121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #74478
    Pont ez a lényeg semmit. :D
  • mucsácsó
    #74477
    megbasszák, ha most eltörlik, ha már most előfizettem rá 1 évre :'D
    a free multi nagyot csavarna a dolgokon, az tény, viszont akkor nagyon durván össze kéne kapják magukat az ingyenes játékok frontján...

    bár én személy szerint a multi miatt fizettem elő, meg még esetleg 1-2 fasza Plus-exkluzív akció van..de egyékbént...semmi más extráját nem használom ki én.
  • Totti5
    #74476
    Mit változott az FC5? openworld FPS. Ugyan az mint eddig, csak COOPban is.
  • Akra
    #74475
    800 euro
  • darkSectorxxx #74474
    Az egyetlen ésszerű döntés a teljes eltörlés. :D
    Más reform nem létezik, kár is volt bevezetni.

    Akkorát ütne az eltölrés az INGYEN multi újra, hogy az valami hihetetlen, talán én is vennék néha coop-multi játékokat akkor.

    Mit vesztünk vele a havi 2 indie játékot? :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.06.12. 23:55:39
  • darkSectorxxx #74473
    De miért nem mutatják?
    Ha lesz valami jó akkor oks, de így bameg ez így nem okoz vizelet visszatartási gondokat. :)
  • mucsácsó
    #74472
    Kíváncsi leszek, hogy PS Plus újításokról lesz-e szó a konfon... volt redditen valami pletyi még pár hete/hónapja, hogy nagy reformokra készül a PS Plussal a SONY - kérdés, hogy mi lesz az :D

    bár ha a havi kínálat ilyen erős maradna minden hónapban, mint a mostani, akkor az kurvajóvóna. :)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.06.12. 23:54:22
  • darkSectorxxx #74471
    FC5 meg oks változott, jól áll neki ez a nyugati stílus, meg badass, de mikor elkezdtek játszani és annyi hogy bejelöltek pár célpontot, 2 méter lopakodás és ARMAGEDDON, nem is értem....

    Jó persze végülis Far Cry. Neki meg ezt kell tudnia.
  • Totti5
    #74470
    Lesz benne PIRAMIS. Mekkora is a Piramis? lesz benne más is... hegyek, kanyonok. Lesz mit mászni.
  • darkSectorxxx #74469
    Nem kell, ezt ők mondták állítólag, nekem nem kell semmi tőlük, ne értsd félre. :D

    Csak volt egy figyelem részemről, hogy wft ijjazás, piramisok? ez a téma? stílus? lehet valami változatosság?

    Nem tudtam mit hogyan, nem tudtam elképzelni mennyire legyen más, csak ne azt lássam hogy megint a nagy szavak és ráhúzzanak egy skin-t a régiekre, mert eddig az, annyiból igazuk volt reform kapcsán, hogy kb 1 emelet magasan már nem kell megmásznod magas épületeket, csak leredukálták a kilátópontokra, mert az ugye nem hiányozhat 1 tower def. ac-ből vagy FC-ból sem. :D

    Mittuomén meguntam ezt a gameplay-t? lehet. :D

    Túlságosan ismerős minden, nem akartam hogy ráismerjek többet, csak max a címéből.

    Tomb Raider-t hogy reformálták meg?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.06.12. 23:46:50
  • Bandicoot
    #74468
    Most értelek és egyet is értek valamelyest.
    Abszolut nemértem AC graf őmlengést semmi extrát nem látok sőt néha kifejezetten otromba, az animációk harc közben főleg.
    Újítások meg....behozták a baglyot a primalból sasként. Innovációóó.... Egyelőre abszolút nem láttam mi az ami hatalmasat fejlődött volna.

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.06.12. 23:46:47
  • Totti5
    #74467
    Semmit nem kell reformolni, ez egy AC játék. Eddig is jó volt. Mechanikákban kellett fejleszteni, megtették.
  • darkSectorxxx #74466
    Hát arról, ami ötlettelenség sugároz egyelőre ebből, mondom, ennyi, amikor meglibbent a tma, a játék stílusa, meg minden, hogy reform, nem ezt képzeltem magam elé....

    De ennyi, szubjektív, neked meg bejön ennek örülök, nekem valahogy monumentálisabb, változatosabb cucc alakult ki a fejemben....

    ha kb el kéne magyaráznom, akkor olyan feelingem van most látva ajátékot, hogy van egy 10 objektumos randompálya, mászkálsz rajta, csinálsz feladatokat, küldetéseket, de no epic-ség, változatosság, semmi egyedi terület, vagy nem vágom, lesz sokkal több terület a játékban később?

    Vagy önismétlés? csak néha bedob piramisokat?

    Anno a maga idejében a Unity városától inkább fostam össze magam.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.06.12. 23:42:09
  • darkSectorxxx #74465
    Majd kiderül. :)
  • Bandicoot
    #74464
    Lesz benne online IS, Barátokkal IS.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.06.12. 23:38:49
  • darkSectorxxx #74463
    Itt nem az új genről beszélünk a Unity az PS4-en fut nekem, és igaz itt-ott glitch meg nem 60fps bameg de ott mekkora város már, ez meg megy 2 kunyho meg 3 pálmafa közt a karakterek meg ilyen City Interactive kb....

    De télleg srácok nem hiszem hogy csak én látom ezt, ez vicc.

    Miez? :D








    Pálmafa meg kunyho randomgenerátor a mapszerkesztésnél?
    bameg......
  • Totti5
    #74462
    Nem értem miről beszélsz.
  • Rage47
    #74461
    maga mondta a ubis ember hogy online lesz és barátokkal fedezheted fel a világot stb
  • darkSectorxxx #74460
    Én megmutatnám nekik hidd el, ha szóhoz jutnék.

    Tudod milyen merész elképzeléseim voltak mikor ez a téma fellibbent, azt egy a fostenger ötlettelen környezet, ez gigalol, atyaég...

    Az a piramis kibaszottjó a trailerben, meg minden de itt amikor mész a 3 pálmafa közt az okádék textúrák közt na akkor....az ostoba mozgások, bameg itt egy 200k-s konzolon játszanak.
    Nem így képzeltem el...mikor a Unity-ben egy kibaszott város emberekkel mi volt már, egz egy kis konyhakert így amit itt látok.

    Szavak nincsenek erre.
    Sorry a rajongóktól.
  • Totti5
    #74459
    A játékot mutatják most is nem egy bemutató demót. Alapjaiban ez kész van, a demo a mostani állapot, ennél csak jobb lesz a végleges. Nyilván PS4 és X1en lesz megkötés de ott is nagyon szép lesz mint mindig.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.06.12. 23:32:56
  • mucsácsó
    #74458
    Nekem tetszik. Durva, hogy mikor a 2 hajó ütközött, még a víz is belefodrozódott :D elég részletes - más kérdés, hogy ehhez biztos kell majd így a Pro/X, márha nem downgradelik le ~félév alatt a grafikát
  • Totti5
    #74457
    Hova változzon egy AC.... tele van új dolgokkal.
  • darkSectorxxx #74456
    AC nem változott eléggé, még mindig unom a gameplay-t még nézve is....:S
  • darkSectorxxx #74455
    Mi lesz online?
  • Rage47
    #74454
    BGE2-nek örültem aztán kiderült hogy online cucc lesz és még Jade sincs...
  • darkSectorxxx #74453
    Nem. Pont ezaz a játék gameplay, az lehet nem új, de így egyben, képzeld el a Zelda féle mindenfélét egybe és gecijó egyveleget.
    Mostani játékokkal nem lehet elmagyarázni az égészet, de még a régiekből sem emlékszem nagyon hasonlóra, mint írtam olyan mint másnak a Zelda,. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.06.12. 23:21:23
  • n000rbi
    #74452
    Örülök, hogy a montpellier csapat csinálja a BGE2-t. Ők már többször bizonyítottak
  • Totti5
    #74451
    AC remek.
    Far Cry 3 fős coopba király lesz.
    The Crew 2-nél a megalomániát triplázták, nem tudom milyen lesz a fizika és mennyire lesz egyben... túl szép h igaz legyen, az egynél sem sikerült.
    Skull & Bones nem gyere be.
    Beyond Good & Evil 2 hány évet kap még a felhype után? CGI tréler nagyon szórakoztató volt.

    Mario + Rabbids pedig pont olyan mint amilyen egy gyönyörű, fun, ötletes N Mario játék. Imádtam.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.06.12. 23:19:36
  • mucsácsó
    #74450
    vártam ezeket a kommenteket.. :DDD valami HD/remaszti csak van belőle, nemde? bár mára már biztos kopottas a játékmechanika..
  • darkSectorxxx #74449
    Ez egyértelmű, mivel a többi nem is volt konf, inkább egy bazári vidámpark...néha, szó szerint. :D
  • darkSectorxxx #74448
    Szégyeld magad. :)
  • TDC Geronimo
    #74447
    Mondhat bárki bármit ubira, de megint jöttek 3 egyedi címmel és tényleg övéké eddig legjobb konf
  • Myselor
    #74446
    bánhatod.hatalmas játék nagyon szórakoztató :)
  • mucsácsó
    #74445
    de csak mert még nem volt SONY konf, azé'. :D

    szép momentum volt ez a BGE2 bejelentés - bár rohadjak meg, nekem - ne kérdezzétek, hogy hogyan lehet ez - kimaradt az első rész :((((
  • darkSectorxxx #74444
  • Myselor
    #74443
    hát mindenképp jobb volt az EAnél :D amúgy nekem ez a BGE 2 bejön kár hogy gameplay nem volt belőle.
  • n000rbi
    #74442
    Nem hittem, hogy ezt mostanában leírom, de eddig az ubi konfja volt a legemészthetőbb :D
  • Myselor
    #74441
    az még nagyon rég volt.azt elvetették sajnos
  • Seth
    #74440
    Igen? Én Jade-et meg Pee J-t láttam koncept artokon
  • Myselor
    #74439
    baszki.jade előtt lesz.ez nagy kár :| mondjuk még lehet jó így is .de én tökre azthittem a csaj végén jade