121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #55584
    Prey of the Gods jön konzolokra is.
  • Totti5
    #55583
    Tricky Towers, PS4
    Rebel Galaxy, PS4
    Yakuza 5, PS3
    Retro/Grade, PS3
    Patapon 3, PS Vita
    Ultratron, PS Vita, PS3, PS4
  • darkSectorxxx #55582
    Szerintem csak a kiegészítőset, mert tudtommal nem lehet külön.
    Vagy dobozosan nem lehet külön, volt ebből valami problem már.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.07.27. 18:18:21
  • Totti5
    #55581
  • n000rbi
    #55580
    Jaja, nemrég van meg csak, de szeretem. Pedállal lenne az igazi, de az még huszonezer plusz...
  • ppista
    #55579
    Ja, az a Roland "kocka" nagyon fasza kis cucc. Én is szemezgettem vele.
  • ppista
    #55578
    Ez is relatív. Én a pofátlan felár miatt egy16-ost vettem, és eddig nem volt nagyon tárhely problémám. Persze spórolok, és csak a szükséges dolgok vannak rajta, meg törölgetek is néha, de így legalább spóroltam több tízezret.
  • Kongy
    #55577
    Akkor egyértelműen iPad Air 2 :) Vagy Pro, bár a 2 között igazán sok különbség nincs. Hardveraprón nagyon jó áron hozzád is vágják szerintem. Nekem amúgy egy Galaxy Tab S2-m van, az is teljesen jó tablet, ugye az Android minden előnyével és hátrányával :) (iPhone mellé felesleges még egy iOS kütyü :D )
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2016.07.27. 14:42:34
  • n000rbi
    #55576
    Elsősorban netezés, plusz van egy Roland Cube gx40-em, amihez egy iOS eszközt tudnék használni a Cube Jam app-al. Megér +30at a 64Gb-os verza?
  • ppista
    #55575
    Attól függ mit akarsz vele csinálni. Nekem iPad Air 2. van. Ha csak játszani, netezni, meg az alapvető okos dolgokat akarod csinálni mindenféle buzerálás nélkül, akkor messze az egyik legjobb választás. Viszont ha olyanra szottyan kedved, ami az Apple által kőbe vésett szabályokat egy picit is megkarcolja (pl. zenekészítésnél egy külső hang letöltése a szekvenszerbe) akkor talán a legrosszabb választás.
  • n000rbi
    #55574
    OFF

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Manapság miféle tabletre érdemes pénzt áldozni? A 2012-es Nexus7-em már eléggé döglődik minden szempontból. Jöhet mindenféle tipp, os-től függgetlenül. Tenksz!

    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.07.27. 13:28:34
  • gibson9
    #55573
    Aki játszott vele az meg tudja mondani érdemes e így megvenni az alap játékot vagy inkább már csak a kiegészítős verziót? Nem tudom mennyiben módosul az alapjáték a kiegészítővel.
  • darkSectorxxx #55572
    :D
  • TDC Geronimo
    #55571
    -.-

  • arty
    #55570
    detto nekem is beletort a bicska :(
  • arty
    #55569
    akkor meg csak oregszel :p
  • darkSectorxxx #55568
    elvileg már tölthető. :D
  • Totya42
    #55567
  • darkSectorxxx #55566
    Destiny (alapjáték) akció: 3000ft (ps3-ps4-xbox1)
  • TDC Geronimo
    #55565
  • TDC Geronimo
    #55564
    FW 4.0 beta teszt jelentkezés
  • AntiHero
    #55563
  • Moby
    #55562
    Inputmapper
  • blackfire001
    #55561
    Hol 'ott'? :D
    Melyik programmal megy rendesen?
  • Amiga
    #55560
    "Nem kell Playstation Plus a No Man's Sky-hoz

    Sokaknak jó hír lehet, hogy a No Man’s Sky nem igényel majd külön Playstation Plus előfizetést. Annak az esélye ugyanis, hogy másik játékossal találkozunk a játék óriási világában, pláne olyannal, akit esetleg ismerünk is, annyira kicsi, hogy technikailag az egyjátékos termékek közé tartozik a No Man's Sky, a Sony PS-boltjában és a Steamen is így jelölik.

    Ennek ellenére internetkapcsolat kell majd ahhoz, hogy a felfedezéseinket regisztrálhassuk az univerzális atlaszban. Ez az atlasz egyfajta gyűjteménye a játékosok által felfedezett bolygóknak, életformáknak és a többi hasonló dolognak, melyeket magunk el is nevezhetünk. A játék méretéből adódóan az is következik, hogy a legtöbb utunkba eső bolygó földjét mi fogjuk először taposni, tehát elneveznivaló lesz bőven. A fejlesztő Hello Games is minden alkalmat megragadott arra, hogy elmondja, bár van multiplayer funkció és elméletileg lehetségesek a találkozások, statisztikailag nagyon-nagyon kicsi az esélyük." (IPON.hu)

    Na hát ezért nem kell a PSN. :-D

    Amúgy tetszik a koncepció, elnevezhetek majd egy csomó bolygót. Egoistáknak kötelező darab, de mivel Carl Sagan-rajongó lettem, én is beruházok majd rá.
  • Totti5
    #55559
    Dehogy szar, teljesen jó volt benne az autóka. Amire te gondolsz, csak kevered a címeket az a Sleeping Dogs, na abban volt a "vagy 10 éve'".
  • Totti5
    #55558
    Nincs benne multiplayer, de jó kis kummantós hype generálás így megjelenés előtt.
  • Ulthane
    #55557
    Az autókázás botrányosan szar benne, kb. mint a Godfather 2-ben vagy 10 éve. Olyanok az autók, mintha egy koporsóban mennél, a kanyarokban túrja az orrát.
  • TDC Geronimo
    #55556
    ott a program rá, azzal megy rendesen. Szerintem hivatalos support nem lesz.
  • blackfire001
    #55555
    Olvastam még régebben hírt, hogy a Sony dolgozik a Dual Shock 4 & PC kompatibilitásán.
    Erről tudtok valamit?
    Jó lenne ha tudnám használni PC-hez (rendesen) a kontrollert.
  • orichalcos
    #55554
    Na pont ez az, szóval nem tudom mire fel a nagy öröm. :D Btw aktív játékosok többségének szerintem amúgy is van PS Plus előfizetése.
  • Tikal #55553
    Végre BOPE és Rio
  • TDC Geronimo
    #55552
    lol abban normális multi se lesz, még jó hogy nem kell ps+ hozzá...
  • Bandicoot
    #55551
    "Ha PC-n nem kell semmi extra előfizetés, akkor PS4-en se kelljen! - kiáltottak fel a No Man's Sky fejlesztői. És megcsinálták."


    Khmkhm.... Úgytűnik a No Man's Sky mögött nincs ott az "infrastruktúra" amiért fizetjük a multit....
    Követendő példák.
  • AntiHero
    #55550
    Az igen még hamar :O Jól hangzik :O
  • TDC Geronimo
    #55549
    Like all previous Rainbow Six Siege DLC updates, Operation Skull Rain will add a new free map and two additional operators for players to play as, this time from the Brazil's Batalhão de Operaçőes Policiais Especiais group. The first is Caveira, a defensive operator who has the ability to interrogate enemies in order to reveal enemy locations.

    Joining Caveira is Capitão, Opertain Skull Rain's offensive operator. Capitão's special ability is a specialized crossbow that fires asphyxiating bolts that burn oxygen within a certain radius, as well as micro smoke grenades that can conceal the movements of teammates. Both Caveira and Capitão come with a variety of weapons and gadgets at their disposal as well.

    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.07.25. 19:17:57
  • TDC Geronimo
    #55548
    Új R6 DLC jövő hét kedd
  • darkSectorxxx #55547
    :)
  • Kongy
    #55546
    Én mikor kijött toltam a Dark Sector-t, de annyira bugyuta volt a sztori, hogy nem volt ami motivált volna, hogy tovább vigyem. Azt a gagyi bumerángot leszámítva egy gagyi Gears of War utánzat. De az a nagyon low budget fajta. Grafika még szódával elment akkoriban, de a többi...
  • Harlekin
    #55545
    Na de most tényleg te ez a förmedvény után választottad a nevet.
    Ez kb olyan mint amikor a kedves szülők leokádiának esetleg oráliának nevezik el a lánygyereküket!
    Minden elismerésem,hogy egy ilyen remekművel fémjelzed a gamer mivoltodat!