121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #41165
    Ezt eddig is tudtuk...nem?
  • Kandurex
    #41164


    hoppá, hoppá....

    "Ram Madhavan (aki a VR fejlesztői támogatásért felel a Sony-nál) a fenti videóban világosan elmondja, hogy miről van szó: egy PlayStation VR (a korábbi Project Morpheus) egy "PU" (Processing Unit) kódnevű dobozzal együtt érkezik. A PU adja majd azt a plusz kakaót a PS4 számítási teljesítményéhez, ami a VR-hez szükséges - leginkább a rövid várakozási idő fenntartásánál és a 3D audiofeldolgozásnál ugrik be segíteni."
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.11.03. 14:21:00
  • n000rbi
    #41163
    Van bezony.
  • Moby
    #41162
    Van hozzá crt-d is? Mer lcd-n azé má nemolyanez.
  • Moby
    #41161
    Ammá nem oldszkúl, ammá prehistoric :D
  • SlickAdam
    #41160
  • n000rbi
    #41159
    Nos Uraim, bő két hónap nonstop szopás után sikerült végre egy csendes gépet szerválni
  • SlickAdam
    #41158
    nos en oldschool survival horror alatt a fix kameras tank-iranyitasos RE-ket ertem, a RE4 volt az elsö modernebb fajta. es annak apukajatol vanik az Evil Within. tehat arra hasonlit leginkabb.
  • Moby
    #41157
    Mondtam. Oldszkúl survivalhorror. Mindenre hasonlít, ami az :D
  • SlickAdam
    #41156
    RE4
  • Kandurex
    #41155
    nem akarnám el spoilerezni,...

    mire hasonlít?
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.11.03. 13:43:08
  • SlickAdam
    #41154
    pro tipp:
    30 perc twitch.tv -> na pontosan olyan.:)
  • Moby
    #41153
    Mondom. Egyelőre a ragequitemet ignoráld.
  • Kandurex
    #41152
    akkor eddig egy:

    "fasza"
    "ragequit"

    anyone?
  • Moby
    #41151
    Má' nem emlékszem. Valahol valami felkúrta az agyam kegyetlenül.
  • Kandurex
    #41150
    "ragequittel"

    ...hát mesélj....
  • SlickAdam
    #41149
    fasza
  • Moby
    #41148
    Neki kéne álnom újra valamikor. Emlékszem, hogy valami nagyon rossz pillanatomban kapott el, és ragequittel zártam, de arra is emlékszem, hogy igazi oldszkúl survivalhorror cucc.
  • Kandurex
    #41147
    Erről az Evil Within -ről mi a vélemény? Régebben ment rá az instant-skip a bélyeg OSTOBA-IDIÓTA-BAROMSÁG miatt. Most viszont, hogy lehet normális, emberi formába is játszani, lehet, hogy érdekelne.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.11.03. 13:15:45
  • Tikal #41146
    Ezzel egyetértek. GT-től én is tartok, vagyis nem sok bizalmam van már benne... szép videókat tudnak csinálni, de ami utána jön az már 5 éve is kevés volt...
  • Moby
    #41145
    Nem fogom könnyesre sírni a párnám, ha esetleg mégsem lenne wakeboard. Jamaucsiék már egyszer eljátszották ezt a holdkomppal. Köszcsi, nekem autók legyenek benne, de az olyan faszán, ami kettéharap minden más. Namost ez így már most pipa.
  • Moby
    #41144
    Ezzel én tisztában vagyok, csakhogy kellene a platformnak. Jamaucsiék láthatóan bedobták a törülközőt (én ezt a multi-izét, ami szerinten nem több, mint egy szándék egyelőre nem tudom komolyan venni). Az evo szép grafot tud gyártani kínok között és teher alatt, de ennyi.
    Szeretnék egy fasza racinjátékkal csapatni, ami nem garázslófasz, nem félkész valami, nem eyecandy buzulás, vagy versenyfíling, van tartalom, és van minden, mert ps4-hez valami tévedés folytán van kormány olcsón. Nem jó, de legalább van. Az egyik oldalon ott a cím, de ninc olycsón kormány, azt is retekül kezeli a játék. A másik oldalon van olcsó kormány, de nincs hozzá játék. A haramdikon kormány van dögivel, meg garázsszimek. Én nem vagyok hc racer, nem fogok félmilláért kormányt, meg mifaszomat összepakolgatni. Ez még nem jelenti azt, hogy ne játszanék szívesen hasonló játékokkal, de nem akar kiszolgálni senki. Rohadjanak meg.
  • darkSectorxxx #41143
    Vagy igen vagy nem. :)
  • Tikal #41142
    Nem is akar az lenni. Teljesen más liga a két játék
  • Moby
    #41141
    Mire a driveclubból valami hasonlót lennének képesek faragni, valszeg wakeboard is lesz benne, és már forza10 fog pörögni. Az EVO nem T10. Sose volt, sose lesz.
  • darkSectorxxx #41140
    Abban nincsenek motorok eleve :P
  • Moby
    #41139
    Olyan szinten dögunalom, hogy nem bírom a 10 órámat kipörgetni benne.
  • Ryanever
    #41138
    Hánykor szokták váltani a PS+ lineupot? vagy ez teljesen random?
  • Moby
    #41137
    Az már elkészült. Forza6 néven ismerjük.
  • SlickAdam
    #41136
  • darkSectorxxx #41135
    Lehet a generáció végére összeraknak egy mindenttudó legtöbb funkcióval és tartalommal rendelkező játékot.
  • darkSectorxxx #41134
    Én is szeretlek. :)
  • Tikal #41133
    végre, private lobby
  • Moby
    #41132
    Lassan el is kezdhetsz játszani vele :DDD
  • Kandurex
    #41131
    Főleg színvonalban...
  • Moby
    #41130
    >Ne is valjon


    Új IP-ként, érdekességként még csak-csak bevette a belem, de ezt folytatásként, zsizsmerákverzában közscsi, de dobtam. Azt sem értném, hogy mifasznak kell két hótugyanolyan szériát tolni, hótugyanabban a gótstílusban, dehát úgylátom rakétasebességgel tör a fromsoft a ubi babérjaira.
  • darkSectorxxx #41129
    Deszépen bővülget ez a játék.



    "Ma megjelent a novemberi frissítés, mely mindössze kb. 400 megát nyom. Az update lehetővé teszi, hogy privát szobákat csináljunk, és így versenyezzünk barátaink ellen online. Beállíthatjuk, ki honnan induljon a rajtrácsról, milyen büntetések legyenek, és sok minden mást.
    Ezzel együtt jött a Multiplayer Accolade is, melynek köszönhetően jutalmakat kapunk, ha az event browseren keresztül, vagy privát szobákban játszunk. A Club szintkorlátot 55-re emelték, bekerültek a 76-80-as ELITE Driver szintek, új kihívások, egy felület, amin könnyebben böngészhetjük a letölthető tartalmakat, két új Sprint pálya, állítható fékrásegítés, és további általános javítások is.

    November 17-én jön egy adag új frissítés, köztük az EBR Expansion (Erik Buell Racing 1190RX, Erik Buell Racing 1190SX és EBR Tour Pack hat eseménnyel, 3 trófeával), a Driveclub Bikes ingyenes kiegészítője, valamint az All Starts Tour Pack (szintén 6 pálya és 3 trófea), ami az alap driveclubosoknak jár ingyen. "
  • darkSectorxxx #41128
    :)
  • Ulthane
    #41127
    Ne is valjon. Allitolag Vicar Amelia huga, es Rom the vacous Spider occse hazassagot kot benne.
  • Ulthane
    #41126
    Amen.