121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • AntiHero
    #66427
    De ne spóroljon, mert felhúznak és megveszem rendes áron. Úgyis a szabadság pénzemből megy a vétel. xD

  • TBTPumpa
    #66426
    Még a Rise of the TR-t kellene beszerezni. PC-n megvan a teljes kiadás, de jó lenne PS4-en is.
    Persze PC-n szebb, de akkor is, teljesen más élmény konzolon játszani.
  • darkSectorxxx #66425
    Hát érdekes ez a vizes dolog, eddig nem figyeltem, az viszont tuti hogy szebb, több mert frankón egymás melé raktam régen a 2 cumót és eleve olyan volt a Def-be a kikötőben, hogy a növényzet is sűrűbb volt, meg hajlott ahogy fútta a szellő.

    Ilyenek. Meg Lara arca kicsit emberibb lett talán.
  • darkSectorxxx #66424
    Hát lehet spóról nekünk a Sony idén.
  • TBTPumpa
    #66423
    Jó ez a TR Definitive Edition. 6500 forintért szereztem fóliás verziót. Azt hittem a borítója tele lesz cseszve mindenféle cseh/lengyel/szlovák szöveggel (mint a The Last of Us Remastered), de csak és kizárólag angol szöveg van rajta. Tökéletes!
    Szebbnek tűnik, mint PC-n. Részletesebb, színesebb, több az effekt. Emellett Lara nedves állandóan, PC-s verzióban pedig sosem az, még vízbe érve sem (na jó picit, pár másodpercig). Már megérte.
    The Last of Us Remastereddel is haladtam. Ez a játék már most életem egyik legjobb játékélménye! Fantasztikus alkotás!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.12.23. 10:20:09
  • AntiHero
    #66422
    3 óráig ott kellett volna lenni neki.

    Akkor lenne ugye csere. Remélem lesz ff xv mert erre várok már mióta...
  • darkSectorxxx #66421
    Akkor bug, délután visszaáll.
    Csak most WD2 lesz szopóka annak aki ma akarta megvenni.

    Igazából egy égi jelnek fogom fel. Visszaigazolásnak.
  • n000rbi
    #66420
    A webes felületen ja, gépről egyelőre nyoma sincs. Bízom benne, hogy ott lesz még ma.
  • darkSectorxxx #66419
    Most is van még Chrisdeal. De a WD2 ára nem akciós már, hanem 24k, ami viccnek is rossz.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.23. 10:11:33
  • n000rbi
    #66418
    Még korán van, hátha csak valami félkegyelmű cseszte el. Elég vicces lenne a 12 deals of christmas 11 deallel. (én is direkt kértem hamarabb a kis karácsonyi psn feltöltőkártyámat, mert ma lesz FFXV sale...)
  • darkSectorxxx #66417
    11990 lett volna egész pontosan, ha már beszélünk róla :)
  • darkSectorxxx #66416
    Most elég, így is mély ponton vagyok. A Sony-t meg a vásárlók megtévesztéséért egy újévi per fogja majd várni. :)
  • Totti5
    #66415
    Agyonbaszom őket ha nem lesz, lemezesen nem tudtam beszerezni, de 11ért meg akarom venni ma digitbe.
  • Maxyka
    #66414
    Nincs final fantasy deal nem is lesz :DD
  • darkSectorxxx #66413
    Köszönjük. Neked is. Nagyon fasza a kép. :)
  • darkSectorxxx #66412
    Szopatnak engem a Sony-ék, amiért beléjük álltam. :)
  • n000rbi
    #66411
    Na ez baromira érdekes. A 12 deals of Christmas komplett eltűnt (és ugye csak 11 deal volt), van helyette January Sale
  • Tatyla
    #66410
    Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

  • SlickAdam
    #66409
    belekukkantottam, egesz jo. söt, meg pofas is (kiveve nappal).

    (jo geek jatekohoz hiven az elsö inditas egy aranyos kis BSOD-vel jutalmazott... remelem többet nem tesz ilyet! :))
  • Evoluti0N
    #66408
    Nier Automata után Gravity Rush 2 demo is letudva. Aztamindenit. Ebből majd meg kell venni az első részt. Na, meg persze a másodikat is. :D

    Szerk: Azért vicces, h ma már ott tartunk, h egy 20 perces demo több, mint 6 GB. :D
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2016.12.22. 23:51:28
  • Maxyka
    #66407
    Igaz élesség fel van tolva kicsit dehát ez a paraszt4k :DDD
  • Moby
    #66406
    Nemtudom, az én próm egy recementes verziót töltött le :D Töltsetek ti is onnan, ahonnan én töltök!

    /élkiemelést, élességet, minden élességbaszt vegyél le azon a tévén

    Kár, hogy ilyen rövid a demó. Tolnám reggelig a szájának :(

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.22. 23:30:38
  • TDC Geronimo
    #66405
    Mint az összes többi platinum :P
  • Totti5
    #66404






  • Maxyka
    #66403
    Bevallom én is. Viszont a recétől nagyon tartok de mire kijön remélem már itt virit a pro majd a tv allatt. Valami elbaltázott lg tv-m lehet de ezen még a rece mentes játék is recés :D
  • Moby
    #66402
    Na ez a Nier Automata demo megint keményen az orrom alá dörgölte, hogy nem ítélünk videó alapján
    Én ezt a videók alapján leírtam teljesen, miközben olyan elképesztő sebészi pontosságú mechanika van mögötte, akkora szórakoztatási faktorral, hogy leírni nem tudom. Áztákuuurva dejó ez! Alá van kenve rendesen zenével is. Nagyon durva anyag lesz ez.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.22. 22:57:21
  • Moby
    #66401
    Én a kettőben fegyvert szinte nem is használok. Nem is túl jó használni (jóval szarabb, mint az elsőben), de nem is kell, vagyis jóval kevesebbet mint az elsőben. A játék ezt nem is kéri. Az járművezés is szar, ezért csak haladásra nem is használom. Gyorsutazok. Néha krúzolok nézelődni.
  • Bandicoot
    #66400
    Akkor nem szoltam. A 2 ilyen téren (is) gagyira lett butítva amit elött értetlenül álltam. Azért írtam hogy ha a 2-re gondolsz.
    Grafikában, a világ élettel megtöltésében léptek egyet előre. Karakterekben fizikában akcióban autók irányításában meg vagy 5-öt hátra.

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.12.22. 21:48:08
  • Totti5
    #66399
    Még mielőtt odaleszel, WD1 ( kettővel nem játszottam ). Igen minden pillanatában jobban tudja, kifinomultabban, összetettebben a fegyveres lövöldözést mint a GTA5.
  • Moby
    #66398
    >A karakterek rém emészthetetlenek.

    Nálam ez a legjobb része a kettőnek. Nagyon jót tett a wd-nek ez a könnyedebb hangvétel.
  • Bandicoot
    #66397
    A WD (már ha a 2-re gondolsz) mint jobb covershooter azzal az elb*szott mocsokfos AI-val és akcióval amit beletettek?:) Mindenki dől mint egy fatönk. Mindenki jön mint buta barom,a gyalogosok besétálnak a lövöldözésbe...Az egyedüli kihívás meg amikor a szénnéfelpáncélozott swatos odajön leöolni,mert az annyira kemény hogy a fedetlen arcába sem elég 2-3 shotgun lövés közelről...:)

    Jó vicc volt.

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.12.22. 21:42:41
  • Totti5
    #66396
    GTA 5 ha önfeledt fun kell egy óriási világban minden őrülettel amit ki lehet próbálni és 3 retardált főszereplővel.

    WD ha egy a GTAnál jobb cover shútert, lopakodással és taktikázással.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.12.22. 21:39:55
  • Tikal #66395
    "nem olyan gáz" és ez itt a baj.. mert hogy nem egy jó játék, csak éppen ha nincs más elnyomogatja az ember.. én még csak a sztorit se fejeztem be mert annyira szar. A lövöldözős része és a menekülés, bujkálás rendőrök elől nagyon jó, autóvezetés viszont botrány...
  • Totti5
    #66394
    Királyság a Nier, hogy milyen lesz ez teljes terjedelmében majd kiderül, a demó bemutatja a Platinum harcrendszert és hangulatot. Minden benne volt ami miatt kedvelem a Platinum játékokat. Bár a graf nem lesz következetes, nem túl színes a világa és emiatt tele van elnagyolt rasnya dolgokkal. Animációk viszont nagyon jók, ahogy az irányítás is, a zene meg mesteri.
  • Totya42
    #66393
    Én most tekerem a watchdogs2-őt. Holnap meg bezsákolom a final fantasyt is. El is leszek a Horizonig kényelmesen. Jövő márciusig ahogy elnézem nem jön semmi, ami érdekelne engem.
    Nem lett rossz a watchdogs 2 így elsőre. A karakterek rém emészthetetlenek. Mind borzasztó. De a gameplay klassz és a grafika is egész jó. Küldetések is igen változatosak eddig. Ha a karaktereknél nem ezt a szettinget választják, akkor egészen kimagasló játék is lehetett volna.
  • Moby
    #66392
    De amúgy vicces, hogy megjelenés után vettem pár hónappal 2K-ért a WD1 kódot, merugyebár nvidia kuponakcióban mindne faszhoz adták. Aztán két hét múlva vettem ha jól rémlik a 760-at, és ahhoz is járt, és már ezresért is alig tudtam elpasszolni a kódot :D

    /és végül rá...nemtudom hány évre toltam le. 3 talán?

    szerk: 2.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.22. 21:13:20
  • SlickAdam
    #66391
    vagom GTA-t, PS4-en beletettem vagy 15 orat.

    akkor most vacsikutyi lesz. thx!
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.12.22. 21:06:08
  • Moby
    #66390
    Rohadtjó mindkettő(WD1+2). Azzal együtt is, hogy nagyon mások. Egy dologban mindkettő megegyezett nálam: az eleje nagyon nehezen csúszott le. De amikor leért, onnantól nem volt megállás.
    Mindezekkel együtt azért azt mondom a GTAV-t semmiképp ne hagyd ki. Ha nem is feltétlenül most, de valamikor iktasd be. Az ennek a zyánernek a definíciója. Majdnem elcsábultam megint itt most nagy szélben, és majdnem rácsavarodtam immáron a harmadik platformon is a megvételére. Tonképp már sajnálom is, hogy Arty racionalitása visszafogott benne :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.22. 21:06:09
  • SlickAdam
    #66389
    Moby!
    te mondtad, hogy a Watch Dogs (EGY!) nem olyan gaz?

    mert most varosos open world jatszhatnekom van es igy a masodik resz borzalmasan taszito stilusa mellett, regi WD1 videokat visszanezve lehet ellenek vele. GTAV-ön gondolkodtam, de WD1 csak 7 ojro körül lenne.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.12.22. 20:59:51
  • balee4
    #66388
    Szerintem megéri, legalábbis én nem bántam meg, hogy vettem. Folyamatosan nem használom, ha éppen olyanom van, előveszem és mondjuk letolok pár menetet a Rez-ben. Egyelőre kevés rá az igazán jó játék, az Until Dawn és a Rez hatalmas fun, illetve a Robinson sem rossz, de nem ér meg 18k-t. A napokban vettem meg a Lethal VR-t, nem rossz cucc. Illetve a Batman VR sem rossz, csak nagyon rövid.