121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #42845
    Most nézek JC streamet. Ez ugye SINGLE játék, de percenként megáll és kiírja hogy csatlakozni akar szerverre, mert a jelentéktelen challangeket ott tárolja. Micsoda baromság ez is.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.11.28. 23:31:05
  • Totti5
    #42844
    Mit is tudsz róla 1 forintos kérdést már be is buktad volna.
  • Kandurex
    #42843
    Büdös gyökerek, a lófasz munkával járó ostoba-csak-multi remélhetőleg bukik és ez utóbbi kerül a seggükbe.
  • TDC Geronimo
    #42842
    Az a division akkora fail lesz, hogy hihetetlen. Nem egy helyről hallani, hogy totál katasztrófa ahogy állnak vele. Csináltak egy graf enginet ott is 3-4 évig, de játékot elfelejtettek mellé
  • Newfronter
    #42841
    Mivel évek kellenek rá, hogy megcsinálják, de csakis ezért. Ezt viszont nem lehet elhalasztani jövőre. Mivel a kaidó belelát a játék állapotába, így úgy látták, hogy ez kiadható, és üzletileg ez a legjobb. Ha átnézed a naptárat, akkor magad is rájössz, hogy nem lehet elhalasztani, mert a tavasz már "betelt", így csak a jövő őszi időszakra maradt volna a megjelenése.

    Pl. egy Ubisoftos Division megint más, ha van a kiadónak másból bevétele. Oké a Square Enix sem kicsi kiadó, de van az, amikor nem lehet elhalasztani egy megjelenést.

    Ha erre kapok jobb magyarázatot, akkor elfogadom, de sokkal inkább üzleti és átgondolt döntés ez, mint a fejlesztők "hülyesége".

  • Totti5
    #42840
    Éveket kapnak rá h jó legyen. Ezeket a blamákat nagyon jól tudták fél éve is. Nem a kiadó a hibás, csak is a fejlesztő.
  • Totti5
    #42839
    Nem izgat, Mad Max nagyon, de majd jövőre ha lesz rá idő. JCt nem szeressem, sosem.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.11.28. 22:30:20
  • Newfronter
    #42838
    Minél előbb ki kell adniuk a játékot. Pénzt kell termelni. Ennyi.
  • TDC Geronimo
    #42837
    Ne tőlem kérdezd. Fejlesztőknél panaszkodj.
  • Totti5
    #42836
    Jó, és? akkor nem lehet már megcsinálni rendesen, impászibülaszarszemétkonzolmiatt? ha a Madnél ment a minőség kvaliti, akkor itt is kellene.
    ,
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.11.28. 22:27:35
  • TDC Geronimo
    #42835
    HIBÁS termék. Adják ki akkor, ha nem fos.
  • TDC Geronimo
    #42834
    JC egy kicsit nagyobb volumenű. Sokkal több robbanás, fizika, meg ugye a helyszín se sivatag
  • Newfronter
    #42833
    Attól még nem fos, csak bugos. De igen, én is szeretném ha nem lenne semmi probléma megjelenéskor. De mit tegyünk? Várjunk vele pár hónapot? Az maga a kínzás.
  • Totti5
    #42832
    Mad Max után érthetetlen, bár azt gondolom a jobbik csapat csinálta ( lol -.- ).
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.11.28. 22:15:34
  • TDC Geronimo
    #42831
    Nincs ilyen, hogy majd javítják. Az ilyet dugják fel maguknak. Elegem van már ezekből a fos termékekből.
  • Newfronter
    #42830
    Majd javítják... sajnos a játékipar betegsége a megjelenéskori bugok, framerate problémák.
    Ettől függetlenül nekem első napos vétel, mert maga a játék lenyűgöző, és nem lehet várni. Talán az év legjobbja lehet.
  • TDC Geronimo
    #42829
    Played both the PS4 and Xbox One versions, XBone has a much more solid framerate but looks slightly muddy and aliased, but PS4 is a lot clearer IQ wise, but drops frames like it's going out of style.

    On both consoles, loading times are vile. Like, 5 minutes before respawning. I got up, made a sandwich, ate it, and it finished 30 seconds or so afterwards, and no, I'm not joking.
  • Newfronter
    #42828
    Jó, de utána nincs megállás, bárhova mehetsz a világban, nem lesznek pályarészek, amik között tölt.
  • TDC Geronimo
    #42827
    Ja lol pont ma gondoltam erre, amikor huszadjára futottam vissza laurencehez :D
  • SlickAdam
    #42826
    pffff.

    fallout olyan durva, hogy a BB toltesek azota nem is tunnek hosszunak.:)
  • TDC Geronimo
    #42825
    Just Cause 3 on PS4 has 3min 30 sec loadings (post Day One patch)

    na ez is skipp. Falloutba is már kezdek besokallni így 40+ óra után az állandó töltögetésektől
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.11.28. 20:36:30
  • darkSectorxxx #42824
    Még egy ilyen FACEPAL nincs a világon
    Most kicsit megtörtem.
  • SlickAdam
    #42823
    ja ugy persze, messze a tokeletestol.
  • Moby
    #42822
    Én itt nem csak a menürendszer felpítésére gondolo, hanem a rendszer teljes működésére. az XMB ergonómialiag gecijó volt, de az a patchrendszer, meg az agyfaszok...brrrr.
  • darkSectorxxx #42821
    :)
  • Moby
    #42820
    Ezt miért kell leírni? Hátha ellopták az accom?
  • darkSectorxxx #42819
    Szerinted :P
  • SlickAdam
    #42818
    szvsz az XMB-t nem veri semmi. egyszeruen tokeletes (megis szidjak feszt, amit egyszeruen nem ertek)
  • Moby
    #42817
    Ps4>>>>>>>>>>>ps3>x360>>one. Kivêtel a sztór. Az egyazonos fosfaszlé mindenhol.
  • darkSectorxxx #42816
    Ja igen az ég és föld.
    Én xbox topikba írtam már az én véleményem kizárólag a menürendszerről:

    X360>PS4>PS3>Xone
  • Zozo76
    #42815
    szar a psn, de a menu viszont jo az xbox-al ellentetben. csakhogy atnyuljak a topikok kozott :)
  • darkSectorxxx #42814
    Mert szar az egész.
  • Zozo76
    #42813
    mar mukodik, na vegre!
  • Zozo76
    #42812
    mi? a digitalis kopia? :)
  • SlickAdam
    #42811
    tuti elfogyott
  • Zozo76
    #42810
    2015.11.30ig lesz a Witcher kedvezmenyes, megsem latom a BF listaban. A kereso mi a faszert nem talalja a jatekot meg? A LittleBigPlanet-et megtalalja, a Mirror's Edge-t pl megint nem. Kesz krimi az egesz.
    Utoljára szerkesztette: Zozo76, 2015.11.28. 07:08:20
  • Zozo76
    #42809
    http://www.gamestar.hu/sony-playstation-network-black-friday-leallas.html

    Valamit kezdhetne a sony a szar rendszerevel hamar fizetni kell erte. :(
  • Zozo76
    #42808
    Gondoltam az ocsemnek veszek valami jo kis gamet-t (pl witcher 3-at) a PS4-re, erre a sony oldalan levo kereso meg sem talalja tegnap ota a jatekot. Mondom megnezem bongeszve, de ugy sem talalom. Mi a franc van?
  • darkSectorxxx #42807
    Fekete Péntek - Konzolháború. :D
  • darkSectorxxx #42806
    Szerintem ez nem véletlen és tök logikus hogy lesz valami, hiszen miért pont most foglalkoznának ilyen bábuval? :D

    Ennyi jön valami ami GOW. :D