121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #63099
    Tolja itt még valaki a bfrontot?
  • darkSectorxxx #63098
    :)
    MW óta kevés a jó NFS, ezt a mostanit is hogy ekurták.

    DAS: second is halott. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.14. 21:40:56
  • LBandi77
    #63097
    Persze csak vindizel hiányzott belőle.
  • Totti5
    #63096
    Az furcsa, hisz az UG a sorozat egyik legjobb része volt.
  • LBandi77
    #63095
    Nem akartam undercovert írni.
  • darkSectorxxx #63094
    Ja hogy a játék melyik az amit mondtatok. pl.
  • Totti5
    #63093
    Undercover-t szerettél volna írni.
  • Moby
    #63092
    Fura, a forbes pont arról cikkez, hogy mennyire baszta el az EA a titanfall 2 megjelenését, és hogy nincs a játékosoknak mindenre pénzük
    Jó hát mondjuk ők sem érthetnek mindenhez, nem szobafestők szerkesztik! :(
  • LBandi77
    #63091
    Underground.
  • darkSectorxxx #63090
    Tudod, sok.
  • darkSectorxxx #63089
    Nincs itt szita, de majd kiderül 2-3 év múlva.
    Alan Wake kategóriája mely játékok mellett jelent meg?
  • Totti5
    #63088
    Melyik?
  • darkSectorxxx #63087
    Sok.
    Kezdve amikor egy ocska szar NFS régen 10-9 pontokat kapott, na azt nem felejtem soha.
  • Bandicoot
    #63086
    Mind. A Usereké is. DS átlát a szitán!.....
    Na irány gámolni...
  • darkSectorxxx #63085
    Oks a TF3 ha lesz meglássuk külön ha az EA eltólja a megjelenést. Majd visszatérünk erre, ahogy szoktuk, ne aggódj én nem felejtek, ahogy eddig is visszaemlegettem a régi dolgokat, legyen az akár 5 év múlva.
  • Bandicoot
    #63084
    Jól lefizették metán a usereket hogy ne trollkodják szét a TF2 pontszámát....OMG....
    Nem hittem hogy van az elmúlt pár óránál lejjebb,feladom.
  • Totti5
    #63083
    "az értékelések jó része fizetet"

    Melyikek?
  • Bandicoot
    #63082
    89-en áll metán. Usereknél 8.4. Nincs itt semmi bökkenő,jól sikerült jó értékeléseket kapott. De halálra volt ítélve mert a világ két leghirhettebb és legsikeresebb multiplayer címének megjelenésére időzítették, és továbbra is bármilyen hihetetlen a gamerek jórésze nem dúsgazdag és limitált pénztárca mellett a biztosra mennek. Vagdalkozhatsz ez elle amennyit csak akarsz,itt az időzítés lett elrontva nem más.
    Ha a lentebbi egyszerüsített példa után sem tudod felfogni na akkor ott az már nem az én bajom.
  • Totti5
    #63081
    Ezen nem kell filozofálni, mert magas értékeket kap. Egy párhuzamos jövőbe meg ugye nem látunk.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.11.14. 20:24:18
  • darkSectorxxx #63080
    "De pl ott a wd2 amit akkor is megvennék ha szar értékelést kap. Nehéz dolog ez"

    nyugodj bele hogy a világ 90% magasan szaik a másik véleményére, ha nem így lenne mindenki BF-ezne....:)

    Miután frankón megdumáltuk, hogy az értékelések jó része fizetett, szerinted ki foglalkozik manapség a médiák pontszámaival? :)
    Én eddig sem foglalkoztam, de manapság az lep meg ha bejön valaki és megkérdezi, milyen játékokat ajánlunk neki, mivel játszon.
    Ezek életképtelen emberek szerintem.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.14. 20:23:30
  • spybot919
    #63079
    Igen is meg nem is. Nagyon fontos az értékelés amit a játék kap egy réteg amiatt vásárol. De pl ott a wd2 amit akkor is megvennék ha szar értékelést kap. Nehéz dolog ez
    Utoljára szerkesztette: spybot919, 2016.11.14. 20:18:15
  • darkSectorxxx #63078
    "Látják hogy jó értékeléseket kapott!"
    Na itt a bökkenő a gondolkodásban. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.14. 19:52:01
  • Bandicoot
    #63077
    Én értem. Te nem érted a fő problémát.

    Adott Sanyika aki évek óta mindig megveszi a COD-ot,imádja szereti nem csalódik.
    Adott Petike aki évek óta megveszi a BF-et, imádja szereti nem csalódik.

    Petikében és Sanyikában közös pont, hogy havi 1-2 játékot tudnak maximum venni. Mindketten hallanak a Titanfall 2-ről, látják hogy jó értékeléseket kapott. De lévén pénztárcájuk limitált így a biztosra mennek,arra amit szeretnek. Ha mindez 2-3 hónappal késöbb történik mikor van szabad pénzforrásuk kíváncsiságuk kielégítésére egy új játék miatt (ami jó értékeléseket kapott) akkor vajon megvették volna-e ahogyan más játékokat is vesznek? Igen mert bár tolják a COD-ot avagy a BF-et mégis van pénz új játékra és másba is belenéznének.

    Az emberek tulajdonsága hogy szeretnek biztosra menni. Ha a kedvenceddel egy időben kiadnak egy játékot lehet az akármilyen jó, a kedvencedet fogod venni. És két olyan játékszéria mellett ami játékosok millióinak kedvence,öngyilkosság volt kiadni egy olyan folytatást aminek az első része nem volt teljesen multiplatform (Sony gépen - ahol a legtöbb vásárló mozog ugye ismeretlen), ráadásul az első része elég megosztó volt.....Sikerülhetett akármilyen jóra, öngyilkosság volt.
  • Moby
    #63076
    Hát bizony nagy szerencse, hogy nem lett jó. 3 szék nem lehetséges. Ellenezik az univerzum törvényeivel. Valszeg annyi történt volna, hogy a féregjukon át a harmadik kirepült volna a valóságunkból egy olyan párhuzamos valóságba, ahol még nincs meg a mindenség két széke, vagy esetleg a darksectorok több széket is engedélyeztek a törvényeikben. Persze a respawnon ez sem segített volna sokat, a bankok egyelőre nem engedélyezik a párhuzamos univerzumok közti utalásokat. Nincs felkészítve rá a Giro :(
  • Bandicoot
    #63075
    Mindjárt az jön, ha jó lenne a 3. szék mindegy mikor de vennék. De csak két szék van....Mert a 3. szék nem jó szék....Ezért inkább a két szék....
  • Moby
    #63074
    Ja vettem ma ilyen vertical standet a géphez. Kurrrrvajól néz ki. Négybilliárdszor profibb, mint a faté.
  • Moby
    #63073
    Nem, te ezt nem érted. 2 szék van. Nincs több szék. Mondták a mátrixban.
    Vagy kanál nincs?...mindegy. Nincs több szék. Ez a lényeges. Jó a játék, de nem elég jó. Ezt mondták a játékosok, akik nem vették meg. Mer inkább két széket vettek :DDD Aztakurvabazdmeg. A legnagyobb show még mindig itt megy :DD
  • Bandicoot
    #63072
    De.
  • darkSectorxxx #63071
    Nem nem érted, ez a játék multiban akkor se fog érdekelni senkit aki BF vagy COD-os ha 3 honap mulva jött volna ki.....mert akkor is mindenki BF-ezni fog vagy CoD-ozni, ez lett volna a leszűrhető lényeg, ha annyira fasza lenne váltanának a játékosok, vagyis fasza? Nem, nem ELÉGGÉ jo....jo de nem eléggé.

    Ha előbb jött volna, és a pénzen mulna a kisgyerekek nem vezsik meg hanem inkább megvárják a kövi COD-BF megjelenést, egy 3. senkinek sem kell, mindig 2 oldal van...Medal is lehetett volna sikeres(ebb).
    De nincs több szék, csak 2 van.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.14. 19:10:56
  • Bandicoot
    #63070
    Pont ezzel írtad le a lényegét miért is bukhat el egy jó játék a szar időzítéssel....De ellenkezz tovább...
  • Moby
    #63069
    Natehát azért azért szar, mert nem vették meg, és azért nem vették meg, mert szar. Bár nem tudták, hisz nem vették meg, de mégis tudták.
    Ez eddig logikusnak hangzik, folytasd kérlek!
  • darkSectorxxx #63068
    Ha BF-es vagyok BF1 kell abba kezdem el a multit, fejlődést, stb, nem kezdek bele még1-be....
    Ha meg Cod-os vagyok a Cod-bakezdek bele, mert nem kezdek bele még 2-3 multiba, ennyi szabadideje nem sok embernek van.
    Azt mi lesz? Ha netán lecseng a másik 2 kimaxolják, megunják, akkor ha nem jönne évente új rész ráfanyalodnak azt ennyi.

    Medal ge.i is ezen a vakvágányon volt régen.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.14. 18:54:01
  • darkSectorxxx #63067
    De megfordítom neked.
    Ha a NMS egy ubiszezonba jön és sokat eladnak mert ubiszezon és jön NMS2 akkor az jó játék?
    HŐ? :D
    A gamer világban a bevétel nem magyarországon van, külföldön meg nem lenne gond nekik annyi játékot venni, ha ÉRDEKELNÉ bárkit is....
    Van BF meg COD, senkinek nem kell egy 3. zabigyerek, és nem azért nem vezsik mert nincs rá pénzük, hanem nem akarnak váltani, a Codd-osok cod hűek a BF-esek meg BF hűek....ez tökmindegy mikor jelenik meg.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.14. 18:50:15
  • TDC Geronimo
    #63066
    Holnap jön BF1 nagy őszi update
  • Moby
    #63065
    Nem, ez nem így van. Ha egy játék fasza az akkor is fogy, ha
    -az előd meg s jelent a többségi platformon, tehát ott totál ismeretlen
    -ha a két legerősebb konkurenciával együtt jelenik meg, amiknek a legnépesebb a tábora.
    Bizony. Mer a gamer olyan, hogy 150 euro mindig ott lapul a zsebében, hátha 3 cím jelenik meg egyszerre. Ez a beugró a gamerklubba :D Naszal ha egy játék fasza, akkor mindegy mikor jelenik meg. Mostmár csak az a kérdés honnan fogják tudni, hogy fasza, ha meg sem veszik, mer mást vesznek. :DD
  • darkSectorxxx #63064
    Ez butaság, ami állítólag jol sikerült de nem fogy, az nem lett jó, max pár ember szerint, akik a kisebbségek, és azt gondolják az ő szavuk a meghatározó, de nem. :)

    Ja és ha netán előferdülne ilyen, akkor az égvilágonsemmi meg nem akadályozná hogy UTÓLAG behozza a lemaradását, de szerintem nem lesz belendülés eladásban.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.14. 18:45:53
  • Kongy
    #63063
    Ezt azért megcáfolnám, nem egy címet lehetne mondani, ami faszán sikerült, de az elcseszett megjelenési dátum miatt zakózott kurvanagyot.
  • Moby
    #63062
    Kutyából nem lesz szalonna. Addig jár a korsó a kútra, míg el nem törik. Rablóból lesz a legjobb pandúr. Aki másnak vermet ás, maga esik bele. Estébé.
    LOL
  • darkSectorxxx #63061
    Egy jó játék, ha fasza, mindegy mikor jön.
  • Kandurex
    #63060
    Ez a beszéd! Le az erjesztő folyamatokkal!