121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totya42
    #58794
    Váo, de jól néz ki. De kár, hogy csak pár másodperces. Nagyon ígéretes.
  • Moby
    #58793
    Várhatóan konkrétan minden sw fan a taknyán fog csúszni. Meg a nem-fanok is. Én nem is emlékszem rá, hogy ekkora projekten valaha dolgozott volna ilyen all-star válogatott.
  • darkSectorxxx #58792
    Ugye akkor jól mondtam, asszem Gero lött is egy gif-et róla. :)
    Gecijól is néz ki a cucc, és tps is.

    Moby linkje -> 2:40-től, nagyon rövid kis jelenet, de az agyamba égett. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.15. 22:06:22
  • Moby
    #58791
    Ittene.
  • darkSectorxxx #58790
    Sorry akkor összetévedtem, mintha az is Respawn lett volna. :D
  • Totya42
    #58789
    Igen? Pedig néztem az összes konfot, de ezek szerint akkor átsiklottam rajta.
  • Totya42
    #58788
    Jónak ígérkezik. Kéne is már egy jó kis single player star wars. Én egy Force Unleashed 3-nak is nagyon örülnék. Battlefront grafikával de komoly lenne. Bírnám.
  • Moby
    #58787
    Nem, az az.
  • Moby
    #58786
    >jöhet pár 60 eur-os normálár steamről régebbi pécésekről? ;)

    Ettől már csak az lett volna relevánsabb, ha még beleszövöd a sztoriba, hogy az eurót is a nyugatinál váltod, de leütnek, elveszik a pénzed, és egy bérház udvarán ébredsz cipő nélkül. Valami iszonyatos ökörséggel bármit ki lehet kaparni a szarból, csak büdösebbet kell találni valahol nála.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.15. 22:00:05
  • Totya42
    #58785
    Az valami más lehetett, mert erről még egy árva képecskét sem osztottak meg. Csak annyi van, hogy bejelentették, hogy készül. respawn sw bejelentés
  • darkSectorxxx #58784
    Ja az a TPS, az érdekl kurvára engem, az E3-on volt egy jelenet róla, én stílusom...
  • arty
    #58783
    "vagy összeálltok a haveroddal, és közösen vesztek meg mindent, úgy mondjuk pécés ár. Az alá soha nem fogsz menni, mert ezek a köcsgök digitben a leárazás fogalmát nem ismerik. Néha vannak jó akciók, de azok is csak konzolos mérve jók, szal nem egy combosabb summersale-re kell gondolni, és az is ritka."

    ez kissé erős... a konzolos félár simán a pécés alatt van általában.
    nemrég pedig a doom-ot 500ér játszottam ... ameddig játszottam :D ... lemezről, persze :P

    "- Uncharted 4: 17990
    - Until Dawn: 10490 (+)
    - The Last Of Us Remastered: 13490 (+)
    - nemtudom mivót még.
    Hát a 18K-hoz képest ez-az tényleg le van árazva, de na. Ezek nem pécés árak."

    jöhet pár 60 eur-os normálár steamről régebbi pécésekről? ;)
    ami ténylegesen nincs konzolon: az alapárak ritkán és alig-alig csökkennek :( tehát ha épp nincs akcio, akkor általában day1 az ár :(
  • Moby
    #58782
    Jah. Valami kis hümpülümpü kis játékocska várható. Ilyen harmadvonalbéli nevek dolgoznak rajta mint Amy Hennig, Todd Stashwick, Jade Raymond, Scott Warner, Stig Asmussen. Namerhogy a visceral+motive+respawn csinálja. Gondolom frostbitera. Van némi esély rá, hogy nem lesz totálisan szar :D
  • darkSectorxxx #58781
    Ő ja majd kiderül, az a single lehet olyan mint az unreal Tournamentben.....én azért még kivárom náluk a single mit jelent, story vagy csak szó szerint offline egyjátékos mód, nem mindegy.
  • Tikal #58780
  • TDC Geronimo
    #58779
    Ki beszélt itt botokról...rendes singleje lesz
  • Totya42
    #58778
    A Respawn ügyködik valami Star Wars single játékon. Kíváncsi vagyok milyen lesz. Várós nagyon.
  • darkSectorxxx #58777
    Hát ebbő aztán lehetne, csak félek nem lenne anyira fasza, mert ehhez azé nem elég ellened botokat engedni, azt menj...:D
    Az nem single. :D
  • TDC Geronimo
    #58776
    Jövőre ami jön SW battlefront már lesz single.
  • darkSectorxxx #58775
    Hát még ez....HA SINGLE LENNE!

  • Totti5
    #58774
    Hangulatos.
  • TDC Geronimo
    #58773
    Most néztem meg tegnapi Horizon TGS demot. Szar volt a minőség meg a stream frém, de ettől függetlenül is imádom.
  • Seth
    #58772
    Azt hittem mi leszünk vele, de ezek szerint ő lesz a fő mumus
  • darkSectorxxx #58771
    Mint mindig :)
  • TDC Geronimo
    #58770
    Jon Snow :y
  • Totya42
    #58769
    A kampánya jó lesz megint. Várós.
  • darkSectorxxx #58768
    Ja értem, meglesem. :)
  • Kandurex
    #58767
    A jövő a 8k meg a 16k, meg 32....64

    Dehogy az,... vannak területei ahol kifejezetten előnyös, hasznos, látvány stb.... de a mai konzolok és többnyire PC-k sem alkalmasak még rá. Élj a mában...., szép a holnap, csak még nem jött el.
  • AntiHero
    #58766
    Stream (Sirius):


    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2016.09.15. 19:56:29
  • Seth
    #58765
    Már a menüje is más szerintem, meg alul oda van írva hogy "Twilight version". Az új szoba meg a padláson van,kell a biztosíték
  • darkSectorxxx #58764
    fasza
    :)


    Hát én nem találok ebben újat, lehet akkor nem frissített mégse. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.15. 19:13:57
  • AntiHero
    #58763
    Frissítés, jött ki :) Meg még fog is idővel megint bővülni.
  • darkSectorxxx #58762
    Ja, de akkor lehet nekem le volt töltve azt nem kell újra leszednem? Frissítette magát talán? :)
  • AntiHero
    #58761
    Sokat ne várj tőle. Eddig tudjuk, hogy:

    - 1 új szoba van.
    - 3 új tárgy (4 ha összekombinálod őket)
    - új telefonos üzenet.

    azt punktum. :D
  • Seth
    #58760
    Ugyanaz a demó. Eddig nem sok újdonságot találtak benne. Egy új szoba, pár cuccal
  • darkSectorxxx #58759
    Szarok a mai játékok mind!

    Amúgy a régi demo helyett van az új vagy 2 fajta van a store-ban?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.15. 18:52:15
  • darkSectorxxx #58758
    Ja ok.
    Minnél előbb tudj venni, drukolok. :D
  • Totti5
    #58757
    "Fix 30 frémre...Mint eddig 1080p-ben...."

    Most melyik gépről beszélsz? mert Prón nincs olyan hogy mint eddig, hisz az új és más lesz mint eddig. Ott van az 1080p amin lehet több frém, több csicsa, és van a 4k amin lehet nagyobb felbontás ( nyilván ott a 60 frém nem lesz csilli villi játéknál ).
  • Bandicoot
    #58756
    Fix 30 frémre...Mint eddig 1080p-ben....

    Mellesleg lesz*rom annyit írtam hogy az a vr lufi tartósabb és komolyabb élmény mint a paraszt4k. Hogy erre neked miért kellett megint egy kis pro+4k defendet lenyomni illetve hogy hogy jön ide a pc meg az ultra és 60 fps, az már a te dolgod.


    És akkor újra,hátha másodjára megy:

    "De ha kérhetem inkább ne is reagálj rám többet mert ma már a második hogy teljesen fals hülyeséget reagáltál." - már harmadik....
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.09.15. 18:44:50
  • Totti5
    #58755
    De miért zavar hogy valahol elkezdődött a dolog? senki nem kényszerít hogy használd. Majd lesz jobb is ( bár nyilván most jó, mert ezzel már megoldható a dolog fix 30 frémre és nyilván 4K tévén szebb lesz mindennek a képe a nagyobb felbontáson ). Ha 4K 60 fps meg ultra kell akkor ott van 300-400ért PC ami talán viszi ( vagy nem ).
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.09.15. 18:40:36