121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #50080
    Milyen fáklya hol?
  • darkSectorxxx #50079
    Pedig az, met el kell fogadni hogy a stabilos 60fps -t ennek tudni kell elvárja mindenki, felhőtlen szórakozás kell nem techdemo. 720p-ben 30fps-el.
    Mert nem szép valami vonzhat ezreket.

    Ez divatfika kérem, évről évre ez megy, csak most azért loál a dolog mert egy videóra nyomják, faszt nem lehet tudni a játékról, lehet orbaszájba bug lesz, meg hitbox problémák stb instabil, az meg ugye senkit nem érdekel, csak villogjanak a frare effektek.

    Battlefront-nál is a első 1 órában el is vette a figyelmem utána okádtam csak a játéktól.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.05.10. 15:10:35
  • SlickAdam
    #50078
    szerk.: vagy vótmá? cikk mai, de video mar par napos.

    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.05.10. 15:02:46
  • SlickAdam
    #50077
    majd ha meghozza vegre a kiffiu/kiflany. aztan pöcs s a többi. este szerintem. hogy 100% figyelmet kaphasson.
  • TDC Geronimo
    #50076
    Te mikor állsz neki?
  • TDC Geronimo
    #50075
    4. fejezet akkora fan service, hogy sírok. Mindenki használja ki az idejét ezzel a játékkal és nézzen be minden zugba ezt nem győzöm hangsúlyozni.
  • Moby
    #50074
    AZ A FÁKLYA TE ATYAÚRISTEN!!!
  • Totti5
    #50073
    BFhez nem lesz season pass?

    Nem quake 3 motor, még mindig.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.05.10. 14:27:09
  • Totya42
    #50072
    A sok pofántörlés miatt megy a lázadás meg a dislike áradat. Szerinted a supply drop rendszer, a no dedikált szerver dolog, az ugyanazokkal a hibákkal küzdő ezeréves motor, a season pass áradat lehúzás az mi, ha nem pofántörlés évről évre, újra és újra és újra. Egy éves az életciklusa egy résznek jóindulattal, mert amúgy fél év sincsen és így is mindig egy hibáktól hemzsegő produktumot kapunk, amit jóindulattal sem lehet készterméknek nevezni. Nem hiába gúnyolják a mostanit is Patch Ops 3-nak. Szóval igen egy rosszindulatú user vagy, akinek végre ki kéne nyitni a szemét, de be van varrva úgy néz ki.
  • Totti5
    #50071
    Azért van sok játék hogy kiválaszd azt ami tetszik. Maga a játék nem azért készül h neked kivétel nélkül mind tetszen, mert azt Te döntöd el hogy kell e avagy nem és a fejlesztő sem úgy csinálja h mindenki elképzelésének eleget tegyen.
  • Totya42
    #50070
    Divatfika a fenét. Összetenném a két kezem a gyönyörtől, ha végre leraknának egy olyan CoDot, ami tetszik is.
  • TDC Geronimo
    #50069
    Azt hittem MGSVnél jobban irányítható TPS nem lesz, de tévedtem. Itt a karaktermozgásra gondolok.
  • Kongy
    #50068
    Gondolom annál a résznél vagy, amire gondolok :)


    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2016.05.10. 14:20:21
  • Totti5
    #50067
    Nekem igen , kétpofára a szart meg a mozit is.
  • Tikal #50066
    Haha, senki nem azért küldi el őket a k anyjukba mert játékot fejlesztenek, játékosok millió örülnek a remastered COD-nak.... aminek nem örülnek az az, hogy meg kell venniük a legújabb résszel együtt... mit nem értesz ezen? Persze tudjuk, neked mindig minden úgy jó ahogy lenyomják a torkodon, legyen az játék, dlc vagy éppen mozi.
  • darkSectorxxx #50065
    Jól teszi. Divatfika tombol ezerrel.
  • darkSectorxxx #50064
    Na ezt beszéltem 2 napja asszem, mikor soroltam mikben fejlődtek drasztikusan a 4résznél.

    Ne. Az a durva hogy mozgó játék nézzen így ki, hanem hogy 20 órás.
    Geca én nem átvezető, hanem nagy része te feladatod, baszottnagy területek lesznek majd.

    Az a sok apróság, mutattam lent a láncot, ez MIND EGYBEN, ez félelmetes.
    All in 1.
  • Totti5
    #50063
    Nem én diszlájkolom meg küldöm el az annyába a fejlesztőket, kiadót azért mert játékot készítenek. De nyilván én vagyok a rosszindulatú. De amúgy ja, elkélne pár pofántörlés a gémereknek is, rossz nézni amit művelnek.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.05.10. 14:02:26
  • kill3r21
    #50062
    Én az OST-t hajtom, de nem találom sehol :D Valami extra kiadás mellé nem csomagolták? :D
  • TDC Geronimo
    #50061
    ja igen az is. Najó legegyszerűbb úgy fogalmazni, hogy minden :D
  • Moby
    #50060
    Nekem meg az audio, úgy kompletten minden. Pedig abban nincs techfejlődés vagy 20 éve.
  • TDC Geronimo
    #50059
    grafikát isteníti mindenki (teljes joggal, felfoghatatlan az IQval egyetemben), de számomra az animok az ami ilyen graf mellé még kibaszta a biztosítékot.
  • TDC Geronimo
    #50058
    heh? :D könnyem a gyönyörtől akkor így írom :D
  • SlickAdam
    #50057
    szpojler biccccs!
  • TDC Geronimo
    #50056
    Másfél óra után jött be az UC4 title felirat, kezemen áll a szőr, könnyem majdnem kicsordult. Hívhattok sony bérencnek, fanboynak nem érdekel, de ND egy másik univerzumból való.
  • Totya42
    #50055
    Jesszum Te ennyire rosszindúlatú vagy :O
  • kill3r21
    #50054
    Asszem akkor jobban kell sasolni a fizikát :D
  • kill3r21
    #50053
    Igen ez a grafika realtime mozog!
    Amúgy nem spoileres a kép, csak nem akartam simán betolni :)
  • AntiHero
    #50052
    Igen az order hasonlóan szép. Itt viszont van játékmenet is.

    Nem is akármilyen. :O Megkapja az ÉV Játéka címet tőlem már most. Nem hiszem, hogy ezt leverné más. :)
  • TDC Geronimo
    #50051
    Orderrel együtt ez a "legszmútabb" 30 fpses játék amivel játszottam.
  • TDC Geronimo
    #50050
    Sírva tudnék fakadni
  • Kongy
    #50049
    Most mondanám, hogy meglepett, hogy ilyen szintű a látvány, de ND-ről beszélünk. Bejátszásokban az arcokon az izzadtság, a hajak kidolgozottságától petézek le :D
  • darkSectorxxx #50048
    És bameg hol van még a játék vége? :D

    20 órán át ájuldozni az megterhelő, én 1 órás adagokba fogom játszani.

    És bemegyek pihenni pc-n Unerated-be, hogy ellensúlyozzam ezt a sokkot. :D
  • darkSectorxxx #50047
    4 darabba basz mindent. :)
    Elején megvan ez a rész?

    #50019 láncos rész. Kibaszottisten hogy az direkt csinálták oda így ahogy van, hogy demonstráljon. :D
  • TDC Geronimo
    #50046
    Az animáció is kettébasz mindent te atya úr isten... Karaktert egy élmény irányítani

  • Kongy
    #50045
    Települ :)
  • TDC Geronimo
    #50044
    Na lássuk...
  • Kongy
    #50043
    én leszarom milyen edition már csak tolhassam :DD
  • n000rbi
    #50042
    Nem hát, ezért rendeltem én is és még sokan az SE-t és jól be is szoptuk :D
  • Kongy
    #50041
    mindegy legalább olcsóbban kijöttem :D a szobor kellene max, a többi cucc nem győzött meg, a szobor meg szerintem nem ér meg +20k-t