121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #79228
    Befosok, milyen vicces a játék, a részeg faszit kimenteni az aligátorok elől, minden pénzt megért. :D
    És ez még csak a kezdet, mik lesznek még? Imádom ezt a felvételrögzítést, semmiről nem maradok le.

    Én a mai alkalommal találkotam egy ULTRA NAGY BUG-al :D



    És egy BOSSZÚÁLLÓ madárral! :D

  • darkSectorxxx #79227
    Jól teszed, iszonyat jó kiegészítő az alapjátékhoz, egyszer majd valahol n is megnézném HDR mellett kíváncsíságból a játékot 4k-ban, de az nem nálam lesz, és nem mostanában szerintem. :)

    A lényeg hogy megoldódott a probléma...:)
    Ez is hozzá tartozott a PS4 témához, hiszen ahoz kell tv is...
  • TDC Geronimo
    #79226
    Kieget húzom is be jövő héten :D

    Beszarok olyan képe van. Még se TV szar hanem LG a game modet baszta el HDRbe fw frissítéssel. Reméljük majd javítják, mert jobb lenne az alacsonyabb input lag, de örülök, hogy végre megoldottam a gondot

    Innentől be is fejeztem TV témát sry a féloffért
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.11.18. 22:09:53
  • darkSectorxxx #79225
  • TDC Geronimo
    #79224
    najó így a horizon az...
  • TDC Geronimo
    #79223
    Na rájöttem mi a gond. Valamiért a HDR game modeba fakók a színek, átraktam másikra és gyönyörű lett, cserébe input lag egy kicsit magasabb, de működik a HDR úgy, ahogy kell.
  • mucsácsó
    #79222
    No, kivégeztem a Wolfi2-t. Adta-adta, de nekem a Doom jobbat adott. De azért kurvajó volt ez is, rohadt beteg hentek voltak benne, meg a story is jó volt szerintem :)
    Ha valakit érdekel egy lemezes verza, akkor üvöltsön rám priviben :)
  • TDC Geronimo
    #79221
    Kicsit visszatérve még tv meg HDR témára. Ma kipróbáltam filmet rajta és ott gyönyörűek a színek és nem fakó a HDR, mint PSen
  • spybot919
    #79220
    Golden Joystick awards: winner: Horizon :D
    Utoljára szerkesztette: spybot919, 2017.11.18. 18:17:51
  • Tatyla
    #79219
    Típusok konkrétan?
  • darkSectorxxx #79218
    szép.
    Level 2-es karim van, és level 5-be nem lehet megölni 1 embert, mert képtelen belehalni 15 fejlövésbe...én meg 2 ütésbe halok. :D
  • darkSectorxxx #79217
  • GOTY
    #79216
    Tettem ma egy kort. A media marktban. 350ert kivalo uhd tvek vannak, 55-os meretben, hdr 10-zel. 500-ert meg mar lg oledet lehetv venni, gyonyoru. Egy ev mulva lehet valtok oledre.

    S ez a media, tehat mashol meg olcsobb.
  • Tikal #79215
    és? irigyled tőlük? inkább örülj neki, hogy ma már a családok jó része ezt megteheti még idehaza is. nekünk még karácsonyig várni kellett általában :D
  • darkSectorxxx #79214
    Hát a mai kölyköket én is, mert csttintésre kapnak 100k-s konzolokat. :D
  • Tikal #79213
    Szerintem ez intő jel volt a többi kiadónak is... az meg hogy másképp folytatja, hát ez volt a cél :)

    Egyébként néhány ország elkezdte vizsgálni a loot box rendszert, hogy nem e szerencsejáték, szóval ha másra nem is arra jó volt ez az egész, hogy rájuk nézzen egy két állam, aztán majd az EU is.
    És légy szíves ne keverd majd össze a válaszodban a loot box rendszert azzal, hogy skineket lehet vásárolni egy játékban. Azzal a rendszerrel nincs semmi bajom ami pl a Ranbox Six-ben van, hogy minden karakterhez lehet vásárolni extra ruhákat, fegyver skineket, stb, ugyanis ott ezeket mind láthatod is és nem az van, hogy bedobsz két dollárt aztán majd sorsol neked valamit a "random" generátor.
    De ez a mocskos kártyarendszer, ami pl az új NFS-ben is van, az hányinger, tönkre teszi a játékokat.. gusztustalan egy mechanika egy 70 dolláros vagy eurós játékban.

    Sajnálom a mai kölyköket, akiknek ebben kell felnőni...
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2017.11.18. 15:05:23
  • darkSectorxxx #79212
    Assassins Creed Origins - HARD
  • darkSectorxxx #79211
    Pont ezaz, a játékosok haragja, de az hogy a többiek nem veszik át az EA cuccait, az az ő döntésük, a játékosok haragja csak ideiglenes, majd lenyugodnak, az EA meg folytatja amit elkezdett csak másképpen. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.18. 14:08:01
  • Tikal #79210
    Ki határolódott el mitől és milyen TÖBBIEK? :)

    Nem értelek.
  • Tikal #79209
    Jelen esetben az EA hátrált ki, a játékosok majd a Disney nyomására, pont. A probléma nem magától oldódott meg, hanem a játékosok nyomására.
  • darkSectorxxx #79208
    Számotokra: Figyelem...
    Számomra: Segítség...
    van metszéspont....

  • j0nNyKa
    #79207
    neked az a fontos hogy figyelmet kapj a fórumon :)
  • Myselor
    #79206
  • darkSectorxxx #79205
    Mit unatkozom? :D
    Nekem azért fontos ha a HUD-ban személyre tudom szabni a dolgokat, pl nem egetverően fontos, de sokszor vannak olyan részek, amik fontosak, vannak amik nem.

    Pl Shadow of War-ban szoptam ez miatt. Vagy azt hitted ez móka és kacagás, hogy a HUD-al ennyire foglalkozom? Máskor az, de ez most nem poén, télleg fontos nekema játékokban. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.18. 12:32:45
  • Myselor
    #79204
    dark ne szenvedj már .ennyire unatkozol?xd
  • darkSectorxxx #79203
    Assassins Creed Origins:

    A HUD kikapcsolható, de örültem volna egy részletes beállításnak is, mert ez a 4 opció, elég necces így....
    Remélem, talán, hátha később...
  • darkSectorxxx #79202
  • Moby
    #79201
    Óvatosan jelezted a szűkebb interfelhasználási szokásaidat, én meg a magam diszkrét módján biztosítottalak róla, hogy számomra sem ismeretlen a felhasználás ezen köre :D
  • darkSectorxxx #79200
    Pina?
  • Moby
    #79199
    Igen, a pina az nagyon fontos dolog minden egészséges férfiember életében, de bízz bennem: az internet a nézegetésüknél jelentősen szélesebb felhasználásra is alkalmas.
    :D
  • darkSectorxxx #79198
    Na akkor az, de a többiekre gondoltam, akik nem EA-k. :D Mármint azok határolódtak el, vagyis ez EA probléma marad.

    Csak értelmes dolgokat szoktam neten nézegetni. :P

    Bá ez ahoz képest fejlődés, hogy régen nekem a Dice egy engine volt. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.18. 11:19:35
  • Moby
    #79197
    Igen, az estek többségében az énúgytudtamokból vannak a viták. Ma már nem kell tudni semmit. Mindent tud az internet helyettünk. Meg kell csak kérdezni tőle. És a helyes sorrend ez:
    1. Kérdezzük meg az internetet
    2. Kommenteljünk
  • darkSectorxxx #79196
    Az EA nem egy kiadó? Vagy ők egyben fejlesztők is, vagy csak fejlesztők?
    Lehet én tudtam rosszul....
    Én úgy tudtam az EA egy kiadó....és azon bellül vannak kisebb fejlesztői csapatok.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.18. 11:08:29
  • Moby
    #79195
    Az EA a játéfejlesztő.
  • darkSectorxxx #79194
    Pontosan, de azt írtam, hogy a TÖBBIEK határolódtak el, nem az EA, az EA csak látszatmegoldást eszközölt, a játékosok megnyugvása miatt, de ez max ideiglenes. :)
    Ahogy mondod is, vagyis ugyanazt mondtuk.
  • darkSectorxxx #79193
    De, a játékfejlesztők hátráltak ki, az EA-nál semmi változás nem lesz. :)
  • arty
    #79192
    Nem hátráltak meg, kicsit maszatoltak a rendszeren, de a lényeg ugyanaz: a NORMÁLIS progress pénzért jár
    az extrákért nem fizetők játékélménye ROSSZABB lesz (nagy vonalakban :D), mint azoké akik fizettek
    teljesen lényegtelen, hogy ez a ROSSZABB ez NEKED még mindíg ELÉG JÓ(-e)

    A trend világos, nem csak az EA repült rá a mézesbödönre, meg tudod nézni mi történt pl egy forza7ben (elnézést az xboxos példáért, de azt ismerem/játszom az első rész óta):
    - autókat értelemszerűen ingame creditért veszed, ahogy eddig
    - bizonyos autókat viszont csak lootboxból tudod megnyerni
    - a lootboxért brutális ingame credittel fizethetsz
    - igenám, de az ingame credit-csap el van zárva, alig csorog, folyamatosan küzdök h tudjak venni értemesebb/számomra kedves autókat a karrier játszásához (igen, képzeld, ha egy Astonnal kell mennem a kedvenc Ferrarim helyett, az ROSSZABB játékélmény NEKEM!)
    ( - további részletekkel senkit nem fárasztanék itt, így simán csak hidd el nekem, hogy a progress élmény iszonyúan meg van vágva az új részben, ha összevetem a Forza 1-2-3-4-5-6-al!)

    És gondolj bele, hogy a credit csap elzártságát akkor is érzem, amikor VIP ként minden versenyért DUPLA pénzt kapok, emellett a közel 10 évnyi forzázás miatt heti szinten kapok még 350 ezer extra pénzt (ezek egy ÁTLAGOS, 60 eurót fizető játékosnak NEM járnak - el tudod képzelni, ő mennyire SZENVEDHET a karrierben? és az ÁTLAG alatt továbbra sem a havi 100 órát multizót értem...).
  • Tikal #79191
    a játékosok oldották meg a problémát, nem a probléma oldotta meg önmagát :)
  • darkSectorxxx #79190
    Arra értette, hogy még az akciós is "KIBA" sok. :)
    Magyarba karikor lesz 50% off megint mindenre, akkor majd nézünk megint.....
    Mint tavaly.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.18. 10:02:13
  • darkSectorxxx #79189
    PSPLUS mellett a legtöbb ár. :)

    +1-fel feljebb:

    Ja nekem az a Hold sötét oldala. :)

    +2-vel feljebb:

    Előző Tomb Raider-nél is nekem a 100% volt a jó, azt, hogy NEW GAME, el is vetetttem mint ötletet, de az előző TR-t pl 2 platformon is 100-oltam. :)
    És jó is volt.
    Igaz az egyik, az már a 60fps-es ps remaszter volt.