121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #75196
    Viccelsz?
    Nem láttad az E3-at ugye? :D
  • Maxyka
    #75195
    Content is jöjjön hozzá mert ezért sír két éve a community.
    poe meg valami gagyi rpg nek tűnik mit tud az ?? Elfelejthetnék már ezt a grafikai dizájnt és jatékfizikát így 2017ben. Vagy ez a régimódi megrögzött diablo1 nagypapáinknak készült ? Nem értem...
  • Totti5
    #75194
    Elite nemsokára jön. Pillars of Eternity: Complete Edition is nemsokára jön ( mondjuk ez nem volt kérdés, de egy kiváló PCs ex ) A többi is jönni fog idővel.
  • Maxyka
    #75193
    Ps4 kijővetele óta volt említésre méltó ? Hzd és bloodbornen kívül ? Ott a gow3 ha várjá az ps3 cím akkor a laszt of .. ha várjá az is. Nem nagyon pörög nálam a felhozatal azóta . Persze most majd lesznek jók de sokat kellett várni rá :/ és még kell is
  • TDC Geronimo
    #75192
    van elég játék nem? :) október/november és év első felében megint annyi, hogy nem győzzük majd
  • Maxyka
    #75191
    Valamit amire nem kell éveket várni?
  • TDC Geronimo
    #75190
    huh? Készül rakat 1st party. Mit szerződtessen?
  • Maxyka
    #75189
    Mostanság szerződtetett valami jót a Sony ?? Vagy a régi címeiböl akar élni? Xnel ott a , path of exile,elite,blade and souls,pug, így hirtelen és ezek már nem félkész játékok..
  • darkSectorxxx #75188
    Oks, de itt valami durvább van készülőben, ja bár tekintve hogy amugy packban már elérhető más gépre is nem olyan nagy szám, nadeazé mégiscsakhát. :D

    Más:


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.06.23. 20:48:46
  • TDC Geronimo
    #75187
    mit ennyire? DLC is 1 hónappal hamarabb jön psre
  • darkSectorxxx #75186
    De, de hogy ennyire, na az nem? :D
    Mi jön ezután?
  • darkSectorxxx #75185
    :D
    Na ez most jó volt. irigykedem is.
  • TDC Geronimo
    #75184
    nem tűnt fel, hogy már egy ideje sonynál van a cod marketing? :P
  • Maxyka
    #75183
    Pont hogy a másik platform fizetett , hogy később kapják meg ezt a túlárazott borzalmas fost :\
  • darkSectorxxx #75182
    Nem a 40 dollárral van itt probléma!

    "A kiadó hivatalos közleményéből megtudtuk, hogy a megjelenési dátum valóban június 27., egyelőre azonban csak a PS4-es rajongók örülhetnek, a "további platformok" (itt minden bizonnyal a PC-re és az Xbox One-ra gondoltak a marketingesek) ugyanis csak később, egy be nem jelentett időpontban kerülnek majd sorra."

    Kíváncsi vagyok mennyit fizettek ezért a Sony-nál....
  • TDC Geronimo
    #75181
    20ért jó lenne
  • darkSectorxxx #75180
    + Én nagyon viccesnek tartanám a 25 éves fordulóra kiadott új konzolt, mert vicces logoja lehetne a PS5-nek. :D
    De az még 2021-bel lehetne, nem tudom, az mág cirka 4 év....:S
  • darkSectorxxx #75179
    Nem, látod ez a baj, nem ezt mondtam. Ha ezt mondtam volna, akkor emlékeznék rá. :)

    + felesleges igen, most, itt a varázsszó, most, 2020 környékén a Pro lefutja a köreit, akkor nem lesz akkora gáz cserlni mintha most mondanák, hogy bameg veheted a 3. konzolodat 5 éven bellül.

    Várnak vele kicsit.

    Vagy te azt gondolod, hogy full abbahagyták a hardver témát és semmi kezdeményezés nem lesz 1 teljes generációig?

    PC-Xbox X, de főleg a pc 2-3 év múlva már akkora kört ver mindenre hardver ügyben ilyen feljődés mellett, ami már elég durva lenne, sony-nak sem mindegy a multiplatform, valamilyen módon szinten kell tartani a dolgot, 2-3 év és lépniük kell, független hogy dől a lé vagy nem, ez nem Nintendo, de még a Nintendo is szarja a konzolokat.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.06.23. 19:13:57
  • Totti5
    #75178
    De hát nem lesz kihasználva a Pro, előbb buzdítottad hogy simát vegyen.

    Nem kell a jövőt kitalálni. Ha a Sony arra érdemesnek tartja megmutat egy gépet. Jelenleg teljesen felesleges és a 60 milliós PS4re kell koncentrálni és a seggüket kinyalni fényesre a júzereknek, hogy ennyi gépet megvettek ilyen rövid idő alatt.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.06.23. 19:09:36
  • darkSectorxxx #75177
    Amúgy nem tudom mitől parázol, nem fog senkit befolyásolni amit írok, kb 10-en kérdeztek ezügyben elmondtam Pro és kontra (kis szóvicc is elfért. :D) és fele pro-t vett a másik fele simát, nem én döntöm el ki mit vegyen, senkire nem vagyok hatással, nyugalom.
  • darkSectorxxx #75176
    "Felhype után lecsusztál róla?"

    Mármint miez, csúzda? :D

    Nem azt mondtam hogy ne vegyen, félreértetted a kommentet.
    Tisztán és érthetően ott van hogy az ő döntése.

    Azt megy elkönyvelheted hogy megvárják a TLOU 2-őt és utána jöhet a genváltás, addig eltelik még pár év, kijön minden sok exclu, nem mondhatjuk hogy a pro nem lett kihasználva...
    Előző genben is a TLOU zárta most is így lesz, majd figyeld. :)

    Előtte kiszorják az Uncharted-eket szokás szerint, aminek persze örülünk.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.06.23. 19:00:31
  • Totti5
    #75175
    Ne mond. Te nem vettél, mert a felhype után lecsúsztál róla. Ha van pénze vegyen Prót, ha nincs akkor simát, amenyiben most akarja játszani és nem ér rá 1-2 hónap múlva, hogy kitermelje.

    Marhaság egy még meg sem jelent eszközre várni ( PS5 LOL ). Hacsak nem a másnapi megélhetés a tét ( LOL ), azon a 50 ezren semmi sem fog múlni.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.06.23. 18:57:21
  • darkSectorxxx #75174
    Nem tűnik kamunak, vagy legalábbis az a része hogy sokat változott, mert mondtam is hogy jobban fest a játék, pláne a karakterek.

    Figy meddig tart a leveleknek rajzoltak még 2 ezeretet és már nem copy paste. nem azt mondták, hogy 0-ról kezdék előről. :D
  • Totti5
    #75173
    S még új motort is írtak neki. Bullshit tornádó, de ettől biztos jobb lesz?!
  • darkSectorxxx #75172
    Konklúzió.
    az IW 7 euro-t ér. :D
    kb ennyiért is vettem steam-re nemrég. :D
  • Maxyka
    #75171
    40€ mikor iw vel árulták 47€ ért?! Pofátlanság, okcsá


  • darkSectorxxx #75170
    "Uncharted: The Lost Legacy - egyetlen grafikai elem sem került át az Uncharted 4-ből

    Az Uncharted. The Lost Legacy fejlesztői egy interjúban elárulták, hogy az önállóan játszható kiegészítő nemcsak szebb lesz, hanem a játékmenetet illetően is készülnek egy-két változtatással.

    A karrierjét egyszerű sztori-DLC-ként kezdő Uncharted: The Lost Legacy alaposan meghízott, így önállóan játszható kiegészítőként adja ki a Naughty Dog és a Sony kettőse. Ahogy a játék egyik írója, Josh Scheer nemrég elárulta, emiatt komolyabb változtatásokra is volt idejük az Uncharted 4-hez képest.

    Sőt, a Lost Legacy részben azért jött létre, hogy olyan - az Uncharted 4-ben kevesebbet használt - játékelemekkel többet foglalkozhassanak, mint az új lopakodási rendszerük, a nagyobb játékterek, vagy éppen a kötelek használata. Emellett Scheer kiemelte, hogy Chloe köré is többször szerettek volna felépíteni egy külön sztorit, amire most végre alkalmuk nyílt. Az Uncharted: The Lost Legacy új főszereplője pedig egy fontos új képességet is kapott.

    "Bevezetünk egy zárnyitó mechanizmust, hiszen egy tolvajról van szó. Ebből egy kicsit már megmutattunk a PSX-es demónkban, de sok más dologra is vonatkozik majd. Sok kis apróságot találhatsz majd, például bizonyos tárolórekeszekben jobb fegyverek várnak (...), a játék sok aspektusában szerepe lesz"

    Emellett kicsit dolgoztak a célzáson és a harc közben használt mechanizmusokon. Ugyan nem érezték, hogy hatalmas problémák lennének ezekkel, de az Uncharted 4-hez teljesen átdolgozták az akciójeleneteket, így egy kis finomítás ráfért például az irányításra. Ehhez hasonlóan néhány kisebb grafikai újdonság is érkezik a Lost Legacy-ban, amellett, hogy a modellek, textúrák és más grafikai elemek tekintetében semmit nem hasznosítottak újra a negyedik részből."
  • darkSectorxxx #75169
    Igen ezt néztem én is 1-2 napja másik topikba belinkeltem.

    Ez nem tréfa. :D
    Ez azért van állítólag, hogy az Egérrel nehezebb, kényelmetlenebb utánahúzni a rángatást. :D
    LOÁL. :D
  • TDC Geronimo
    #75168
    Destiny 2 will have no recoil on PC.

    "For instance, there’s no recoil on guns on PC because recoil on the controller feels really good," Destiny 2 project lead Mark Noseworthy said in an interview with Australian website Finder. "'I’m firing, I’m firing, I’m firing, oh, I’m losing control of my gun a little bit.' That feels great, especially with magnetism and all the magic in the controller that makes you feel it. With a mouse and keyboard, you don’t want the mouse moving without you moving it, so recoil doesn’t feel good, so there is no recoil on PC... The basic idea is that some things don’t work that don’t feel good, and those places there are going to be little forks in the road."

    remélem ez csak valami tréfa. Mondjuk kezdem megszokni már, hogy a devek nagy része idióta barom aki nem is játszik
  • darkSectorxxx #75167
    Gratula....ez 2x-esen nagy érdem, egyrészt mert Platinum, másrészt mert Wildlands. :D
  • darkSectorxxx #75166
    Nekem is, csak nekem sokkal nagyobb a lista. :D
  • darkSectorxxx #75165
    Én minden ismerősömnek azt mondom, hogy nem, nem éri meg cserélni.
    Inkább tedd félre azt a 60k-t PS5-re, 2-3 év műlva ennyivel könnyebb lesz!

    4k-ba érdemes Prozkódni.
    Meg ha kell 60fps....

    De kérdés mi fontos neked? melyik játékok?
    Multizol vagy sem?
    felvételkészítés meg stream kell 1080p vagy elég a 720p?

    Ezekre ha tudod a választ akkor tudni fogod hogy kelle- pro.

    Exclusive-okban a ps4 is kurvajól van optimalizálva.
    Pro-n élsimitás van több, de szerintem elhanyagolható, illetve a távolabb látsz, meg pöppetnyit élesebb a kép, de ezt képeken neten láthatod.
  • Tatyla
    #75164
    Köszi de ez nem minden játékra jellemző, megnézem a trófea listát és ha már egy szoptatós van hagyom a francba
  • TDC Geronimo
    #75163
    multiszar
  • arty
    #75162
    preorder=rossz!

    (ha a gow5 jönne, egy jó gow3-4 után, még ESETLEG értenélek :P )
  • Kandurex
    #75161
    És most, állításom alátámasztandóan:

    "Kedves ****** Zoltán!

    A konzolokszervize.hu fogadta előrendelésed.

    Köszönjük megtisztelő bizalmad!

    God of War PS4

    Előrendeltél 1 db terméket , melyet a megjelenéskor kell kifizetned, mikor a terméket átvetted az általad megjelölt átvételi mód szerint.
    Ingyenes szállítás. Összesen Ár hamarosan"

    Ennyi. Van olyan játék, hogy kérdések nélkül.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.06.23. 11:47:56
  • Kandurex
    #75160
    fasza (nem)
  • arty
    #75159
    pcexklu örliekszessz(prealfa) multifos :D
  • mucsácsó
    #75158
    Az biztos. Fixen day1 itt is :P bennük azért bízom még. ;D
  • Kandurex
    #75157
    Elolvasva ezt a cikket, megnézve újra a videót, még mindig ez az egy játék amire nincs semmilyen feltételem. DAY 1, azt kész.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.06.23. 10:50:02