121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • unrealnoise
    #43368
    Ez a zombis még jó is lehetett volna. NEM ÉRTEM, hogy miért nem maradtak fekete-fehérben, és miért nem csináltam egy horror, para-játékot. Nem valami gagyit, hanem valami művészit. Az elején azt hittem az lesz, bár a vörös feliratok már riasztóan primitívek voltak.

    Egy ilyen belsős studiótól többet várna az ember. Ezzel nem tudom ki fog játszani, lehet 3-8 évig bejön valakinek, de akkor már lehet sokat mondtam. Plusz VR. haha. Minek? Funra? Élményre? Ennél ezerszer ütősebb techdemók is lesznek, és ott rohadjak meg, hogy inkább 10 szer "megcsinálok"/végignézek egy techdemót, ami tényleg fasza, mint egy ilyen szutyokkal játsszak.
  • darkSectorxxx #43367
    :D
  • Tatyla
    #43366
    sírok,basszus anno dreamcastre készültek ilyenek és akkor jó volt de el telt 14 év...
  • darkSectorxxx #43365
    Ezt viszont várom nagyon.....

  • darkSectorxxx #43364
    van jobb is

    Ez a 2 játék a kedvencem a bemutatóról.....kötelező alapanyag Angry-nek meg az OW-nek.

  • Kandurex
    #43363
    Arcpálma.
  • darkSectorxxx #43362
    The Future!!!!


  • Totya42
    #43361
    ööö... Már 2011 óta tudjuk, hogy házasok. Mármint már az U3-ban is házasok voltak. 47:30; 1:45:00
  • Moby
    #43360
    Má az asztalomon az ikonja. Csak időt találjak rá valamikor...
  • Seth
    #43359
    [sohaj]
    Ff7 ismet bezsakolva. Ez mar nem is tudom hanyadik alkalom, de muszaj hogy Ps4en is ott legyen az a franya logoja ... :)
  • shaddam
    #43358
    Most fejeztem be a life is strange 4. részét holnap jöhet a finálé. Az uncharted videó beszaratós, ahogy elvárható
  • SlickAdam
    #43357
    nemregiben emlitettem/tük a Divinity Original Sin-t. megvettem blekkcsütörtökön es az iment beraktam 10 percre graftot es fremtet csekkolni.
    csodalatosan, atom 30-al suhan es zabalnivaloan nez ki. kamera lehetne egy kicsit alacsonyabban, hogy messzebb ellassak, de megteszi igyis. nyilvan nem jatszottam lópucut se, de egyböl arconcsapott a klasszik rpg feeling es a zene is csodalatos.
    kep:

    többi tag-ben:

    ujra felhivom a stilust kedvelok figyelmet, hogy ez alapbol egy joarasitott, premium 90/100-as cucc
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.12.06. 01:15:39
  • TDC Geronimo
    #43356
    streamből




    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.12.06. 01:05:55
  • TDC Geronimo
    #43355
    300 people working on this game. For comparison 150 worked on TLOU.

    4 years development
  • TDC Geronimo
    #43354
    Most megy az UC panel amúgy. Azt már csak holnap nézem felvételről, de vannak új jelenetek pont most vannak gafon tőle elájulva (megint) :)
  • SlickAdam
    #43353
    gondoltam hatha van valami "csavar"...

    jovanez, örülök, csak jo lett volna, ha nem egy konferencian lövik el, meg... kicsit lehetett volna epikebb az atvezetöben is.
  • TDC Geronimo
    #43352
    Nem láttad az első revealnél a gyűrűjét az ujján? Már rég lehetett tudni :)
  • SlickAdam
    #43351
    ömezin! de...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    en majdnem elsirtam magam, mikor belötte, hogy elvette Elena-t... azert mert szpojler, meg mert megerintette a lelkem.:)
  • Newfronter
    #43350
    Ebben teljesen egyet értek! Csak sajnos rajtuk kívűl nem igen van más fejlesztőcsapat, akik ennyire odatennék magukat.
  • TDC Geronimo
    #43349
    Megnéztem megint "nyugiban" az UC videót. Hát nem tudom ki hogy van vele, de a writing, acting, kameramunka meg performance capture olyan, amilyet tv sorozatban, de még filmekben is ritkán látni most mindenféle túlzás nélkül... Ez a Bruce meg Neil páros nem semmi tehetség, a többi NDs emberkével meg színésszel együtt persze. Ha nem jönne más játék erre a gépre csak 2-3 évente 1 ND, én akkor is venném.
  • SlickAdam
    #43348
    azt hittem ez ma brennyu cucc volt, de nem. ez regi trailer (hosszabb, mint a mai). figyelni fogom mostantol. jofele "souls" + kolosszus kombo.
  • SlickAdam
    #43347
    ezzel az a "gond", hogy en nem adok ki 3-400 eurot azert, hogy kiserletezgessek, mi jön be TALAN ("nem tudod melyik fog beütni")

    valami kell, ami felrakja a fejemre a sisakot, meg akkor is, ha pont az az adott cim lesz nagy csalodas.
    eddig inkabb röhej kategoria, amit megprobaltak mutogatni. a mai videot legalabbis azok voltak...
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.12.05. 23:17:42
  • Moby
    #43346
    Nos. Ott abban a világban minden másképp működik. Egyáltalán nem biztos, hogy az basz majd az pofán, ami "kívülről" annak tűnik. Az agyad a tévét már régen nem hiszi el valóságnak. Ezt -még- igen. De nem tudod melyik fog beütni. Én sem tudom. De amikor beüt, ott lényegtelen lesz milyen a környezet, vagy a téma. Nem az fog érdekelni.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.12.05. 23:11:33
  • Moby
    #43345
    Beültetnek bármilyen random autós cuccba, és be fogsz szarni az élménytől.
  • SlickAdam
    #43344
    egyel lejjebb...

    tema, kornyezet, ..., nem arrol beszelek, hogy ledobja e az egyam az ekszijat mikor felemelem a virtualis kezeimet, mert az biztos ugy lesz.
  • Moby
    #43343
    >ha mutatnak vmi cerka-allitot

    Nem tudják megmutatni. Szavazz 4k-s filmekre, és SD tévén nézed szpotokat. Rossz az analógia, de talán érted.
  • SlickAdam
    #43342
    ne idegeljetek mar! az xperience bizonyara elkepzelhetetlen, de csak tudom, hogy mit akarok latni, mi az ami erdekel. eddig semmi. ill. meseltek vmi konyhas horror demo-rol, az tutibuli lehet. de az meg semmi, egy nulla, köszi.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.12.05. 22:22:20
  • TDC Geronimo
    #43341
    Amíg nem próbálod ki élesbe addig nem is fogod azt mondani, hogy ez neked kell :)
  • Totti5
    #43340
    Csináltak kinektre és múvra is dedikált tartalmasabb cuccokat, kutyának nem kellett mert szanaszét lett cincálva. Nehéz ügy ez. Nem nagyon fogják bevállalni, ha tudnak kalsszik módi Unchartedet csinálni, akkor nem fognak VR részt belőle. Lesznek műfajok ahol üt a cucc, már most is. És sok lesz a techdemó élmény.
  • SlickAdam
    #43339
    mint irtam: ha mutatnak vmi cerka-allitot (es epp van ra penzem), rohanok erte.
    mar nemtom mennyi E3 ota tema a VR (es unom is baromira, ha erröl beszelnek), de meg mindig nem lattam semmit, amire azt mondanam, hogy "KELL" es vagom a cetlit. pedig igencsak "kozel" vagyunk mar a megjeleneshez.

    // most megint bevillant, amit mindig elfelejtek: motion sickness-em van, autoban rendre keszulok meghalni -> jo esellyel lesznek gondjaim VR-el. hatha nem...
  • Moby
    #43338
    Még mindig iszonyatos kérdőjel a morpheus, de szerintem már ezt is. Az ott egy új dimenzió. Majmeglátod.
  • SlickAdam
    #43337
    egyszer biztosan. majd gen2-ben vagy afölött.
  • SlickAdam
    #43336
    okes, de szamtalanszol ki lett mutatva, hogy a jatekosok atlag eletkora inkabb 30-40, mint 10-20. a 30-40-esek meg ugy vannak, mint amit te is leirtal. tehat habar nyilvan sok a tini es 20-as, csak nem kene ugy csinalniuk, mintha az osszes jatekos 80-90%-at tennek ki (nyilvan tulzok, de ez jön at) es nyomniuk kell nekik a multi-hokit.

    szerk.: valoszinuleg hulyeseget beszelek, mert ha nem lenne ORIASI igeny, nem nyomnak ennyire.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.12.05. 22:06:25
  • Moby
    #43335
    Fel fogod venni, nyugi.
  • Totti5
    #43334
    Ezekre nekem egyszerűen nincs időm. Brutálisan sokat multiztam anno. COD, CSé, lan, versenyek orrba szájba. Aztán interneten COD1 hajnalokig nyári szünetben. Ótó szimulátor ligák... Volt rá idő, volt csapat, mindenki ráért.

    Most mi van? hazaesek a melóból 6-7 fele... mindenki dolgozik, család, kis élete. Összehozni egy pár óra multit már komoly szervezést igényel. Aztán ha éppen ha valakinek fárasztó napja volt, a fun sincs meg, csak szenvedés.

    Sok jó multis cucc van most is, amit lehetne orrbaszájba nyomni, de már nem. Sokak meg most "fiatalok", nekik ez most olyan mint nekünk anno és ők most többen vannak, könnyebben jut el hozzájuk, nagyobb biznisz.
  • SlickAdam
    #43333
    de ha nem mutatnak semmi izgit, en biztosan nem akarom felvenni (es kicsengetni elötte a ~konzol arat)
  • Totti5
    #43332
    VR nagyon jó lesz olyan komplex játékokra mint a szimulátorok, autó, repülő, űr. Máris egy szegmens amiben örökké élni fog, mert még közelebb hozza a játékokat. Azt hogy bevezetéskor tele leszünk demókkal, nem meglepő. Amikor felveszi mindenki az eszközt és ezeket betolja beszar, behugyozik majd. Hogy később mik fognak rá jönni majd az idő eldönti. Ha csak 4 évig tart az őrület akkor is csilliárdos biznisz lesz mindenkinek mint a Wii, Move és a Kinect volt.

    Ezek az Indie cuccok nagyon jó játékok. Ebben is csilliárdok vannak, hatalmas piac. Sok a mocsok is, de sok a kincs is. Megfelelően kell horgászni. Mindenki játszott olyan indie cuccokkal amit máig emleget, szóval ne legyünk saját ellenségünk. Arról nem az indie fejlesztő tehet hogy nem volt God of War 4. Lesz, most már biztos, hisz itt nem volt : 2016 E3. A meglepő csak az lenne ha nem készülne, a többi meg idő kérdése. Amikor itt lesz a fanoknak biztosnak kihullik majd a haja látván a végeredményt :)
  • n000rbi
    #43331
    még több multi only játék = még több psplus előfizetés
  • SlickAdam
    #43330
    most jottem ra musor alatt, hogy mi a baj a jatekiparral, mivel neznek minket TENYLEG hulyenek.
    nem a hardverrel meg arazassal meg amirol ma szo volt.
    hanem ezzel a sok fos multi-baszassal! komolyan szukseg van ennyire? BRENNYU ONLINE MULTIPLAYER EXPERIENSZOA! nem tetszik, nagyon nem.:(
  • Myselor
    #43329
    jó kérdés.borzasztó és úgy látszik erre van igény.gratulálok azoknak akinek ez bejön és megveszik :)