121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #44814
  • TDC Geronimo
    #44813
    Amúgy aki ki akarja próbálni az EU storeba preorderelje és le tudja szedni. Utána acc management résznél simán visszamondja és nem kerül semmibe.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.01.26. 19:39:22
  • darkSectorxxx #44812
    ///izé dejó régizárasak a kódok. :D
  • darkSectorxxx #44811
    Na köszönöm a tippet.
    Akkor sok hibamentes játékórát kívánok.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.26. 19:02:49
  • TDC Geronimo
    #44810
    uplay oldalon néztem acc management résznél. mailt nem küldtek
  • darkSectorxxx #44809
    küldtek kodot? -.-
  • TDC Geronimo
    #44808
    Na boxra már leszedtem division betat most szedem psre -.-
  • partizan182
    #44807
    Minden héten van egy visszahívásról szóló hír az autóiparban pont ezek miatt. Nemrég a Toyota hívott vissza több százezer kocsit, pont a légzsák miatt, pedig ők aztán tényleg a Kaizen/lean/nulldefect atyaúristenei. Sehol sem elvárás a hat szigma mert lehetetlen megütni.

    Ha én csak tökéletes munkát lennék hajlandó kiadni a kezemből már rég kivágtak volna a francba ugyanis a mai napig a 3 évvel ezelőtti projektjeimet csiszolgatnám.

    A játékipar azt engedi meg magának amit csak tehet. Nincsenek egyedül, ne félj, a bottom line a vöröskereszt kivételével mindenhol elsődleges prioritás. Kapitalizmusnak híjják asszem.

    Annyit tehetsz hogy nem adsz olyanra pénzt ami nem üti meg a mércédet. Én ezt csinálom, wicserrel pl eszembe sem jutott launch-kor szarozni, zakciósan tán 1.08-nál szálltam be. Bloodborne-t viszont mindentől függetlenül előrendeltem mert felőlem akár 320p/5fps is lehetett volna annyira imádom Myazaki mester munkáját. Semmivel sem hulladékabb a játékipar minőségi mutatója mint bármi más (anyám pl nagy nemzetközi gyártó cégnél van minőségbiztosításon, simán úgy kidobtak terméket a piacra hogy tudták hogy 30-40%os meghibásodása van valami aksi gond miatt. De ki kellett rakni, deadline vanik, marketing stratégia meg earnings call, mindenki tudta odafent, mégis. Ehez képest a Unity egy fényesre suvickolt mestermű volt.)
  • darkSectorxxx #44806
    Ez nyílt titok, tudjuk, az sem meglepő ha egy direct capture on ps4 gameplay pc-n fut, ezt tudja mindenki szerintem, inkább szebbet reklámozna, a boltban az újságra sem a foltos fonnyadt banánt fényképezik. De oks az is ha néha 1-2 pofátlan dolgot kibeszélnek az emberek, ez van. :)
  • Totti5
    #44805
    Ja és megint ott vagyunk hogy a világ leszarja, de a tudatos internet gémer hardkór még mindig ezen pörög. Összerakni egy prezentációt =/ kiadni évekkel később egy kész játékot.
  • darkSectorxxx #44804
    A baj akkor van mikor kiírják hogy "direct capture" meg "gameplay", ha azt írják hogy pre........... akkor igazad van, szerintem mindkettőtökre van példa és ellenpélda.

    Jó manapság már annyira tapasztaltak vagyunk hogy minden pre.....ként kezelünk a végleges bolti előtt, de azért.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.26. 18:30:04
  • Totti5
    #44803
    S akkor most a Division nem szép és nem jó játék? engem érdekel, valszeg veszem is majd. Hajrá aki nem, az nem izgat. Az meg már rég nem hogy megjelenés előtt 2-3 évvel mit mutogatnak. Nem azzal fogok játszani, amikor a játék fejlesztése 3 év. Lol.

    Autó jó példa, mert ami kiállításokon mutatnak az egy koncepció 1-2-3 évvel a szériagyártás előtt, a valóság meg teljesen más lesz amit te megvehetsz.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.01.26. 18:25:07
  • Ulthane
    #44802
    Hadd ne kívánjam senkinek, pláne ne neked, hogy az autója ABS és légzsák "good enough" minősége miatt egy balesetben örökre megnyomorodjon...

    Tessék tudomásul venni, hogy tarthatatlan, hogy egy terméket előállítanak, aminek a minősége enyhén szólva is megkérdőjelezhető! Ha te, én akárki ilyen minőségben végezné a munkáját, meddig tarthatná meg az állását ?

    Rémlik, hogy mit művelt az Ubisoft a The Division-nel? Ha történetesen ez egy notebook, egy autó, vagy akárki más, a fogyasztóvédelem ízekre szedte volna már őket.

    Kezdjük már el végre a tetves játékipart is ugyanolyan kritikusan szemlélni, mint bármi mást. Ők miért engedhetnek meg maguknak bármit?
  • darkSectorxxx #44801
    Megmondom mi ebben a videóban az egyetlen jó, az hogy remélem a modderek ezt a felújított Resi 4 pályával moddolnak valamit. :D

    És Resi 5 pálya is lesz!!! Videó végén bevillan.
  • darkSectorxxx #44800

    mivan ezt pre-orderbe fogom venni nintendo ds-re. :D
  • Seth
    #44799
    A kúszás animáció gyorsabb mint a futás, szakadok .Ezt a játékot nem gondolták komolyan :D
  • Kandurex
    #44798
    Jaj...ne...
  • darkSectorxxx #44797
    Call 4 Evil - Future Soldier

  • partizan182
    #44796
    Bárót lásd lent, de az ő arc-ja szépen le lett zárva (így vagy úgy). Zoltan, Dandelion itt full mellékszereplők, gondolom élik az életüket.

    Dandelion csak a karakterek portréit írta, a loading screen narrátor nem ő volt ha jól emlékszem.

    100% hogy volt kivágott tartalom de a fő történetet (Geralt és Ciri) szépen korbejartak, lezárták.
  • AntiHero
    #44795
    Majd a Blood & Wine-ba kiderül. ;)

    A báró meg kinek mi lett a vége. Van mikor megöli magát és van mikor nem. Elutazik.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2016.01.26. 16:19:06
  • Ulthane
    #44794
    Nem a tartalmáról beszéltem, hanem technóról. A Vicser tartalmilag teljesen oké, bár még abban is vannak szarvashibák:

    A végén nem derül ki, hogy

    * mi a fasz lett a báróval?
    * mi lett Zoltánnal? Kulcskarakter volt már a második részben is, egy kuma szó nincs róla
    * mi lett a kis köcsög Dandelionnal? Végül is, csak ő meséli el az egész történetet, illett volna valamit mondani róla a végén, nem?

    stb.
  • partizan182
    #44793
    Örülök hogy az MGS5-öt szóba hoztad, az pont klasszikusan félkész játék. Még azt is láttuk hogy mit vágtak ki belőle. Act3 kuka, Act2 meg felében repeat. Technóban rendben van ez tény. Kivéve az online-t ami hetekig szarakodott. Biztos túl kész lett, vissza kellett bele csempészni pár bugot hogy megmoccanjon. ;)

    Olyan hogy "kész" nem létezik. MINDEN szoftverben vannak "known shippable" bugok. És ez csak az amit a belső tesztelés megtalált. Egy idő után az apró hibák javítása több pénzt/időt emészt fel mint amennyi bevételkiesést/presztízsvesztést okoz a benthagyása. Amikor a 2 görbe összeér, talán azt hívhatjuk "kész"-nek, én inkább úgy fogalmaznék hogy "good enough". Ez a valóság, nem kell kardba dőlni miatta, de ez van.
    Utoljára szerkesztette: partizan182, 2016.01.26. 15:56:46
  • partizan182
    #44792
    Gwent, crafting materials, repair, herbs, blueprints. Mindent megvettem, minden kellett :) De ez csak az én szamárságom.
  • Ulthane
    #44791
    Ettől még lehet kész egy szoftver, ne hülyéskedj már. Amúgy meg nem kell iparágat váltani, ott van az MGSV, technóban ezt a színvonalat tenném kötelezővé minden játékban. Röccenésmentes, tükörsima, fluid átvezető videók, 60 fps, no glitch és bug, nem sül be küldetés...

    Ugye, hogy meg lehet csinálni?
  • Myselor
    #44790
    nemtudom hogy nem volt pénzed.én kerültem a gwentet összesen 2-t játszottam le a tutorialt és a kiegben a másikat.ott sem volt kötelező nyerni de akartam szóval szenvedtem vele egy jót alap kártyákkal :D de csak sikerült ott meg is tanultam játszani.szóval még csak nem is azzal kerestem a pénz és 100k körül voltam a végére az alapjátéknak pedig költöttem is időnként egész sokat ha volt mire .de tényleg venni is alig lehet valami értelmeset:) nem tökéletes és nem is félkész de majd javítják a dolgokat még a kiegben biztos:)
  • Ulthane
    #44789
    Jelenleg 3 millió 400 ezer koronám van, és nem tudom mire költeni. :(
  • partizan182
    #44788
    Magasabb nehézségi szinten nagyon is van értelme a sok főzetnek / olajnak / képesség kombináció lehetőségnek.

    Én elkövettem azt a hibát hogy "normálon" toltam. Ott tényleg csak a fecske, macska és a villámfőzet kellett, gyakran még azok sem. Pénznek viszont majdnem a végéig híján voltam.

    Nem, valóban nem tökéletes. De nem is mondanám hogy félkész.
  • Myselor
    #44787
    annyiban egyetértek hogy a szintezésnek többnyire semmi értelme wicserben és a loot nagyrészének sincs. a craftolás is csak a páncélok miatt kell a többi elhanyagolható.na jó 1-2 főzet bomba de a nagyrésze semmit nem ér.a pénz is csak dísznek van.sok a hiba benne mert nicsnenek olyan baszott nagy rejtett lootok stb de a többi része nekem tetszett:)
  • partizan182
    #44786
    Loot<>szint. Én pont élveztem hogy céltudatosan össze kellett gyűjtenem a választott (Griff) armor tervrajzait, megcsinálni a mester-kovács mellékküldetéseket és a végére pont olyan szintű lettem hogy tudtam használni a kimaxolt cuccot. Szerettem a páncélt, szerettem a kardokat mert tudtam min mentem keresztül hogy összejöjjön. (csak vicser felszerelést hordtam, az ilyen proli cuccok mentek eladásra/szétszedésre).

    Más meg azt élvezi hogy minden 20 percben kap erősebb fegyót de arra van külön zsáner (helló Diablo, Destiny).
  • partizan182
    #44785
    Nincs, nincs és nincs. Sem a repülőben sem a műtőben sem az ótóban sem sehol.

    Ami van itt helyette: borzasztó komoly kontroll-procedúrák mind automatikus mind emberi hogy elkerülhető legyen a tragédia. Checklist alapján ellenőrzés minden indítás előtt. Vérkomoly protokollok. Backup backupjának a backupja. Csak egy nemrégi villámpélda nem egészen 2,5 másodperc google után:

    http://www.bbc.co.uk/news/technology-32513066

    Ezvan. Szerencsére a Wicser ha beszaggat nem robbansz fel házastul.
  • Ulthane
    #44784
    Inquisitionben adott loot legalább használható. Vicserben szart se ér egyik se. Menj el egy barlanga, ott van egy páncél, mondjuk 15-ös szintű, ami egy 25-ös medve véd. Esélyes sincs lenyomni. Mire 25-ös szinre lépsz, addigra meg már a 15-ös páncélod ér szart se, mert időközben találsz/veszel jobbat.

    A Vicser hemzseg az ilyen faszságoktól, gyakorlatilag a fegyver/páncél használhatatlan. Teljesen elkúrták a szintezést a játékban, sok quest esetében is, de a fegyverek esetében mindenképp.
  • Ulthane
    #44783
    Gyerekek, ne szórakozzunk már, mi az, hogy szoftver SOHA nem lesz kész? A repülők fedélzeti szoftvere nincs kész? A műtőkben használt életmentő gépek szoftvere nincs kész? A személyautók fedélzeti kompjúterének szoftvere nincs kész? A műholdakat vezérlő szoftverek nincsenek kész?

    Ha ezek annyira félkészek lennének, mint a Vicser, akkor potyogna le az űrből a műhold, sorra halnának meg a kórházakban, autók állandóan frontálisan ütköznének, s zuhannának le napi szinten az utasszállító gépek.

    Ne mondj már ekkora badarságot, hogy szoftver soha nincs kész. Nagy bajban lenne a világ, ha így lenne!
  • TDC Geronimo
    #44782
    loál, ha originst mondod még elhiszem de a legújabb részt...
  • Kandurex
    #44781
    ha egyik se ugorja, akkor nem kell a díj, ez csak megtévesztés így, hogy megérdemli, holott nem
  • Ulthane
    #44780
    Mass Effect. Forever.

    Amúgy a Dragon Age Inquisition, mint RPG klasszisokkal jobb, mint a Vicser. Contentben, artban nem, de RPG-ként igen.
  • TDC Geronimo
    #44779
    not sure if...
  • gibson9
    #44778
    Mondj egy rpg-t ami megfelel a kritériumaidnak. Ami megugorja az általad felállított lécet.
  • partizan182
    #44777
    ??
    * ez gamedesign
    * ezis
    * ezis
    * yup, ezzel együtt jómagam összesen 2 db komoly bugba botlottam (értsd: leszarom ha a liba átclippel a falon néha)
    * yup
    * ez budget kérdése nem a fejlesztési időé
    * talán, de ez is ikább budget

    Szoftver SOHA sincs kész, nem is volt, nem is lesz. A kérdés hogy a tűrőképességed határához képest hol leledzik, de ez egyéne válogatja.

    Jobb (objektív) példák tán:
    - Említett Driveclub (alphának sem nevezném ami kijött elsőre)
    - Fallout (szaggatós bughalmaz)
    - Destiny vanilla (röhely kontent)
    - Halo MCC (matchmaking lol hónapokig)
    - Bloodborne (töltés, framepacing, iszonyatos frame-droppok itt-ott)
    - Just cause 3 (töltés + frém)
    - A tonnányi 35-45 frémes "definyitív" prevgen port (Saints row és társai)
    - satubé

    Amit tudsz tenni hogy hibás terméket nem veszel és/vagy megvárod a 20. peccset / GOTY-t. Sokan jönnek hogy régen de más volt, nem volt az, ugyanúgy voltak röhely töltési idők meg szaggatások, félkész gameplay, bugok minden.
  • Ulthane
    #44776
    Szerintem sem. 95%.

    Példának hozom fel a Witcher 3-at. Gyerekek, a világ szégyene, hogy ez a játék az év játéka lehetett! 12 frissítés után bátrran állítom, hogy ez a játék még mindig messze van attól, hogy kész legyen, telis-tele gyerekbetegségekkel. Csak pont az szar benne, ami egy RPG-ben jónak kéne lenni:

    * az egyik legszarabb szintezés van a játékban, amit valaha láttam
    * a questek felépítése fenti oknál fogva sok helyen botrányos
    * a játékmechanika katasztrófa, az a rengeteg csetlés-botlás, bukdácsolás, amit Geralt művel, az egész karakter irányítása trágya. A lovát bele kéne lőni a Pontar-ba, persze nem a jószág tehet róla, milyen ostobának alkották meg
    * hemzseg a bugoktól még mindig
    * förtelmesen botrányos töltési idő
    * NPC szinkron full gáz, minden második embernek ugyanaz a hangja
    * ugyanez igaz az NPC-k pofájára, ugyanaz a modell, csak a haj és arcszőrzet más

    stb.

    Művészetileg csillagos ötös a játék, technológiailag, meg mint RPG, egy rakat szar a fentiek miatt!
  • Ulthane
    #44775
    Non Disclosure Agreement. Azaz, mondjuk úgy, hogy titoktartási nyilatkozat.