121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #35554
    Uristen, ez az until dawn az első 3 percben az uncanny valley legsötétebb, legmélyebb bugyriaiba hullik...nem inkább bukfencezik, bucskázik bele. Ehhez képest a fosfrém csak egy apró baki.
    A gyönyörűen rederelt karakterek vicsorognak, mint valami elbaszott szájzáras banda. Atyaég :(( Ezt ugye többet nem fogom látni?
  • darkSectorxxx #35553
    Magyarokról beszélsz, ingyen a szart is megeszzük. :D
  • Ragnar360
    #35552
    Grat!
  • Ragnar360
    #35551
    Ja, tiszta szar. Kb már akkor láttam hogy bukás lesz, mikor meg se jelent.
    Ez is az új/current gen szennye. Nagyon félre csúsztak. Nem tudnak gondolkodni. Te egy jobb játékot ezen témára összeraksz fejbe 10 perc alatt (ami ugyanígy megvalósítható, költséget, technikai korlátokat tekintve is - vagy inkább elmesélted volna nekik milyen L4D 3-t kellett volna csinálniuk:D
  • Moby
    #35549
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Nekünk a második kiskrapek érkezik.
    Mire beállnak a dolgok a kicsivel, jön a költözés, meg a felújítás maradéka, szal az év hátralévő része nekem nem elsősorban a játékokról fog szólni, de majd januárban bepótolok mindent.
  • Moby
    #35548
    Nekem az eddigi 3 fromjáték között sincs semmilyen reláció, vagy maximum egyenlőségjel. Ugyanolyan kikúrtmódon élveztem mindet. Másért, és máshogy álltam hozzájuk én is, de az addikció kb ugyannolyan szintű mindben.
  • Kandurex
    #35547
    gyereknek

    [nekem kettő van, egy kislány és kisfiú]
  • SlickAdam
    #35546
    vett / vesz valaki MGS5 CE-t? most olvasom hogy iszonyu mocsok a minosege. a kar replika könnyü, ocska müanyagbol van, meg csak kicsit se csillog (femesen), mint ahogy azt a promo kep sugallja. doboz is magnesesen zarul, el van csuszva az egesz a helyeröl, ... stb
    lehet nem is baj, ha nem kapok belöle?
  • Moby
    #35545
    Neeem, egyelőre eszembe sincs. Most nem is kezdek nagyívű játékba, ilyen akármelyik nap jöhet mostmár a baba, egy pár hétig gémingmentes övezet leszünk. Ezért sem reszketek az mgs-ért, mert ha valami földöntúli csoda által bedarálódnék, akkor meg csak szar lenne letenni. Ráér még kiderülni, hogy totál inkompatibilis vagyok vele :)
    Majd évvége felé beleállok a DaS2-be. Addig hátha bekerül humblibundliba 1 dollárért :D (megsincs)
  • Kandurex
    #35544
    Az is igaz...

    De...ne kezdje el most, a From-tól is meg lehet csömölni és a DaS2 alulmúlja az eddigi munkákat...

    ....nem és nem, a BB-t azért nem :))
  • Seth
    #35543
    A Scholar meg totál logikátlanul szórja tömegével az ellenfeleket.
  • Totti5
    #35542
  • Kandurex
    #35541
    DaS 2 -vel várj még...a Scholart szabad csak tolni...az alapjáték röhejesen könnyű.
  • Moby
    #35540
    Legyen kéznél hányózacskó a haveroknak is. Szept. 4 és 7 között zsugorodni fog azon játékosok halmaza, akik még nem ismerik a játékot, azzal lineárisan nőni fg azon játékosok halmaza, akik utálják majd.
    Nem volna célszerűbb fenntartani a mostani állapotot?
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.08.31. 21:30:52
  • Kandurex
    #35539
    Látom, látom, de hogy mi szar lesz ezzel, azt nem értem. Mert ez nem FF, hanem valami hibbant japó fasság...
  • darkSectorxxx #35538
  • darkSectorxxx #35537
    Jogos.
  • Kongy
    #35536
    Úgy látszik nem megy a szekér. Left 4 Dead 3-at kellett volna csinálni inkább.
  • Moby
    #35535
    Jajbasszameg nem szabad fromjátékokkal játszani :( Nincs kedvem das után megint semmihez. Itt ez az until dawn, elindítani sincs kedvem. Meg kb semmihez. Kalameeteket szívesen gyilkolnék, de ez a toldelőreakart, ez pont a megvásárlásig volt jó ötlet. Ilyenkor kellene tartani egy hét szünetet, hogy aztán elillanjon a köd, és szabad út legyen a sok főpimpelt nongémnek.
  • darkSectorxxx #35534
    "Evolve - ingyenes lesz a hétvégén, nem csak PC-n
    Ideje összehívni a haverokat: az Evolve ingyenesen kipróbálható lesz szeptember 4. és szeptember 7. között."
  • Kongy
    #35533
    New Game + dlc...
  • Moby
    #35532
    >lesz singleplayer DLC a játékhoz!

    Fővandarabaóva!™®©
  • zzeN
    #35531
    Jól néz ki a steelbook, meg a doboz is, de pont a szobor tűnik ótvar szarnak. Hátha lesz közelebbi kép róla, megkönnyíteni a döntést.

    Azt nem árt pluszba megemlíteni, hogy lesz singleplayer DLC a játékhoz!
    Utoljára szerkesztette: zzeN, 2015.08.31. 20:38:38
  • Kandurex
    #35530
    Kíváncsi leszek a DaS 3 gyűjtőire, mert a BB nem volt valami nagy szám :(
  • Moby
    #35529
    Meg kell nézni más megvilágításban is, hátha. Amúgy jó érzékkel kapták el a mindenkinekáncsártidetjelentő térdigvizesnadrág pillanatot :)
  • Ragnar360
    #35528
    Egyetértek. Szerintem is jó. A szobor se rossz, de igazad lehet a többibe:p
  • Moby
    #35527
    A szobor viszont nem tetszik. Tényleg igényes, fasza, meg minden, csak nem ismerem fel benne draket. Így meg pont az értelmét veszti el.
  • Paranoia
    #35526
    fap fap fap
  • Moby
    #35525
    Najó, nekem ez a special edition kell. Akarom. Mostazonnal.
  • Moby
    #35524
    A legfaszább fémtok, amit ez elmúlt 5 évben láttam. Nem maga a fémtok, de ez a comic stílus gecijól áll a szériának.

    Úgy négyszázhetven billiószor jobb, mint a ND collection vérciki borítója.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.08.31. 19:39:54
  • Kongy
    #35523
  • darkSectorxxx #35522
    Mekkora ratyi fémtok
  • Kandurex
    #35521
    Preorder is coming
  • AntiHero
    #35520

  • SlickAdam
    #35519
    a munkajat utalja, nem engem.
  • darkSectorxxx #35518
    U ne is mond Anti-val egyre nehezebb szelektálni. :D
  • Kongy
    #35517
    Battlefront, Uncharted collection, Fallout 4, Hitman, Just Cause 3, hogy csak egy pár nagyágyút említsek. Meg a szokásos AC, CoD, NFS.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.08.31. 18:53:37
  • TomStorm
    #35516
    Mi lesz még idén játék?
  • TomStorm
    #35515
    Nem tudom eldönteni kell a Mad Max vagy sem.
  • Ragnar360
    #35514
    Tessék?:) Azért nem egy kategória. Itt a felében csak nézel, a másik felében meg picit irányítassz valamit:) (gondolom)
    Batman is tartalmilag viszonylag gyenge volt ha azt nézzük. Az elejét még jól megírták, majd utána másabb lett kicsit, de azt most hagyjuk is: )