121204

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Harlekin
    #50722

  • partizan182
    #50721
    Csak PC navigációs helyezetekben vettem észre: ha kiteszem a Total Commandert teljes képernyőre láthatóan visszaveszi a fehér fényerejét, ha elindítok egy filmet hirtelen fényesebbek lesznek az ikonok fehérjei (világos háttérből ugye a MPC egy nagy fekete téglalapot kivág hirtelen).

    Film-játék közben gyakorlatilag észrevehetetlen (gondolom 1-2 extrém eset lehet ott is azért, én nem futottam bele), ahogy olvasom képernyő 50% hófehér felett kezd nagyon bezuhanni a fényerő.

    PC-re elsődleges monitorként emiatt érdemes mást választani (mondjuk egy monitort :) )
  • n000rbi
    #50720
    Az ABL (Automatic Brightness Limiter) nem zavaró? Láttam pár videót, ahol jelenetről jelenetre változik a brightness (és ezt kikapcsolni sem lehet)
  • partizan182
    #50719
    Nem lenne az rossz ha nem gondolkozna minden gombnyomás előtt / után 2 másodpercet.

    Szerencsére az inputválasztó menü azonnal bejön, mást meg nem használok rajta most hogy már belőttem a képet.
  • Moby
    #50718
    A webos nem kicsit fisifosi, hanem az emberiség ellen elkövetett bűntett, amiért délkóreára nagyon kemény embargót szabnék ki.

    "persze a szürkéje olyan koszos mint az állat, még pre-LED LCD-ről beszélünk" - a kurvaszar lcd-nek aztán hótmindegy, hogy csövek, vagy ledek világítanak át rajta. A szar az szar marad, led ide, led oda.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.05.17. 11:31:57
  • partizan182
    #50717
    Korábbi témához: nagyon elültettétek az OLED bogarat a fülembe még múlt héten, be is újítottam egy EG910v-t még amíg forgalmazzák :)

    A referenciám az eddigi 2008-as 47'-es 6-os Samsung volt (hozzáteszem a képminőség a mai napig megállja a helyét - persze a szürkéje olyan koszos mint az állat, még pre-LED LCD-ről beszélünk), az új TV-től persze a bokám lefostam. Egy fél nap kellett mire megtaláltam a megfelelő beállításokat, de megérte.

    Elképesztő ahogy az UC4 kinéz rajta de a DS3 is életre kelt. Rachet meg mindent visz a maga varázslatos színeivel. Egy hiba van - SD anyag kb nézhetetlen rajta annyira kijönnek a tömörítési hibák, blokkos szürkék és a részletek hiánya, szal mostantól only-HD kell mindent nézni :)

    Meg a WEBOS kicsit fisifosi (felület jó lenne, magic remote gecijó de laggol az UI mint a kurvaisten).
  • Harlekin
    #50716
    Kár volt,mert ez ismét egy olyan játék,ami csak látszólag nehéz!
    Ha mindent felszedsz és használod a rúnákat akkor esélyük nincs ellened.
    2 fegyót maxosra csináltam a legelején ahogy kiadta az up lehetőség és minden rúnát megcsináltam. így most az van,hogy,ha a pajzs 75 pont felett van (ugye a max 150)akkor unlimited a lőszer és az assault rifle missile ágat használom ami nagyon epik.Plusz ha glory killt csinálok armort dobnak a nyomorultak meg életet bőségesen így leragasztom a ravaszt és végük van!!!!

    Így néz ki egy boss harc!!
    Aki spoiler érzékeny az ne nézze,mert rájön hogy a szörnyes játékban bizony szörnyek az ellenfelek és igen a boss az nagyobb szörny mint a többi kicsi!
    itt
    vagy így http://xboxdvr.com/gamer/HARLEKIN543/video/17585009
  • TDC Geronimo
    #50715
    Elég baj :)
  • Moby
    #50714
    Rémlik, hogy one-on valami alfabétagamma szörnyűséggel toltam úgy 3 percet.

    Más. Ma már 60 frémes Doom stream lesz.
  • Tatyla
    #50713
    Mi behuztuk mert magyar storeból csak 4600 volt majd kipróbálom és írok róla
  • Amiga
    #50712
    Valkyria Chronicles remastered - 6k-ért húzható a magyar PSN-ről, a hülyének is megéri. :-)
  • Totti5
    #50711
    Prevgen jobb vót, most szar az fps meg szar minden, gyenge a gép és amúgy sincs játék.

    Halo, Gears, UC stb minden 60.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.05.17. 08:09:02
  • Totti5
    #50710
    Szabit kell kivennem megint, kösz Sony
  • Bandicoot
    #50709
    Ahogy nézem a legtöbb oldalon 7-8 (70-80%) pontot adott neki,egyedül 2 oldal húzta mocskosul le,ahol ráadásul rendszerint idióták írják a teszteket.
    Abszolút nem tűnik gáznak az értékelés alapján de azért várok pár user review-et is akik annó tolták az eredetit.:)
  • mucsácsó
    #50708
    Shadow of the Beast rivjúk

    ahogy sejtettük is... középszar :( polygon 3/10, tyíjj :D
  • darkSectorxxx #50707
    Jó, próbáltam finoman fogalmazni. :D
  • Tikal #50706
    úgy érted rühellte, nem?:)
  • darkSectorxxx #50705
    Tudod aminek teszett a grafikája. :D
  • Moby
    #50704
    Figalmam sincs, nekem az kimaradt.
  • TDC Geronimo
    #50703
    streamen kérdeztem lehet nem láttad. Téged Siege egyáltalán nem mozgat?
  • darkSectorxxx #50702
    Ha megosztod vele az accot akkor ja.
  • Moby
    #50701
    Gero biztosan.
  • darkSectorxxx #50700
    Köszönöm...:D
  • mucsácsó
    #50699
    FASZA! :D Valaki jön még innen PS4-en majd Overwatchozni? nekem day1 :$
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.05.16. 23:55:45
  • TDC Geronimo
    #50698
    jóreggelt kívánok

  • darkSectorxxx #50697
    Te bitang, rájöttem hogy csinálsz olyan képeket, amiket mutattál twitter-ről (U4)...
    apropó a twitter nevedet? :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.05.16. 23:53:13
  • TDC Geronimo
    #50696
    Amúgy tök jó, hogy a multis játékok szinte mind 60 fpsek. Siege, overwatch, doom, BF1 stb.
  • darkSectorxxx #50695
    :DDDDD
  • TDC Geronimo
    #50694
    loál. PCt lehet akkor most már streamelésre használni
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.05.16. 23:50:31
  • darkSectorxxx #50693
    :D
  • mucsácsó
    #50692
    eeeeh, ffffasza...már a bétától is megolvadt szerintem a gép alja... :D
  • Moby
    #50691
    Elő van rendelve az is.




    PS4-re. Borzalmas dolgokat művel a globális felmelegedés az emberekkel :DD
  • Moby
    #50690
    Apró üröm: akit bántott az u4 menü alatt a gép hangja, az tartsa távol magát a doomtól. Permanensen hozza azt a pörformanszt a játék alatt. Ilyenkor áldom az eget, hogy széjjeltrancsíroztam a hardvert :D
  • TDC Geronimo
    #50689
    :P

    Overwatch is mindjárt itt van ,de új DLC miatt siege is megy folyamatosan bahh...
  • Moby
    #50688
    Kapjátok elő a humorérzéketeket, tujátok mikor beszélek komolyan :D Ne drámázzatok örökké :)
  • TDC Geronimo
    #50687
    Nem te mondtad erre hogy pacinges meg homályfos? :D
  • Moby
    #50686
    Hardon kezdtem de visszavettem, még normálon is elég bitang.
    Nos, akinek lett volna eddig kétsége: ez valami kikúrt jó móka! Őrület ahogy kinéz, őrület ahogy fut, döbbenetesen jó az irányítás, igazi oldschool cucc. ÖMLENEK a jobbnál jobb játékok.
    A multija nem érdekel, ezt már korábban is tudtam. Arra Overwatchtot veszünk :D De a szingli az kegyetlenjó.
  • darkSectorxxx #50685
    Igen????
    Mint a MOH-nál régen?
  • TDC Geronimo
    #50684
    Geoff Keighley ‏@geoffkeighley 3 p3 perccel ezelőtt
    Just received @playstation e3 press conference invite - Mon, June 13 at 6p PT, back at Shrine Auditorium.

    Szokásos időben
  • arty
    #50683

    jólnyomtad + holnapra tényleg szerválj capturecardot és lőn 60! ;)