121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Maxyka
    #75236
    Ha jól tudom akkor átnevezték.
  • darkSectorxxx #75235
    16 óra, eléggé rövidke? :D
  • Tatyla
    #75234
    Végig toltam ezt a Dishonored 2-őt eléggé rövidke volt egy olyan 16 óra alatt végeztem vele de platina az nem lesz ,van egy két agyament trófea
  • Evoluti0N
    #75233
    Erről a Visage-ról miért most hallok először?
  • Maxyka
    #75232
    Holnap jön ps4-re az Elite: Dangerous. Kíváncsi vagyok hogy milyen fjűcsöröket kap a ps4pro mert x-one-n se roszabb mint a pc-verzió és orba szájba hypolták hogy day1 támogatást kap.

    Ez meg idén jön. Francba a p.t. vel ez kell :D


  • darkSectorxxx #75231
    :)
  • balee4
    #75230
    Jól hangzik, a képek, videók alapján nekem is bejön. Jövő héten beszerzem, de persze dobozosan, csak 500-al több mint a digitális.
  • Rage47
    #75229
    jóak :D
  • darkSectorxxx #75228

  • darkSectorxxx #75227


  • AntiHero
    #75226
    Story annyi, hogy egy csajt elraboltak keresd meg, akadályozd meg, hogy meghaljon..kösd össze a szalakat...keres meg minden kis infot..az elrablóiról.

    Mindezt egy elmében/emlékben/gépben..nem tudom hol vagyok, de beteg világ az tuti. Mindezt u4-es enginnel.

    Van itt nyomozas, puzzle, lövölde, settenkedés, ilyezgetés, csavarok :D szóval minden ami thriller vagyis nem tudom igazán milyen kategória ez..néha inkább elmebeteg horror..főleg ezekkel a hangokkal, képi világgal.

    Meglepően érdekes én nem tudom lerakni.


    De látom másnak nagyon nem jött be. Érdekes nekem tetszik a grafika..sőt..ez szép..és nincs lassulás sem.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2017.06.24. 20:08:31
  • darkSectorxxx #75225
    Én belenéztem....
  • balee4
    #75224
    Milyen a Get Even?
  • darkSectorxxx #75223
    OFF:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azt a jó K....a é...etbe!!!!!!!!!!
    VÉGRE!
    JÁJJJ IGEN!

    Megvan idén mit várom a legjobban..............




  • darkSectorxxx #75222
    Ja thx, de azzal nem lesz időm játszani, túl sok most az a gém amit be kéne pótolnom és a hétvégén is meló van, most is 5-ig dolgoztam, de azért nagyon thx! :)

    Még Resi 7-el sem játszok, csak haverom mikor eljött a fia bohockodott benne, nekem ha 30.-án jön a Crash, még ennyi időm sem lesz. :DDDDDDD
    Valamiért nagyon várom, ezt meg a kolosszust. :P

    Azt sem tudom a Horizon + Uncharted kiegel mikor végzem majd. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.06.24. 18:11:26
  • AntiHero
    #75221
    Addig meg töltsd le a Get Event-t. Tetszeni fog, profilomon van. :)
  • darkSectorxxx #75220
    Egész pontosan ezek kellenek 0day:
    Mostantól:

    Crash
    Uncharted
    Days Gone
    Shadow Colossus
    Horizon kiegészítő
    Spiderman
    God of War

    Ha jön, akkor:
    Kojima játék
    Preay of Gods, vagy mi a fasz lett már a neve azóta
    Infamous nemtuommi
    Bloodborne 2
    The Last of Us II
    Resident Evil 2 Remake
    Alan Wake 2

    Ezeket vakon is elővásárolnám.
    Hirtelen ez jut eszembe.
  • darkSectorxxx #75219
    GT Sports-ot kivéve mindegyiket.

    Uncharted augusztus elején ráérek előrendelni és Crash megvan már...:D
    Detroitot még meggondolom, de a többi pre-order, ha lesz partner. :)
  • darkSectorxxx #75218
    Minden szar? Most csak nem szarok fognak jönni, nem láttam E3-on egyetlen egy játékot sem AAA kategóriában, amit nem ajánlanék senkinek....:D

    Tengernyi játék lesz, ne szarok, csak valszeg sokan más izlés szerint vásárolnak .:)
  • darkSectorxxx #75217
  • partizan182
    #75216
    Akko végképp nem értem a nyavalyást, kerek a világ ;)
  • Maxyka
    #75215
    Megelőztelek ezzel is. Eladtam a faszba. :D aztán jövő hónapban jön a pro-m. 1hónap kihagyás az elég neeem?
  • partizan182
    #75214
    Kiégtél :) Kis szünet, 1-2 hónap no gaming (mittomén modellezz helyette vagy mássz falat), full jó lesz visszatérni.
  • Maxyka
    #75213
    Kicsivel több mint napi 4órát. Multis címek közül ami van, ahhoz meg nem jön "NORMÁLIS" content lassan megjelenés óta. Mint pl: battlefield. MMO- címek nem-igen vannak sony nál mert azt a gonosz microsoft felvásárolta. De jön majd mindjárt valamelyik okos hogy akkor vegyééé xboxot csááá.
  • partizan182
    #75212
    Na várjá, nem jött át hogy itt napi 3-4 órányi gaminget kell nálad kiszolgálni, ahhoz jobban passzol az MMO narkó mint a konzolos tripleA ipar, de ez platformfüggetlen. Esetleg valami multilövölde, abba simán beficcen ezer óra.
  • Maxyka
    #75211
    Ahogy az is ha minden szar tetszik, erősen magánügynek tűnik.
    Persona5-, Nioh,Hzd-t én is megvásároltam és kipörgettem. Persona5 tetszett a legjobban és gyanusan eddig az év játéka. HZD-n és nioh-val egy szép hetet töltöttem el vagy kettőt. És most áll a digitális polcon és nézek ki a fejemből hogy mivel játszak. Vegyem elő azt amit 1-2hónapja toltam végig? Ezt te se gondolhatod komolyan.
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.06.24. 10:15:39
  • partizan182
    #75210
    Ke?
    Csak idén HZD, Nier, Nioh, Persona, Yakuza. Na ez nálam egy évet full kitölt simán. Az hogy neked semmise teccik erősen magánügynek tűnik.
  • Maxyka
    #75209
    Kiváncsi vagyok ebből hányat veszel meg. Majd lehet a tripla A-s címekre várni a következő évben újabb negyed vagy félévet.
  • Maxyka
    #75208
    God of War érdekel és talán de csak talán a Days gone. De ennyi. Azért ez nem olyan brutális. Aki meg minden szart megvesz ami kijön store-n annak meg minden év drága. Nagyon drága.
  • Salako
    #75207
    Sziasztok! Ha ps stroban megveszem a witcher 3 goty kiadast abban magyar nyelv is lesz? Ugye a felsoroltak kozott nem szerepel, de neten vannak ilyen infok.
  • Tatyla
    #75206
    Szerintem 2018 első negyed év brutál lesz Isten óvja a pénztárcákat.
  • darkSectorxxx #75205
    God of War - február vége vagy március eleje lesz szerintem.
    Ez itt nem a Valve Tech. :)
  • TDC Geronimo
    #75204
    ja és a gow early 2018as megjelenésére se vegyél mérget :D
  • darkSectorxxx #75203
    Akkor szerintem megvan a megoldás.
    Körbe kell utaznom a földet évvégéig, ha gyors vagyok, pár körrel vissza tudom tekerni az időt, hiszen az idő az időzónákban adott irányban fogyatkozik, tehát ha egy időzónát negatív irányba megteszek 1 óránál kevesebb idő alatt, akkor vissza tudok utazni az időben évvégén, úgy hogy még csak húsvét legyen. :P

    Így a fejemben ez működne is.

    Update:

    Jajj basszameg, de a paradoxon miatt amikor visszaérek húsvétkor, még ugye nem létezik a kész játék és nem érek vele semmit....:S
    Na, ezt nem gondoltam át eléggé.....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.06.23. 22:52:46
  • TDC Geronimo
    #75202
    detroit nyár vége, days gone és pókember év vége
  • darkSectorxxx #75201
    Nekem bejön ez a gagyi stílus, tudok vele azonosulni. :D

    Sony kihozza nekem mindet év elején, mert irgumburgum. :)
    De nem konkrétan januárra gondoltam, lehet húsvétra nem tudom, havi 1-2 címet mondjuk. :)
  • TDC Geronimo
    #75200
    days gone, spider man, detroit KIZÁRT, hogy év eleje.
  • TDC Geronimo
    #75199
    gagyi a kettes :P
  • darkSectorxxx #75198
  • darkSectorxxx #75197
    Jövő év elejéig:

    Uncharted minijáték.
    Ultimate Spiderman
    God of War
    Shadow of Colossus Remake
    Detroit
    Days Gone
    GT Sports
    Crash N


    Elég lesz egyelőre? :)