletesen osszefoglalta:

    "Technically better,artistically worse.For me anyway."

    pont igy erzem nezve a comparison videot. jobban tetszik a 360-as. nekem. is.

    "Megkapod a Gears Ultimate vásárlás mellé az összes többi részt 1-2-3 és a Judgmentet visszafele kompatibilitásban."

    value igy ömezin persze.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.08.27. 19:59:38
  • Totti5
    #35140
    Én azt látom hogy Gears 1et Judgment graf színvonalon tolhatom ( sőt jobban, 1080pben, még több csilli villivel ). Judgment ami a legutolsó UE3hajtotta játékok egyike ( de a legjobban kimaxolva ) prevgenen mocsok jól festett. Gears 1 viszont nagyon megkpott prevgen éllettartama alatt, hiába 2006os játék, első UE3 demonstráció.

    Összes kátszín újra van forgatva, CGI újracsinálva. Pályák átdolgozva minden téren. Nagyon erről nincs mit beszélni, friss motoron lett újraépítve az egész, hozzátéve dolgokat.

    Megkapod a Gears Ultimate vásárlás mellé az összes többi részt 1-2-3 és a Judgmentet visszafele kompatibilitásban.
  • SlickAdam
    #35139
    hiaba huztak 0-rol, ha nem latszik rajta. mert tenyleg semmi extra, csak "aiight-aiight" maximum. na meg 1. resz... hiaba a csokkentett ar, ez nekem semmit nem erne, pedig szeretem a GeoW-ot.
    Unchi kicsit polirozva, 60-al, 3 resz egyben. na ugy töfi. full aron is ajandek.
  • Totti5
    #35138
    Dubbed “Metal Gear Cafe,” this temporary restaurant recently opened in Paris. Besides “Le Big Boss Burger,” there are also Phantom cocktails and Mother Base themed desserts (above). And yes, it’s serving up “hot Diamond Dogs.”
  • TDC Geronimo
    #35137
    The controls are so much better than GZ, especially cqc stuff. Map is easier to use.

    And that fucking intro was orgasmic Kojima stuff.

    Loving it so far!

    Tele az impression topik ilyenekkel :(
  • Kandurex
    #35136
    Attól még lehet, hogy a tél környékén használtan behúzom...csak a 0day-tól áll messze, igaz, attól kurvára.
  • TDC Geronimo
    #35135
    Tudjuk, tudjuk...
  • Kandurex
    #35134
    [ásít]

    [elfut]
  • Moby
    #35133
    ~35
  • Kandurex
    #35132
    Akkor van még mit csinálnod benne. Hány órája tolod?
  • TDC Geronimo
    #35131


    LE-FO-LYIK a képernyőről. DAT fox engine. Legyen már elseje :(
  • Totti5
    #35130
    Kampány 30. Ez nem HD, hanem a legutolsó Unreal 3 motorral lett az egész újracsinálva, 0áról, teljesen. Fullos remék. Grafika pazar. Single 30 LIMIT :))) , ami lehet 60 is, ami nem 60, de ha már nem 60 akkor legyen 30 stabilan. És az. 1-1 frém elevész amikor arcodba robbanások vannak, így sajnos nem atom 30.0. A multi meg 60. Minden elemére rengeteg energiát fektettek, a játék nem teljes áron jön.

    Én nem toltam le még sosem az egyet, szóval új lesz teljes egészében. Felesleges lenne? csak annyira mint az UC triilogy.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.08.27. 18:46:12
  • Moby
    #35129
    Én csodálkoztam is, hogy meg akartad venni. Mindig is erről volt szó, hogy a kampány az 30fps lesz, a multi meg ~60(vagyis az unlockolt).
  • Seth
    #35128
    Hű de rosszul bírod ,ha kritizálnak valamiben. Ezt megjegyzem magamnak és a jövőben megpróbálok kulturáltabban hozzád szólni. Ne haragudj, peace
  • Moby
    #35127
    Jajaja emlékszem...ott volt az 5 caprademon a hídon. Megláttam őket, és felhúztam a nyúlcipőt :D Szerintem azóta se lettem sokkal erősebb...
  • Totti5
    #35126
    Engem nem, de csináltál 5 teljesen ide nem tartozó hszt, hisz a CPDhez nem volt semmi hozzáfűzni valód, mert hát én arról beszéltem. Sebaj.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.08.27. 18:26:19
  • Seth
    #35125
    Valamit még szerkessz hozzá, három a magyar igazság.
  • Seth
    #35124
    Bocs, hogy megbántottam az érzéseidet.
  • Totti5
    #35123
    Ez van, én már csak ilyen nyomi vagyok.

    Ha nem érdekel a téma, akkor szakadj le rólam. Ennyi és kész. Ugye hogy könnyű?

    Egy gémer fórum. Azt linkelet, azt írok bárhonnan amit akarok. Senki és semmi nem tíltja. Pofon egyszerű az élet.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.08.27. 18:25:01
  • Seth
    #35122
    Nem feltétlen a W3-ról van szó, mennyiszer fordult már elő, hogy miután ott leoltottak, ide jöttél panaszkodni ? Szerintem már többször,mint hogy egy kezemen meg tudjam számolni
  • Totti5
    #35121
    Jaja, ilyen nyomi vagyok.

    Egy szóval sehova nem írtam a W3ról gameren kb egyetlen hírhez sem, ez volt az egyetlen és utolsó hsz. Egy felmérés, ami bejött.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.08.27. 18:18:08
  • Seth
    #35120
    Szerintem csak mindenki unja már a zsörtölődésidet. Igazad van a hibákat illetően, de miért kell minden egyes W3 hírnél, szóljon az bármiről is, állandóan telesírnod vele a fórumot aztán átjönni ide és bemutatnod mit alkottál(ez a legrosszabb tulajdonságod egyébként, árulkodsz ,mint egy óvodás) ? Mindenki tudja már mi a véleményed, elég volt egyszer leírnod. Aki megért megérti, aki meg jól szórakozik a játékkal, annak ne rontsd el a kedvét.
  • Totti5
    #35119
    Na akkor erre is megvan a válasz. Felmértem a Witcher 3at ezen hírnél. Leírtam a NEGYEDÉT annak amit a CDP elkövetett, normálisan, mindentől mentesen, csak a száraz tények csak egy komment, semmi más. Hú amit kaptam, a személyeskedéstől kezdve...

    Érdemes átolvasni a kommenteket. CPD még mindig ugyan az a jófej, a legjobb fej fejlesztő a világon! Ha ezt olvassák más fórumokon akkor ezek semmit nem észleletek abból amit csináltak... goty 10/10 gen legminőségibb címe.

    Verdikt. CPD bármit csinálhat az nem számít. És meg is csinált mindent!!! De ez senkinek nem fáj. Az új AC viszont már most fáj mindenkinek és fikaáradat mindenhol.

    The Witcher III: a számok tükrében Gamer 65 hír

  • n000rbi
    #35118
    A Demon Ruinsban voltál, ott volt a mégse glitches lávaköcsög, de rajta kívül még van talán 1 boss azon a pályán és onnan nyílik Izalith is.
  • Moby
    #35117
    Nem. Azt mondtam korábban, hogy egy húzásra elfutottam pinwheelig, levágtam, aztán visszajöttem csonttal firelinkbe (elfogyott mindenem). Tudom, hogy a tomb of giants ott lett volna. A másik kettőről fingom sincs.
  • n000rbi
    #35116
    Tehát a Tomb of Giantsben, ill. Demon Ruins, Lost Izalithben sem jártál még

    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.08.27. 17:16:26
  • SlickAdam
    #35115
    neeeem, olvastam ezt is. ezert (meg amugyis) tudom, hogy nem hagyod abba.:)
  • Ragnar360
    #35114
    Nem a remasterben, hanem ezek is azért csináltak remastert, mert könnyebb volt követni a többi majmot és új ötlet híjján, valami teljesen új projekten dolgozni. Ígyis hány évig nem nagyon csináltak semmit...
    Kezd ciki lenni hogy már majdnem minden 2. fejlesztő team a könnyebb utat választva próbálja újra eladni a régi "szarjait". Senki se kíváncsi rá, én legalábbis nem nagyon. Pár kivétel van, de azoknál más a helyzet. Pl Uncharted Collection (Bár ez is határseset:) )
  • Kongy
    #35113
    Jaja, csak 30. Meg akartam venni, de meggondoltam magam, mert 10k elég sok egy ezerszer játszott játékért. Aztán láttam a 30-as lockot is, mondom anyátokkal szórakozzatok ilyen rókabőrrel.