121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #63179

    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.11.15. 12:51:58
  • Moby
    #63178
    >Ezért van probléma

    A probléma azért van, mert egy kényszerbeteg agyalágyult hülyebarom vagy, akinek hiába ugatja egy egész topik, hogy állj le, Képtelen vagy rá. Az egyetlen örömöd a tyúkszaros fostos életedben az lenne, ha a tudálékos minden alapot nélkülöző szófosásodban úgy érzed, hogy igazad lenne. Viszont nincs igazad. Tudod miért nincs? Mert fasságokat írsz. Tudod miért írsz fasságokat? Mert nem olvasol semmit. A tanulás, tájékozódás helyett itt baszod el az idődet, és pontosan egyszerű lélek vagy, mint 10 éve. Nem szedtél fel magadra semmit. Nem tanultál nyelvet. Nem tanultál tájékozódni sem. Csak fosod a szót. Vég nélkül. Értelmetlen butaságokat, a saját kényszerképzeteidet hajtogatod időről időre. Soha egyszer nem történt meg, hogy utánaolvastál volna bárminek. Olyan lettél ennek a topiknak mint a rák. Felzabálsz mindent ami itt jó. Szétbaszod, széttúrod, elaprózod, pitiáner butaságra váltod. Elüldözöd az embereket. Ez a munkásságod. Tanulj meg hallgatni, és tanulj meg tanulni, hogy nem maradj egy ostoba bohóc aki most vagy. Az agyalágyult baromságaid miatt hagytam itt a fórumot, és pontosan kettő nap kellett, hogy megbánjam az újrapróbát. Mert itt nem folyik más, csak a végnélküli ostoba fasságaid folyamként. Dől belőled a butaság. És nem tudsz megállni. Képtelen vagy rá. És most mehetsz a modikhoz. Nem számít már. Én itt befejeztem. Amíg te ide beteszed a lábad én ide nem jövök.
  • darkSectorxxx #63177
    Ja értem, oks akkor mehet a pro meg a 4k.
  • Bandicoot
    #63176
    Köszönjük.
  • Tatyla
    #63175
    Dark állj le mert ha hazaérek kirörlöm az összes hozzászolásodat ha nem bírsz uralkodni a kényszeres mindenremegválaszok dolgon.
  • Moby
    #63174
    Ne!
  • SlickAdam
    #63173
    -fav (ismét...)
  • darkSectorxxx #63172
    Nem, bocs, nem mindenki. Ezért van probléma, akik ellen kiálltam, azok azt mondták, hogy azért mert csak 1-re van sok embernek pénze és választaniuk kell.

    Na akkor legalább neked sikerül elmondanom, hogy a fele társaság feleslegesen hadakozik.

    Ezért hajtogatom, hogy nyugi van, nem mindegy hogy azt olvassák el amit én írok vagy azt amit mások a számba adnak. :)
  • darkSectorxxx #63171
    Ugyanezt vallom, csak annyi különbséggel, hogy itt a kiadás ideje szerintem nem fontos, legalábbis az eladások arányát tekintve. De aztán mint mondtam úgy is jön a kari, mindenkinek lesz pénze sok-sok akció, a TF2-őt meg viszik mint a cukrot természetesen.

    És nem inkább dlc-kre költenek 2-3 hónap mulva ami a bf vacod-hoz jön mert ugye ez így működik. :D
  • Amiga
    #63170
    "nem azért mert az a 60 euro hiányzik, hanem mert JOBBAN érdekli a BF1 vagy CoD"

    Mindenki. más. is. ugyanezt. mondja.

    Két hónap múlva azért nem fognak megugrani az eladások, mert a reklám már kifutott, a hype eltereli a figyelmet másra. Ilyen egyszerű. Az EA ellőtt egy reklámkampányt a semmire, mert a CoD-hype elsöpörte, és még a saját BF1-ével is konkurenciát csinált, ugyanis rengetegen nem tudják, mi az a TF, és ők inkább a BF1-re figyeltek.

    Ha csökkenti a TF2 árát, azzal visszahozhatja majd a listára, vagy ha kiad egy DLC-t, ami mellé reklámkampányt tud társítani, de egy játékot a franchise húzóereje és a marketing ad el, a TF pedig még nem annyira erős brand, a marketingjét pedig épp a két vetélytárs ellen kellett a köztudatba tuszkolnia.

    Kizárt dolog, hogy ezt nem érted...
  • Amiga
    #63169
    Igen, az is volt.
    A nyílt béta után én is kritizáltam a játékmenetet, mert túl gyors és ezért a taktikai lehetőségek beszűkültek. Ezt most is így látom, de erőltetem, ha már annyit kifizettem érte. Sajnos sokszor csak felhúzom magam rajta, ez a multi (TDM) így frusztráló kissé. :-(

    Mondjuk van egy olyan mód, amikor mindkét csapatnak van egy saját respawn-helye (kb. mint az Overwatch-ban) és onnan éled újjá, az tetszett.
  • darkSectorxxx #63168
    Csak 1 mondat:

    A lista alatt!
    Mire van szükségük, ennyi ugyanazt mondom, de nem azért mert az a 60 euro hiányzik, hanem mert JOBBAN érdekli a BF1 vagy CoD.
    Megvehetné a 2.at is, csak beleszarik mert szerinte a BF1 vagy CoD jobb.

    Ha viszont az a helyzet, amit a többiek sugalnak.
    Isten az atyám nem határolódom el.

    Viszont ha igaz a többiek állítása, akkor 1-2 hónap múlva amikor regenerálódnak a pénztárcák állítólag botrányosan magas eladást kell produkálnia a játéknak.
    Én ebben kételkedem. De várom hogy cáfoljanak meg. És akkor, azt mondom oké.

    Vagyis amit mások mondanak maximum pre-order vagy 1-2 heti azonnali eladásra lenne igaz.

    Tegyük akkor próbára, valaki linkelje a TF2 eladásait 1-2 hónap múlva. Na az meggyőzne engem is. :)
  • Tatyla
    #63167
    Listán rajta van
  • Totti5
    #63166
    Nem akarok belekontárkodni, de kicsit óvatosan fogalmaztál. Nem volt itt "előzetes vélemény". Primitív, agy nélküli fika volt, ami mellőzött mindent.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.11.15. 11:46:30
  • Amiga
    #63165
    Szerintem ez rossz üzletpolitika. Ha beküldöm a ringbe Dezsőt, hogy mérkőzzön meg Klicskóval, aztán Dezső véres fejjel kijön, akkor csak még jobban prezentálom, hogy Klicskó legyőzhetetlen.

    A legjobb, ha Dezsőt inkább felnevelgetem amatőrök ellen és megvárom, amíg Klicskó kiöregszik.

    Mondjuk megértem az EA-t abból a szempontból, ahogy mondod. Hallani lehetett róla, hogy az IW előrendelései sokkal kisebbek és az előzetes vélemények is túlnyomórészt negatívak voltak. Talán ezért gondolták, hogy betámadnak. De így is elég nagy volt a kockázat, mert a CoD-függőknek (mint nekem is) szükségük van az éves adagra, és ez még a szarabb részeket is a felszínen tartja. Így viszont, bármennyire tetszett is, amit a TF2-ből láttam, kénytelen voltam én is dönteni.

    A kompetitív lövöldék meg olyanok, hogy ha az egyikbe belemászol, akkor nem szívesen cserélgeted, hanem abban próbálsz fejlődni, tanulni. Szerintem a CoD addig megy, amíg ki nem halnak alóla a játékosok, vagy egy tényleg fantasztikusan jó, (esetleg eredeti koncepciójú) program le nem tarolja a piacot.
  • Moby
    #63164
    Remélem nem arra veszi, mer csapatoznék vele :D
  • Moby
    #63163
    Kap?
  • Bandicoot
    #63162
    Lassan a modikhoz megyek. Baromi unalmas és topikromboló. Ez nem a gyógypedagógia....
  • Moby
    #63161
    >Az EA-nak el kellett volna kerülnie a CoD-dal való versengést.

    A forbes cikke utal rá finoman, hogy simán lehet, hogy szándékos egész pályás letámadásban beáldozta az EA a TF2-t. Így akarta kifogni a cod vitorlájából a szelet. Tudták, hogy gáz lesz az eladásokkal, de nem számított. Hosszabb távon akartak kárt okozni a cod brandben. Kaz is ezért blamálja őket óvatosan valszeg. Én sem gondolnám, hogy helyből lennének ekkora ökrök. Pontosan tudták mit csinálnak, csak a hatás végül jóval kisebb lett, mint amire számíthattak. Vagy nem, és összesen ennyit is akartak elérni.
  • Tatyla
    #63160
    XCOM2 mikor kapja már meg a pro patchet? addig nem akarok hozzá fogni
  • Amiga
    #63159
    Senki nem mondta, hogy egy nyugati polgár - vagy akár egy magyar - ne lenne KÉPES játékot venni.

    Azt próbáltuk elmagyarázni, hogy a TF2 vs CoD (vs BF1) összecsapásból előbbi semmiképpen sem jöhetett ki jól, így a megjelenési dátuma szerencsétlen és ez az eladásokon is látszik.

    Friss brit toplista:

    1. Call of Duty: Infinite Warfare
    2. FIFA 17
    3. Battlefield 1
    4. Dishonored 2
    5. The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition
    6. Forza Horizon 3
    7. Overwatch
    8. Titanfall 2
    9. LEGO Dimensions
    10. Star Wars: Battlefront

    Próbáltuk veled megértetni, hogy még a gazdag emberek sem vesznek meg minden szart, csak amire szükségük van. És amikor feltették a kérdést, hogy "CoD-ra vagy TF2-re van-e szükségem", akkor előbbit választották, mert azt ismerték.

    Az EA-nak el kellett volna kerülnie a CoD-dal való versengést. Nem tette, látszik is a listán. Olyan helyre kellett volna pozícionálnia, amikor épp nem jön ki egy rakat kompetitív lövölde. Blockbusterrel egyidőben megjelenni sosem szerencsés, kérdezd csak meg a Vampire TM: Bloodlines fejlesztőit.
  • Tikal #63158
    Na erről van szó, hogy mit akartál hallani :D Ezért parttalan veled minden vita.... remélem mára már lenyugodtál, hallottad amit akartál, aztán nem jössz elő többet ezzel a témával, szerintem mindenki nevében mondhatom, hogy hálásak lennénk, ha csendben maradnál egy pár napra...
  • TDC Geronimo
    #63157
    44 hsz... ja csak a szokasos dark agymenes -.-
  • Totti5
    #63156
    Van nekíje X1e.
  • Moby
    #63155
    3 dolog különbözteti meg a nyugati pógárt mondjuk tőled.
    1. Van pénze. Jól keres.
    2. Nem költi el! Vagy legalábbis nem barommódra. A nehezen megkeresett pénzéből nem filléres kacat kulcstartókat vásárol ebayről.
    3. Jóeséllyel nem mosogatólé lötyög sapkája alatt.
    És e három igen fontos tulajdonsága szorosan összefügg.
  • darkSectorxxx #63154
    Na látod, ezt akartam hallani.
    Tudom hogy csak reagáltál, ez a többieknek szólt inkább. :)
  • LBandi77
    #63153
    Nem ezt írtam,reagáltam az 1 átlag ps4 user/ játékra.
    Tehát én is 1 átlag user vagyok.
    Van rá pénzem darky ,van pénzem pro-ra 4k tv-re,de majd akkor veszek ha úgy ítélem meg hogy az nekem kell,egyenlőre nem kell.
  • darkSectorxxx #63152
    Csak érdeségképpen:
    Kint minden költség után egy családban (ha mondjuk egy rendes fietésed van meg neadisten asszony 3-4 órát max elmegy dolgozni....), nem egyedül hanem amikor kifizettél mindent. Marad kb 5x annyi mint amit én egy jó hónapomban megkeresek....hah.

    Ja és most a legrosszabb preorderről beszélek, de ezek a játékok, a töltelékjátékok még fényévekkel a megjelenés után sem fognak senkinek kelleni, mint a ME2 megy EA Acces-be ahogy Totti mondja.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.15. 11:07:26
  • darkSectorxxx #63151
    Vagyis azt mondod, hogy neked annyi pénzed van játékra egy évben hogy csak 4-5 címet tudsz finanszírozni?

    Csak azért kérdezek rá, mert nehogy félreértés legyen, mert itt azt akarják nekem bemesélni, hogy egy gamernek nincs pénze havonta játékra. /ha szeretné

    KB olyan mintha a nyerőgépesek mondanák, hogy nincs pénze bedobálni a gépbe....ja vagy a csöveseknek nincs pénze piára.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.15. 11:02:10
  • darkSectorxxx #63150
    Dehogy mondtam, ha ez igaz lenne akor itthon is igaz lenne, hiszen ha bemegyek én sme válogatok a csokik közt, megveszem ami kell.
    Pont ez a lényeg az arány.
  • darkSectorxxx #63149
    Tudom, kint élnek a sógoromék, DE EHHEZ KÉPEST mondom az árányoat, amik ne 70/18-asok. vagy 70/9-esek.
  • Tatyla
    #63148
    Mi felesben vesszük a játékokat de mi is csak a BF1-et vettük meg,megbeszéltük hogy a TF2-vel és a TR-el is kivárjuk minimum az első akciót, túl zsúfolt volt az október főleg úgy hogy nekem gépem sem volt múlthétig
  • Moby
    #63147
    Amúgy hova mész érte fillérekkel a zsebedben? Vagy használt?
  • Moby
    #63146
    Ami ps4-en ugyebár nincs.
  • Moby
    #63145
    Ha lehet inkább ne. Ugyanis a helyzet az, hogy nullismeretek, nulltanulmányok, nulltájékozottság és nullolvasottság mellett én is biztosan könnyen jutnék olyan megállapításra, hogy az időzítésnek ehhez semmi köze, éshogy a világ pógárai úgy veszik a videójátékokat, mint a levegőt!*
    Ezzel szemben az arculbaszó valóság az, hogy a videójátékokat nem veszik mázsaszám(sajnos), és a világban minden nem-szobafestő szerint az EA szándékosan beáldozta a TF2-t, vagy egyszerűen ököséget csináltak, de hogy evvel nyírták ki az eladásait. Lehet ezen még pörögni, csak ez már tegnap is kibaszottul kínos volt, ma már túl kéne ezen lépni.

    /*bár tippre annyi magamhoz való eszem még akkor is lenne, hogy nem csinálok hülyét magamból egy kényszeres posztfolyammal, amit minden rajtam kívülálló tételesen cincál darabokra. Sőt. Biztos vagyok ebben.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.15. 10:46:38
  • Tikal #63144
    A mozijegy se drága kint, mégse vetítenek egy este két blockbustert. Megmagyaráznád ezt is?
  • Totti5
    #63143
    Benne lesz mindjárt az EA Accessban.
  • Moby
    #63142
    PS4 Tie Ratio (Global): 6.28

    VGChartz-os, szal fenntartásokkal kezelendő.

    /update: sony beszámolja alapján 6.77 volt májusban.

    Ergo odakünn a nagyvilágban úgy veszik a játékokat, mint a csokoládét!
    Janem :(
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.15. 10:27:24
  • LBandi77
    #63141
    +1 Nekem a ps4-hez 5 játékom van,és ez a szám a gen.végéig max 8 lesz.
  • Moby
    #63140
    Ezaz. Érvelj neki. Abból megérti.
    ROFL