121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #42885
    Olvas vissza a linkelt hsz-től és meglátod.
  • Zozo76
    #42884
    Varjal, mi van? Le vagyok maradva sztem. :(
  • Zozo76
    #42883
    az arany szinu marha jo nez ki. ezt kokemeny XBOX-oskent mondom. :P
  • n000rbi
    #42882
    Sok sikert

    Hint:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a helyedben messziről kerülném ezeket a mocskokat

    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.11.30. 08:12:32
  • Zozo76
    #42881
  • Zozo76
    #42880
    Igaza van, mindjart rendelek is egy PS4-et a GamerTech-tol. Eddig eszembe nem jutott volna, de most... :)
  • Zozo76
    #42879
    Ma mar nem, de nincs is szocializmus. Anno az sem volt megengedett hogy ne legyen munkad. Ma mar az sem erdekel senkit sem ha ehendoglesz. Nem vagyok komcsi most szolok, mielott meg valamki nekem esne , de teny hogy most sem jobb semmi csak mas, de talan szarabb.
  • darkSectorxxx #42878
    Voltatok mostanában a Gamestar oldalon? :D
    Milyen fasza reklám van fent

    "A PS4 játékosok csodálatos élete"

    :D
  • darkSectorxxx #42877
    Ez oké, de várj az egy dolog hogy annyiért adja amennyit szeretne, nem kényszerít senkit semmire, miért büntetnének ilyenért.
    Ha én eladok egy poharat 300ft ért már ettől még árulhatja ugyanazt 3000-ért nincsenek fix árak, csak max nem veszik meg.
  • darkSectorxxx #42876
  • Zozo76
    #42875
    Nem is akartam venni semmit, csak ruhhelem az ilyen neppereket. A szocializmusban az ilyet buntettek, ugyeskedoknek hivtak oket. Aki meg tenyleg akart maganak karira mondjuk tenyleg jo aron gepet az ilyenek miatt nem jutott hozza.
  • Zozo76
    #42874
    Meg fent van a levelezes egy resze az aukcio alatt, de az utolso uzenetem ami az arakrol szolt mar letorolte...
  • darkSectorxxx #42873
    Ja csak mondom ha más is látja akkor van értelme, amúgy hagyd a fenébe, mert nem fogja meghatni. :)
  • samsung123
    #42872
    Van ilyen!!! PC-nek hívják....szaladj! ha csak ez kell. Mi tart vissza?
    Csak egy uccsó kérdésem hozzád: színész vagy?
    Utoljára szerkesztette: samsung123, 2015.11.30. 01:11:08
  • Zozo76
    #42871
    gondoltam felnyitom a szemet... :)
  • darkSectorxxx #42870
    Miért írsz buta embereket magukra kell hagyni. :D
    Vagy max akkor van értelme ha más is látja ha írsz hoy még véletlen sme vegye meg bár kétlem hogy bárki ne nézne utána az áraknak. :D
  • Zozo76
    #42869
    vatera. 139000Ft bontatlan PS4 Uncharted Bundle + 3 honap PS+ (valoszinu nepper, Az aukció kezdete: 2015.11.29. 10:59:59)

    azert irtam neki hogy a gamertech-nel 119000Ft+szallitas meg ugye a PS+ 6000 a 3 honap, az egesz megvan 120000Ft-bol. :)
  • darkSectorxxx #42868
    Van ilyen egy alternatív dimenzióban. :) Úgy hívják hogy PC. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.29. 18:06:11
  • Moby
    #42867
    >Most azért legyenek 4x drágábbak 4x erősebbek a konzolok hogy ugyanaz a foshalom legyen fullhd-be és 60fps-el?

    Igen, pontosan azért. Ha lenne ilyen, szaladnék érte.
  • Tikal #42866
    PC exkluziv, LOL

    Ok, igazad van, a konzol egy csúcs hardver és a fejlesztők hibája minden, hogy nincs 1080p60 meg élethű fizika. ( Még jó hogy az Xone-n most kapcsoltak turbó módba, dobtak egy hetedik magot is a fejlesztőknek, ezen fog futni a fizika... ja nem, azt a felhőben számolja :D )

    Amúgy arról a SWB-ről beszélünk ami 900p PS4-en és 720p Xbone-n? Mert ez nekem az előző generáció szagú :) Ha még a DICE-nak se megy az 1080p akkor kinek fog? Mert lehet szebb lett mint a BF4, de még mindig nem 1080p
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2015.11.29. 17:23:54
  • SlickAdam
    #42865
    passz, elöbb vettem Tales Of B-t PP-al, siman mukodott.
  • testerlnx
    #42864
    Sziasztok!

    Próbálom megvenni a BB dlc -t de se PayPal se új Card ként rögzítv nem tudok fund -olni magyar acc és kártyával. A PP -t már használtam régebben vásárlásra szintén PS4 -en.

    Tudjátok mi lehet?
  • samsung123
    #42863
    Elnézést :D láttam már eleget ahhoz az idők során, hogy megtudjam állapítani 2 órányi gameplay nézése után ezt
  • Totti5
    #42862
    Még csak meg sem jelent a JC3, de már úgy mondod mint aki veterán player benne. Fogalmam sincs és nem is lesz, mert nem érdekel. Videót láttam, ott dőlt minden benne.
  • samsung123
    #42861
    Nyílván, erre értettem a játékmenetet befolyásoló tényezőt. de ne legyünk már szemellenzősek, a fejlesztők tudják integrálni bőven , csak sokkal könnyebb totál kihagyni....Meg a JC3 nem erről szólna 99%? ban ?D
  • Totti5
    #42860
    A teljes fizikai rombolhatóság eleve olyan játékmenetet és mechanikát kíván amit ahhoz kellene igazítani. Abban nem látom mi a fun hogy dőlne a fa egy multiplayer játékban. Minek? semmi értelme. Amúgy érdekes ha Crysis-t nem olvastam egyszer sem, pedig abban is igen jó volt.
  • samsung123
    #42859
    leírom részletesebben:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a mostani csúcs PC-k mondjuk 400K-ért hozzák konzol grafot FULLHD 60FPS és élsimitás jobb textúra jobb látótáv azaz ultrán. Na most ha konzol 4x erősebb lenne, olyan erős, mint a 400K-s pc akkor logikádból kiindulva, ahhoz hogy a 4x erősebb konzol grafját/fikáját tudja futtatni a PC jobb fremmel stb akkor abból 4 erősebb kell, mert pontosan ugyan úgy fognak hozzá állni az optimalizáláshoz mit most, egy csöppet se jobban, és akkor mi lenne? 2millás gép kell? vagy ne szarjanak bele a fejlesztők és optimalizáljanak...? Ezért nem érdemes sose azon agyalni mi lenne ha 4x erősebb lenne konzol, mert semmi ugyaez, mert Te fogod kifizetni azt pénzt a drágább konzolon amit a fejlesztőknek kellene az optimalizálásért!!! Mert a mostani konzolok 6x-7 erősebbek az előzőektől, csak nem használják még ki, csak ha rá kényszerülnek, addig meg letolják ezt a fost is. És mentegetőzhetnek hogy konzolok gyengék, jóhogy nem azt fogják mondani, hogy nézd már a BF4 és SWB-között eltelt 2év és bazz mennyivel jobban fut és jobban néz ki ugyanazon! konzolon. Jah nemmmm akonzol erősödött, mert Mi fejlesztők akkor is faszák voltunk csak konzol volt gyengébb (vagy mégse?)
  • samsung123
    #42858
    PC-exluzív játék ként? :D ja hogy oda nem éri meg...vagy a PC szar emiatt újból? lehet az se elég erős :D és készítők ezért nem adnak oda se ki EGYETLEN EGY-ilyet se. mert csak multiplatform létezik?
    De a PC-se elég erős, ha 400K-s gép is csak annyit tud hogy jobb textúra és FullHD 60FPS...akkor először kell egy attól is 5x erősebb 2millás gép. Ha ezt a logikát nemlátod, amit a fejlesztők röhögve a markukba csinálnak akkor sajnálom, szemembe agyhaottvagy
  • samsung123
    #42857
    Az a baj, hogy a kőépületek kívül nemsok van :D épp az épületek rombolása lenne előrelépés. De nem a játékkal közvetlenül van gondom, mert a játékmenete egyedi így is, és örülök hogy ennyit is kapunk... csak az, hogy a lényegi sanszot pont kihagyták belőle, és tényleg egy érdemi nagy újítás kerülhetett volna bele. Ez fáj igazából. Ettől függtelenül érdemes a megvételre, csak szerintem pont a fizikáját ne istenítsük.
  • Tikal #42856
    És mégis hogy adnának ki multiplatform játékokat ugyanazzal a fizikával minden platfromra ha a konzol tized olyan erős? :) Merthogy a 400ezres PC elbírná, de ugyanazt hogy rakod össze a fos hardver konzolon? ...
  • samsung123
    #42855
    Ezek szerint pont rólad beszélek...Nem látod hogy a pc-k már most 3x-4x erősebbek, mint a bármelyik konzol, ésss mi van ott ugyanaz mint konzolon....benne hagynak egy csomó lehetőséget és mégis ott megvan a power nem? akkor meg miért nem készül oda olyan játék? 3x 4x több erőforrás arra jó hogy nagyobb frém meg magasabb felbontás legyen. Nem érted a kiadók gondolkodását, ha konzolok tegyük fel dupla ilyen erősek lennének (mondjuk dupla pénzért) PONTOSAN UGYANAZ lenne mint most! Pontosan ennyivel több erőforrást pazarolhatnak és röhögnének a markukba, mint ahogy a PC-sekkel teszik...nem értitek? Most azért legyenek 4x drágábbak 4x erősebbek a konzolok hogy ugyanaz a foshalom legyen fullhd-be és 60fps-el? mert ennyi lenne, itt a nyílvánvaló példa a PC-vel. sőtt még néha szarabbul is megy ott..
    Vegyük a Fallout 4-et, hogy néz ki és hogy fut konzolon..NYILVÁN a konzol hibája az hogy, a már majdnem 10 éves grafmotoruk 80% a CPU-ra épít, ami konzolokban ugyan annyit tud, mint annó PS3 Cell chipje és látszik hogy fut emiatt és hogy is néz ki, mivel a 8x erősebb videókari a maradék 20%-át használja ki. Nagyszerű, mint tolatva indulni egy autóversenyen, de nyilván az autó hibája, hogy a sofőr tolatva megy.....
    PC-n meg nyílván jól fut, mert a CPU már kb 6-7éve elérte a fejlődésének azt a határát ami után már alig van látványos fejlődés, és így egy mostani csoró procin is jól fut, mert 2-4szálra és hatalmas óra jelre optimalizált...Na de itt meg is rekedt örökre emiatt a Fallout grafja és fizikája! Akkor most mi fos? A konzol vagy az idejétmúlt grafmotor, de nyílván ha 4x erősebb proci lenne benne 4x áron futna 60FPS-el és úgy nézne ki mint PC-n.(de akkor meg jönnének azzal mint a HALO5-nél hogy akkor inkább 30FPS és szebb graf) Miközben valódi új grafmotorral jóval-jóval több kihozható lenne a mostani gépekből is PONTOSAN ugyan ilyen grafon 60Fps-el vagy szebben kevesebb FPS-el anélkül hogy bármennyivel is többe kerülne a gép.(a még több optimalizálás során a mindkettő is elérhet egyszerre) Ilyenkor mivan? Mi a gátja az egésznek? A KONZOL vagy a FEJLESZTŐ? De nyílván kell a 4x erősebb gép 4x áron :D de ott PC arra.
    Utoljára szerkesztette: samsung123, 2015.11.29. 15:42:19
  • Newfronter
    #42854
    Annyiból igazat adok, hogy ahogy láttam a kőépületeket nem lehet rombolni, azon kívűl kb mindent. Jó lenne persze azokat is. JC3-ról beszélünk most. Na meg persze az is tök jó lenne, ha az Avalanche csak PS4-re fejlesztene...az is megdobná a minőséget.

    Tikal: Ez nem igaz, a konzolok bőven elégségesek ahhoz hogy akár bármilyen fizikai színvonalat kihozzanak. Inkább az játszik közre, hogy az embereknek egy adott szint is elég ahhoz hogy megvegyék a terméket. De ez ellen nem lehet harcolni, ha egyedül a szembe széllel pisálsz.
    Ha meg nem tetszik, akkor el lehet hagyni a videójátékot, mint hobbit, vagy csak 1 adott évben max 2 játékot veszel ami megüti a szintet, amit elvársz.
    Ja és még valami: Uncharted 4. Ott érdekes módon van ütős fizika. A Battlefrontban meg nincs? Hogy van ez?
    Utoljára szerkesztette: Newfronter, 2015.11.29. 14:50:11
  • Tikal #42853
    Nem tudom milyen agyhalottakról beszélsz.. miért ne értékelnék? Azért nem értékelik mert nincs... miért nincs? Mert fosok a konzolok... Miért ne értékelné mindenki ha a BF-ben dőlnének a fák Endoron, beszakadna a jégbarlang stb.. szerintem értékelné mindenki.

    azt mondod rég nem a gép a gátja a jobb AI-nak, fizikának... hm, akkor miért nem 1080p/60 játszom minden mai cimet? Helyette mosott szar texturák a R6-ben, recés falak stb... ja ez kell a népnek, tényleg..
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2015.11.29. 14:48:13
  • Newfronter
    #42852
    Ha megnézel pár JC3 videót, már nem ez lesz a véleményed, mert ez így nem igaz. Nem minden rombolható, de a mai játékokban ez is nagy szám, ami ebben van. A JC2 pl. amikor megjelent az nem tudott megfogni, de ez már elérte azt a szintet.
    Az UC4 az nagyon jó lesz, de az sajnos nem sandbox játék, viszont biztos többször újrajátszós. Mivel láttam az UC4 összes trailer-ét, így meg sem vettem a Nathan Drake Collection-t, pedig nem játszottam még Uncharted játékkal.
  • samsung123
    #42851
    Sajnos, pont a JC3 a legnagyobb hiánya FIZIKA! amit tud az 80%-megvolt a JC2-ben is, attól, hogy nagyobb a gombafelhő nem lesz jobb fizika. A lefájóbb, hogy bizonyos részek rombolhatóak csak, igazából a tereptárgyak 1%-a jóesetben, amik meg vannak JELÖLVE. Sok játék csinálja így, de profibban hozza ezt a rombolhatóságot pl: Infamous vagy Mad Max, amikben ez csak KIEGÉSZÍTŐ elem , itt meg az egész játék erre épülne. A JC2-imádtam és ezt is imádnám, de nulla előrelépés, nem ez a komplex fizika, csak ugye ehhez vagytok hozzászoktatva, itt pedig a robbanás gombafelhője érezteti csak veled, hogy nagy a rombolás.... Az UC4 ben már valóban karcolgatják komplex fizikát csak még half-linear játékban.
    Egyetlen játék volt amiben komplex volt a fizika az a Red Faction Guerrilla volt, csak az annyival meghaladta korát, hogy rengeteg áldozatot hoztak a fizika oltárán, így a többi elem alulmaradt. Ma már kb 10x erősebb gépek vannak és még az a fizika se sincs sehol....Mert ugye sokkal-sokkal kényelmesebb a készítőknek CSAK látványilag befolyásoló fizikát csinálni, mint játék mentet befolyásolót. És A JC3-ban is csak látvány fizika van és abból is egyszerű/kevés. Nem véletlen, hogy BF3 back to karkand kiegje kapta meg legnagyobb rombolhatóságot, a BF-nek ez volt húzóereje kezdve a Bad Company 2-vel és mára mi lett belőle? SWB-ben nyoma sem maradt semminek....csak csilli-villi graf. Hiába a lehetőség a sokkal nagyobb, (mert az előző generációban is több/jobb fizika volt...) a népnek nem kell :D mert az agyahalottak amúgy se értékelnék, meg szerintem nem is kezelnék helyén játékmenet szinten. Így marad a jóval szebb grafika szájbarágós fizikával, hogy igen kedves agyhalott ezt szabad csinálod, mert ezek nélkül nem élveznéd a játékot, és nekünk pedig jóval több meló is lenne. Full script csak nem játékmenettel hanem fizikával.... AZ UC4 az egyetlen reményem:)
    Ugynez folyik AI-szinten...lehetenek itt 100x erősebb gépek is...rég nem ez a gátja...rég....mint ahogy sok agyhalott hiszi
  • tototto
    #42850
    Na végül csak sikerült, vagy sony dolgozta fel lassan a kártya hitelesítést, vagy szimplán szar a store ;)
  • TDC Geronimo
    #42849
    Ja igen offline kell menni egész géppel. Csodálatos.
  • Newfronter
    #42848
    Lehet offline tolni.
    Amúgy most néztem a Nerdcubed új videóját, és végig istenítette. Most nem a PS4 verzióról van szó, hanem magáról a játékról, és ha jól láttam PC-n tolta Xbox kontrollerrel.

    Ja a PS4-es töltési idő is csak akkor ilyen hosszú, HA online vagy. Szóval itt a szerverek nem bírják vagy mi... de PC-n is ez a helyzet, ledobja a játékosokat. Reméljük keddre oldalba rúhják a szervereket....
    Utoljára szerkesztette: Newfronter, 2015.11.29. 00:10:11
  • tototto
    #42847
    Most regeltem be a PSPlust, és szeretnék venni pár akciós játékot meg az ingyenes cuccokat bezsákolni, de se paypallal se bankkártyával nem tudom PCről megvenni, mindkettőre ezt a választ kapom, mit rontok el?

    "We've Encountered an Error while processing your order. Your transaction has not been completed. Please try again later."
  • darkSectorxxx #42846
    Mert a single nem offline. :D