121115

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • mucsácsó
    #115397
    én tuti fogok, csak előbb Resi8at letolom már :) nagyon durván megsokasodtak az eladó példányok, nyilván sokak nem erre számítottak / könnyebbet vártak... tisztára, mint amikor Bloodborne / Sekiro jött ki anno :D de nekünk jó lesz :P én imádom a Hadest is, szóval szerintem sima :D

    már 18-19k-ért is láttam, pedig pénteken jött ki.. .:D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2021.05.02. 20:39:49
  • Mephike
    #115396
    Valaki benevezett itt a Returnal-ra? Csak mert a streamek alapján jónak tűnik.
  • darkSectorxxx #115395
    Hát sajnos. :)
  • Voltan
    #115394
    Ez tényleg gáz :)
  • darkSectorxxx #115393
    Gratulálok!
  • Mephike
    #115392
    Végére értem a Demon's Souls-nak. Meglett a platina, összeszedtem a Penetrator armort.
    Gyönyörű volt a játék és egy életre szóló élmény volt. A legnehezebb boss talán a Maneater volt, de talán a fordított világot még annál is jobban utáltam :)
    Remélem a Bluepointos srácok következő munkája is ennyire minőségi lesz.
  • darkSectorxxx #115391
    Uh, tudom gáz, de könyveket már nem szoktam olvasni. :)
  • darkSectorxxx #115390
    Ja , akkor lehet csak elsiklottam felette. ;)
  • shaddam
    #115389
    Ha bejöttek a filmek (első 2) a sorozat, vagy a magyar halálosztó 2027 könyvek akkor a játék is bejön
    Az upgradeben jött játékmód amiben a t800-al lehet menni
  • Seth
    #115388
    De, egész jó lett, ahhoz képest , hogy ki csinálta ( Rambo The Videogame csapat) :D
  • darkSectorxxx #115387
    Oh értem, de akkor gondolom ez nem sikerült annyira jóra, mert nem nagyon emlékszem erre a részre hogy hallottam volna róla. :P
  • Seth
    #115386
    Nem új, más gépekre 2019 végén jött ki, de PS5-re most, kicsit upgradelve
  • darkSectorxxx #115385
    Van új terminátor játék?
  • n000rbi
    #115384
    Tölteném, ha ez a buzi digi nem mondta volna be az unalmast már egy órája...
  • shaddam
    #115383
    Tölthető a ps5 upgradelt terminator
  • hunbalee
    #115382
    Ismét mozog a Wreckfest PS5-ös verziója

  • darkSectorxxx #115381
  • darkSectorxxx #115380
    Amúgy ettől még bizonyos dolgok miatt persze szeretem a Sony álláspontjait, de ha ilyen van, ami nem tetszik tőlük azt is szóvá teszem.
  • darkSectorxxx #115379
    Ezekután én semmit nem várok. Ugyanilyen tálalásra számítok, rövid, kevés kis trailerek és ennyi.
    Persze érthető meg nem is várja el az ember hogy 3 havonta 10 új játék legyen, csak azt gondolom akkor inkáb szimplán csak tegyék fel a youtube felületükre a friss demo-kat aztán ennyi.

    Biztos vagyok benne hogy az sokkal gazdaságosabb megoldás lenne.
  • darkSectorxxx #115378
    Hát arra mondom, hogy szerintem ez már így full felesleges, várakoztatni embereket meg rossz minőségben streamelni 2 trailer miatt, szerintem ez nekik se olcsóbb mintha feltöltöttek volna 2 trailert és maga a hozzáállás, hogy lassan minden trailernek rendeznek egy élő show-t? Én feleslegesnek találom, amúgy meg szépen 4k-ba már megleshettük volna ezt a demo-t előbb is.

    Persze várható volt, én is így vagyok már ezzel hogy senki ne várjon nagy bejelentéseket, de azért ne mert már vagy fél éve ilyen Stata of Play-ek vanank, szóval ezek a rendezvények, vagy live show-k már rég nem azt jelentik mint kb 1 évvel ezelőtt és ez már nem a covid miatt van.

    És én ilyet Sony-tól pl nem vártam volna, inkáb azt hogy srácok kiteszünk egy youtube trailert, majd jelentkezünk ha van értelme tartani live-ot... de ennek így szerintem semmi értelme nem volt.

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.04.30. 16:55:21
  • mucsácsó
    #115377
    szerintem E3/gamescom (környékén) tuti lesz valami baszóbb konferencia / State of Play - év végére meg ott a TGA, vagy lehet idén lesz már PSX is év végére :)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2021.04.30. 15:51:46
  • AntiHero
    #115376
    Igazából ki is rakhatták volna videóban. De így legalább volt premier.

    Nincs ezzel baj. Miért szánalmas az, ha promozzák a játékaikat?

    Nem kell mindig világmegvàltó bejelentéseket várni.
  • darkSectorxxx #115375
    Attól még szánalmas. :)
    És nem maga a játék amit bemutattak, hanem hogy ebből akartak müsort élőben.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.04.30. 13:18:43
  • Kandurex
    #115374
    Úristen srácok, mennyire geci távol van a játékiparban ettől az élménytől mindenki....(fülessel hallgasd)

  • Seth
    #115373
    Ez olyan volt, mint Nintendo-nál a csak Pokemon vagy Smash mini-direct. Ezt amúgy írták az infóban már jóval előtte, hogy a Ratchet lesz a fő téma meg egy pár indie cím( ami pont annyi volt:) ), szóval nem keĺl háborogni. Nemsokára itt az E3, oda kell a puskapor
  • darkSectorxxx #115372
    Ahogy az szokott lenni ez is természetesen magyar felirattal jön!

  • Moby
    #115371
    A gyűjteményében.
  • darkSectorxxx #115370
    Szégyen ez a State of Play ami volt, mondjuk az előző 2-3 is az volt.
  • Tatyla
    #115369
    Tegnap végére értem a Soulstormnak de csak bad endingel, de úgy vagyok vele hogy csinálja meg az összes pályát good karmával az akinek hat anyja van...
    Ettől eltekintve egy jópofa játék bár volt pár frusztráló rész.
  • Tatyla
    #115368
    Nem tudom te mit látsz de hirdetéseinél még nincs semmi, sőt néha ki se rakja mert nincs annyi
  • Tatyla
    #115367
    Nem tudom te mit látsz de hirdetéseinél még nincs semmi, sőt néha ki se rakja mert nincs annyi
  • n000rbi
    #115366
    Hát ennek volt értelme :D A Ratchet állatnak néz ki, de hogy ehhez minek kell State of Play, azt nem tudom.
  • mucsácsó
    #115365
    elvileg valami(k) lesz(nek) még, de fő attakció a Ratchet lesz - gyanítom indie cuccok főleg.

    Horizon 2-re én nem számítanék E3 előtt (nem lesz ott a SONY tudom, de valamit tuti tartanak a környékén)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2021.04.29. 21:52:17
  • n000rbi
    #115364
    Remélem a Ratchet-en kívül mást is mutatnak.
  • darkSectorxxx #115363
    Éjjeles ügyeletem van, este nézem majd, de van egy sejtésem, hogy meg fogom bánni a ráfordított időt.

    Szerintem esélytelen egy kis Horizon gameplay demo, de akkor kárpótolva lennék...
  • mucsácsó
    #115362


    ma 23:00-tól State of Play :P
  • Mephike
    #115361
    Szerintem ezt már egyszer mintha említették volna. Mire aktuális lesz a játék, addigra talán lehet majd videokártyát is venni normális áron.
  • TomStorm
    #115360
    Várható volt és szerintem marad is így.
    Azért ez egy ütős cím akár bundle-ba vagy Exclu.-nak.
    De jön Windows-ra is úgyhogy semmi gond:)
  • hunbalee
    #115359
    Nem tudom ez ilyenkor mennyire komoly és tényleg így marad-e majd a későbbiekben is ...

    No Plans for S.T.A.L.K.E.R. 2 on PS5, Game Pass One of the Reasons Behind Xbox Console Exclusivity, Says Dev
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.04.29. 19:28:01
  • Tikal #115358
    rendkívül szar az irányítása a cápalisnak, már próbáltam, és ocsmányul is néz ki szerintem