121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • arty
    #48273
    ennyi

    (szerintem egyébként nem akarja, szélesebb tömeg szeret mészárolni)
  • n000rbi
    #48272
    +1
  • arty
    #48271
    Én a jól megvalósított lövölde rész miatt IS szerettem. Imádom, hogy a fejlövés hatásos, hogy a találattól megtántorodik az ellen, hogy egész ügyes néha az AI, a cover is jól működik, megvan a shoti túlzó ereje, stb. Nincs olyan sok játék, ahol ez ilyen jól megvan, együtt.
  • arty
    #48270
    dées3sztrím 4k-ban :P
  • Moby
    #48269
    Szal szerintem nem arról van szó, hogy az UC lövöldének gyenge, hanem nem jó a balansza, és talán ez az egyetlen hiba, amit fel lehet róni neki. Amikor mesél, akkor nagyon adventure, tele fantáziával, karakterekkel, tele élettel, amikor viszont játék, akkor túl sok ideig dara, és kevés ideig adventure, kevés a rejtvény. Ebben lehetne sokkal jobb a 4, ha akarja az ND.
  • Bandicoot
    #48268
  • Moby
    #48267
    A kategória legjobbja.
  • Moby
    #48266
    Ja, ezeket nem nagyon lehet szembeállítani az úcékkel. Abban azért van némi platforming, meg puzlle solving, szal sok minden akar lenni, de egyikben sem kiemelkedő (narratíva, graf, részletek, stb, ezekben természetesen az). Kávörsútingban meg tudja azt, amit tudni illik, és amióta division van, már őszintén azt sem lehet rásütni, hogy nevetséges mennyi lőszer kell egy mobhoz :D Kicsivel több járműves, és sokkal több puzzlesolveres részt mindig elviseltem volna benne.
  • Totti5
    #48265
    Demóval játszottam csak. A Platinum játékokat imádom, csak nem volt rá idő sosem. Bontatlan lemez ott van a polcon, ha bekerül visszafele kompatibilitásba akkor talán egyszer.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.04.11. 10:04:38
  • Moby
    #48264
    Solid Snake? :)
  • vg
    #48263
    Venkvish gecijó volt, a nagy robotokkal meg minden a kis x360 gépen, látványos cucc. Mondjuk a cigiző főhőstől majdnem tüdőrákot kaptam, azt nem tetszett.
  • Totti5
    #48262
    UC akció-kaland. Gears akció. Splinter lopakodós játék a Venkvish pedig közel sem tipikus shúter.

    Tény ( számomra ) hogy az UC ( prevgennél ) jobb cover shúter pl a Gears ( prevgen ), de az UC2-3al az ég világon semmi gond nem volt, még mindig magasan jobb, igényesebb cover shúter mint sok minden más próbálkozás ( ahol pl a cover sem működik rendesen ) és az UC nem csak shúter. UC4, Gears 4 meg h milyen lesz idén kiderül.
  • Ulthane
    #48261
    Abszolút gyengus. Műanyag fegyverek, borzasztó harcrendszer, hosszasan sorolhatnám. Ezt sem azért szeretik, mert jó lövölde, annak ott a Vanquish, a Gears, a Splinter stb.

    Másodvonalas, erősen.
  • Amiga
    #48260
    Lövöldének az UC gyengus?

    Köszönöm!!!

    Ez volt a nap -. de mit beszélek - az év legnagyobb baromsága. Bejövök egy szürke hétfőre, de te most megnevettettél, köszönöm szépen! Humorfesztiválon indulsz? Mikor lesz az adás?
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.04.11. 09:27:58
  • Moby
    #48259
    Mármint...mire gondolsz? Mi legyen? :D
  • arty
    #48258
    akkor ma lesz valami... ?
  • Totti5
    #48257
    UC1 a maga évében brutál jól nézett ki, de évekkel később is amikor játszottam.
  • Bandicoot
    #48256
    Szerinted.


    A Gears nekem az első részben elvérzett. Hogy mitől jó az a gunplay amiben telitárazni kell minden egyes ellenfelet, azt nem tudom. De ez teljesen szubjektív. De az amiket te az UC-ről be szoktál írni az továbbra is bohóc kategória.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.04.11. 09:04:37
  • Ulthane
    #48255
    Látod, Totti tökéletesen összefoglalta, hogy a Gears mitől sokkal jobb lövölde, mint az UC. Lövöldének az UC bizony gyengus (érdemei elismerése mellett).
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2016.04.11. 08:55:47
  • Ulthane
    #48254
    Na, az jó példa mondjuk. Az első része csúnyácska volt eléggé, meg kell hagyni, és mégis volt nagy sikere. HA Nd minőségű látványvilága lett volna, még nagyobbat üt.

    Azt továbbra se értem, hogy miért nem tudod elfogadni, hogy van, aki nem ejakulál a nadrágjába egy Uncharted-tól? Oké, egynek elmegy, minőségileg összerakott, azonban tartalmában - számomra- nincs benne semmi kiemelkedő.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2016.04.11. 08:51:33
  • Totti5
    #48253
    Gears a gunplay, balansz, harc, cover, multiplayer, coop mechanikát pörgette. Persze a top AAA audio-vizualitás kell egy kimagasló játékhoz.
  • Totti5
    #48252
    Kelendos, változatos, igényes, kedvelhető karakterek, kellemes story, vicces, profi kivitelezés és persze shúter, kicsi platformingal. Minden benne volt amit kellett és amitől sikeres lett.

  • Bandicoot
    #48251
    Persze. Bezzeg a gearsofwar!!!
  • Ulthane
    #48250
    Pedig szerintem főleg amiatt szerették. Ha ezek a játékok egy átlagos, esetleg csúnyácska grafikával készültek volna, fele ennyi rajongója se lenne.
  • SlickAdam
    #48249
    ennyi
  • Moby
    #48248
    Nyilván nem 200-ban gondolokodom, meg tudom, hogy rekódolja a kis fasz, de egy huszassal kezdésnek megkűdeném, csak hogy lássuk a miújságot.
  • Moby
    #48247
    Seems legit!
  • arty
    #48246
    https://www.youtube.com/watch?v=KpeA-UwdZpE

    4:33 ;-)
  • arty
    #48245
    szerintem hiába van 200ad, youtube tönkrevágja (kevésbé mint a twiccs szvsz, de mégis eléggé)

    frémben meg a 30 talán kevésbé blokkosodik, de 60at jobb nézni :)) szólj, ha sztrímelnéd (ds3), én szívesen nézém kicsit! (ha nem éjszaka menne......)
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.04.10. 17:33:02
  • Bandicoot
    #48244
    Addig töltsd le a FFXV demót és élvezd ki.
  • darkSectorxxx #48243
    Ja láttam hogy megy a MM. :D
  • Moby
    #48242
    Das3-ig nyilvánvalóan nem kezdek már semmibe. Egyébként is holnap lesz nálam a gép. Madmaxet tolok mostanában, sajnos azzal sem végzek keddik, pedig elég szórakoztató cucc ez is.
  • darkSectorxxx #48241
    Lolka bolka lesz az az értékelés. :D
  • darkSectorxxx #48240
    Oks, de ez a S&S-el már tudnál játszani, nem DS3-ra gondoltam.
  • TDC Geronimo
    #48239
    noes kint van már az artbook :(
  • SlickAdam
    #48238
    10/10-et en se adom oda neki elöre. csak azt irtam lejjebb, hogy mindegy milyen lesz, par oldal ugyis megmondja a "frankot".
  • Moby
    #48237
    De jól fogtad meg a lényeget: annak szurkolok, hogy üssön akkorát, mint az u2.
  • Moby
    #48236
    Én szurkolok neki. De jelenjen meg, és majd ha letoltam megmondom. Az nd garancia a minőségre, egyelőre többet nem tudni. Ez a 10/10 előre csak fanboikodás, még akkor is ha esetleg igazzá válik.
  • TDC Geronimo
    #48235
    Eddig se a graf miatt szerettük az ND játékokat.
  • SlickAdam
    #48234
    persze-persze, utolag konnyu megmondani az ilyesmit. de 2009-ben folyt a nyalad neked is az U2 kozben.
    amit kepvisel, abban jo jatekilag. vagyis jo volt. az ujban mar lesznek ujdonsagok.