121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #36198
    (steam szerint) 6 óra alatt 0 darab japószarsággal találkotam. De még szándékkal se. Vagy az árnyékával, vagy bármivel.
  • SlickAdam
    #36197
    FF X/X-2 PS4-es verziot pöcsöltek vegre: RNG fix (hogy adott harcban ne mindig ugyanazokat a lepeseket hajtsa vegre az ellen, ez ugye boss harcoknal johetett ki igazan), ill. a zene is javitva, hogy harc utan a kinti zene ne kezdödjön mindig elölröl.
    igy mar tenyleg ez a definitiv verzio. LINK
    nem is ertem, hogy baszhattak el ezt a ket dolgot release-re, mikor a PS3-as tokeletesen mukodott...
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.05. 17:12:30
  • arty
    #36196
    hogy imádnám én ezt a japószarságok nélkül :(((
  • arty
    #36195
    azért irtam ps4et, mert itt nincs (elég) ótóka... aki bónon enefesezik forza helyett, az megérdemli :D

    tehát ha csak ps4em lenne, tuti megvenném az nfs-t, de forzák birtoklása mellett bármilyen szép is ez, nem lesz rá idő...
  • TDC Geronimo
    #36194
    ja erre múltkor rájöttem :)
  • SlickAdam
    #36193
    masik pro tipp: mellekkuldiböl nem muszaj "taxit" hivva kilepni, menüböl azonnal a heliben lehet teremni.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.05. 16:56:48
  • TDC Geronimo
    #36192
    Ja, de így is durva volt szerintem
  • darkSectorxxx #36191
    Nyugtassatok meg hogy amit csináltam az Until Dawn-ban az nem a rendes befejezés.
    Mert ez így egy kalap szar!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem értem mi a poén most a végén, oké a csávó kattant, de most ez a szörny téma mi?
    a Kislány is átalakul t egy szörnyé vagy wtf? nem értem semmi lezárás a játéknak.

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.05. 16:56:31
  • TDC Geronimo
    #36190
    csak egy protipp. Mother basen belül az utazás sokkal gyorsabb dobozban. Ott is minden platformon van egy kis lerakodó hely. Oda rámész dobozban és el lehet menni másik platformokra helinél sokkal gyorsabban
  • SlickAdam
    #36189
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kar, hogy az uccso kojima trailer szepen elszpojlerezte hogy nez ki a metal gear. anelkul 10-szer nagyobbat utott volna ez az elsö talalka, mert kurva jol nez ki a Gear.
    eddig minden reszben remegve vartam, hogy mifele az epp aktualis, erre itt lazan bevagta a videoba... mehh

    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.05. 16:51:03
  • TDC Geronimo
    #36188
    hólisit most toltam le én is. Annyira örülök, hogy 60 fpsel fut, mert lefolyik a tvről az akciórészeknél a játék.
  • Moby
    #36187
    Nem, nem kapja meg, csak a lehetőségeet rá, de mégegyszer ezt a kérdéskört má nem tárgyalom ki,
  • SlickAdam
    #36186
    ja hogy nalad csak at kell mennie egy teszten es meg is van a kituntetes, meg csak tetszenie se kell. okes.:D megjegyzem.

    de meg igy is korai velemenyezned. lehet lesznek dolgok, amik idovel nyugosek lesznek, zavarok.
  • Moby
    #36185
    Hogy a goty kritériumoknak megfelel, ahhoz kb semmi köze, hogy tetszik-e, vagy lelkesedek-e érte.
    Néha úgy érzem, halál felesleges bármit leírnom.
  • SlickAdam
    #36184
    sorry, de ez a kezdeti lelkesedes nalad mindennapos, 2 mp alatt at tud csapni a masik vegletbe, ugyhogy majd a 30 oras merfolkdo kornyeken ird meg ujra, hogy GOTY eselyes-e vagy sem.:)
    tudod szeretlek, de ilyen vagy.:)
  • Moby
    #36183
    1 órát tettem abba a mocsokba. Ha lehetne, visszakérném.


    /pécére vettem én is, de a híradások szerint minden platformon teljesíti a kritériumokat
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.05. 13:47:25
  • yesname #36182
    Ezt néhányszor már hallottuk egy-egy tetszésedet elnyerő játék kapcsán. Azért örülök, hogy eszerint végig vitted az Until Dawnt. ;)
    Viccet félretéve, ha ennyire jó be kell szereznem PC-re az MGS5-öt.

    Utoljára szerkesztette: yesname, 2015.09.05. 13:44:01
  • Moby
    #36181
    Na az idei évre megvan az első GOTY esélyesem. A kritériumokat maradéktalanul teljesíti, szal a jelölést mindenképp megkapta. Még nagyon az elején vagyok, még nemtudom az lesz-e. Eléggé áll a zászló neki :)
  • darkSectorxxx #36180
    Na a végére járunk a rejtélynek, amíg nem kell mennem coop-ba. :)

    UNTIL DAWN folytatás.
  • Totti5
    #36179
    Ez eléggé rendben van. Jókat vetít előre a JC3-hoz.

    Egyszer majd beszerzős lesz.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.09.05. 13:12:32
  • eje75
    #36178
    aha.... "A megjelenés óta nem nagyon működnek a játék online szerverei, és mivel szinte biztosan a Sony konzoljára adták el a legtöbb példányt, így a legtöbb panasz is a PS4-es felhasználóktól érkezik. Éppen ezért nem túl örömteli tény, hogy a Konami most hivatalosan is bejelentette, hogy a Metal Gear Solid 5 szerverei már minden más platformon rendben üzemelnek, csak PS4-en vannak továbbra is problémák."

  • TDC Geronimo
    #36177
    Mad Max DF analízis
  • TDC Geronimo
    #36176
    Tudom melyikre gondolsz. Én is odamentem, de megcsináltam 11est. Most mindjárt csinálom sárga mellékküldit. Ahogy nézem akkor jó lesz az is :D
  • Tatyla
    #36175
    Igen úgy elméletileg nem látnak, de még nem próbáltam
  • Paranoia
    #36174
    Öömm csirkesapka?
  • Tatyla
    #36173
    Ebben a Metal gearben sok apró momentum fontos lehet, néhány ezek közül:
    Lehet a földön hasalva fetrengeni, ha misszió közben suply dropt kérsz B-nél jobbat nem kapsz, stunolt ellenfél felkel alvó nem csak ha egy társa felébreszti, ha csirke sapkát felveszed D-nél jobbat nem kapsz. Ha nincs missle launchered még és egy feladat ajánlja használj C4-et vagy a pályán lévő mortarokat.
  • eje75
    #36172
    Aki tolja az MGS-t: nektek is is hibát ír ki a játék indításánál az online bejelentkezésénél? Ez a később induló multi miatt van? Mi az ördögért tették akkor bele... rohadt idegesítő minden indításnál egy percet várni erre...
  • Tatyla
    #36171
    Metal Gear Solid V Official Game Guide
  • Moby
    #36170
    Sajnos nem sok időm van rá, de amikor odjutok, félpercenként tépi le az arcom 1-1 action, vagy momentum. Amúgy nem csodálkozom, ha az ortodox mgs hívők agyfaszt kapnak ettől a résztől. Hatalmasat változott a game, de hálisten nagyon abba az irányba, ami nekem fekszik.
  • SlickAdam
    #36169
    belekezdtem egy sarga (semmi szpojler) mellekkuldibe. a cel fele vezetö uton varatlan atvezetö -> automatikusan indul 11. fö küldetes. nem is akarmilyen. de inkabb kihagytam es tovabb mentem. celnal ultrabrutal atvezetö -> mellekkuldi siker, automatikusan indul 12. fö küldetes. aminek a vege szejjelvagott igy... hmmm... hajnal 4-kor.:D

    24 ora, 12 %.
  • TDC Geronimo
    #36168
    Kis bohóckodás DDvel meg stun armal :)

  • TDC Geronimo
    #36167
    gameplay meg ahogy moby is írta egy saját magad rendezte akciófilm. Ez egy kis apc üldözés volt végén egy disarm/fulton comboval, de a játék percenként adagolja a hasonló szituációkat


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.05. 01:20:00
  • TDC Geronimo
    #36166
    wow végre átvezető, nem is akármilyen. Hihetetlen ez a játék 15+ óra után is adagolja az új dolgokat és tennivalókat mother basen. Így is rohadásig vagyok már feladatokkal és a fegyver customization még nincs is meg, de csak jönnek és jönnek az új dolgok.
  • TDC Geronimo
    #36165
    Na meglett quiet is végre <3
  • TDC Geronimo
    #36164
    Csak a ló, de taktikai szerepe van ám nem csak úgy odaszarik! :p
  • SlickAdam
    #36163
    en meg most latom, hogy nem zuhiztam mar egy ideje es legyek koroznek a fejem felett.:D
    kojima... allat.
  • TomStorm
    #36162
    Ez van egy játékban,hogy parancsszóra szarik egy ló vagy kutya?Te jó ég..
  • TDC Geronimo
    #36161
    fákkje végre vagyok olyan viszonyba D-horseval, hogy parancsszóra szarik már

    Viszont felnőtt DD végre, vihetem küldetésre <3
  • Moby
    #36160
    Nem, még attól is rosszabb. Egy f2p szemét.
  • Paranoia
    #36159
    csak láttam pár cikket amiben ahhoz hasonlítják,gondoltam nem alaptalanul.Meg volt vmi gameplay videó is ami hasonló stílusról árulkodik.
    de hogy ez multi lesz ,nem tudtam :S